داریم‌ها... / بیمارستانی در مشهد

داریم‌ها... / بیمارستانی در مشهد

نویسنده : م-نص

شکر خدا اورژانس مشهد بسیار خوب کار می‌کند. زود می‌آید و کیفیت خدماتش هم در سطح بالایی قرار دارد. مسئله از آن جایی شروع می‌شود که پای شما به بخش اورژانس بیمارستان مورد نظر باز می‌شود. جلوی در بیمارستان یک عکس بچه زده‌اند به دیوار که معلوم نیست دارد می‌گوید هیس یا دست کرده توی دماغش!

معنی این تابلو این است که بیماران نیاز به سکوت دارند، لطفا سکوت را رعایت کنید. وقتی وارد این بیمارستان می‌شوید، ظاهرا تمیز و ساکت است. ولی اگر ۱۰ دقیقه آن‌جا بایستی از سر درد می‌میری! یک بلندگوی گنده بالای درب بخش اورژانس وجود دارد که دم به ثانیه یک نفر را پیج می‌کند. از رئیس بیمارستان گرفته تا نظافت چی بیمارستان .

اگر شما در این بیمارستان بلند صحبت کنی بهت گیر می‌دهند ولی جای آن بلندگو رو تغییر نمی دهند.

جلوی درب این بیمارستان از طرف بخش اورژانس ملتی هستند که شب‌ها توی چمن های میدان وسط خیابان می‌خوابند ولی این بیمارستان هیچ امکاناتی را برای این افراد که همراهان بیماران هستند در نظر نگرفته است، البته جدیدا به نظر می‌رسد که دارد اقداماتی انجام می‌شود...

انصافا وضع نظافتش بد نیست و به خاطر پتانسیل‌هایی که دارد می‌تواند روحیه بیماران را افزایش داده و باعث تسریع سرعت درمان شود.

بیمارستان داریم ها.....

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٢/١٠
٠
٠
سلام/اون قسمتی که دارن طرف خیابون بهار میسازن قراره اورژانس جدید بشه!ولی بازم بی مسولیت تر از پرسنل بیمارستانی ما فکر نکنم وجود داشته باشه من به چشم دیدم و خیلی چیزا هم از دوستم که پزشک بیمارستانه شنیدم البته معدود نفرات زحمت کش هم پیدا میشه
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/١٠
١
٠
حرفتونو نمیگم قبول ندارم کامل اما خواهر خودم تو بیمارستان امدادی چند سال پرستار بخش سوانح بود خداییش خیلی زحمت می کشید.... البته هستن افرادی که واقعا جون آدمها براشون مهم نیست....
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/١٠
١
٠
همه جا هستند افرادی که بی مسئولیتند اما نمیشه همه رو با یه چوب زد.....
Z_Yaghoobi
Z_Yaghoobi
٩١/١٢/١١
٠
٠
باهات موافق ام
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١٠
٠
٠
واقعا درسته...خدا کنه بهتر بشه وضعیت...
mahshid
mahshid
٩١/١٢/١٠
٠
٠
بیمارستان داریم ها....
persian-girl
persian-girl
٩١/١٢/١٠
٠
٠
بابا مگه هتل میخوایم بریم؟ بیمارستانه دیه
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/١٠
٠
٠
امیدوارم همه ما مسئولیت پذیر باشیم تا جامعه ای مسئولیت پذیر داشته باشیم..این رو تو وبلاگتون خونده بودم یک بار...
Z_Yaghoobi
Z_Yaghoobi
٩١/١٢/١١
٠
٠
ببین آقای محترم ، همه جا هم چیز خوب هست هم بد در ضمن اگه کسی رو پیج میکنن یعنی باهاش کاردارن هرقدر هم که اونا سروصدا کنن دلیل نمیشه بری اون جا دادوهوار راه بندازی در ضمن اون جا بیمارستانه ، محل استراحت بقیه که نیس ببین باز میخوای نسازی ها D:
m-nik110
m-nik110
٩١/١٢/١٧
٠
٠
نه به بیمارستانهای خارج کشور که شبیه هتله نه به اینجا!!!!!!اصلا همیشه فقط بلدیم از دور ببینیمشان و ویزگی های بدشان را تقلید کنیم اینها را بلد نیستیم تقلید کنید!سخته اخه!
f_moshiri
f_moshiri
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
یه کم دقت کن!!! دستش تو دماغش نیست!!!