اینفانتینو: قورمه سبزی های ایرانی بسیار خوشمزه هستند!
خدایی فوتبال ایران را چطوری دیدی؟

اینفانتینو: قورمه سبزی های ایرانی بسیار خوشمزه هستند!

نویسنده : محسن انصاری نژاد
تمامی اتفاقات این متن از ذهن متوهم نویسنده نشات گرفته و به هیچ وجه ارزش پیگیری و فحش دادن ندارد. در سفر اینفانتینو به ایران حواشی زیادی رخ داد که در این نوشته به آن می‌پردازیم.
هنگام ورود اینفانتینو و فان باستن به فرودگاه، آقای کفاشیان که در حال آماده شدن برای خواندن متن انگلیسی خوش آمدگویی بود با دخالت آبدارچي فدراسیون از محل دور شد. اینفانتینو نيز که از بدو ورود، یک جور خاص به خانم‌های ایرانی نگاه می‌کرد و مشخص بود می‌خواهد از همان ابتدا بحث ورود بانوان به استادیوم‌ها را وسط بكشد، با درایت مسئولین مربوطه به اتاق ویژه‌ای برده شد و چند نکته ریز به او یادآوری شد! به طوری که تا آخر سفر هر سوالی در مورد بانوان از وی پرسیده می‌شد به نقطه‌ای خیره می‌شد و به فکر فرو می‌رفت.
در ادامه سفر اینفانتینو که چندین‌بار آقای تاج و کفاشیان را با هم اشتباه گرفته بود در پاسخ به چرایی این موضوع گفت من همیشه فریبرز عرب‌نیا را با ابوالفضل ‌پور‌عرب اشتباه می‌گیرم و در پاسخ به این سوال که شما این دو بازیگر ایرانی را از کجا می‌شناسید گفت نمی‌شناسم، انصاری از خودش درآورده است. 
در روز دربی اینفانتینو برای دیدن بازی در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد. او که نظاره‌گر درگیری هوادارن در روبه‌روی جایگاه خود بود از تاج علت این موضوع را پرسید ولی آقای ساکت! در جواب گفت این ها علاقه مندان شما هستند و برای دیدن شما دنبال جای مناسبی هستند و از چند ماه پیش این قضیه در فدراسیون در حال پیگیری است. او در طول مسابقه به خواب عمیقی فرو رفته بود و فقط چندین‌بار از صدای ترقه های منفجر شده از این پهلو به اون پهلو شد.
اینفانتینو بعد از بازی به سالنی رفت که قرار بود با تیمی از بازیکنان قدیمی ایران بازی کند. او که پس از ورود به سالن یقه فان باستن را چسبیده بود و به شدت عصبانی شده بود، با دخالت مسئولین از هم جدا شدند. اینفانتینو که دست‌های خود را بر سر گذاشته بود گفت ما نزدیک 20 سال است با هم رفیق فاب هستیم ولی الان می‌بینم توی بنر اسم اصلی‌اش (کارکو فان باستن) را نوشتند که من تا حالا خبر نداشتم. دِ لامصب من باید این را توی کشور غریب بفهمم!؟ تلاش فان باستن و مسئولین که می‌خواستن او را متوجه اشتباه تایپی رخ داده بکنند بی‌اثر ماند تا اینکه فان باستن با نشان داد کارت ملی و شناسنامه خود موضوع را ختم به خیر کرد.
در ادامه روز اینفانتینو که بسیار علاقمند بود با رئیس‌جمهور ملاقات داشته باشد به دیدار او رفت. بعد از گفتگوی او با روحانی، افرادی قصد داشتند پیراهن بنفش با شماره 1400 به او بدهند که با ممانعت اینفانتینو مواجه شدند. ولی در تلاشی دوباره پیراهن شماره هفت را انتخاب کردند و موفق شدند یک عکس دونفره از او و روحانی بگیرند. آن‌ها که بسیار خوشحال بودند با خود می‌گفتند این شماره هفت هم خوبه، یعنی ۷ سال حمایت، تازه از 1400 هم بیشتر میشه.
او که در پایان سفر قصد ورود به هواپیما را داشت در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود «خدایی فوتبال ایران را چطوری دیدی؟» گفت خیلی خوب بود.  قورمه سبزی‌های ایرانی بسیار خوشمزه هستند و با ماست محلی خیلی می‌چسبد! 
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٦/١٢/١٦
١
٠
خیلی خوب بود لذت بردم ..موفق باشید
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٢/١٨
١
٠
ممنونم. زنده باشید. :)
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٦/١٢/١٦
٠
٠
خخخخ خیلی باحال بود:)))
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٢/١٨
٠
٠
تشکر. نظر لطفتونه :)
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٢/١٩
٠
٠
خخخخخ باحال بود..
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٢/٢٠
٠
٠
ممنونم :)
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٦/١٢/٢٢
٠
٠
خیلی جال بود. کیف کردم کلی..
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٢/٢٢
٠
٠
خداروشکر. ممنون از وقتی که گذاشتین :)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٢/٢٢
٠
٠
حالا خوبه باز حداقل یه چیز برا تعریف داشتیم:)) اون قسمت تخیلات نویسنده خیلی خوب بود. موفق باشید. عید خیلی خیلی خوبی داشته باشید و حسابی بهتون خوش بگذره :))
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٢/٢٢
٠
٠
ممنونم خانم حسن نژاد. همچنین شما. ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشید و سال خوبی واستون باشه. :)
پربازدیدتریـــن ها