شاید
شعری سروده خودم

شاید

نویسنده : SHAHRAM-BAZLI

شاید تمام قصه من را تو خوانده‌ای

شاید برای من تو خود عشق بوده‌ای

روزی برای از تو سرودن، تمام من

در حسرت نگاه تو آشفته بوده است 

شاید خیال داشتنت، وهم مطلق است 

شاید که تیزی نگاه من از آه و حسرت است 

اما؛ چگونه بگویم خیال نیست... 

عشقی که در من است برای نگاه تو

این است شرح حال من از سوی یک نگاه

شاید به‌خاطر توست، تمام وجود من

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_shabani
r_shabani
٩٧/٠١/٠٩
١
٠
شایدخیال داشتنت وهم مطلق است.... عاشق این تیکش شدم😍😍👌👏
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٠٩
١
٠
ممنون از شما دوست عزیز .....
notareal
notareal
٩٧/٠١/١٠
١
٠
نوروزتان پیروز و درودی سبز و بهاری تان. // بینم همه را با دیدگاه های پر موهبت خود همراهی می کنید، چون آدمیت شناسید. // در دیدگاهی از شما آمده بود که نوشتاری دارنده سه اِلِمان، می توانست بهتر گسترش یابد، گرچه، همان گونه که بازنیز اشاره داشتید، به یکی از آنها به نیکی پرداخته بود. // با همان دیدگاه شما خواهم گویم، بدنبال فرصتی بودم تا دیدگاهی، هرچند کم بها، برای نوشته های تان بگذارم، گرچه راست منشی شما این مهرورز را از گزافه گویی باز می داشت. // بسیار خشنودم این فرصت این دم دست داد تا که گویم براوو، که این بهترین شماست، و یکی از دل و اندیشه نشین ترین آنان، نیز، بهمچنین. // با کلکِ و نگارین گمانی (خوانید «صور خیال » ) و اندیشه ای چنین، بازنیز این چنین نویسید. // یادداشت نه تنها برای همسر، بل نیز برایِ مادر است، بویژه، «شاید به‌خاطر توست، تمام وجود من. » چالش پسین شما، اگر که گراینده باشید، این که چنین نوشتاری در راستای زندگی و افت و خیز آن در انجمن بزرگ و سترگی با نام ایران، به کار گیرید. // روزگار به کام.
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/١٠
١
٠
با سلام و عرض ادب و احترام ..ممنون از لطف و محبت شما به حقیر .امیدوارم لایق اینگونه مهرورزی بوده باشم ....واما چند نکته ،،۱-اینجانب به هیچ وجه نوشته های کسی را به مسلخ نخواهم کشید چرا که قلم هر نویسنده ای تمام دارایی اش بوده و چه بسا هر نوشته ای چه خوب و چه بود با عشق و علاقه و مهر و محبت نگارش شده و اصل مطلب را نویسنده می داند و بس ..و نوشته ای را که به هر زبانی و با هر گویشی نوشته شده است را باید به همان زبان خواند ....۲-همه نویسندکان و شاعران و مخاطبانی که در وبسایت فعالیت میکنند را با دیدکاهی از عشق و احترام دنبال مینمایم و به تک تک نوشته ها ارج مینهم و چه بسا نظرات مهم و پر فایده دوستان مهربانی چون شما را بر روی چشم گذاشته و برای آینده ای بهتر و بهتر تر تلاش خواهم نمود ....با تشکرو سپاس و احترام فراوان ....ارادتمند شهرام بذلی
notareal
notareal
٩٧/٠١/١٠
١
٠
در دیدگاه بالا، «کلکِ » باید بخواند «کلک ».
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/١٠
٠
٠
مرسی از شما ....
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٧/٠١/١٦
١
٠
اگر اشتباه نکنم قالب شعری نداشت درسته؟ برای همون حالت وزن شعری نداشت و اگر پشت هم بود جملات مثل یه نثر ادبی بنظر میومد... ولی زیبا بود:))
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/١٧
٠
٠
سلام ...بله حق با شماست ...ممنون از نظرتون .....موفق باشید
پربازدیدتریـــن ها