جرات ایستادن بر سر مواضع‌مان را نداریم
دروغ گویی و سندسازی

جرات ایستادن بر سر مواضع‌مان را نداریم

نویسنده : گزینه جیم

رسول خادم پرده از وجوهی دیگر از انحطاط اخلاقی ما برداشته است. دروغ می‌گوییم، سندسازی می‌کنیم اما جرات ایستادن بر سر مواضع‌مان را نداریم. وقتی نمایندگان حاکمیت از نوجوان و جوان ایرانی می خواهند در مجامع جهانی دروغ بگویند و تظاهر کنند بیمارند و گواهی پزشکی ساختگی ارائه کنند، در آینده از قهرمانان کشورتان انتظار راستگویی و درستکاری دارید؟

فقط کشتی ایران آچمز نشده است. جمهوری اسلامی باید تصمیم بگیرد که برای حفظ آرمان‌هایش هزینه بدهد یا با دروغ و سندسازی به دنبال فرار از واقعیت باشد. آرمان‌خواهی با دروغ و کلک، سازگاری ندارد.

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در خصوص محرومیت اخیر علیرضا کریمی کشتی گیر تیم ملی کشتی و همچنین مربی تیم ملی کشتی به دلیل تصمیم‌گیری برای عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس گفت اگر سیاست کشور بر عدم به رسمیت شناختن ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس و عدم رویارویی با ورزشکاران تیم‌های منتخب این رژیم است، پس پنهانی به حریف پیشین باختن و برای تهیه گواهی بیماری یا ضرب خوردگی، به درمانگاه‌ها و پزشکان در خارج از کشور مراجعه کردن چه معنایی دارد؟ اگر قرار است عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس اصل باشد، پس چرا باید زمین و آسمان را به هم دوخت و هرآنچه داشت هزینه کرد تا بتوان با توجیه چرایی موضوع عدم رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس، برای نهادهای بین‌المللی که به لطف ارسال فوری تمامی اخبار از داخل کشور، مستنداتی  بیش از ما در اختیار دارند، از تعلیق گریخت؟

به قلم محسن ماندگاری

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٢/٠٤
١
٠
عجب !
b_noori
b_noori
٩٦/١٢/٠٤
١
٠
چه خوب گفته، کاش یه راه حل عقلانی برای این مشکل پیشنهاد بدن، نه از این روش های آبدوغ خیاری!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٢/٠٥
١
٠
حرف حق! معلوم نیست مسئولین با خودشون چند چندن! برای خوشامد بالا دستیشون حاضرن چه کارا و چه خرجایی بکنن!
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/١٢/٠٥
٠
٠
امروز هم محمد بریمانلو, عضو تیم ملی جودو؛ رو سوزوندیم!
پربازدیدتریـــن ها