يا تو  يا شهادت!
امان از عشق های امروزی

يا تو يا شهادت!

نویسنده : faezeh76

وقتي از بزرگ‌تر‌ها درباره عشق و عاشقي‌هایشان مي‌پرسيم نكته اصلي همه خانم‌ها اين است که طرفشان گفته يا دختر شما يا خودكشي مي‌كنم! و تا زماني كه جواب قطعي از خانواده دخترخانم نگرفتند يك لنگ پا از صبح تا شب دم منزل ليلي مي‌ايستادند. البته بعيد نيست كه اين ماجراها همراه با اغراق يا تحريف در طول زمان تعريف شده‌باشند و يا ممكن است خود گوينده بعدها به اين جمله حكيمانه كه لعنت بر دهاني كه بي‌موقع باز شده هم برسد!

هرچه زمان رو به جلو حركت ميكند فاكتور اصلي كه همون خودكشي در مقابل جدايي از يار هست هم حفظ مي‌شود.

در بعضي از موردها ديده‌شده به محض شنيدن جواب منفي از خانه و كاشانه قهر كرده و خواننده مي‌شوند البته نهايتا يك ترك آهنگ، آن هم به كمك تمامي دوستان كه اگر در آن آهنگ ده جمله نامفهوم هست، سعي شده در هشت جمله آن اسم فرد مورد نظر به صورت مستقيم يا غير مستقيم گفته‌شود. هم زمان فاكتور اصلي كه تهديد به خودكشي هم هست حفظ مي‌شود!

اين‌ها رايج‌ترين ابراز احساس‌هايي بود كه دربرابر جواب منفي از آشنايان شنيده‌بودم اما دو روز پيش خبر گرفتار شدن دل يكي از پسرهاي فاميل را پيش دختر خانمي شنيدم كه به هر علتي خانواده دختر جواب رد داده‌بودند و جناب مجنون خان هم به طرز مثلا غيرمستقيمي به دختر خانم و همگي رسانده كه اگر با شخص مورد نظر ازدواج نكند به سوريه خواهد رفت و مي‌جنگد تا شهید شود. 

هرچند كه احتمالا وصلت مورد نظر سرخواهد گرفت و من شخصا آرزوي خوشبختي براي همه ليلي و مجنون‌ها دارم اما دوست داشتم ببينم اگر بازهم جواب منفي بشنود سر حرفش خواهد ماند يا نه، كه قسمت نشد!

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/٠٨/١٠
٠
٠
عجب تهدید وحشتناکـــــــــــــــی o_0 ممناااااااااااانم :}
faezeh76
faezeh76
٩٥/٠٨/١١
٠
٠
بعله البته اگه واقعي باشه... خاهش ممنون از شما
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٨/١٠
٠
٠
برای من که مفید و جالب بود ٬فقط روشی که آموزش دادید نتیجه ام میده !؟؟؟ خخخ موفق باشید
faezeh76
faezeh76
٩٥/٠٨/١١
٠
٠
ممكنه نتيجه بده به شرط عمل !
خورشید
خورشید
٩٥/٠٨/١١
٠
٠
تضمینی هست این روش یا نه خخخ
faezeh76
faezeh76
٩٥/٠٨/١١
٠
٠
هيچ چيز تضمين صد درصد نداره به جز احساس آدما اونم به شرطي كه با قلب بپذيريم وگرنه اونم رو هواست !
پربازدیدتریـــن ها