مسابقه بزرگ
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

نویسنده : Mim_jeem_jan

چند روزی است که راهی مسابقات شده‌ام. مسابقاتی که هر ساله در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود. این مسابقات تقریبا سی روز طول می‌کشد و هر شرکت کننده روزی یک مسابقه دارد و امتیازات را روزانه محاسبه می‌کنند. بعد از سی روز به کسانی که امتیاز مد نظر را دریافت کرده باشند جایزه می‌دهند. جایزه‌ای بزرگ، آنقدر بزرگ که من می‌توانم تا آخر عمر زندگی‌ام را با آن تامین کنم (البته اگر یک ماهه یا یک ساله برای رفیق و هوس خرجش نکنم). 

سی روز نفس گیر و حساس در پیش دارم که اگر یک لحظه غفلت یا کم کاری کنم بقیه از من جلو می‌زنند و من عقب می‌مانم. البته این مسابقات فقط یک برنده ندارد هر چند نفر که به امتیاز مورد نظر برسند پیروز شده‌اند و جایزه بزرگ این مسابقات را دریافت می‌کنند. بهتر است برای هر لحظه این سی روز برنامه ریزی کنم تا یک امتیاز را هم ازدست ندهم. برای همه شرکت کننده‌ها از جمله خودم و شما که دارید این متن را می‌خوانید آرزوی موفقیت می‌کنم.

تعجب نکن! شما هم جز شرکت کننده‌های این مسابقه بزرگ هستی، مسابقات بزرگ «بندگی ماه رمضان» امیدوارم موفق باشید. از لحظه لحظه این ماه استفاده کنید شاید سال بعدی ما مهمان این ماه نباشیم و در آغوش مرگ به سر ببریم.

التماس دعا! 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٠١
٠
٠
زیبا بود ...موفق باشید ومارا هم از دعای خیر خودتان بی نصیب نگذارید
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٣/٠١
٠
٠
خدا نکنه البته :دی ان شاءالله ک زنده باشیم :)) و بازم ماه رمضون سال بعد رو ببینیم ^_^
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٧/٠٣/٠٢
٠
٠
ایشالله ولی مرگ خبر نمیکنه احتمالش هست که نباشیم
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٣/٠٧
٠
٠
شما هم التماس دعا :)
پربازدیدتریـــن ها