پیام بازرگانی!

پیام بازرگانی!

نویسنده : amiralidoost

واستا، واستا، همان جاکه هستی خوب است، کنترل تلویزیون رو بردار، روشن کن به نظرت بعد از چند ثانیه چه نشان می‌دهد؟ نمی‌دانی! توی شک هستی! به آینده می‌نگری! یا دنبال یک راه حل مطمئن برای پیشگویی هستی! اشکالی ندارهد چون من قرار است به تو بگویم چه می‌شود؟ مطمئن باش در هر ساعت شبانه روز که باشی، در هر جا که باشی، در هر زمینه‌ای که خواسته باشی، هست ولی حتما پیام بازرگانی است!

 

شک نکن، آن هم با چه موضاعاتی و چه طرح‌هایی و چه استعدادهایی که در این زمینه خرج نکردند! مهم نیست که آموزنده باشد یا مثلا یک سری مطالب آموزنده هم در همین قالب به همه ولی بیشتر بچه‌ها آموزش داده شود، مهم این است که می‌فروشد یا بعدا که مردم عادت کردند بفروشد.

 

قبل از شروع یک برنامه، فیلم، مسابقه و... (اگر فوتبال باشد که دیگر حتما) وسط مسابقه، فیلم، برنامه و... و ایضا بعد از همه آن‌ها. البته در اکثر موارد آن‌قدر پیام طولانی می‌شود که فراموش می‌کنی داستان چه بود! مهم نیست چه تبلیغ می‌شود، مهم این است که پول باشد، حالا می‌خواهد لامپ کم مصرف که سرطان زاست باشد یا یک جنس نچندان مناسب. بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم که بهتر است بگویم وسط پیام بزرگانی برنامه دارند، البته از  آن‌جا که تبلیغ اجناس پشت سر هم نشان دهنده شرایط و وضعیت مالی مناسب صاحبان اجناس و مردم است! خوب معلوم است که باید این چیزها را به یاد بیاوری و فراموش کنی که از وسیله‌ای مثل TV و این تکنولوژی استفاده بهتری می‌شود کرد. در هر صورت همین است که هست. الان هم وقت پیام بازرگانی است و دیگر وقت نداریم، ممنون که ما را نگاه کردید! 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٢٩
٠
٠
سلام آره جالب اینجاست که تقریبا بیشتر از 90% تبلیغات مال اپراتورهای تلفن همراه و بانکهاست!!!ولی خوب صدا و سیما هم باید درآمدزایی داشته باشه دیگه...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٩
١
٠
مممم :| اول اول اول اول اول اول نکنين بچه ها ! اين آقا از اول اول اول اول کردن بدش مياد!!! مياد تو دهن هر کي ک بگه اول اول اول اول نقره مذاب ميريزه ک يادش بره اول اول اول اول کردن!!!! تازشَم ديگه دوستتون نداره ! خخخخخخ :)))))) حالا کي جرئت داره بگه اول اول اول اول ؟ خخخخخخخخ :)))))))))))))))))))
a-alidust
a-alidust
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
salam man hame jimiharo makhsosan shomaha ra dost daram age shoma mikhay begi aval aval eshkali nadare dar zemn faghat shoma ha
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٩
٠
٠
گفتی از پیام بازرگانی!اینقدر اعصابم بهم میریزه از این طبلیق همراه اول که هم توی شروع مسابقه فوتبال پخش میشه!بازی شروع شده مجبور سوباسای همراه اولو میبینی که برای خودش توپ بازی میکنه!
ahkiani
ahkiani
٩١/١١/٢٩
٠
٠
از نظر اماری کمترین بازده رو تبلیغات تلویزیونی داره!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٩
١
٠
لیکن یاد این آرمش گرامی!!!!!1شبکه وزین استانی هنوز دل نکنده ازش!!!!!!!1بعدشم باید وسط پیام بازگانی یه سریالی چیزی باشه:دی
A_lemna
A_lemna
٩١/١١/٢٩
٠
٠
ما که کوقع پیام بازرگانی مسابقه میذاریم هر کی زودتر بگه تبلیغ چیه:) این جوری حوصلمون هم سر نمیره:)
A_lemna
A_lemna
٩١/١١/٢٩
٠
٠
موقع منظورم بود نه کوقع
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٩
٠
٠
صدا سیما چیه دقیقن ?
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٩
٠
٠
قبلا 3یا 4 دقیقه بود الان 6،7 دقیقه شده!
mobin_69
mobin_69
٩١/١١/٢٩
٠
٠
فرصتیه که وسط فیلم یا سریال بتونین به دستشویی سری بزنید....!
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٩
٠
٠
خیلی ببخشید ها! اما لامپ کم مصرف سرطانزا نیست!! یعنی مثل امواج موبایل که تاحالا کسی از آن سرطان نگرفته این هم همان جور است! یعنی تا حالا اثبات نشده است و در حد یک نظریه است !!نمی شود بگویی چون یک سری می گویند تلفن همراه یا هر چیز دیگری سرطانزاست و به اثبات نرسیده است!!تمام مزیت های آنها را نادیده بگیری!! و استفاده نکنیم!! (البته استفاده زیاد و نابه جا بحثش جداست)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٣٠
٠
٠
واااااااای پیام بازرگانی..... اعصاب آدمو بهم میریزه......
سحر بافتی
سحر بافتی
٩٣/٠٢/٣٠
٠
٠
دوست عزیز..الان بین پیامای بازرگانی فیلم پخش میکنن..همین مونده بین اذان هم پیام بازرگانی پخش کنن...!!!
پربازدیدتریـــن ها