جغدهای عزیز؛ ما اومدیم
بی خوابی های شبانه

جغدهای عزیز؛ ما اومدیم

نویسنده : za.lale

هر شب قبلِ خواب، کلی به خودم دری وری می‌گم و به خودم قول میدم که از فردا شب زود بخوابم. نمونه بارزش همین دیشب و البته همین الان. همش می‌گم حتی اگه کلی کار ناتموم هم داشتم می‌خوابم تا عادت کنم ولی فردا باز روز از نو و روزی از نو...!

تازه بعد از تموم شدن کارام و لعن و نفرین‌هایی که بار خودم کردم، نوبت نخ دندون و مسواک می‌رسه. این که می‌گم نخ دندون و مسواک از سر تنبلی نیست‌ها! فقط به این خاطره که سه سال آزگاره یه خروار سیم و فلزات مربوطه روی دندون‌هام سواره و هرشب از لابه‌لای این اوراقی‌ها باید نخ و مسواک‌ها رو رد کنم! بعدشم خیلی شیک عملیات استفاده از داروهای پوستی رو انجام بدم. 

تازه بعد از همه اینا اگر مستراح خونمون هی دعوتم نکنه، چشمامو می‌بندم بلکه یه خواب نه زیاد دلچسب برم اما کجای کارم که تازه اولشه! چشمامو که می‌بندم تازه تمام احساسات و نبوغ شاعرانه‌ام به کار می‌افته و این همون چشمه‌ای که تا صبح نشه خشک نمی‌شه! اما اگه خیلی خسته باشم، یا اینکه مجبور باشم صبح زود پاشم همه رو فراموش می‌کنم و بعد از دو ساعت به زور خودمو می‌خوابونم، اگرم نه که حاصلش میشه یه نصف شب نوشته‌ی کج و معوج! شاید از این به بعد نصف شب نوشته‌هام رو بیارم اینجا تا شما هم بخونین.

اگه می‌خواین بهم خیر مقدم بگین خوشگل بگین! 

ضمنا اگه ممکن بهم بگین که جزوه زبان تخصصی جیم رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ بعضی قسمت‌هاش رو نمی‌تونم ترجمه کنم :)))

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٦/٠٨
١
٠
خیلی خوش اومدین :))))
za.lale
za.lale
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
تچکرات فراوان
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/٠٨
١
٠
خوشگل خوش اومــدی :) جزوه نداریم ولی هرجـــارو مشکل داشتی بیا تخته سیاه برات توضیح بدیم معمولا اونجاییم :) اینجا===> http://jeem.ir/index-old.php?page=cash :)
za.lale
za.lale
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
باشههههه مرسییییی
s_n
s_n
٩٦/٠٦/٠٨
١
٠
بح بح خوش اومدید:) ینی دقیقا نصفه شب ک میخوای بخوابی...حس شعرت میاد:| حالا جدا از اینکه اگه ننویسی فردا عمراااااا یادت بیاد! خانواده هم درک نمیکنن این معضلو.."خدا صبو ازت گرفته؟" "نصفه شب چی میگی؟" احساس همدردی دارم!
za.lale
za.lale
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
بیا درد مشترک رو فریاد کنیم :)))
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٦/١١
١
٠
وااااااااای منم همینجوریماااا....کاملا درکت میکنم. قشنگ حس نوشتن از ساعتای دوازده شروع میشه تا چهار پنج صبح :|| دیگه ما هم این مدلی هستیم :))
za.lale
za.lale
٩٦/٠٦/١٨
٠
٠
عه خب توام بیا تا درد مشترکو با ما فریاد کنی :)))))
پربازدیدتریـــن ها