آیا آینده ای متصور هستیم؟!
دردنامه

آیا آینده ای متصور هستیم؟!

نویسنده : h_rastegar

یکی از دوستان از روستایشان تعریف می‌کرد. می‌گفت توی روستای توی راه هیچ تابلویی نیست. نه علائم رانندگی و نه هیچی... تو این سال‌ها دیدیم یک تابلو دارند نصب می‌کنن و بعد از آن هیچ تابلویی دیگه‌ای هم هنوز نصب نشده. خلاصه هر روز که می‌رویم سر زمین کشاورزی و باغ تنها آن تابلو را می‌بینیم، و آن تابلو این بود: «فرزند کمتر زندگی بهتر»

همان چیزی که همین الان کل کشور را در معرض خطر قرار داده و بحران پیری جمعیت و مشکلات زیادی را برای کشور به وجود آورده است.

میخواهم یک موضوعی را بگویم که کمتر توی رسانه ها گفته شده. همان آدم‌هایی که یک زمانی این کارها را کردند الان اکثرشان خارج کشور زندگی می‌‌کنند. از کابینه دولت آقای خاتمی الان بخشی از کابینه‌اش خارج زندگی می‌کنند و بعضی با ضد انقلاب در حال همکاری هستند.

آمار رسمی در این زمینه نشان می‌دهد که در ۴ سال گذشته میزان مهاجرت از ایران ۲ برابر افزایش پیدا کرده. عده زیادتری به این نتیجه می‌رسند اینجا جای زندگی نیست. آیا آینده‌ای برای این کشور متصور هستیم؟!

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
k_koolak
k_koolak
٩٦/٠٤/٢٩
١
٠
من خیلی دوست داشتم 5-6 تا بچه می داشتم بیشترین دلیلش هم فیلم های امریکایی و بیشتر انگلیسی بود که میدیدم اونایی که خانواده داشت توش حداقل 3 تا بچه داشتند
پربازدیدتریـــن ها
تبلیغات