حمایت خرس فیلم بازگشته از فراستی
طنزیات

حمایت خرس فیلم بازگشته از فراستی

نویسنده : s_a_taheri

دیروز من و چند رأس از رفیق‌هام رفته بودیم چوب تو لونۀ زنبور کنیم. در راه بازگشت بودیم که ناگهان خبر رسید کلیپی بس ناجوانمردانه از شما در فضای مجازی پخش شده و حسابی جنجال به پا کرده. کلیپو که دیدم اشکم در اومد. اونقدر گریه کردم هر کس می‌دید فکر می‌کرد فیلم فاخر شعله رو دیدم.

آخه کجای دنیا فیلم می‌بینن و نقد می‌کنن؟! اگه فیلم ببینی که دیگه فایده نداره! اینو من نمی‌گم خیلی‌ها می‌گن. راه دوری نمی‌رم فیلم فاخر و ارزشی ستایش مثال می‌زنم. وقتی حشمت فردوس پرتقال رو برای تحلیل و بررسی می‌ده دست محمد(مهدی سلوکی) و ایشونم چاقو دست می‌گیره تا پوست بکنه. فردوس می‌گه: "زکی... اگه پوست بکنی که قبول نیست آقای کارشناس... باید ندید بگی... افتاااااد." الان باید به حال منتقدان کم دل و جرأت شما زار زار گریه کرد و گفت: زکی... اگه فیلم ببینی و نقد کنی که دیگه اسمش نقد نمی‌شه... باید ندید بگی... افتاااااد.

اما چه می‌شه کرد هر کی جرأت ندید گفتن نداره. یعنی کار هر منتقد نیست نقد ندید گفتن. نه سوادش دارن نه بوووووق(ترجیحاً بوق خاور). مسعود خان کی در برابر شما توان ایستادگی داره؟! کی وجود داره بگه بالای چشم‌تون غده هیپوفیزه؟! سر همون فیلم بازگشته چقدر به لئو گفتم اینجوری بازی نکن مسعودخان ناراحت می‌شه به گوشش نرفت که نرفت. البته قبول کرد اما گفت ایشون اصلا فیلم نمی‌بینه بخواد متوجه بشه. اما با این‌که ندیدی فهمیدی و آبروش بردی. سر حمایت از کلینتون هم به حرفام گوش نکرد و آخرش آش آلو شد.

مسعود خان کسی چه می‌دونه تو از فرا نقد بهره می‌بری. همه فیلم بینند و تو پیچش فیلم. اما غمت نباشه پشت سر خالۀ من و دوستی‌هاش هم خیلی حرف زدن اما آخرش چی شد؟ همه این منتقدان میان مایه با حرف‌های الکی و بی‌پایه که دماغشون بگیری جون‌شون در میاد میرن و من می‌مونم و تو. یه روزی می‌رسه همه عالم و آدم قدر ارزش‌های ما رو می‌فهمن. مسعودخان سخت نگیر این نیز بگذرد.

سلامتی سه تن. شما و مجری و من. سلامتی سه کس. فیلم‌سازی در صحنه و منتقدی در هفت و خرسی در قفس. سلامتی زندونیای بی‌ملاقاتی. سلامتی سینماهای قدیمی و آپاراتی. سلامتی منتقدای بی‌اعصاب و قاطی. سلامتی خودپردازی که با یه اشاره پول نقد می‌کنه. سلامتی منتقدی که با دیدن عکس فیلم نقد می‌کنه. سلامتی همونی که ندید درست هم نقد می‌کنه.

سلامتی باغبونی که زمستون بیشتر از بهار دوست داره. سلامتی منتقدی که تخریب بیشتر از تعریف دوست داره. سلامتی عزیزی که بازی منو بیشتر از دی کاپریو دوست داره.

سلامتی جوایز وطنی و جشنوارۀ فیلم فجر. سلامتی منتقدی که سر فیلمساز می‌بره اونم بدون زجر. سلامتی کسی که بی‌منت نقد می‌کنه اونم رایگان و بدون اجر.

ای کاش فرصتی پیش می‌اومد دوربین روی دستت می‌شدم. حیف اضافه وزن دارم. ای کاش امکانی پیش می‌اومد دستمایۀ نقدت می‌شدم. حیف بیکارم و فیلمی بازی نمی‌کنم. ای کاش توفیقی پیش می‌اومد همچون مجری شما رو از نزدیک می‌بوسیدم اما حیف که از کردگی دم نداشتم. 

کوچک شما خرس فیلم بازگشته از راه دور بوس

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٩/٢٧
٠
٠
خدایی؟؟ برای بیویی که نوشتین میگم! :)))
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٧
٠
٠
به چهرۀ من می خوره اهل اغراق باشم؟! حالا شاید به قیافه بخوره :)))) ولی بیو واقعیه نشون به این نشون که سایت های معتبر کتاب و فروشگاه های بین المللی کتاب از جمله آمازون آثار منو دارن یه سرچ ساده کنید صحت و سقم این ادعا مشخص میشه. ولی در هر صورت ما کوچیک همه جیمی ها هستیم:))))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٩/٢٧
٠
٠
یعنی خدا کاری نکنه که قرار باشه از یه طنزنویس سوال بپرسیم! آخرش معلوم نیست چی میشه :)) موفق باشید در هر صورت :)
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٧
٠
٠
خودتونم که طنزنویس هستید دیگه به روحیات دور از ریا و فروتنی آشنایی دارید. من خیلی رک و پوست کنده همه موارد فوق که تو بیو ذکر شده با همۀ جزئیات تائید می کنم. ممنونم موید باشید.
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
خیلی خوب بود :))) مطالبی که می فرستین همه به روز هستن اما ممکنه دیرتر منتشر بشن، کنار عنوان مطلب حتما اشاره کنین که زماندار هستن که به موقع منتشر بشن :)) // مرسی
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
تمنا دارم خوبی از خودتونه:))) چه پیشنهاد خوبی بعد پنجاه تا مطلب نمی دونستم اینو ممنون که راهنمایی کردین. پس این دفعه بنویسم زماندار ببینم چی میشه؛)))
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخخخ مردم از خنده از چوب تو لونه ی زنبورا کردن بگیر تا نام بردنه فیلمای فااااااااخر خخخخ و اونهمه پاچه خواری پایانی خخ عالی بود ممنااانم :}
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
شما که همیشه محبت دارین ممنونم:)))) دیگه در برابر فیلم های سخیف خارجی باید به فیلم های فاااااخر و ارزشی وطنی ارج بنهیم دیگه از ستایش مایه نذاریم از چی بگیم؛))))
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/٠٩/٢٩
٠
٠
خخخ :)
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٩
٠
٠
:))))
زینب_خالقی
زینب_خالقی
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
مطالبتون رو می‌خونم ولی از این یکی بیش از بقیه خوشم اومد. موفق باشید
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
همین که مطالب حقیر دنبال می کنید باعث افتخاره بنده است. نظر لطف شماست ممنونم:)))))
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
واقعا واسه منم سوال بود که همه ی اون چیزی که تو بیوگرافیتون نوشتین درسته؟یه سوال دیگه این که،دومین بار کی به دنیا اومدین اون وخ // بعد یکی دو تا مطلب آخری که ازتون خوندم این بیشتر به دلم نشست.
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
ممنونم نظر لطفتونه:) من هر بار که می نویسم انگار دوباره متولد میشم. راستی امروز صدمین مطلب مطبوعاتی من از پارسال تا حالا چاپ شد امروز یه بار دیگه متولد شدم؛))) اصلا من سرانه تولد کشور بردم بالا:))))))))))
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٩/٢٨
٠
٠
خخخخ پس تبریک میگم.//سرانه ی تولدتون مستدام :)
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٢٩
٠
٠
سلامت باشین سایۀ کامنت های شما هم بر سر مطالب درویشی ما مستدام؛)))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٩/٢٩
٠
٠
منم باهاش موافقم، خرسِ خیلی خوب بازی کرد انصافا!! :)
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/١٠/٠٤
٠
٠
آره منم با شما موافق بازی اش خیره کننده بود ؛))))))
پربازدیدتریـــن ها
همه چیز در تو خلاصه می شود

برای من از تو نوشتن ناممکن است

٩٦/١٢/٢٧
سال تان قشنگ

عید من خنده ی توست

٩٦/١٢/٢٩
کاش پشت دستم می زدی

من خیلی زود بزرگ شدم / قسمت دوم

٩٦/١٢/٢٧
کشفی در باب ریاضیات، آدم‌‌ها و ظروف آشپزخانه

استکان‌ها و لیوان‌ها

٩٦/١٢/٢٨
این جوان خیری از این دنیا ندید

ویرایش آخر یک نویسنده

٩٦/١٢/٢٧
همین روزها حوالی بهار

روبان زرد

٩٦/١٢/٢٧
شبیه حرف هایت

سه شنبه ها

٩٦/١٢/٢٦
روزهایی در زندگی

آهای خودم، چطوری؟

٩٦/١٢/٢٩
مناجات آخر سال

خدایا!... مرا تا نبخشیدی سوار هواپیما نکن!

٩٦/١٢/٢٩
داستان کوتاه

نگاه

٩٦/١٢/٢٨
این مراسم باشکوه

زانو زدن مقابل قفسه‌ ارتش شامپوها

٩٦/١٢/٢٨
می‌دانی عزیز من؟

جایت همیشه سبز است!

٩٦/١٢/٢٦
اوج خلاقیت

اندرحکایت نام کاربری

٩٧/٠١/٠٢
برای یک مشت اسکناس

شادگل

٩٦/١٢/٢٦
عید در راه است

نیشتمان عزادار من

٩٦/١٢/٢٩
تغییرات نسبت به سال 90

تهران مدرن‌تر و زیباتر؛ تهرانی‌ها ناامید‌تر و تلخ‌تر

٩٦/١٢/٢٨
شعری سروده خودم

باید کمی روراست بود

٩٧/٠١/٠٢
شادیِ دو دستی نواختن پیانو

عاشقی در دهه سوم زندگی

٩٧/٠١/٠٢
صد و بیست و هشت ساعت لعنتی

من در غیاب تو کلمات سر بریده بسیاری را شفا داده‌ام

٩٧/٠١/٠٢