قبول دارم مقصرم
اعترافات جنجالی یک متهم:

قبول دارم مقصرم

نویسنده : amirpour_24

اظهارات متهم حاکی‌ست وی رأس ساعت شش صبح جهت دریافت خودروی پراید از منزل استیجاری‌اش واقع در چهارراه تهرانپارس خارج و ساعت هفت صبح در محل کارخانه سایپا منتظر دریافت خودرو بود. وی آتش‌سوزی بوجود آمده را ناشی از نشت بنزین از سیستم هدایت سوخت خوردو عنوان کرده و دلیل عدم توجه به اخطارهای حاضرین را بالا بودن صدای ضبط خودرو دانست.

اما تناقضاتی در اظهارات نامبرده وجود دارد که ذیلاً تقدیم می‌شود:

اولاً سابقه نداشته صبح روز شنبه کسی بتواند قبل از ساعت هشت صبح بیدار شود. چه رسد به اینکه ساعت شش صبح از منزل خارج و هفت صبح جلوی درِ کارخانه، منتظر دریافت خودرو باشد. همچنین تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک نشان می دهد صبح شنبه­ی مذکور ترافیک سنگینی از مسیر شرق به غرب تهران در جریان بود. بنابراین امکان نداشت از چهارراه تهرانپارس تا جاده مخصوص کرج را کمتر از دو ساعت طی کرد.

اما راجع به نشت بنزین، شرکت سازنده مدعی شده این تکنولوژی در انحصار کارخانه دیگری است و آن‌ها حق استفاده از آن را ندارد. ضمن اینکه بررسی‌های کارشناسان در صحنه نشان می‌دهد هیچ‌گونه اثری از بنزین در باکِ خودرو دیده نشده و باک از ابتدا خالی بوده.

طی تحقیقات بیشتر مشخص شد طبق آیین نامه جدید، خودروهای پراید با باک خالی و بدون دستگاه پخش صوت، یا همان «ضبط»، و سایر متعلقات فنی مثل جعبه ابزار به مشتری تحویل داده می‌شود. بنابرین ادعای متهم نسبت به بالا بودن صدای ضبط نیز رد می‌شود.

با روشن شدن این موارد، متهم لب به اعتراف گشود: «بعد از دریافت خودرو، متوجه شدم باک خالی است. با یکی از کارگران پمپ بنزینِ پایین جاده که جلوی کارخانه مستقر بودند و پول می‌گرفتند و ماشین را هل می‌دادند، ماشین را به پمپ بنزین رساندیم. در راه خواستم ضبط را روشن کنم. اما متوجه شدم ماشین ضبط ندارد. اعصابم خورد شده بود. به پمپ بنزین که رسیدیم، یک سیگار روشن کردم. حیف شد، هنوز ماشین را بیمه نکرده بودم. قبول دارم مقصرم...»

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
عه... عخییییی... چه دلایل محکمی واسه رد کردن حرفای اون بنده خدا :/ مخصوصا اون صب شنبه خخخ :))
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٦/٢٠
٠
٠
سپاس از اینکه نظر دادید
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
خخخ اصن اینکه ضبطم نداشته تقصیر خودتونه خخخ هی میرید پراید میخرید اونام تن تن تولید میکنن وقت نمیکنن ضبط و بنزین و آچار بزارن تو پرایدای صفر خخخ
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٦/٢٠
٠
٠
خخخ
ژاله
ژاله
٩٦/٠٦/٢١
٠
٠
اگه یه ذره به این قصه فکر کنیم، اعصاب ما خورد میشه و دلمون سیگار میخواد...
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٦/٢٨
٠
٠
دخانیات عامل اصلی سرطان و برای سلامتی زیان آور است!! :))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٦/٢٤
٠
٠
قبول دارم مقصرم... فکر نمیکردم اینقدر تلخ و البته به حق تموم شه، ایول داری
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٦/٢٨
٠
٠
ممنون از نظر شما
پربازدیدتریـــن ها