با غم‌انگیزترین حالت آلمان چه کنم؟
خداحافظی تلخ

با غم‌انگیزترین حالت آلمان چه کنم؟

نویسنده : komeil

تقریبا یک هفته ‌است که آلمان حذف شده. یک هفته است که تمام فلسفه فوتبال توی ذهنم به هم ریخته. یک هفته است که... یک جورهایی انگار تمام اعتقادات فوتبالیم خراب شده. انگار یکی بهشون توهین کرده. شدم مثل یک بچه که بعد از یک شوک روحی میره توی اتاقش و در رو قفل می‌کنه و یک هفته غذا نمی‌خوره. حالا نه اینکه فکر کنین من الان بعد یک هفته از غارم بیرون اومدم و با سر و صورت اصلاح‌نکرده و کثیف نشستم پای لپ‌تاپ و با هر حرفی که تایپ می‌کنم یه قطره اشک می‌ریزم! نه! ولی خب اولین سوال توی ذهنم این بود که مگر آلمان هم حذف می‌شه؟ یعنی قرار تا آخر جام این تیم ملی بچه ‌خوشگل‌های مو‌بور آلمانی رو نبینیم؟ مارکو رویس؟ تونی کروس؟ پس کی قرار هفت‌تا به برزیل بزنه؟ کی قرار یه فوتبال مکانیکی و حساب‌شده رو به نمایش بذاره؟

همه‌ی این‌ها به کنار! اعصابم رو اون نگاه پرمعنا و اون پوزخندهای عادل فردوسی‌پور خرد می‌کنه. زمانی که می‌گه "بعله ! آلمانم حذف شد!" انگار داره به من می‌گه عمرا بذارم تو یکی یک جایزه کوچیک ولو یه جاسوییچی از مسابقات پیش‌بینی ما بگیری! اصلا من احساس می‌کنم همه‌ش تقصیر همین عادل و برنامه‌اش. پول دادن به همه تیم‌ها که فضایی‌ترین نتیجه‌ها رو بگیرن وگرنه بطور مثال آرژانتین باید از کرواسی ببازه؟ اونم با سه تا گل؟ یا همین کره‌جنوبی! چجوری آخه شما که این همه‌ساله به ایران گل نزدین تونستین با دو گل آلمان رو! بله آلمان رو ببرین؟ 

کار، کار خودشون نامردها! من هنوز باور نمی‌کنم آلمان حذف شده. این‌ها حذفش کردن آلمان عزیز و خوشگل و دوست‌داشتنی منو.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/١٣
٢
١
خخخ جالب بود.. تیتر خیلی خوب بود.. در مورد آلمانم گل اولو بدشانسی اوردن گل دومو به خاطر دروازه بان ابله شون خوردن که رفت جلو دروازه رو خالی کرد :| ولی خداییش سختیه کار بچه های ما همون صعود از گروه بود.. از اون مرحله رد میشدیم بقیه ش راحت بود --________-- دیشب سر بازی انگلیس و کلمبیا این قضیه بهم ثابت شد!!
komeil
komeil
٩٧/٠٤/١٣
٠
٠
من سر بازی اسپانیا روسیه بهم ثابت شد
Ali_Amiri
Ali_Amiri
٩٧/٠٤/١٣
١
١
سلام.به عنوان یه آتزوری فن که تیمم نیومد جام جهانی از حذف آلمان خیلی خوشحال شدم چون آلمان رقیب سنتی ایتالیاست.به نظرم قهرمان یکی از دو تیم فرانسه یا بلژیکه
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٤/١٣
١
٠
پس کی قراره* هفت‌تا به برزیل بزنه / کی قراره* یه فوتبال مکانیکی و حساب‌شده رو به نمایش بذاره / اصلا من احساس می‌کنم همه‌ش تقصیر همین عادل و برنامه‌اشه* / کار، کار خودشونه* نامردها / کلا هکسره رعایت نشده بود . این « ه» باید در جاهایی که به عنوان فعل هست رعایت بشه و گذاشته بشه . که به معنای «هست» یا «است» هستش :)) وگرنه جملتون فعل نداره و اشتباهه:) به عنوان مثال : کار، کار خودشون نامردها . این فعل نداره و حتما باید اون «ه» گذاشته بشه :))) / و اما آلمان :) به نظر میرسه مهدوی کیا هم هنوز تو شوک باشه :)) میتونین باهاش همدردی کنین :)
komeil
komeil
٩٧/٠٤/١٣
٠
٠
ممنون از راهنماییتون ولی بنده در متن اصلیم این نکته رو رعایت کرده بودم احتمالا اشتباه از ویراستار جیم بوده
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٥/١١
١
٠
چه لجاجت بچه گانه و دوست داشتنی توی این متن هست، احساس می کنم دوست دارنی مثل بچه ها گریه کنین و داد بزنین خخخخخخخخ
پربازدیدتریـــن ها