اگر دنيا ماشينم مي بود...!؟
چرخ دنیا به کامم بچرخد

اگر دنيا ماشينم مي بود...!؟

نویسنده : A_MH

مي‌خواهم بروم جايي در ان دور دست‌ها جايي كه هيچ‌كس مرا نشناسد مرا به ياد خويش نياورد جايي كه من هستم و من و اما شايد خدايي هم تماشاگرم باشد.... نمي‌دانم! جايي كه ديده نشوم شنيده نشوم يا اصلا مگر چه مي‌شد از ذهن همه پاك مي‌شدم. طلسمي كه مرا تا ابد در آغوش فراموشي اسير مي‌كرد چه مي‌شد، اگر تنها يك روز فقط يك روز چرخ دنيا به كام من بچرخد فرمانش را بگيرم و كمي شيطنت كنم. آن هم از آن خوب‌هايش از آن‌ها كه مرا به سمت روياها و باورهايم مي‌رساند آن را به جايي مي‌بردم كه بوي اميد مي‌دهد. بوي زندگي و حال كه ان را به اينجا رساندم، ترمزش را تا ته مي‌كشدم و آن را محكوم به ماندن مي‌كردم و غرق در آهنگ خيالاتم مي‌شدم. اما افسوس كه مهره‌اي بيش نيستم و با هر حركتم بايد حواسم را جمع جمع كنم كه كيش ماتش نشوم. مي‌دانيد كه در اين بازي تبحر خاصي دارد و من در هر حركتم ضعفي اشكار پنهان است! 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
notareal
notareal
٩٧/٠١/١٠
٠
٠
گوشه(زاویه ) دیدگاه تان بسیار چشم ناداشتنی (غافل گیرکننده )، پر زِ مانندانگاری (استعاره )، شوخ، و اندوه گونی ست کزآن جوانه های امید روید.// می دانم به گفتنِ «عالی بود، » «بد بود، » یا «زیبا بود و و . . . » بسنده نمی کنید. بل خواهید که دانید با نوشتارتان به کجا می روید، باد گویم به بسیاری. گرچه فرمانِ زبان با چابکی در دست گیرید، ترمز دستور زبان استوار کشید، و، فراموش نشود که در آینه، نیز، نگاه اندازید. // چند نخاله نوشتار، در آن، نیز، دانم، بر میگردد به پیش از دیدگاه های نوشتار پیشین تان، چرا که این نوشتار را چندی پیش تر فرستاده اید. // نوشتار تودرتو و کران مند شما، به یکباره این مهرورز را به یاد «هتل کالیفرنیا » از گروه «ایگلز » انداخت. // سپاس شما را.
notareal
notareal
٩٧/٠١/١٠
٠
٠
«باد گویم » باید بخواند «باید گویم ».
A_MH
A_MH
٩٧/٠١/١١
٠
٠
بسياارررر ممنونمم از اينكه وقت گذاشتيد 🙏🏿🙏🏿از توجهتون به نكات لذت ميبرم👌🏿
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/١٠
١
٠
مفهموم جالبی داشت ..بهتر بود که کمی فضای خیال این گونه نوشته را بیشتر میکردید و از واقعیت ذهنی فاصله میگرفتید ..در هر حال باز هم در بیان و ذکر منظور موفق بودید ...امیدوارم همیشه سبز باشید ....
A_MH
A_MH
٩٧/٠١/١١
٠
٠
خيليى ممنونم از نظرتون بله درست ميگيد خيليى بهتر ميشد در نوشته هاى بعدى بيشتر سعى مى كنم بازم ممنومم🙏🏿🙏🏿
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠١/١٦
٠
٠
منم همینا رو که گفتی شدیدا و عمیقا میخوام:||
A_MH
A_MH
٩٧/٠١/٢٠
٠
٠
واقعا😭❤️ممنونم از نظرتوون🙏🏿❤️
لیلی
لیلی
٩٧/٠١/١٩
٠
٠
جانا سخن از زبان ما میگویی
A_MH
A_MH
٩٧/٠١/٢٠
٠
٠
فداتون🙏🏿❤️ممنونم
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠١/٢٠
٠
٠
چقدر باحال میشد اگر دنیا هر روز واسه یکی بود......
پربازدیدتریـــن ها