حصار تنهایی
پایان تمام حسرت ها

حصار تنهایی

نویسنده : SHAHRAM-BAZLI

به کدامین سحر امیدی باید تا خیالت دیگر هیچ اثری در من نداشته باشد. مگر گناه این دل چیست؟ دیگر نه خاطر‌ه‌ای برایم از گذشته مانده است. و نه امیدی برای رفتن به آینده. من نیز اطمینان دارم حال روز این روزهای من برای تو خوشحال کننده است. ولی نه اینگونه نیست من به خودم و دیوار تنهایی‌ام قول داده‌ام دیگر حذر کنم از دو پهلو نوشتن. باید رخت نو بر تن کنم و باده‌ای از عشق بنوشم‌. بگذار اینگونه برایت بگویم انگار تو باورت شده که عشق فقط توئی تا هر بلایی که می‌توانی سر من بیاوری. نه! اینگونه نیست. 

من تصمیم گرفته‌ام امسال به هر آنچه که حالم را بهتر می‌کند عشق بورزم. تا حس حسادت را در وجود تو شعله‌ور سازم. خدا را چه دیدی شاید کمی از شاخ غرورت را این‌گونه بشکنی و از دهن بینی و خود‌رأیی که وجودت را به نابودی کشانده است رهایی‌یابی. آنگاه می‌بینی که دنیا با تمام بی‌رحمی‌اش برایت حق انتخاب گذاشته است. بگذریم. من می‌خواهم امسال را به قلمم که آرامم می‌کند و مرا تحریک به خالی کردن عقده‌هایم می‌نماید تا کاغذی را از بلاتکلیفی دربیاورم عشق بورزم. بماند عشق بی‌انتها به تمام کسانی که بودن‌شان را ارج می‌نهم و به داشتن‌شان افتخار می‌کنم که آنان تا ابد در گوشه‌ای از قلبم جایشان محفوظ است. 

می‌خواهم عشق بورزم به تمام دوستان نویسنده‌ام در وب‌سایت جیم که بدون اغراق خواندن مطالب‌شان حالم را بهتر و بهترتر می‌کند که امیدوارم قلم وجودشان همیشه خدا سبز باشد. 

وکلام آخر این که حرف من برای توست .بیا که دیگر هیچ توانی نه برای دلبری و نه برای عاشقی برایم نمانده است. شاید ندانی ولی نمی‌دانم چگونه برایت بگویم که درد من از حصار برکه نیست‌. درد من از زیستن با ماهیانی‌ست که لذت دریا شاید به فکرشان خطور نکند. بیا که آغاز بهار پایانی برای تمام حسرت‌هایمان باشد. 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٧/٠١/٢٧
١
٠
زیباست...یک عاشقانه ی خوب...ممنون که جیمی ها رو یاد کردید...البته بگم متنتون در عین زیبایی یک مجهول هم داشت...مخاطبش رو نتونستم تصور کنم.
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٢٨
٠
٠
مرسی از شما ..بله حق با شماست
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠١/٢٧
١
٠
امیدوارم رخت نو به تنتون فاخر باشه:))))
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٢٨
٠
٠
سپاسگذارم .....‌
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٢٨
١
٠
با سلام ....لازم میدونم .اینجا .از جناب اقای خطیب آستانه بخاطر یکسری بی احترامی ها که از طرف حقیر بوده است .عذر خواهی نمایم .‌نمیدونم ولی هر چی باشه دوست ندارم هیچ بنی بشری رو از خودم رنجیده خاطر نمایم ..ولی من هم مورد قضاوت بودم .علی الخصوص پای تخته که دیدن و خوندنش برام یجورایی شوک بود ...و کلام آخر ..جناب آقای خطیب آستانه لطفا ‌عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید .امیدوارم همیشه سالم و سلامت و سربلند باشید .تقدیم با احترام ...ارادتمند شهرام بذلی
ali_zohri
ali_zohri
٩٧/٠١/٣٠
١
٠
مخاطب در دل است و اینگونه با فریاد های بیصدا او را یاد میکنیم ممنون یاد دل غمگین خودم انداختی
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٣٠
١
٠
ممنون از شما که وقت گذاشتین ...خوشحالم که به دلتون نشسته ....موفق باشید ...
Susan_mhd
Susan_mhd
٩٧/٠٢/٠٢
١
٠
ولی به نظر من این یکی از بهترین فصل های پایتخت بود !!! خوش به حال شجاعتتون!!! ترس از جنگ و وحشی هایی مثل داعش خیلی طبیعیه‌.‌
Susan_mhd
Susan_mhd
٩٧/٠٢/٠٢
٠
٠
عذر می خوام کامنت مربوط به پست دیگه ای بود و اشتباه اینجا گذاشته شده....واقعا عذر می خوام
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٢/٠٤
٠
٠
مخاطب خاص داشت؟؟ اولش فکر کردم منظور معشوقه ست ولی تیکه آخرش شبیه متنی برای امام زمان (!) بود...نمیدونم شاید من گیج زدم!!!!!!! به نظرم متن منسجم نیست ینی اولش حس تنفر داره و باز آخرش التماس بودن در حالی که وسطش گفتین میخاین فاصله بگیرین ازش!!!!!
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠٢/٠٤
٠
٠
سلام ...بله قبول دارم .....مخاطب داشت که در سه قسمت کوتاه بهش پرداخته بودم .....شاید اگر کمی بشتر از این که هست ادامه میدادم گیرا تر میشد ....سپاس از دقت نظرتون
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٧/٠٢/١٨
٠
٠
بسیار زیبا بود
پربازدیدتریـــن ها