اسم شما چه رنگی است؟
روانشناسی شما از روی رنگ متعلق به اسم‌تان!

اسم شما چه رنگی است؟

نویسنده : سحری :)

 

روانشناسان معتقدند همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگ‌ها هستیم و به عبارت دیگر (خود) واقعی‌مان را با این رنگ‌ها نشان می‌دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. که می‌تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! این‌که شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لابه‌لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. پس به موارد زیر به ترتیب ذکر شده کاملا توجه کنید:

قرمز: (1) ش ج س الف

نارنجی: (2) ت ث ک ب 

زرد: (3) ی ل ص ض

سبز: (4) و م د ژ

آبی: (5) چ ن ط ظ

نیلی: (6) ح خ ف

بنفش: (۷)  ع پ غ 

صورتی: (8) ز ق ه

طلایی: (9) ر ذ گ

 

ابتدا اسم و فامیلتان را روی برگه کاغذ بنویسید تا بر اساس حروف و اعداد ذکر شده در بالا برای هر کدام، به رنگ مربوطه دست پیدا کنید؛ برای این‌که با چگونگی موضوع آشنا بشید یک مثال می‌زنم:

مازیار محمودی: م(۴)+ا(۱)+ز(۸)+ي(۳)+ا(۱)+ر(۹)+م(۴)+ح(۶)+م(۴)+و(۴)+د(۴)+ي(۳)

حالا اعداد را با هم جمع می‌کنیم: ۵۱=۳+۴+۴+۴+۶+۴+۹+۱+۳+۸+۱+۴

باز دوباره این دو عدد را با هم جمع می‌کنیم: ۶ =۵+۱

عدد ۶ مربوط به رنگ نيلي است. اگر عدد بدست آمد از 9 بیشتر بود، باز دوباره آن دو عدد را با هم جمع کنید...

 

مشخصات رنگ‌ها:

صورتی

دارای قدرت جسمی بالایی هستید. به خاطر اراده بالایی که دارید می‌توانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت‌ها به راحتی کنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید. از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران برایتان سخت است.

 

قرمز

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران نیز مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خون گرم هستید و به سادگی تحریک می‌شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچک‌ترین بهانه‌ای اخم‌هایتان در هم رفته و به لاک خود فرو بروید. باید سعی کنید که از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده کنید.

 

زرد

بسیار تیز هوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آن‌چه می‌خواهید بر زبان بیاورید، کم نمی‌آورید. به خاطر زنده دلی، ابتکار و مستعد بودنتان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران، همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. با وجودی که روحیه بسیار شادی دارید، هرگز احساس رضایت نخواهید کرد؛ مگر این‌که شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم کنید. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است که گاهی شما را در خود غرق می‌کند. اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید، در آخر خواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده‌اید، ناتمام مانده‌اند.

 

طلایی

در هر چیزی، فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده کند. از طرف دیگر، رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که به ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود! دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیر قابل توصیف است. به هر چیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌کنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موفقیت‌ها تبدیل کنید.

 

نیلی

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای که به پاکی و زیبایی‌های دنیا دارید، می‌توانید توان و شادی فوق العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید، از یک حس ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

 

سبز

برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد. به ندرت ممکن است زندگیتان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشکلات دیگران به شدت حرص می‌خورید. تکامل شخصیتی برایتان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید.ترجیح می دهید به جای از شاخه ای به شاخه ی دیگر پریدن،روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

 

بنفش

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل، عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید. هیچ اتبفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید مگر آن‌که خودتان شخصا آن را تجربه کرده باشید. برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برای‌تان مشکل است.

 

آبی

به احتمال قوی، دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم می‌شود و یا زیر نظر قرار دارید. اگر این همه دنبال تنوع هستید، به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

 

نارنجی

شوخ طبعی و بذله‌گویی بخصوصی را که به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید.

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢١
٠
٠
اسم اصلیم نیلی شد!اسم جیمی ام نارنجی!مرسی سحر جون:)))
ati200
ati200
٩١/١٢/٢١
٠
٠
طلایی
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
٩١/١٢/٢١
٠
٠
من نمیدوم چرا ابی نشدم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢١
٠
٠
من سبز شد شخصیتم درسته اما رنگش نه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٢/٢١
٠
٠
چه جالب رنگ مورد علاقم شد.
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢١
٠
٠
صورتی :دی! جالب بود
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢١
٠
٠
سبز.....
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
٩١/١٢/٢٢
٠
٠
ینی شانسه من دارم؟ قرمز آخه؟ ینی واقعا باس اسم من که آبی ترین دختر دنیام، قرمز شه خب؟ الان من بکوبم به میز خب؟
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
{т.ℳ {Nuℳbℯя7
٩١/١٢/٢٢
٠
٠
الهی، فرهاد میشه بنفش! شماره 7 هم اَست...ینی ایول!
firuze
firuze
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من قرمز شدم ولی شوخی شوخی درست دراومد
sasa10
sasa10
٩١/١٢/٢٥
٠
٠
خیلی جالب بود.درست همون چیزی که فکر می کردم شد.
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
آخ آخ!روانشناس محترم سازنده اش مثکه پیچ اضافه آورده ! پس "همزه" (ء) کو؟؟؟....دی: عزیزان گلم این تست ها و مشابه آن جنبه ی علمی زیادی ندارند. حواستون هست که؟
پربازدیدتریـــن ها