تنهاترین قاصدک
یک اتفاق خوب

تنهاترین قاصدک

نویسنده : h_sh863

از یه عکس متولد شد. شیشه‌ای که تابلویی آبی رنگ نوشته داشت. باران و نوشته‌ای به‌نام مقدس صاحب الزمان (عج). عکس می‌گرفت با تمام وجودش و اشک مثل باران. یه قبر و دلتنگی و اشک و گل‌های باغچه‌ی مادربزرگ... از تمام دلتنگی‌هایش عکس می‌گرفت.

از یه قصه‌ی خدایی متولد شده بود برای من، نمی‌شد فراموشش کرد. نمی‌شد ترکش کرد. نمی‌شد تنهاش گذاشت. پشت تموم ندیدن‌هایش بغضی خیس بود. پشت تمام بی‌توجهی‌هایش عشق بود. جاده‌ای بود رو به سمت بهشت که باید از سختی‌های راه جهنمی انتظار و دسیسه‌ها و مهرهای باطل می‌گذشتی. فرشته نگهبانش دل نگران خستگی‌هایش همراه همسفرش جایی میان دو پل رسیدن و نرسیدن همیشه بود. نمی‌شد. نه می‌شد رفت و نه می‌شد ماند. یک قصه‌ی بلاتکلیف. همیشه ماه را در دستانش می‌گرفت. پشت شیشه‌ای از غم.

همیشه دلم می‌خواست بهش بگم که هستم و ترکش نمی‌کنم. آخه قاصدکی بودم از راه دور از یه صوت نور از یه اتفاق خوب.

زخم یه قاصدک کنده شدن پره‌ای از احساسش بال پریدنش رو ازش گرفته بودن. و شاید منم بلاتکلیف خودم بودم خود گیر کرده در تارهای عنکبوتی دنیا. یه قاصدک که تارهایش بال پرواز نداشتن. جاده‌ای پر از پلیدی‌ها که تهش می‌رسید به خود قاصدک. به خود دلتنگی. باز هم چترش را برداشت و زد بیرون بارون بود دلتنگی بود و عشق. دویدو دوید و بلند فریاد می‌زد اسم تنهایی‌هایمان را. اینقد دوید تا خسته شد. رو به یه شهر شلوغ. صدای اون گم شده بود در هیاهوی نشنیدن‌ها. قاصدک چترش رو باز کرد و پرواز کرد.همه جا رو می‌دید. از آسمون تا بهشت و دلش پر کشید و پرهاش تو صحن با صفا و گنبد طلائی‌اش آرام گرفتن. یه زیارت نامه یه اشک یه دل سیر دلتنگی. جلوی باب الجواد علیه السلام. قاصدک بود من بودم و یه حرم در یه رویای واقعی و بغض دلتنگی.

آره از یه عکس متولد شد از یه عکس انتظار تا خود خود نور باب الجواد تا مقصد بهشت هشت در هشت از یه انتظار از یه دلتنگی من بودم و قاصدک و یه عکس پازل انتظار پازل دلتنگی پازل عشق و تنهاترین قاصدک‌ها برای هم.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/١٢
٠
٠
خدا قسمت همه ی آرزومندان کنه ان شــاء الله .. زیارت ال نبی رو :)
پربازدیدتریـــن ها