Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - طارمی تو دقیقا داری چیکار می‌کنی؟ www.jeem.ir
طارمی تو دقیقا داری چیکار می‌کنی؟
بازگشت طارمی به پرسپولیس باور کردنی است؟!

طارمی تو دقیقا داری چیکار می‌کنی؟

نویسنده : وبگردی

طارمی و حاشیه‌هاش حالا خبر روز ورزش ایران هستند. پسر سربه زیری که این روزها چوب ندانم کاری ها وجوگیری هایش را می خورد. در این قسمت وبگردی مروری می کنیم به حاشیه همین چند روز اخیر آقای گل فوتبال ایران

بازگشت طارمی به پرسپولیس باور کردنی است؟!

مدافع سابق قرمزها امروز پستی منتشر کرد و از یک سورپرایز خبر داد. این پست کافی بود تا همه به تکاپو بیفتد. او گفت خبر خوبی در راه است. حالا گمانه زنی ها در این باره بالا گرفته است. عده ای می گویند منظور رامین دیدار دوستانه و احتمالی پرسپولیس و ریزه اسپور است ولی عده ای هم می گویند طارمی احتمالا قراردادش را با ریزه اسپور فسخ می کند. طارمی به تازگی قراردادش را با ریزه اسپور امضا کرده و طبیعتا فسخ قرارداد به این سادگی نیست. فعلا چنین شایعه ای دهان به دهان چرخیده و باید دید سورپرایزی که رامین درباره اش حرف زده، چیست؟

------------------

واکنش تند برانکو به شایعه بازگشت طارمی/اون که رفته دیگه هیچ وقت نمی یاد!

 درحالی که مهدی طارمی خیلی زود از رفتن به ترکیه دلزده شده و خیلی دلش می خواهد به پرسپولیس برگردد و حتی وکلایش اعتقاد دارند با دو راهکار می شود ، قرارداد فعلی اش با تیم ترکیه ای را فسخ کرد و او را به تهران برگرداند ، برانکو انگار نمی خواهد روی خوشی به برگشت ستاره اش به تهران نشان دهد. 

طارمی که از زندگی دور از خانواده ، خیلی زود دلزده شده و این اتفاقات امنیتی اخیر در ترکیه هم حسابی او را ترسانده است ، خیلی امید دارد که بتواند تا این دو روز آینده از تیم ترکیه ای جدا شود و برگردد اما مشکلش این بار پرسپولیس است. برانکو که از ابتدای فصل هم روی طارمی خیلی حساب نکرده بود ، همان طور که فصل قبل هرچه باشگاه تلاش کرد ، سید جلال را نگرفت ، این بار طارمی را نمی خواهد . رسانه های نزدیک به برانکو نوشته اند او خیلی جدی درباره شایعه بازگشت طارمی گفته ، آنهایی که رفتند دیگر جایی در تیم ندارند و بهتر است بیشتر به فکر تیم جدیدشان باشند تا فکر بازگشت.

------------------

بهانه طارمی برای بازگشت؛ بدنم نمی کشد

 طارمی پس از یک هفته تمرین با تیم ریزه اسپور ترکیه تصمیم دارد قراردادش را با این تیم فسخ کند و به پرسپولیس بازگردد. طارمی که با سر و صدا و حواشی زیاد به ریزه اسپور ترکیه پیوسته بود حالا می گوید با بازگشتش به پرسپولیس می خواهد هواداران این تیم را سورپرایز کند. روزنامه خبرورزشی می نویسد طارمی نتوانسته فشار تمرینات ریزه اسپور را تحمل کند و به همین علت می خواهد به لیگ ایران بازگردد.

-----------------

واکنش آقا کریم به خبر بازگشت طارمی

خبر بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس واکنش کریم باقری را هم در پی داشت. کریم باقری دستیار برانکو در حاشیه دیدارش از موسسه بهشت رضا(ع) درباره بازگشت طارمی با عادل فردوسی پور صحبت کرد. فردوسی پور از باقری درباره بازگشت طارمی پرسید و آقا کریم جواب مجری برنامه 90 را داد. روزنامه خبرورزشی در این باره نوشت: هنوز چیزی معلوم نیست. بازگشت طارمی 50-50 است اما طارمی اگر می خواهد برگردد برای چی از پرسپولیس جدا شد؟

 ------------------

طارمی اردوی ریزه اسپور را ترک کرد

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ایران که بعد از عقد قرارداد با تیم ریزهاسپور تمایل به ادامه همکاری با آبی پوشان را ندارد در تصمیمی عجیب ریزه اسپور را در سفر به اتریش همراهی نکرده تا شائبه بازگشتش به ایران قوت یابد.

مهدی طارمی در حال که ریزه اسپور امروز ترکیه را به مقصد آلمان و بعد از آن اتریش برای برگزاری اردوی آماده سازی پیش فصل ترک کرده، در تصمیمی عجیب آنها را همراهی نکرده تا این مساله واکنش شدید مربی این تیم را همراه داشته باشد.

این مساله می‌تواند در صورت پیگیری مسوولان ریزه اسپور دو سال محرومیت برای مهدی طارمی به همراه داشته باشد و باید دید او عواقب این تصمیم را خواهد پذیرفت یا خیر.

در این ارتباط گفته می‌شود برخی دوستان نزدیک مهدی طارمی با حضور در ترکیه و تشویق او برای فسخ قرارداد در این تصمیم بی تأثیر نبوده‌اند، هر چند این مساله با مشاوره غلط و غیراصولی آنها می‌تواند عواقب بدی برای مهاجم ملی پوش فوتبال ایران در پی داشته باشد که محرومیت دو ساله از فوتبال یکی از آنها پیش بینی می‌شود.

مهدی طارمی که در تیم ریزه اسپور دچار مشکلات روحی شده، اعلام کرده حتی در صورت محرومیت مادام العمر و پایان فوتبالش هم در ترکیه به کار خود ادامه نخواهد داد و این علت ترک اردو از سوی وی بعد از به نتیجه نرسیدن مذاکرات بوده است.

با این حال با توجه به اینکه این بازیکن باکیفیت یکی از امیدهای فوتبال ایران در مسیر رسیدن به جام جهانی قلمداد می‌شود انتظار می‌رود او با پذیرفتن تعهدات قراردادش راهی مناسب برای همکاری و حتی قطع همکاری با تیم ریزه اسپور در پیش گیرد و تصمیم درباره غیبت در اردوی اتریش می‌تواند شرایط را برای این بازیکن سخت‌تر از قبل کند و امید برای فسخ قرارداد را منتفی کند.

با تمام این تفاسیر مسوولان پرسپولیس و حتی برانکو ایوانکوویچ نیز تاکنون و بعد از حضور این بازیکن در ترکیه روی خوشی به بازگشت او نشان نداده‌اند و در صحبت‌های خود برای این بازیکن آرزوی موفقیت کرده‌اندمساله ای که راه برگشت را به این بازیکن بسته شده نشانمی‌دهد و تنها دوستان نزدیکش طی این روزها برای بازگشت مجدد او تلاش می‌کنند

 --------------------

سرمربی ریزاسپور بی‌اطلاع از ماجرای طارمی

مهدی طارمی یکی از خریدهای ایرانی باشگاه ریزاسپور طی چند روز گذشته بار دیگر به سوژه اصلی اطراف پرسپولیس تبدیل شد و بسیاری مدعی شدند این بازیکن در تلاش برای فسخ قرارداد با ریزاسپور و بازگشت زودهنگام به ایران است.

برخلاف سرو صداهای ایجاد شده در ایران مسئولان باشگاه ریزاسپور به هیچ عنوان این موضوع را جدی تلقی نکردند تا جایی که سرمربی این تیم در آخرین مصاحبه خود نه تنها هیچ اشاره ای به مهاجم ایرانی و احتمال جدایی اش نداشت بلکه با عصبانیت به موضوع دلالی حمله کرد و گفت:« متاسفانه در این سال ها فضا به گونه ای شده که باشگاه ها جیب دلالان را حسابی پرپول کرده اند چون بازیکنی که فصل قبل با 600 هزار یورو توسط همین دلالان به ما پیوست امسال حاضر بود با 300 هزار یورو برای ما بازی کند اما زیر بار نرفتیم».

حکمت کارامان همچنین با اشاره به نقل و انتقالات تصریح کرد:«هنوز در پست 8 و 10 دنبال جذب بازیکن جدید هستیم و بازار برای ما بسته نشده است . البته یکی از بازیکنان در این هفته ها خیلی ما را اذیت کرده و به دنبال شکایت از او به مراجع قانونی هستیم تا از حق و حقوق باشگاه دفاع کنیم اما در سایر موارد من کاملا از شرایط رضایت دارم و به تازگی هم اولین مرحله از اردوهای مان را پشت سر گذاشتیم».

این درحالیست که منظور حکمت کارامان از شکایت هیچ ارتباطی به مهدی طارمی ندارد چون رسانه های منتسب به باشگاه ریزاسپور غیبت های بدون هماهنگی خرید جدید باشگاه از غنا را دلیل عصبانیت کارامان توصیف کرده و مدعی شدند باشگاه به دنبال محروم کردن این بازیکن است.

----------------------

با حضور مهاجم اوکراینی در تهران

چراغ قرمز پرسپولیس به طارمی چشمک زد!

در شرایطی که هواداران پرسپولیس در انتظار شنیدن خبر بازگشت طارمی بوده اند، از پرسپولیس خبر رسیده که این باشگاه تمایلی به این کار ندارد و خلف وعده طارمی را علت اصلی اسن مسئله می داند . همچنین  انتشار پستی از مهدی طارمی بعد از ثبت قرارداد با ریزه اسپور و استفاده

از لحنی دور از انتظار خطاب به ترکاشوند به عنوان معاون اقتصادی این باشگاه و مسوولان نقل و انتقالات مسیر بازگشت آقای گل سابق را کاملا مسدود کرد.

این مسئله درشرایطی است که امروز برانکو ایوانکوویچ هم در مصاحبه با روزنامه گل اعلام کرده در تیمش برای طارمی جایی ندارد. البته اگر این مهاجم بوشهری موفق به فسخ قرارداد با ریزه اسپور بشود احتمال تغییر اوضاع وجود دارد ولی فعلا چراغ قرمز روشن است!

------------------------

مدیر برنامه های طارمی راهی ترکیه شد

مدیر برنامه های مهدی طارمی امروز به ترکیه رفت تا به شایعات مربوط به احتمال جدایی وی از ریزه اسپور قوت بخشد.
بر اساس خبرهای رسیده،مدیر برنامه های طارمی قصد دارد در نشست سرنوشت ساز فردای خود با مسولان ریزه اسپور درباره امکان جدایی طارمی گفت و گو کند.
روزنامه پیروزی در این مورد نوشته است:مهاجم سابق پرسپولیس در تلاش است تا قبل از پرواز تیم ریزه اسپور به مونیخ ، فسخ قرارداد خود را از این باشگاه ترک بگیرد .
طارمی که در حال حاضر گوش به جلساتی دارد که بین وکیل او ، مدیر برنامه هایش و البته مدیران باشگاه برگزار می شود ، بنا به گفته نزدیکانش ممکن است تا فردا از ریزه اسپور برگه ازادی اش را بگیرد
----------------------
کودتا مانع از سفر وکیل طارمی به ترکیه!
قرار بود وکیل مهدی طارمی راهی ترکیه شود اما کودتا در این کشور و لغو پروازها موجب شد تا او نتواند به این کشور سفر کند. بعد از شایعه فسخ قرارداد مهدی با ریزه، او تصمیم گرفت تا به این سفر برود. وکیل طارمی هم اعلام کرد این بازیکن از رفتن به ترکیه پشیمان شده و دوست دارد به پرسپولیس برگردد. او در آخرین اظهار نظر خود توضیح داد: «اینکه مهدی طارمی از رفتن به ترکیه پشیمان شده و می‌تواند از تیم ریزه اسپور جدا شود یا نه یک بخش ماجراست و اینکه اصلا برانکو به او نیازی دارد یا نه یک بخش دیگر. پس به چیزی که محقق نشده توجه نکنید.» در همین حال نگرانی هایی درباره وضعیت طارمی و رضائیان پس از کودتا در ترکیه مطرح شد که البته حسین هدایتی اعلام کرد با این دو بازیکن در تماس بوده و جای نگرانی وجود ندارد.
-------------------------
این بار حمله به صفحه اینستاگرام اردوغان

 شب گذشته ارتش ترکیه علیه دولت فعلی این کشور کودتا کرد اما این کودتا به سرانجام نرسید. ساعتی از این کودتا نگذشته بود که هواداران پرسپولیس به صفحه مجازی رییس جمهور ترکیه حمله کردند و خواهان بازگشت طارمی به پرسپولیس شدند. پرسپولیسی ها نوشتند: "آخجون ترکیه نا امن شده و طارمی بر می گردد."
همچنین پس از این حادثه لطیفه هایی در فضای مجازی دست به دست شد که یکی از آنها نامه رجب طیب اردوغان به باشگاه پرسپولیس و واکنش او به حضور طارمی و رضاییان در ترکیه بود؛ اردوغان: پا قدم بازیکنای لژیونرهای شما بد بود! روز اول اومدنشون تو فرودگاه بمب گذاشتن امروز هم دولت سقوط کرد.

کودتای شب گذشته ارتش ترکیه، ایرانی ها را هم نگران کرده بود. پرسپولیسی ها نگران ستاره های لژیونر حاضر خود در ترکیه بودند. حسین هدایتی عابر بانک پرسپولیسی ها در اینستاگرام خود نوشت: با من آنها (رضاییان و طارمی) در تماس هستم و تاکید کردم از هتل خارج نشوند. ضمنا ما همه نگران ایرانی های ترکیه هستیم.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
z-dadras
z-dadras
٩٥/٠٤/٢٧
١
٠
چه رفتنی وچه امدنی؟؟؟؟!!!
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٥/٠١
٠
٠
منکه قبلا ازش خوشم میومد ولی حالا خیلی خودشو از چشم همه انداخت محبوبیتش کمرنگ شده