می‌نویسم، پس هستم!
خاطره بازی با کاربران جیم به بهانه روز قلم

می‌نویسم، پس هستم!

نویسنده : مریم نیک‌پور

نمی‌دانم دقیقا از کی شروع شد اما از یک وقتی به بعد دیگر نتوانستم ننویسم، نوشتن جاری شده بود در هر لحظه‌ای، من پر از واژه بودم که می‌خواستم آن‌ها را جایی بنویسم، تا من پشت واژه‌هایم معنا پیدا کنم و نوشتن جزئی از من شود، این‌قدر که بدون این واژه‌ها دیگر منی نباشد و من، همه واژه‌هایم باشم صاف و زلال به دور از هیچ مصلحت بینی و گرفتن لبخند و اخم‌های مصنوعی...

نوشتن برای خیلی از آدم‌ها فقط نوشتن نیست و نقش به سزایی در زندگی آن‌ها دارد، روز قلم بهانه‌ای شد تا یادی از خاطره‌های دست نوشته‌های‌مان در سایت جیم کنیم.

 

جیم من و تو

سایت جیم برای من فقط یک سایت نیست، این جمله را شاید از خیلی کاربرهای قدیمی و جدید سایت شنیده باشید، راستش برای من هم فقط یک سایت نبود، برای مخاطبی که از اولین شماره‌های جیم همراه این هفته نامه بود تا روزی که در آنتن جیم خبر افتتاح سایت جیم را بخواند و در همان لحظه با مودم‌های چشمک زن آن زمان که وای فای نداشتند و به زور اینترنت همان کامپیوتر را فراهم می‌کردند، jeem.ir  را تایپ کند و پا به یک سایت اسثتثنایی بگذارد، سایتی که در آن نوشتن را ذره ذره یاد بگیرد و با استرس اولین مطلب خود را برای این سایت بفرستد، حالا بعد از نوشتن صد و پنجاه و دو مطلب در جیم دات.آی.آر، هنوز هم فراموش نکرده‌ام اولین باری که مطلبم در سایت منتشر شد چقدر ذوق کردم، یا اولین باری که مطلبم در صفحه آخر هفته نامه به عنوان برترین مطالب کاربران چاپ شد چطور وسط کلاس درس جیغ کشیدم! دلم هر روز و هر لحظه برای آن روزها تنگ می‌شود، برای ستون شاخ هفته جیم که در اولین شماره‌اش حسابی من را غافلگیر کرد و همه اتفاقاتی که در جیم افتاد. دل همه ما برای اولین مطلبی که در جیم نوشتیم تنگ شده است، اولین مطلبی که از ما چاپ شد و اولین شاخ هفته.

 

شما یادتان نمیاد

تا اسم سایت جیم می‌آید، همه ما یک دنیا خاطره برای گفتن داریم از بهترین دوستانی که از جیم پیدا کردیم تا اتفاقاتی که برای همه خاطره‌های جذابی شده‌اند، مثلا شما یادتان نمی‌آید، آن روزهای اول ادمین ساعت نه شب خاموشی می‌زد، ادمین‌های آن زمان هم که مثل ادمین‌های امروز نبودند، چند ماه فقط طول کشید تا هویت ادمین که مدیر سایت بود را شناسایی کنیم و بین دو گزینه، حامد نادری و ایمان فروزان‌نیا، همیشه دعوا بود. یک روزهایی برای دیدن کامنت‌های تخته باید هر چند دقیقه یک‌بار آن را با اف‌5 رفرش می‌کردیم و صفحه اول سایت فقط چند تا مطلب داشت و صف انتشار مطالب از یک روز تا سه روز بود، کاربرهای خوشحالی داشتیم، آن زمان که در تخته عکس یادگاری می‌گرفتیم، هر دو سه روز یک بار شایعه ازدواج یک نفر را سر زبان می‌انداختیم و شخصیت‌های مجهول الهویه‌ای به نام: گوجه سبز، شال آجری و اکبر عاقا داشتیم، انتخابات سایت جیم، مسابقه ادمینی، جشنواره نویسندگی، ادمینی شیفتی و جشن جیم برای همه خاطرات به یاد ماندنی را به جا گذاشتند، از رئیس جمهور ارغوانیِ لپ تاپ صورتی بگیرید تا ترکیدن بادکنک و شله روز جشن جیم.

 

کاربر نوشت‌های جیمی

مطالب خیلی زیاد است، کاربران کمی هم نداریم، سخت است که چه چیزی بنویسی؛ از چه کسی بنویسی، چطور بنویسی، از این میان چند کاربر کمی تا قسمتی قدیمی را برگزیدم که با خواندن دست نوشته‌های‌شان هم خاطره زنده می‌شود هم شاید بشود دلتنگی‌مان از نبودن بعضی‌های‌شان به بهانه همین مطلب به گوش‌شان برسانیم.

دوقلوهای آمپول زن و دندان کش

نام کاربری: همتا/ شاهدخت

سن جیمی:3 سال و 9 ماه/3 سال و 9 ماه

تعداد مطالب:47/59

هنوز نمی‌دانم همتا، شاهدخت است؛ یا شاهدخت، همتا! این دو نامبرده نقش پر رنگی در خاطره‌های قدیمی سایت دارند، بهترین یادداشت‌های خوابگاهی متعلق به دوقلوهای آمپول زن و دندان‌کش است! البته این القاب را هم بچه‌های سایت به آن‌ها اعطا کردند که به سختی کسب شده است و به هرکسی که دندان پزشکی و پزشکی بخواند از این القاب نمی‌دهند مگر این که با لرزاندن چهار ستون تن خواهر خود عکس خواهرزاده‌شان را با ادیت مو سیخ و پاپیون! بر پروفایل خود قرار بدهند. دو قلوها گاهی شعر هم می‌گویند و باید گفت غزل‌های خفن ناکی در سایت جیم دارند. «نفرین محمد حسین و دوستان»، «فرار پشه‌ای» و شعر «نگار و دکتر» از شاهدخت، «من و توده مشکوک سرطانی»، «سیر تکامل یک چاقوی میوه خوری» و شعر «مادر صدای‌تان بزنم» از همتا را اگر نخوانید نصف عمرتان بر فنا رفته است.

 

رئیس یگان ویژه سایت جیم

نام کاربری: م_نص

سن جیمی: 3 سال و 7 ماه

تعداد مطالب:60

نامبرده یک تانک دارد با سربازانی ویژه و سیاه پوش که هر چند وقت یک‌بار برای حفظ امنیت سایت در تخته حضور پیدا می‌کردند، فی‌الحال تانک خود را فروخته است تا آستین برایش بالا بزنند! ولی هر کسی آمد سایت جیم برای تحقیق امیدواریم گیر خودش نیفتد که تجربه عظیمی در سرکار گذاشتن کاربران دارد، از افتخارات او می‌توان به «شله» و «فرم صلاحیت کاربران» اشاره کرد. در این مقال نمی‌گنجد شرح ماجرای شله اما همین بس که با اغفال کاربران چندین و چند نفر کلمه شله را برای مدیر سایت فرستادند تا به آن‌ها شله بدهد! ایشان مسئولیت خطیر گشت ارشاد و تیم آفتابه سازی جیم را هم بر عهده دارد، بعد از نوشتن «داریم‌ها» سری جدید «عمر بر فنا» را می‌نویسد و تازگی‌ها وعده آمدن م-نص جدید را داده است.

 

رئیس فدراسیون جیم

نام کاربری:t.m

سن جیمی:3 سال و 5 ماه

تعداد مطالب:120

فوتبالی‌ترین دختر سایت جیم تی‌ام یا تیام خودمان است. مطالب ورزشی او خفنا بوده است و در حد لالیگا استقلالی است. راستش را بخواهید رئیس فدراسیون جیم از سال 94 مفقود شده است و همه کاربران در به در دنبال او می‌گردیم، اگر جایی به یک دایناسور برخورد کردید که دندان‌های تیماسوری دارد او را در صندوق پست بیندازید و همه را از نگرانی نجات بدهید، «دلایل صعود سه پله‌ای از زبان رئیس فدراسیون سایت جیم» و «لیگ بدتر نه برتر» تیام را بخوانید.

 

شاعرترین مهندس جیم!

نام کاربری:hamid_kh

سن جیمی: 3 سال و 9 ماه

تعداد مطالب:90

شما را نمی‌دانم اما من با دیدن این اسم اولین چیزی که در ذهنم نقش می‌بندد پرسپولیس است. نامبرده جز اولین نسل کنکوری‌های جیم بوده است که دم به دقیقه به تخته می‌آمدند و مثلا داشتند درس می‌خواندند. سحر نیکوعقیده؛ مهدیس، مریم شیعه‌زاده، نیز از دیگر اعضای اولین نسل کنکوری‌های جیم بوده‌اند که در تخته درصد آزمون‌های خود را به رخ یکدیگر می‌کشیدند و هی این به آن می‌گفت تو درس نمی‌خوانی و آن به این، آخر سر هم همه فهمیدند چه عمر گرانی داده‌ایم برای این کنکور پدر نیامرزیده، حمید.خخخخ کاندید ریاست جمهوری جیم هم بود و در همه اغتشاش‌ها نقش دارد. او یکی از بهترین شاعران جیم است و بعد از به غربت رفتن برای دانشگاه به طرز مشکوکی سروده‌های عاشقانه او افزایش پیدا کرده است. « غزل بدون زنی که..»، «عاشقی در قصه مجنون نمی‌گنجد» و «پای یک زن در وسط!!» را حتما بخوانید،که اگر نخوانید نصف عمرتان بر فناست.

 

بهمن بهمنی!

نام کاربری: بهمن بهمنی

سن جیمی:3 سال و 6 ماه

تعداد مطالب:100

یکی از فسیل‌ترین کاربران جیم بهمن بهمنی است و تا بخواهید خاطره دارد، اصلا برای خودش یک پا دفترچه خاطره سیار و سخنگوی جیم است. در پروفایلش هم چندین و چند مطلب از همین خاطرات قدیمی سایت جیم پیدا می‌شود که همه را با این مطالب به گذشته می‌برد، نامبرده یک وبلاگ خفن دارد و در به در دنبال دختری می‌گردد که اسم و فامیلش عین هم باشد تا او را خوشبخت کند، یک دوره همکاری با یگان ویجه و آفتابه سازی جیم هم داشته است و اسکرین شات‌های قدیمی هم زیاد دارد. اگر می‌خواهید از خاطرات قدیمی سایت جیم بخوانید سری به مطالب بهمن بهمنی بزنید. داستان « طویله تنهایی» و « مخفیانه غیرتی می‌شوی» را هم بخوانید.

 

قلم من و تو

از جیم و خاطره‌هایش گفتم تا بهانه بودن هر کدام‌مان در جیم را زنده کنم، نوشتن شاید پررنگ‌ترین بهانه برای حضور در مکانی است که از آن یک دنیا خاطره داریم، ذره ذره نوشتن را با سایت جیم یاد گرفتیم و حالا هر کدام‌مان یک قلم داریم، قلمی برای نوشتن تا با واژه‌های‌مان زندگی کنیم، درست است که خوب نوشتن اصلا کار راحتی نیست اما با تلاش زیاد می‌شود آن را بدست آورد. نوشتن با خود لذت خلق کلماتی را دارد که مال خود خودت است پس هیچ وقت رهایش نکن.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
:))...حتی بعضی از این اسما هم خودش یه دنیا خاطره داره:) ممنون که نوشتین
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خواهش میکنم؛ اسم سایت جیم به تنهایی یک دنیا خاطره پشت سرشه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
متن دوست داشتنی ای بود :)) یادش بخیر ... مرسی از مطلبت (:
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خواهش میشه قابلی نداشت
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
خانوم قربانی عزیز من از شما اون پست های سوتی ها تکه کلام ها خاطرمه... واینکه هر وقت یاد شما می افتم مهشید هم یادم میاد و یه تصویر ویولون ایضا :)))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
وای خیلی ممنونم مودت جان :))) خیلی خوشحالم کردید با کامنتتون :))) آره مهشید (: خدا حافظتون رو هم حفظ کنه خیلی عالیه ((: چه روزهایی بود.من ارادت خاصی به شما دارم.یادمه اسم کاربریتون f_bi3daa بود.شخص شمارو خیلی خوب به یاد دارم (: یک جمله ای هم بود برای پروفایلتون "من نیستم چون دیگران بازیچه ی بازیگران"که اون زمان مدام تکرارش میکردم (((: و خیلی چیزای دیگه که با این کامنت خوبتون همش تداعی شد.ممنونم 😊🌸
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
فدآت :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
:) عجب!! سایت جیم یک سایت نیست:) گاهی وقتا حس میکنم کارهای روزمره مو بر اساس تایم تخته میچینم:) .. چاپ شدن مطالب تو هفته نامه که خییییلی ادمو ذوق زده میکنه^__^ مرسی بابت مطالب
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
آره خیلی ذوق زده میکنه من اولین بار سر کلاس درس جیغ کشیدم خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
قشنگ بود :)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
ممنونم خانم نیک پور, تو حال بهم زن ترین وقت های زندگیم بودم که وحید قوام خبر نوشته ی شما رو داد و حال خوب کن ترین لحظه ای بود که با خوندن نوشته ی شما سپری شد: ) از همینجا به اتفاق وحید قوام قول یک پک قدیمی جیمی رو بعد کنکور بچه ها می دم, ممنونم ازتون: )
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
الحمدالله، خوشحال شدم باید خیلی خوندنی باشه حتما منم خبر کنید بخونم
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
یادش بخیر یادتون میاد اون اوایل همین آقای قوام سر سنشون چقد بحث بالا گرفت :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
خخخخ :) آره اون موقع الکی دعوا می شد
hamid_kh
hamid_kh
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخخخخ پرسپولیس ، کنکووووور خخخخخخ ... نه خداوکیلی خیلی خوب بود ، واقعا واسه هرکس به نقاط قوت مطرح شدنش اشاره کرده بودین ( البته واسه من فقط نقطه ضعف بود خخخ ) ... مرسی خانوم نیک پور واقعا ما رو بردین به دو سال پیش :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخخخخ به اسمت مسابقه زدن حمید نبودی, ته دیگشم خوردیم, زرشک مسابقه به من رسید:)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خواهش میشه؛ پرسپولیس اصلا ناخودآگاه در ذهن آدم نقش میبنده خخخ ای بابا اینهمه نقطه قوت گفتم بهترین شاعر و اینا خخخ
Niva
Niva
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
شما هنوز زنده هستین؟!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
انتخابات و رد صلاحیت و قبضه کردن های تخته رو هم بگین خب :)))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
خخخخخخخ مسابقه رو دیدم ولی سرم شلوغ بودن نتونستم شرکت کنم :(( /// آقاااااا این شاعری هم نقطه ضعف شد با توجه به غربت و اینا خخخخخ /// خخخخ متاسفانه زندم هنوز خخخخخخ /// خانوم مودت رحم کنین خخخخخ خبط و خطای جوونی بود خخخخخخ
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
جالب بود. من تازگیا تو جیم می نویسم ولی یاد وبلاگ هایی که داشتم و خاطراتشون افتادم.حس خوبی بود و هست
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
نوشتم همیشه پر از حس و حال خوبه امیدوارم از جیم برات یک دنیا خاطره قشنگ باقی بمانه:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
شله :)) آخه چرا کاربر جدید رو سرکار میزارین، من با یک دنیا امید و آرزو اومدم اینجا، چرا با من تازه وارد اینکارو کردین :(( :ی ولی موقعی که به من این کلک رو زدن، فکر میکنم میخواستم توی بانوج شرکت کنم بهم گفتن کسایی که می خوان شرکت کنن باید این واژه رو به مدیر ارسال کنن، آقای خرسندی هم هیچی نمی گفت :)) " تشکر مریم بانو :) "
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
من که رفیقش بودم کلمه شله رو فرستادم ! یعنی طوری باهام صحبت کرد که فک کردم واقعیت داره :))
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
خخخ این شله عالی بودم بقیه هم همکاری میکردن کاربر جدید واقعا باورش میشد
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
وای اره یادش بخیر خخخخخخخخخخخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
اوه اوه ، چقد قربانی گرفته این حادثه :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
من قربانی نبودم ..خخخ.. عمل کننده بودم:دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخ...خدا مرا ببخشاید...بنده نباید بگم..اما یک سری اقای نادری رو هم سر کار گذاشتم.که شد قضیه داداش اقا وحید:)خخخ
mohamad_s
mohamad_s
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
من اون موقع هفته نامه جیم رو میخوندم ..برا اون موقع ها خیلی جذاب بود ..یه سر و گردن از بقیه نوشته جلو بود ..مخاطب مداری شون شیوه ی جالبی داشت ..اینجا رو هم از توی وبلاگ نیکولا پیدا کردم ..فک کنم باید ازش تشکر کنم ......با اینهمه یه جوری از خاطرات بگین که جدیدا دلشون ضعف نشه و هی به خودشون نگن عه چقد بد ما جدیدم .....
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
جدید ها هم کم کم خاطرات قشنگ پیدا میکنند؛ خواستم عرض دلتنگی کنیم به بچه های قدیمی:)
Vania
Vania
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
هممون کاربرای جیم هستیم.این پیشوند قدیمی و جدید بودنم یه چیز لفظیه. طبیعیه که یه عده ای زودتر خبردار شدن و عضو و یه عده ای هم به هردلیلی کمی دیرتر.که بازهم چیزی از مخاطب و کاربر جیم بودن هیچکدوم نه کم می کنه نه بهش اضافه:) کم کم بنظرم وقتشه حتی خاطره ها به روز بشن و شماها هم خاطره بسازین و خاطره بازی کنین حتی:)
محبوبه عظیم زاده
محبوبه عظیم زاده
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
جیم عشق ه...💖💖💖
Vania
Vania
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
یاد باد:)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
شب شعرها یاد باد:))
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
البته اونی که شعر منشوری با اکانت تیم میذاشت من نبودم خخخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
من مثل اون دوستانی که فریبرز عرب نیا رو با ابولفضل پور عرب و مهران احمدی رو با احمد مهران فر و پوران درخشنده رو با رخشان بنی اعتماد اشتباه میگیرن شما رو همیشه با نیوا اشتباه میگرفتم :))))
همتا
همتا
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
آخ اصن قلبم از این یادآوری یهویی درد گرفت:))) اصن همه اینا یه طرف شب شعرا و اون فال کذایی یه طرف=))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
همتاااااا چه طورییییییییی؟؟؟؟؟ خوووووبییییییی؟!شادخ خوبه؟! مرسی لبخند اوردی رو لبم☺☺☺☺☺
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
خاطره تعریف کردنای شما که اصلا از یاد نمیره... مخصوصا اون کله شدنه تو جلسه ی خواستگاری :))))))
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
خخخ اون جمعه بعد از ظهر هم یک طرف
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
:) ممنونم مریم جان خیلی خوب بود=) دلم واسه همشاخ ها خیلی تنگید...!
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
خواهش میشه عزیزم
نفیسه سادات بنی هاشم
نفیسه سادات بنی هاشم
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
تا حالا تو تخته سیاه نبودم ولی استرس اولین نوشته که رفت تو صف انتشار تا زمانی که بیاد رو سایتو فکر نکنم تا آخر عمرم یادم بره...خاطره زیادی ندارم ولی همین 10 ماه عضویت حس خوبی داشت:) ممنون
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ایشاالله همیشه حسهات خوب باشند
tanha
tanha
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
آخ آخ عجب مطلبي... يه دوره اي همه ي ماها توي اينجا جداي از فضاي مجازي بودنش زندگي ميكرديم! اونم چه زندگي اي و چه روزايي :)) ياد همه ي اون روزا و همه ي اون خاطرات و همه ي اون افراد بخير و گرامي [آيكون شاخه گل و نبات و اينا :دي] به شخصه خيلي دوس دارم يه بار ديگه توي يه دونه از اون شب شعرهاي شلوغ با شعراي قشنگش شركت كنم :)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
فک میکنم ماندگار ترین حرکت شما کلیپ تبلیغاتیتون برا انتخابات بود... و حواشی سفارش ساخت دادنه وتکذیب شما ....یادش بخیر :))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
کم پیدا=)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
شب شعرهای خوبی بودند منم دوست دارم یکبار دیگه در آن شب شعرها حضور پیدا کنم خاطره انگیز بودند خصوصا با شاتها خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
:)) سلام تنها:)
Niva
Niva
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
لبخندی بر لبمان نشاندی، ممنون،موفق باشی
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
قربون شما مامان مینو
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
سلآم؛ منم با بچه های 3 سالو نه مام... از قدیمیا خیلیا الان نیستن یادشون بخیر ... قلمت مستدآم عزیز جان :) روز قلم رو همه از همین تریبون به همه ی قلم دوستان. قلم در دستان تبریک عرض مینوماییم :)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ما هم به شما تبریکات عرض میکنیم
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
من دلم برا هاچ ...طبا... آتی هم تنگ شده :/
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
منم دلم برای خیلی از بچه هایی که الان نیستند تنگ شده
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٤/١٥
٢
٠
جالبه :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
مشکوکم به تو خخخخخخخخخخخ :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
:))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
قدیمی ها رو میشناسن..از ما تازه جیمی ها(2سال عضو سایت) مینوشتی،بعدش هم چرا همه این کاربرها اقا هستن؟مگه خانما دل ندارن:-|
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
مخلص شما هم هستیم چشم:) عه؟ نصفشون که خانم اند
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
پست بعدی را به کاربرهای خانم فعال و بهتر جیمی اختصاص بده مرسی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
هعععععععععععی=)))) خب از ی اتفاقاتی ب بعد رو یادمه...تا یک جاهایی من نبودم و یا چراغ خاموش تویه سایت بودم و هنوز اکانت نداشتم...حدودا همشو یادم اومد... جیمه الانم دوس دارم..جیمه اونموقع رو هم=))))ممنون=)
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
عاطفه تو یکی از خاطرات منی یادش بخیر یادته ادمین آزاری میکردی آقای وکیلی یکدم از دستت حرص میخورد شلوغ بودی؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢٧
٠
٠
چقدر خوب ک یکی از خاطراتتم خخخ ...اره یادمه خخخخخخ
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
نوشته خيلي خوبي بود:) هم درباره نوشتن بود هم خاطره بازي:) من الان نه خيلي جديدم نه خيلي قديمي! ولي اين اسمايي كه نوشتي رو از هيش كدومش خبر نداشتم غير از آقاي بهمني.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
فقط اقای بهمنی هم یک جیمی قدیمی و پایه جیم هستن فقط.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٥
٠
٢
خانوم آقایی اون کاربرای دیگه به قول معروف خیلی وقته جیم نمیان و یا گاهی میان.اونها جیمی های واقعی نیستن.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
:))) خخخخخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
ما جیمی هستیم که هفته ای حداقل یکبار به سایت سر میزنیم،پستها رو میخونیم ،انجمن نظر میدیم
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
بله بله بله حرف همتون متین. هم آقای آتش روان هم خانوم لیلی جان:) من بی تقصیرم ولی منم مثل شما...
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ممنونم زهرا جان، آقای آتشروان این حرف نزنید واقعی و غیر واقعی نداریم همه کاربرهای سایت جیمی هستند و ما همشون دوست داریم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
به نظر من به جز آقای بهمنی نمیشه بقیه کاربرانی که اسم بردین رو کاربر فعال یا قدیمی یا این القابو بهشون داد چون فقط سن جیمیشون زیاده اما در واقعیت فعالیت بخصوصی الان و ماههاست ندارن تو جیم و یا گاهی مثل اقای م نص میان و میرن/فقط اقای بهمنی کاربر قدیمی و فعال هستن به نظر من/و اگه به دید خودپسندی نگاه نکنین همچنین خود من/چچون من هم 3 سال و 3 ما هر روز تو جیم هستم حتا بیشتر از فعالیت اقای بهمنی/که در این موردم مطلبی به عنوان کاربر برتر جیم برای خودم دادم که پخش نشد/ بگذریم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
مثلا الان آقای آرشام ایرانی که از قدیمی های سایت بودن و 3 سال و 9 ماه سابقه جیمی دارن میشه گفت کاربر قدیمی یا برتر/نه/چون ایشون تقریبا 2 سال کاربر فعال بودن توی سایت و دیگه از سایت رفتن////ببینید کاربر قدیمی با فعال فرق داره/اقای م نص بعد یک ماه یک روز میان سایت و میرن تا یک ماه دیگه ایا این کاربر کاربر قدیمی و فعال میشه اسمشو گذاشت .به نظر من کاربر دختر خاص از همه اینها یک کاربر برتر جیمیه چون ایشون هم 3 سال و 3 ماه تقریبا هر روز توی جیم هستن و فعالن.فعال بودن و قدیمی بودن شرطه نه فقط قدیمی بودن سن جیمی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
تاریخی ترین خاطره من با اشکمهر لحظه ای بود که تو نمایشگاه با یک کارتون شیرینی اومد تو :) ! خامه ای ام بود بعد عین همین اواتارش بود با یک تیشرت جیغ که من از دور شناختمش :) بنده خدا روز آخر اومده بود خیلی شلوغ بود !
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
در مطلبم عنوان کردم قصدمون عرض دلتنگی به اون قدیمی ها هم بود، البته من هنوزم به شما توصیه میکنم یک نفس عمیق بکشید، سخت نگیرید، همه کاربران جیم خوبند:)
ali007
ali007
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
خیلی خوب بود:))) رفتیم به قدیمای سایت:دی گوجه سبز و شال اجری و اکبر اقا خیلی خوب بود:)) البته لبنانی رو جا انداختین خخخخخ
مریم نیک پور
مریم نیک پور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
خخخ راست میگید لبنانی فراموش کرده بودم الان که گفتید یادم آمد چه دورانی بود
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
:)
پری سا
پری سا
٩٥/٠٤/١٩
٠
٠
خیلی خوب بود...دلم برای سایت و بچه های قدیمی خیلی تنگ شده
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
سلام خانم زلزله:))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخ...وحید قوام گفت این مطلب هست و لینکشو داد...یادش بخیر...ممنون بخاطر این مطلب عالیتون
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
قابل توجه منتقدین...بنده کلی فشار کاری دارم..فقط از امروز به بعد دیگه از ساعت5 بعد ازظهرم تا 1 شبم دست خودم نیست..من بقیه موارد رو دیگه نمیگم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
کانتینر نظراتو فراموش کردین فقط:))
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
اصلا مهم نیست چه زمانی برگردی

جمله ات را تمام نکن! برو...

٩٧/٠٣/٠١