سید حسن آقامیری کیست؟
به دنبال آیه های عذاب

سید حسن آقامیری کیست؟

نویسنده : محسن_قربانی

اخیرا صحبت‌های روحانی را شنیدم که در مورد رحمانیت خداوند و عذاب الهی مطالبی را بیان می‌کرد که به نظرم قابل تامل می‌آمد. این‌که تصور ما از خدا چیست و عذاب و عقاب و ثواب و بخشش خداوند را چگونه تصور می‌کنیم، موضوع کمی نیست که نسبت به آن بی‌توجه باشیم. قرآن را جستجو کردم. (نرم افزار قرآنی) در این جستجو به دنبال آیه‌های عذاب خداوند گشتم. آیه‌هایی که خداوند در آن وعده عذاب صریح داده است. عذاب‌های دهشتناکی که خبر از چرک و خون و زقوم و سرب داغ است. جستجویم نتیجه‌ی جالبی در بر داشت. در بین آیه‌های عذابی که من مشاهده کردم (تا آن‌جایی که من متوجه شدم) خداوند هیچگاه مسلمین و مومنین را به طور مستقیم وعده عذاب نداده است و هر آنچه هست خطاب به مشرک و کافر و منافق است. خطاب به دشمنان خداوند است. 

حال اگر روحانی پیدا شود که خطاب به مسلمین و برادران مومن خود بگوید وعده‌ی عذاب خداوند آن چیزی نیست که در این چندین قرن در گوش من و شما فرو کرده‌اند، کار خطایی کرده است؟ این‌که بخواهد چهره‌ی خشن مسلمانی را در عالم رسوای جهان شده است، کمی تلطیف کند و آبرویی بخشد، کار خطایی کرده است؟ 

هر آن‌چه یک گروه بگویند درست است و هر آنچه غیر از ما گفته شود غلط است؟ پس اصلا تفسیر برای چیست؟ اگر قرار باشد همه‌ی تفسیر ها یکی باشد که دیگر چه کاری است برای ادامه‌ی این راه؟ 1000 سال پیش بهترین تفسیر‌ها ارائه گردید که اگر درست است دیگر جای تفسیر باقی نمی‌ماند واگر غلط است چرا به دیگران که حرف تازه ای می‌زنند ایراد گرفته می‌شود؟ خیلی فرق است بین مسلمان گناهکار و یک کافر! خیلی فرق است بین مؤمن خطاکار و یک مشرک! خیلی فرق است بین دشمن خونی اسلام محمدی و یک فرد بی‌تفاوت نسبت به دین! مگر می‌شود مردمی را که هنوز قواعد دین اسلام را از زبان پیغمبرشان نشینده‌اند، وعده عذاب الهی داد؟ مگر می‌شود مردمی را که هنوز مسلمان نشده‌اند وعده عذاب و جهنم و چرک و خون و زقوم داد؟ وعده عذاب خدا خطاب به دشمنانش است. کسانی که به‌طور علنی با رسول و آیه‌های او دشمنی کردند. چرا باید خداوند مومن و مسلمانی را که به او اعتقاد دارد، مردمی را که به راه و روش خودشان به خدا اعتقاد دارند را عذاب کند؟ این‌که یک روحانی حرفی غیر از حرف دیگران می‌زند دلیل بر انحرافش می‌شود؟ 1400 سال همه یک جور حرف بزنیم درست است؟ پیشنهاد می‌کنم بعضی از صحبت‌های سید حسن آقا میری را گوش کنید.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٩/١٤
٠
٢
آقا درباره صحبت های این روحانی حرف های جالبی زده بودن، توصیه می کنم ویدیو صحبت های ایشون هم نگاه کنید. نظر من به نظر رهبر نزدیک تر بود :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/٠٩/١٤
٠
٠
شما ظاهرا متن و درست مطالعه نفرمودید. نوشته ی متن میگه آیه های عذاب خدا و وعده ی جهنم خطاب به مشرک و منافق و کافر و دشمنان پیغمبر و دین خداست و به هیچ وجه به طور مستقیم خطاب به مسلمانان و مومنان دین نبوی نیست. همانطور که اتفاقا توی صحبت های آقای خامنه ای هم که ظاهرا اونجا هم درست گوش ندادید از دقیقه 9:00 به بعد اشاره به کافری می شود که دشمنی ندارد و ایشون می فرمایند به آنها نیکی کنید. نوشته در مورد آیه های عذاب خداوند است و صرفا مربوط به این سید بزرگوار نمی شود. صحبت های ایشون در واقع جرقه ای بود برای تحقیق در مورد آیه های عذاب.
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٩/١٤
٠
٣
http://www.namasha.com/v/dDKEXVNl این هم لینک صحبت های آقا :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/٠٩/١٤
٠
٠
این متن سخنرانی رو قبلا گوش داده بودم. از دقیقه 9 به بعد رو مجدد با دقت بیشتری گوش کنید ببینید آقا در مورد کافر بی دینی که دشمنی با دین اسلام نداره چی میگه.
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٩/١٤
٠
٠
الان اقای خامنه ای صحبت های این روحانی و تکذیب کردند؟
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/٠٩/١٤
٠
٠
به هیچ وجه تکذیب نکردند. ایشون فقط اما و اگر گذاشتند و منظور خوانی کردند که منظور آقامیری دقیقا چی بوده. در واقع به گونه ای نقدی بر گفته های آقامیری وارد کردند و تکمیلش کردند. به هیچ وجه علنا و مستقیم رد نکردند.
mohamad_s
mohamad_s
٩٥/٠٩/١٤
٢
٠
سرچ کردم چند تا از کلیپ های سید حسن اقا رو و جالب که نت حرفهای مخالفین ش رو هم همزمان ارائه میده ..جنس لطیف حرفهای سید حسن اقا با اسلامی که دکتر ویس کرمی نقد ش میکنه ....ممنون از مطلب ت
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/٠٩/١٤
٠
٠
خواهش میکنم. امیدوارم مفید واقع شده باشه.
شیرین
شیرین
٩٥/١٠/٢٩
٠
٠
سلام میشه لطفا درباره نرم افزار قرآنی که در متن بهش اشاره کردین بیشتر اطلاعات بدین؟ اسم دقیقش چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ ممنون میشم.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٣٠
٠
٠
جستجوی ایترنتی بفرمایید به راحتی پیدا میشه. نرم افزار قرآنی
محسن
محسن
٩٦/٠٢/١٥
٢
١
سلام.خداوندخیرش بده..چقدرخداوائمه قشنگ و زیبا معرفی می‌کنه...نفسش آرامبخشه.....قرآن نیازی به تفسیرنداره.اگه داشت خود ائمه تفسیرش میکردم...سوره قلم:ماقرآن راآسان خلق کردیم تا شما پندبگیرید.
محسن
محسن
٩٦/٠٢/١٥
٢
١
سلام.خداوندخیرش بده..چقدرخداوائمه قشنگ و زیبا معرفی می‌کنه...نفسش آرامبخشه.....قرآن نیازی به تفسیرنداره.اگه داشت خود ائمه تفسیرش میکردم...سوره قلم:ماقرآن راآسان خلق کردیم تا شما پندبگیرید.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٦/١١/٠٨
٠
٠
دقیقا
الهه ی عشق
الهه ی عشق
٩٦/٠٨/٠٣
٠
٢
1- میگه دختری موهاشو گذاشته بیرون . بعد خدا اونو 1000سال از مو آویزون میکنه .بعد تشنه بشه بهش زقوم میدن و میاد میگه میشه عاشق خدایی شد که اینجور عذاب میکنه؟ سوال : آیا این حرفش ترویج بی حجابی نیست؟ آیا دختری که این سخنرانی گوش کنه رغبت نمیکنه که بی حجاب بشه؟ آیا ایشون آیات قرآن درباره حجاب رو نخونده (آیه 30 سوره نور. آیه 59 سوره احزاب) کتاب گناهان کبیره آیت الله دستغیب ص 221 آیا مستند تر نیست؟ از همه مهمتر آیا حجاب حضرت زهرا س و حجاب حضرت زینب س زیر سوال نمیره؟ آیا این دوبانوی نمونه اسلام زبانم لال موهاشون بیرون بوده؟!! و با این روش موافقند؟ حضرت زهرایی که گفتند بهترین حالت برای زن این است که نامحرمی او را نبیند آیا بی حجاب و کم حجاب و با حجاب نزد خدا برابرند؟ عدل الهی چی میشه پس؟ آیا گناه کار نباید به سزای عملش برسه؟
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٦/١١/٠٨
٠
٠
صحبت بر سر شکل عذاب است که هیچ اشاره ای نشده در قران
الهه ی عشق
الهه ی عشق
٩٦/٠٨/٠٣
٠
١
2- میگه اگه خدا اینجوریه که داعشی ها آدمای خوبی هستن! سوال: یعنی چی!؟ینی عزیزم شما هرکاری خواستی بکن هرگناهی عشقت کشید انجام بده. خدا کاری به کارت نداره مهربونه و عقوبت گناه نمیکنه! 3-در ادامش میگه داعشی ها اینقدر دیگه کسی رو اذیت نکردن!! سوال: میدونید داعش به چه سبک داره بیگناهان رو میکشه. از کشتن زنان باردار بیگناه و کودکان خردسال بیگناه به بدترین شکل ممکن بگیر تا زبح کردن مردان و نوجوانان. برید سرچ کنید وکلیپ های داعش رو ببینید آیا نمیشه برداشت کرد که داره داعش رو موجه جلوه میده؟
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٦/١١/٠٨
٠
٠
صحبت بر سر آیه های عذاب در قرآن است که تنها کفار و دشمنان اسلام و خطاب قرار میده نه مسلمان و مومن گناهکار رو
الهه ی عشق
الهه ی عشق
٩٦/٠٨/٠٣
٠
١
6- میگه داعش مومنین خداوند هستند و اینا برای خدا دارن قربانی میکنند. دقت کن داعش مومن شد ، داعشی که جهاد نکاح،جهاد لواط و جهاد با محارم دارند این وسط چند تا راست و حرف خوب هم در مورد اهل بیت میگه که شما باقی حرفاش رو هم راحت باور کنید و اصلا گمان نکنید که داره بیراه میگه و راست و دروغ رو باهم به خوردتون میده 7- میگه حضرت علی ع اونقدر خوب بود و....و...آیا بهش میاد نماینده این خدا باشه؟ عزیزم پ من دزدی کنم، قتل کنم، زنا کنم، حق ناس به گردنم باشه و هزار پدرسوخته بازی دیگه درآرم و بگم نه حضرت علی و پیامبر مهربون بودند و خدا هم مهربونه و کاریم نداره و میبخشدم. اصلا به حضرت علی و پیامبر نمیاد نماینده چنین خدایی باشن!!!! عدل الهی جایگاهش چی شد پس !!؟؟ 8- میگه خدا فردای قیامت گردن مارو میگیره و میگه تو چکاره بودی رفتی گفتی دین اینه؟ سوال :منبع این حرف کجاست؟ پس خود این روحانی نما الان داره چکار میکنه؟ داره دین رو به شکل جدید نشون میده دیگه ایا این حرفش با کل سخنرانیش و انتشار عقایدش تناقض نداره؟
حسین
حسین
٩٦/١١/٠٨
٠
٠
این سید بزرگوار داره اون چند قطره آبرویی ک برای اسلام مونده رو زنده نگه میداره بین مردم و تنهایی داره با یه جمعیت گمراه میجنگه و دیر یا زود سرش میره بالای دار! حسن آقا میری خیلی از جوونارو که اسلام و قران و امامارو تکذیب میکردن به فکر انداخت و به دین برگرشتشون داد از جمله خودم! این بسیجیا هم نشستن دور هم تو مساجد اصلا از دین و ایمون مردم خبر ندارن که باو مردم دیگه دارن دین گریز میشن با این گندایی ک میزنید!دو نفر هم با پرچم حق میان جلو مث اقا میری بهشون انگ ضد ولایت و منحرف میزنن و تمام! در پناه حق
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٦/١١/٠٨
٠
٠
این سید حرفش از جنس بقیه نیست و این به مذاق بعضیا خوش نمیاد
پربازدیدتریـــن ها
پایان تمام حسرت ها

حصار تنهایی

٩٧/٠١/٢٧
گذار یک اعتراف بکنم

پیوند ما از جنس جنون بود

٩٧/٠١/٢٩
لطفا با گویش مشهدی بخوانید

مشتبا وارد می شود!

٩٧/٠١/٢٦
موسسه پیش گویی «نون تو ماست» پیش بینی کرد:

وضعیت سلبریتی ها در سال 97

٩٧/٠١/٢٧
حسی که در من جوانه زده

كمي دركمان كنيد!

٩٧/٠١/٢٣
آنقدر می‌خندد که از چشم‌هایش اشک می‌آید

مه لقا بانو / قسمت اول

٩٧/٠١/٢٦
شعری سروده خودم

تیر خلاصی

٩٧/٠١/٢٨
عشق، زندگی؛ خانواده

غرق در دنیای مجازی

٩٧/٠١/٢٣
یک جعبه واژه رنگی

شاید بشود گفت برگشت!

٩٧/٠١/٢٨
تو خوب بمان

دل نشکنیم

٩٧/٠١/٢٨
شعری سروده خودم

من چه گویم

٩٧/٠١/٢٧
از خودم بدم می آید

دروغ...!

٩٧/٠١/٢٥
آخرین باری که لبخند زدیم

از خوشی ها بخوانیم

٩٧/٠١/٢٤
با کلمات بازی نکنید

کارگر را چه به زندگی؟

٩٧/٠١/٢٩
عطرت عجب ماندگار است

آن خانه

٩٧/٠١/٢٦
هدف از بعثت چه بود؟

سیاست‌زدگی تا کجا؟

٩٧/٠١/٢٦
همدیگر را زیر دست و پا له نکنیم

گور دسته‌جمعی بود آن پناهگاه

٩٧/٠١/٢٣
درباره پایتخت 5

سناریو عجیب

٩٧/٠٢/٠١
شعری سروده خودم

من دیوانه

٩٧/٠٢/٠٢
دل نمانده برایم

برای شما که دلتنگ تان شدم

٩٧/٠٢/٠٢