نقاط خارج از تحمل
نقاط تحمل پذیر من کجاست؟

نقاط خارج از تحمل

نویسنده : صدیقه حسینی

من تخصص عجیبی در پیدا کردن نقاط خارج از تحمل آدم‌ها دارم. این نقطه‌ها یکی دو تا نیستند. خیلی خیلی زیادند اما اگر خودتان را به من بسپارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن همه‌شان را نشانتان می‌دهم. شما را می‌نشانم روی صندلی و چکش مخصوص کارم را دستم می‌گیرم و فرود می‌آورم روی نقاط خارج از تحمل‌تان! همان جاهایی که صبرتان تمام می‌شود، همان جاهایی که دیگر نمی‌توانید آخ‌ها را قورت بدهید. همان جاهایی که شروع می‌کنید به برون ریزی و خشم‌تان از زیر لایه‌های ضخیم تحمل بیرون می‌زند.

به نظرم اگر آدم بتواند از همان اول دست بگذارد روی این نقطه‌ها آن وقت کارش ساده‌تر است و دیگر می‌داند مرزها کجا هستند و آن‌وقت است که هیچ چیز شوکه‌اش نمی‌کند.

اما چیزی که در مورد من باید بدانید این است که تمام نقطه‌ها برایم خارج از تحمل است و تقریبا هیچ نقطه‌ی درونی‌ای وجود ندارد و اگر هم هست پیدا کردنش به این آسانی‌ها نیست.

شما ‌آب می‌خورید و با خودتان فکر می‌کنید این یک آب خوردن ساده است که به هیچ کجای جهان برنمی‌خورد اما درست در همان لحظه دارید روی نقاط خارج از تحمل من راه می‌روید. مخصوصا اگر آب را هورت بکشید مخصوصا اگر لیوانتان را نشسته باشید مخصوصا اگر خیلی چیزهای دیگر...

آن‌وقت است که باید بگردید تا نقاط تحمل پذیر من را پیدا کنید. نقاطی که هنوز خودم هم تمام و کمال کشف‌شان نکرده‌ام و اصلا شک دارم چنین نقطه‌هایی وجود داشته باشند. می‌دانید؟!

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٤/١٥
٠
٠
نوشته خووووب، تیتر نه خوب! موفق باشید :)
پربازدیدتریـــن ها