از عشق
اما دوستت دارم!

از عشق

نویسنده : Vr_takallom

یک. خبر ازدواجش را که شنیدم، تصمیم گرفتم تمام خاطراتی را که با او دارم از بین ببرم. خاطرات، یعنی همان پنجاه‌وسه عکس پروفایلی که در طول دو سال از او جمع کرده بودم، به همراه جمله‌ای که دو سالِ تمام قرار بود روزی آن را به او بگویم که خُب آن روز هم هیچ‌گاه فرا نرسید. عکس‌ها را از گوشی‌م پاک کردم اما دوستت دارم را بعید می‌دانم هیچ‌گاه از قلبم پاک شود.

دو. همیشه که نباید برای عاشق‌شدن نیاز به وجودش باشد. گاهی می‌شود عاشق بود، بدون این که خیابانی را با هم متر کرده‌باشید. بدون این که دست هم را گرفته‌باشید و با تک‌تک خیابان‌ها خاطره داشته‌باشید. بدون این که در کافه‌ای قهوه‌ای را هورت کشیده‌باشید و صدای خنده‌هاتان چشم‌ها را به طرف‌تان برگرداند. عشق اگر عشق باشد و عاشق اگر عاشق، با صدای «مگه لالی که همه‌ش زنگ می‌زنی و حرف نمی‌زنی» هم می‌شود عشق‌بازی کرد!

سه. به نظرم نه مشکی رنگ عشق است و نه سبز. نه قرمز رنگ آن است و نه آبی و نه هیچ رنگ دیگری! نه تنها این، که حتی عشق هم رنگ ثابتی ندارد به نظرم! مثلا دیشب، رنگِ عشق، روسری صورتی با لباس چهارخانه‌ی سیاه و‌سفید و تلّی از برگ‌های نارنجی پاییزی که روی زمین ریخته‌شده‌بود. و یا این که امشب هم رنگ عشق، «لست سین اِ لانگ تایم اِگو»است!

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٨/٢٧
٠
٠
امان از حرف های نزده ... مطلب خوبی بود ؛ موفق باشید
h_rezazade
h_rezazade
٩٥/٠٨/٢٧
٠
٠
چقدر خوب توصیف شده بود این حال عجیب فراموشی ... موفق باشید
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٨/٢٧
٠
٠
چقدر سخته فراموش کردن:(
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/٢٨
٠
٠
زندگی،لمس لذت رسیدن ها و نرسیدن هاست
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٨/٢٩
٠
٠
خیلی زیبا بود :)
خورشید
خورشید
٩٥/٠٨/٢٩
٠
٠
سکوت ها و دوستت دارم نگفتن هایی که یک جایی عجیب تو را زمین میزند .
پربازدیدتریـــن ها