یک عاشقانه متفاوت
دلم یک عاشقانه به سبک فیلم دل‌شکسته می‌خواهد

یک عاشقانه متفاوت

نویسنده : گزینه جیم

دلم  یک عاشقانه به سبک فیلم دل‌شکسته می‌خواهد، تو آن مَرد مؤمن خجالتی باشی که پیراهن‌های یقه دیپلٌمات می‌پوشد و همیشه تَه ریش دارد، رنگ تسبیح‌هایش را با انگشترش سِت می‌کند و خوب بودنش به همه ثابت شده است.

من آن دخترِ بدقِلق و حاضرجواب که به محبوبیت و مهربانی‌أت حسودی می‌کند و گاهی تورا از دور زیر نظر می‌گیرد ، حجابش کامل نیست و اعتقادش خیلی چیزها کم دارد. بعد یک‌جور که اصلا فکرش را نمی‌کنی عاشقم شوی، آن‌وقت هیچ چیز سر جای خودش نباشد، هر روز که می‌گذرد بیقراریت بیشتر شود، با خودت بجنگی که این عشق برای دلت بزرگ است و از تو تا من تفاوت زیادی وجود دارد اما نتوانی فراموش کنی، گریه‌هایت سودی نداشته باشد و هیچ کاری هم از دستت برنیاید

محرم از راه برسد با دوست های نزدیکم قرار چادر سر کردن بگذاریم و درست همان روزی که چادر را جایگزین مانتوهای گل گلی‌ کرده‌ام، ببینم کنار ایستگاه صلواتی ایستاده‌ای پیراهن مشکی‌ات مثل همیشه اتو شده و مرتب است سربند روی سرت از همیشه مرد تر نشانت می‌دهد ، یکهو دلم از لبخند محزونی که به روی آن پسر معلول می‌پاشی بلرزد و بعد از آن حالم با همیشه فرق داشته باشد.

وقتی مرا با «چادر» دیدی آن‌قدر متعجب شوی که اشک روی گونه‌هایت بنشیند و شانه‌هایت تکان بخورد. تو گریه کنی، من گریه کنم، برای همه چیز، برای خودمان، برای عشقی که غیرمنتظره آمد توی دلمان و گره‌هایش به دست مهربان امام حسین باز شد

بعدتر همه چیز خوب شود ، مثل معلمی که به دانش آموزش درس یاد می‌دهد اعتقاداتت را یادم دهی و با جایزه‌های متفاوتت تشویقم کنی و آن‌قدر مهربان باشی که خدارا برای داشتنت شکر بگویم و معتقدتر و وفادارتر شوَم. هر روز برای چادری شدنم عاشق‌تر شوی. اصلأ چادر بشود مظهر عشق‌مان، آخر می‌دانی می‌خواهم باعث زهرایی شدنم تو باشی که همه چیز زندگی‌مان با همه فرق داشته باشد! حتی بِهم رسیدنمان.

 دلم عاشقانه ای به سبک بچه مذهبی‌ها می‌خواهد، شاید لاکچری و خاص نباشد، شاید پارتی های شبانه و مسافرت‌های بٌرون مرزی نداشته باشد اما عاشقانه‌های عجیبی دارد

نازنین عابدین پور

به پیشنهاد afsan

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٧/٠٢/٠٥
٠
٠
خییییییلی قشنگه این ^______^
فائزه
فائزه
٩٧/٠٢/٠٥
٠
٠
^__^
حسنا
حسنا
٩٧/٠٢/٠٥
١
٠
چه حس وحال مطلب قشنگ بود ^_^
محسن انصاری نژاد
محسن انصاری نژاد
٩٧/٠٢/٠٨
٠
٠
متن خیلی خوبی بود، لذت بردم. اما اینجور اتفاقات که نتیجه داشته باشه و شدنی باشه حتما میدونید کم هست. کلا تغییر دادن یه نفر کار سختیه و خیلی وقتا با عشقم نمیشه اما استثنا هم داره. به نظرم باید کسی رو انتخاب کنیم که درحال حاضر از شخصیت و رفتارش خوشمون بیاد نه چیزی که میخوایم باشه. :)
سمنو :|
سمنو :|
٩٧/٠٢/١٣
٠
٠
خب چیزی که تو این فیلم بود و همینطور تو متن گفته، این نیست که طرف رو تغییر داده باشه. خودش تغییر کرده و این خیلی متفاوته :) اره این که کسی رو بخواب تغییرش بدی زیاد جالب نیست ولی این که خودش بفهمه و تغییر کنه شاید جالب باشه :)
H_etebari
H_etebari
٩٧/٠٢/٠٨
٠
٠
(+)
z_e
z_e
٩٧/٠٢/٠٩
١
٠
مثل رمان آدم و حوا شد😍
پربازدیدتریـــن ها