نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز
به قلم احمدرضا کاظمی

نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز

نویسنده : وبگردی
همانطور که می‌دانید، جناب خسرو معتضد (اَبَرتاریخ‌‌شناس صداوسیما) اخیرا یادداشتی خطاب به (ص. ط) یکی از بازیگران تازه مدل شده، نوشته و او را به جای گذاشتن عکس‌های مورددار در اینستاگرام و جلف‌بازی در شبکه‌های ماهواره‌ای به «آموزش زبان انگلیسی و شرکت در کلاس‌های بازیگری» دعوت کرده است. طبق تحقیقات ما، ایشان یک سری نامه‌های دیگر هم دارد که متن یکی‌شان به دست بنده رسیده است:
بانو لوپز! ما خودمان که ماهواره نداریم اما چندی پیش در خانه یکی از اقوام ناخودآگاه چشمم به قسمت‌هایی از کنسرت مشترکتان با خواننده‎ای موسوم به «پیت‌بال» افتاد که با دیدن آن به راستی به‌حال شما و هنر خوانندگی زار زار گریستم! آدم این روزها حتی روی پی ام سی هم باید قفل کودک بگذارد! خانم لوپز! خجالت نکشیدید وقتی با آن لباس که چه عرض کنم؛ با آن پشه‌بندی که دور خودتان بسته بودید در کنار این کچلِ معلوم‌الحال که سعی دارد به زور ادای بازیگران پیشکسوتی چون جمشید هاشم‌پور را دربیاورد، اینگونه بالا و پایین پریدید؟
اگر برنامه‌های تاریخی مرا دیده بودید می‌دانستید که «ژوزفین بوهارنه» که درسال ١٧٩٦همسر ناپلئون بناپارت و ملکه فرانسه بود هم صدای خوبی داشت. او پس از لشکرکشی ناپلئون به مصر در غیاب همسرش با یکی از نوادگان خاندان پهلوی که برای لهوولعب و به تاراج بردن ثروت ایران‌زمین به فرانسه سفر کرده بود، کنسرت مشترکی برپا کرد و همین کار او باعث شد تا ناپلئون وی را در سال ١٨٠٩ طلاق بدهد و با «ماری لوئیز» (دوشس پارما) ازدواج کند. این مثال تاریخی را زدم که بگویم این حرکات شنیع شما آخر و عاقبت ندارد. البته آنطور که شنیده‌ام شما اگرچه به ظاهرتان می‌خورد متولد ٦٩ شمسی باشید اما متولد ٦٩ میلادی هستید و با وجود ٤٧ سال سن هنوز ازدواج نکرده‌اید. بنده به شما توصیه می‌کنم به جای برگزاری کنسرت و قراردادهای عجیب و غریب با شرکت‌های بیمه، هرچه زودتر در کلاس‌های «شکوه همسرداری» شرکت کنید و به فکر ازدواج و تشکیل خانواده باشید. چهارسال دیگر هم از ریخت و قیافه می‌افتی و هم اجاقت کور شده ودیگر بچه‌ات نمی‌شود و باید تا آخر عمر تنها بمانی!
اگر خیلی هم اصرار به ادامه حرفه خوانندگی داری حداقل برای خودت الگویی مناسب پیدا کن. نگاه به امثال «لیدی گاگا» و «کتی پری» و «مدونا» نکن که به قول سرهنگ علیفر «نمادهای بی‌بندو باری» در صحنه کنسرت هستند و پوشش‌شان آدم را یاد داستان لباس جدید پادشاه می‌اندازد. در تاریخ معاصر کمی تحقیق کن قطعا گزینه‌های بهتری را می‌توانی سرلوحه کارت قرار بدهی. 
کسانیکه در طول دوران خوانندگی‌ همواره خوش‌پوش و البته سر و سنگین ظاهر شده‌اند. شما در اینترنت شوی تصویری «یه امشب شب عشقه! همین امشبو داریم» را نگاه کن، آهنگ اینقدر شش‌وهشت و قِر دار اما خواننده کمترین تکان را به خودش می‌دهد و نهایتا یک بشکن می‌زند. یا اگر تلگرام داری به آی‌دی من یک پیام بده، کلیپی به اسم «اینم سحر دختر من» از کنسرت یکی از خواننده‌های قدیمی را برایت می‌فرستم تا هم عشق به فرزند و خانواده را درک کنی و هم بفهمی که می‌شود بدون لباس‌های قلیل‌الپارچه نیز کنسرت برگزار کرد. این کلیپ را نگاه کن تا ببینی که حتی یک دختر جوان هم می‌تواند علاوه بر ظاهری آقاوار؛ حرکاتی داش‌مشتی‌طور و باباکرمانه داشته باشد، حالا تو که سنِ اسبِ زورو را داری! بهرحال امیدوارم که صحبت‌های دلسوزانه و بی‌بغض و کینه مرا جامه عمل بپوشانید.
منبع:
http://www.khabaronline.ir/detail/596563/comic/humor
برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
ساده
ساده
٩٥/٠٨/١٢
١
٢
خیلی طنز سخیفیه و متاسفانه توی فضای مجازی به خصوص اینستاگرام داره دست به دست میچرخه، اونم به اسم نامه ی خسرومعتضد به صدف طاهریان. اینجور طنزها بیشتر بازی با آبروی اشخاصه
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٨/١٢
٣
٠
یادداشت خسرو معتضد درباره صدف طاهریان شوخی نبود و توی وطن امروز منتشر شد. این متن هم که می خونید یادداشت طنز احمدرضا کاظمی توی روزنامه شهروند هست. چیزی که این وسط متوجه نمیشم "بازی با آبروی اشخاصه". بازی با آبروی طاهریان؟ معتضد؟ کاظمی؟ یا چی؟ :))))))
ساده
ساده
٩٥/٠٨/١٢
٠
٠
پس نامه ی اون بنده خدا رو به سخره گرفتند
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٨/١٢
٠
٠
به نظرم "دست مایه طنز"شون قرار دادن، واژه بهتری باشه :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٢
١
١
وای..خیلی جالب بود:-) مرسی وبگردی
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٢
٤
٣
همون اوایل که همه جنیفر جنیفر میگفتن؛ بنده به ضرص قاطع ازش بیزار بودم..ادمی که صدا نداره و همه حرکات و راه رفتنش بوقه. . بیشتر یه چی دیگه داره تا هنر برازنده خوانندگی¡ خواننده فقط سلنا..با شخصیت، باکلاس و اینده نگر..البته بماند که این اواخر لوپوسی شده و شعرهاش هم:-| قبلا خدای عشق بودو بهترین ترانه های عاشقاته را میخوتد ولی دگه الان تحت تاثیر رفیق ناباب و فکرهای درهم برهم منحرف شده
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٢
٣
٤
خب خدا روشکر این ادا اصول بابا کرمی هم ور افتاد...بدترین نوع حرکات موزون در نوع خودش بود
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٢
٥
٣
حالا واقعا چرا خواننده های قدیمی انقد خودشونو کنترل میکردن¡¿ هایده می اومد یه سعر دوبس دوبسی میخوند بدون یه ذره قر و فر، تظاهر دیگه تا کجا. یا شعر نخون یا شعر را اجرا کن..
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/٠٨/١٤
٠
٥
هایده سنگین بود ...سنگین از نظر وزن... منظور وزن شعر نیس وزن خودش.. چاق بود بابا :/
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٦
٠
٠
خوانندگی چاق و لاغر نمیشناسه، مهم صداست. .ادل با اینکه چاقه ولی خواننده نسبتا قهاریه ، خوب اجرا میکنه و مجسمه نیس
لیلی
لیلی
٩٥/٠٨/١٦
٠
١
منفی هم نده..:-//
mina
mina
٩٦/٠١/٢٨
٠
٠
واااای عالییی بوووود😂😂😂😂
پربازدیدتریـــن ها