صبح اعدام
دروغ می گوید

صبح اعدام

نویسنده : Saleheh_sh79

من در تکرار مکرر یک روز دلهره‌آور زندگی می‌کنم . در زندانی که نامش در هیچ کجا ثبت نشده ، به جرمی که هیچ‌گاه توضیحی در مورد آن نشنیدم! هر شب کابوسم، بوسه‌ی یک طناب قطور به دور گردن نحیفم است و من باز هم از وحشت اعدام در هوای گرگ و میش، عرق سرد می‌ریزم و به سربازی که کاغد وصیت‌نامه را از زیر در می‌فرستد داخل، فحاشی می‌کنم! می‌نویسم من بی‌گناهم، من کاری نکردم، من گیر افتادم! 

داد می‌زنم، سرم را به در می‌کوبم، سعی می‌کنم از دریچه‌ی بالای دیوار بیرون را نگاه کنم. قدم بلند است اما دستم نمی‌رسد... در سلول را باز می‌کنند. با دستبند و پابند توی سالنی ساکت پاهایم را می‌کشم. از سر تراشیده‌ی سرباز می‌ترسم، از درد شکسته شدن گردنم می‌ترسم... دوباره روی چهارپایه می‌روم ، طناب را دور گردنم می‌اندازند، داد می‌زنم بیگناهم. چهارپایه را هل می‌دهند، صدای شکستن مهره‌های گردنم سکوت را می‌شکند. می‌میرم. و روز بعد با کابوس خالی شدن زیر پایم عرق سرد می‌ر‌یزم ، به سرباز فحاشی می‌کنم، وصیت نامه را پاره می‌کنم‌، داد می‌زنم، بگذارید بمیرم. سرباز فکر می‌کند دیوانه‌ام، می‌گوید: قبل از اذان می‌میری دیگه! و نمی‌داند که دروغ می‌گوید، دروغ می‌گوید، دروغ می‌گوید! 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/١٨
٠
٠
آغاز خیلی خوبی داشت .بزارید به حساب اینکه من گیراییم ضعیفه و کج فهمم .ولی در کل درک نکردم این یادداشتو...امیدوارم رنجیده خاطر نشوید ..سپاس از شما
Saleheh_sh79
Saleheh_sh79
٩٧/٠٣/٢٣
٠
٠
ن گیرایی تون ضعیفه ن کج فهمین من درهم و برهم مینویسم
علی_دادخواه
علی_دادخواه
٩٧/٠٣/١٨
٠
٠
یادداشت جالبی بود.فکر کنم برداشتی از یک واقعه بوده و باعث شده بی اختیار دست به قلم ببرید.من لذت بردم و درآخر عرقی سرد بدنم را خیس کرد انگار منم محکوم به خواندن بودم!
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٧/٠٣/١٨
١
١
گاهی وقتا بعد از مردن هم نمی‌میری و گاهی اوقات قبل از مرگ، می‌میری. تعلیق پایان بندیت دیر بود به نظرم و گنگ. تلخی زیاد هم خوب نیست از قشنگیای دلت بنویس😊
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٣/١٩
٠
٠
به نظرم اگر برای بیان یه کابوس بود یکم فضا سازیش ضعیف بود و بیشتر نمیدونم به چه سمتی گرایش داشت؟؟
Saleheh_sh79
Saleheh_sh79
٩٧/٠٣/٢٣
٠
٠
به سمت درددل :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٣/١٩
١
٠
دلنوشته های تو رو میشه از روی یکی دو جمله تشخیص داد و هنوز هم سبک نوشتن خودتو داری :) راستی کم پیدایی؟
Saleheh_sh79
Saleheh_sh79
٩٧/٠٣/٢٣
٠
٠
سلام درگیر کنکور و اینام
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٣/٢٠
٠
٠
ای بابا :(