دلایل دوستی دو کره
«این» یا «اون»؟

دلایل دوستی دو کره

نویسنده : محسن انصاری نژاد

چند روز پیش فیلمی از «کیم جونگ اون» پخش شد که با مشت روی پیاز می‌کوبه و یک حبه پیاز رو در دست می‌گیره و با لبخند به سمت «مون جا این» خطاب می‌کنه: این برای «این«.

پس از این اتفاق، تمام دنیا انگشت در دهان مانده بودن که چجوری میشه اینایی که تا دیروز فحش ننه و بابای هم می‌دادن، الان نشستن دیزی سنگی خوردن. 

راز این ماجرا توسط داماد ترامپ فاش کرد. جرد کوشنر وقتی در حال بیان دلایل این اتفاق برای ایوانکا بود، منابع آگاه، پشت در گوش وایساده بودن و کل حرف ها رو بصورت نامحسوس ضبط و ثبت کردن که بدین شرح است:

«کوشنر به سفری اشاره کرد که همراه ترامپ به‌خاطر اشتباه گرفتن اسم رئیس جمهور دو کشور کره! اشتباهی به جای کره جنوبی به کره شمالی رفته بودن. ترامپ هم که «اون» رو با «این» اشتباه گرفته بود، تا تونست از هیکل قناس و مدل موهای مسخره «اون» صحبت کرده بود. کوشنر اضافه می‌کنه بعد از اینکه با غلط کردن گفتن‌های من از بستن ترامپ به موشک هسته‌ای منصرف میشه اونا رو با تیپا از کشور بیرون انداختن. ترامپ سعی در جبران این اشتباه داشت ولی بازم گند زد. این بار به جای کره شمالی به کره جنوبی رفتن و جلوی خود «مون جا این» تا تونست ازش بد گفت و به جد و آبادش بد و بیراه گفت». 

شاید همین آهو بودن ترامپ باعث شد که رئیس جمهور کره جنوبی از ترامپ قطع امید کنه و مثل میلیون‌ها ایرانی که در این مواقع دست به دامن حافظ میشن، تفعلی زد و این بیت براش اومد:

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد / وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

بعد از تعبیر این فال توسط دوست ایرانی خودش دیگه قید ترامپ رو زد و کیم جونگ اون رو برای صرف دیزی دعوت کرد. و شد آنچه شد.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١٠/١٩
١
٠
فوقع ما وقع 😁😁
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٠/١٩
٠
٠
:)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٦/١٠/٢٠
١
٠
سلام....چه عجب مستر انصاری.....کم پیدایین؟ بعد از اینکه با غلط کردن گفتن‌های من از بستن ترامپ به موشک هسته‌ای منصرف میشه.....معرکه بود.... زبان قاصر است.........
M_ansari70
M_ansari70
٩٦/١٠/٢٠
٠
٠
سلام والا تنبلی و خواب واسه آدم وقت نمیزاره!! ممنونم از نظرتون لطف دارین. البته متن رو کلی تغییر دادم و این نسخه بدون ویرایش هست. بازم خداروشکر خوشتون اومده :)
پربازدیدتریـــن ها