Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - دلیل واقعی کنسرت ندادن محسن چاوشی چیست؟ www.jeem.ir
دلیل واقعی کنسرت ندادن محسن چاوشی چیست؟
پاسخ خاص آقای خاص به منتقدان

دلیل واقعی کنسرت ندادن محسن چاوشی چیست؟

نویسنده : محمدرضا ناصری نژاد

دوازدهم تیر ماه سال 1395 عقربه‌های ساعت مسیر ساعت 12:00 تا 13:00 را طی می‌کردند که یک ویدئو توسط محسن چاوشی روی صفحات مجازی‌اش بارگذاری شد، ویدئویی یک دقیقه‌ای که برای پاسخ به سیزده سال تهمت و کامپیوتری بودن صدایش کافی بود (لینک ویدئو از این‌جا). ویدئو را پلی می‌کنم «کوله بار آرزوهات روی دوشت...» اصلا برایم قابل هضم نیست، شخصی که برای هوادارانش چیزی جز صدا و چند تصویر به یادگار نمی‌گذاشت حالا دارد به صورت زنده می‌خواند و دارد به آن‌هایی که به صدایش خرده می‌گرفتند و آن‌هایی که صدایش را واقعی نمی‌دانستند جوابی کوبنده می‌دهد، اشخاصی مانند مجتبی کبیری، امیرتتلو و... که البته نفر دوم شهامت این را داشت که ویدئو محسن چاوشی را در صفحه‌اش بگذارد و از محسن چاوشی عذرخواهی کند و بگوید فهمیده که صدای محسن چاوشی چیزی جز واقعیت نیست.

البته خود محسن چاوشی هم بعد از بیرون آمدن این ویدئو گفت که در تمام این سال‌ها درگیر حاشیه‌ها بوده ولی هیچ‌وقت به ذهنش هم نرسیده که بخواهد برای ثابت کردن خود و یا جواب دادن به دیگران کاری انجام دهد و فقط روی موزیکش وقت گذاشته ولی این بار نه به خاطر خودش، بلکه به خاطر هوادارانش که این سال‌ها انواع و اقسام تهمت‌ها و شایعات را شنیده‌اند این کار را انجام داده و به همه ثابت کرده است که صدایش واقعی است.

اصلا مگر می‌شود صدایی که سال‌هاست در سطح اول موسیقی کشور می‌درخشد واقعی نباشد، در تمام این سال‌ها محسن چاوشی با خوانندگان زیادی همکاری کرده، برای برنامه‌های زیادی تیتراژ خوانده و همین اواخر هم با سریال شهرزاد تحولی در فروش و دیده شدن فیلم‌های شبکه خانگی ایجاد کرده و با آخرین آلبومش «امیر بی گزند»، به همه نشان داده هنوز می‌شود شعرهای کلاسیک خواند و مخاطب را جذب کرد. هر کدام از این دلایل می‌توانست پاسخی به سوالات حاشیه‌سازان باشد اما این ویدئو محکم‌ترین پاسخی بود که می‌شود به آن دسته از افراد داد.

اما با وجود انتشار این ویدئو دوباره سوالی ذهن مخاطبان موسیقی حتی هواداران محسن چاوشی را درگیر خود می‌کند. چرا محسن چاوشی تاکنون کنسرت نداشته است؟

 

دغدغه‌اش را ندارد 

محسن چاوشی در تمام این سال‌ها با ترانه سرایی، آهنگ سازی، خوانندگی و... به بیان احساسات خودش پرداخته و روزگارش را سپری و توجه افراد زیادی را به خودش جلب کرده و موفقیت‌های زیادی را هم کسب کرده است. شاید همین‌ها برای شخص محسن چاوشی و احساس درونی‌اش کافی باشد و این‌طور چرخ احساس و زندگی‌اش با هم می‌چرخد و البته خودش هم در جایی اشاره کرده بود که حوصله راست و ریست کردن کنسرت و درگیرهایی که وجود خواهد داشت را ندارد.

 

درونگرا بودن 

در تمام این سال‌ها از محسن‌ چاوشی تصاویر کمی دیده شده، حتی بر خلاف بقیه خواننده‌ها علاقه‌ای به این‌که عکسش روی آالبوم‌های خودش هم باشد ندارد و فقط دو ویدئو از او به جا  مانده، یکی در کنسرت مهدی یراحی و همین ویدئوی اخیر که بهانه نوشتن این یادداشت شده است که به گفته خودش این موضوع ربطی به نداشتن اعتماد به نفس ندارد، چون شخصی اعتماد به نفس ندارد نمی‌تواند آلبوم موسیقی بدهد و هدف محکمی داشته باشد.

 

امکاناتی که مد نظرش است وجود ندارد 

در کارهای محسن چاوشی می‌توان وسواسی خاص را دید که حاضر نیست سرسری از کنارش بگذرد و می‌شود از وقفه‌ای که بین انتشار هر آلبومش اتفاق می‌افتد این موضوع را فهمید. پس او می‌خواهد روزی که روی صحنه کنسرت می‌رود و برای هواداران آهنگ‌های خاطره انگیزش را اجرا می‌کند، تمام امکانات حرفه‌ای را دارا باشد تا هیچ مشکل یا نقطه ضعفی پیدا نشود.خودش هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که در ایران کنسرت بیشتر شبیه به جُنگ شادی است که یک باره از توی جعبه در می‌آیند و روی سن ظاهر می‌شوند، صدابردار خوب هم وجود ندارد و اغلب کنسرت‌ها صدای لازم و هارمونی ندارند و فقط یک کارِ باری به هر جهت ارائه می‌شود.

 

فشار مالی روی شانه‌اش نیست 

قطعا یکی از دلایل کنسرت گذاشتن خوانندگان نیاز به پول است. محسن چاوشی هم اکنون صاحب یک استودیوی شخصی است که علاوه بر کارهای خودش برای دیگران هم کارهای از قبیل آهنگسازی و تنظیم را انجام می‌دهد و همچنین از فروش آلبوم‌هایش و همکاری با برنامه‌های تلویزیونی، سریال و ...  هم درآمد کسب می‌کند که شاید برخی خوانندگان بزرگ کشور نظیر محسن یگانه، احسان خواجه امیری و... در این موارد به نتیجه خوبی نرسیده‌اند که گاهی مجبور به گذاشتن کنسرت در ایران و یا حتی در خارج از کشور می‌شوند ولی محسن چاوشی از خیر کنسرت گذشته و به همان درآمد کارهای خود بسنده می‌کند.

 

کنسرت می‌دهم اما بدون عجله 

محسن چاوشی بعد از انتشار آلبوم امیر بی‌گزند که پاسخ به این سوال چرا علاقه‌ای به برگزاری کنسرت ندارد این طور پاسخ داد که :« الان حال خوبی دارم. تمام روز و شب وقت دارم کارکنم و در خلوتم چیزی خلق کنم. یک روز که وقت کنسرت دادن برسد، حتماً این کار را خواهم کرد. اما فعلاً برای آن عجله‌ای ندارم» پس دوست داران محسن چاوشی باید خوشحال باشند که به زودی شاهد کنسرت‌های آقای خاص هم خواهند بود.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
:))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
:||
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/١٣
٦
٠
چاوشی عالیه، بینظیره، ثابت هم کرده عقده نداره مثل خيليا... دمت گرم محمد رضا که نوشتی در این رابطه :)))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٣
٤
٠
ممنون صالح جان ... عزیزی .. دقیقا .. واسه همین خاصه ♥♥
حسام الدین
حسام الدین
٩٥/٠٤/١٣
٣
٠
دیوونتم محسن
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
ممنون از نظرتون :)
محدثه
محدثه
٩٥/٠٤/١٣
٣
١
خیلی خوب بود.مخصوصا اونجایی که به یگانه تیکه انداخته بود.😂
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
ممنون : ) البته قصد تیکه انداختن نبود
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
ما که تیکه ندیدیم! مقایسه بود!!!
mohamad_s
mohamad_s
٩٥/٠٤/١٣
٣
١
وقتی یه سیل عظیم راه میفته دیگه جلوش را با اب بند معمولی نمیشه گرفت ....الان محسن چاوشی یه سیل عظیم طرفدار با خودش داره ..الحق صدا ش و ترانه هایی که انتخاب میکنه به دل میشینه ....دیگه چه میشه کرد ..باز معرفت امیر تتلو که عذر خواهی کرده .....
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٣
٢
٠
کاملا درسته... محسن چاوشی تمام نشدنیه و البته تتلو هم در این موضوع آفرین داره
علی
علی
٩٥/٠٤/١٣
٣
٠
محسن چاوشی فقط یک خواننده نیست یک فرهنگه که فک نکنم دیگه تکرار بشه
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
به نظر منم همینطوره
ستار
ستار
٩٥/٠٥/٠٨
١
٠
با این نظر شما کاملا موافقم این چنین چهره ها که محبوب خاص و عام هستن بهترین راه برای فرهنگ سازی هستند.خدا رو شکر از ترانه های ایشون معلومه دغدغه لازمه رو دارن
کژال
کژال
٩٥/٠٤/١٣
٤
٠
آقای چاوشی چه کنسرت بزاره چه نزاره ما دوسش داریم....ولی کاش حداقل یه ویدیو کلیپ درست میکرد
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٣
٠
دوست داشتنش که بحث جداست و واقعا هم همینطوره... انگار هم داره یه اتفاقاتی میفته واسه کنسرت و ویدئو :)
سوزان
سوزان
٩٥/٠٤/١٣
٣
٠
آن دوست که من دارم آن یار که من دانم شیرین دهنی دارد دور از لب و دندانم .... صدای او مرهم دل تنهای منست
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
: )
رضا
رضا
٩٥/٠٤/١٣
٣
٠
هنر و کاراکتر محسن چاوشی هرگز تکرار نخواهد شد
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
موافقم با نظرتون
هادی
هادی
٩٥/٠٤/١٣
٢
٠
بی شک احساسی ک از درون ادم و متحول میکنه با بودن یک نفر و بهش میگیم عشق حسیه ک ما با بودن محسن چاووشی داریم حسی ک از دل بلند میشه و ادم و محو این هنرمند بی نظیر میکنه
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
دقیقا این احساس تمام هواداران محسن چاوشیه :)
محمد
محمد
٩٥/٠٤/١٣
٢
٠
چاوشی عالییه.دیونه کنندس
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
ممنون از نظرتون :)
Somaye
Somaye
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
بسیار هم عالیه و خودم به شخصه واقعا از آقای چاوشی متشکرم
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
ممنون از نظرتون :)
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٤/١٤
٣
٠
اهنگاشون همه معرکست و اهنگایی که برای شهرزاد خوندن حرف نداشت .
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
کاملا باهاتون موافقم
امير
امير
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
محسن جان ديوونتم به خدا،هركى هرچى دوست داره بزاربگه مهم اينه كه تموم زندگى منى
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
امير عباس
امير عباس
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
سلام محسن جون كارات عاليه من هميشه دوستدارم همينكه خودتو نشون نميدي يعني اوغده خاصی هركي جاي تو بود به خدا هم بندگي نميكرد خيلي قبولت دارم تو يه دونه اي چون همه كاراتو با احساس ميخوني مرسي كه هستي امير عباس اسلامشهر
ینا
ینا
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
عالی
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/١٤
١
٣
بسم الله الرحمن الرحیم داداش با این صدا بزن تو کار مداحی حاج محمود هم که ازت تعریف کرد
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
چون شما گفتین انتقال میدیم:(
a_chamran
a_chamran
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
محسن یه دونس...خدا صداشو نگه داره
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/١٤
٣
٠
هیچوقت الکی یکی رو گنده نمیکنم برا خودم! ولی چاووشی اگه کنسرت بذاره برا تهیه بلیطش خون به پا میکنن ملت!
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
موافقم باهاتون
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
کارهاشون زیباست و فارغ از حسایی که شکست عشقی خوردن رو شدید به آدم القا میکنه!!! ممنون: )
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون
S_refaeinia
S_refaeinia
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
احسان خواجه امیری به جایی نرسیده :))))) خیلی جالب بود
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
در اون زمینه هایی که برای محسن چاوشی بود گفتم :) وگرنه من خودم تمام آهنگ های احسان خواجه امیری رو گوش دادم و دوسشون دارم و در زمینه کنسرت هم میدونم خیلی موفقه :)
S_refaeinia
S_refaeinia
٩٥/٠٤/١٥
٢
٠
در زمینه سریال و تیتراژ ک احسان رو متهم میکنن خواننده تیتراژاس و کارای موفقی هم مثه میوه ممنوعه و برای آخرین بار و ... داره/در زمینه فروش آلبومم ک خب مشخصه دیگه، عاشقانه ها پرفروش ترین آلبوم اون سال شد و باقی آلبوماشم فک نکنم فروش کمی داشته باشه ها!! / در رابطه با نیاز ب پول داشتن و برگزاری کنسرت هم که خب خنده داره بگیم احسان پول نداره دنبال دوزار پول کنسرت میذاره! کمااینکه کنسرت پیش روی آمریکا و کنسرتای خارج از کشور قبلی هم ک همگی سولد اوت میشد بلیطاش..فقط آهنگسازی برا بقیه نمیکنه ک خودش گفته ازین کار خوشم نمیاد..حالا دیگه راجبه چ چیزایی محسن جلوتره؟! البته اینو بگم ک من صدای محسن رو فارغ از تهمتا و انگایی ک بهش میزنن دوس دارم و خب آهنگاشم گوش میدم مخصوصا این آلبوم امیر بی گزند رو..ولی خب اینجوری ک شما نوشتین ازش سلطان بلامنازع ملک خوانندگی ساختین ک گمون نکنم درست باشه..موفق باشین
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
با حرفاتون موافقم البته دقت کنید نوشتم شاید... من هم از دوست داران احسان خواجه امیری هستم و در موفقیتش هیچ شکی نیست و خواننده موفق و خوبیست واسه همین اسمشو گفتم وگرنه خواننده های زیادی این فعالیت ها رو دارن.ممنون از نظرتون.شاد باشید
ساناز
ساناز
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
سلام ،ممنون از اگاهی که به دوست داران اقای چاووشی دادین ،همیشه ،همراه صدای زیبا و پر از احساس اقای چاووشی هستم و صداشو می پرستم ، ممنون محسن.جان دوستت دارم هم خودت رو هم صدای پر احساست رو ساناسی
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
سلام خواهش میکنم ممنون از نظرتون :)
حسنی
حسنی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
لقب آقای خاص برازنده محسن جان میباشد
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
حسنی
حسنی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
واقعا لقب آقای خاص برازندشه
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
سلآم؛ چه روزی بشه اون روزی که چاووشی بخواد کنسرت بذاره :))) مرسی از شما...امیدواریم که هیچکدوم از هنرمندای سررزمینمون وارد حاشیه نشن (^_^)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
سلام.انشالله متشکرم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٤
٤
٢
من فقط یه نکته رو اینجا بگم/به قول خانوم پرستو صالحی اگه نگم دق میکنم ! ببینید من خودم از طرفدارای چاووشی هستم و گوش میدم آهنگاشو/ولی یه چیزی در مورد این وئدیو باید بگم/اونم اینکه چطور باید به این ویدئو که چاووشی و طرفداراش میگن صدای واقعیش توش هست باید اعتماد کرد چطور همونهای که میگفتن صدای خودش نیست مثل همین تتلو حالا باورشون شده فقط با یه ویدئو که صدای واقعیشه/حرف من اینه ایا نمیشه این وئدیو رو ساخت (ایا این آواز از قبل ساخته و افکت داده نشده همونطور که بطور معمول صدای چاووشی رو میشنویم و بعد با یک لب خونی ساده با کادری عجیب گرفته نشده!!) آیا از یک خواننده یک لب خونی حرفه ای بعیده.من میخوام بگم با این وئدیو نمیشه گفت صدای خود چاووشی هست و من که کمی به صدای ایشون شک دارم همچنان روی شک خودم هستم/البته من طرفدار صداش هستم و خودشم دوست دارم الانم خیلی از کاراشو دو کامپیوترم دارم و گوش میدم پس لطفا منو به اینکه طرفدارش نیستم متهم نکنید.اتفاقا چه با افکت چه بی افتکت من طرفدار صداشم /ولی لپ کلام میخوام بگم این کلیپ ممکنه ساختگی باشه و ساختنش از دست یه خواننده بر میاد.همین./در مورد کنسرت ندادنشم باید بگم درون گرای و دردسر داشتن کنسرت و نداشتن امکانات مناسب و بقیه حرفای که بهانه نگذاشتن کنسرته آیا دلیل موجه ای برای کنسرت نداشتنه آیا این همه طرفدار یعنی انقدر برای ایشون مهم نیست که این دلایلو اورده مگر مایکل جکسون که طرفدارای جهانی داشت برای پول میرفت کنسرت دور دنیا میزاشت و نیازی به پول داشت!!خواننده به عشق طرفداراش کنسرت میزاره نه پول نه اینکه بگه من درون گرام و این چیزا و حوصله شو ندارم و امکانات نیست با همین امکاناتم طرفداراش راضین کنسرت بزاره جناب چاووشی شما کنسرت بزار مطمئن باش ما همینطوری هم شما رو قبول داریم.
shekoofeh-r
shekoofeh-r
٩٥/٠٤/١٤
١
١
خواننده ي خوش صدا زياده.... چاووشي هم مثه بقيه
ستار
ستار
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ببین آقا جان من خودم از طرفدارای 13 ساله محسن هستم و همشهریش هستم من صدام نزدیک به صدای محسن نه خوانندم نه تا حالا استدیو رفتم و افکت و این چیزا بزارم میخای هم تا 5 ساعت هم برات زنده بخونم و اینو اثبات کنم برات که صدای محسن صدای خودشه حالا شما دوس داری باور کن دوس نداری هم نکن دیگ واقعا زشته بخای این حرفارو بزنی لب خونی و این چیزا محسن یه آدم ساده و خاکی هست در مورد کنسرت هم یه چیز فقط بهت میگم محسن علاقه ای به این کار نداره مسلما هر کسی به یه چیزایی علاقه نداره خب محسن علاقه نداره به کنسرت دادن اینجوری هم خیلی بهتره بمونه دور از دسترس
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
من فکر کنم به طور کامل دلایل رو توضیح دادم و در آخر می تونه یه بحث شخصی پیش خودش باشه.. اگه می خواست به طرفداراش احترام نذاره براشون وقت نمی ذاشت و براشون آهنگ نمی خوند تو صفحات مجازی جوابشون رو نمی داد و و و و ... و البته در مورد کلیپ !!!! باز هم نمیدونم چرا شما اصرار دارید که این هم شاید دستگاه باشه! چرا باید محسن چاوشی و تمام اطرافیانش و بقیه هنرمندانی که دیروز بعد از ویدئو چاوشی پست گذاشتن و واقعی بودن صداش رو تاکید کردن بخوان دروغ بگن و انگار هیچی از موسیقی سر در نمیارن و متوجه نمیشن که صدای واقعی خودش نیست و البته شما متوجه شدید! چرا بخوان از نظر اخلاقی خودشون رو خراب کنن؟؟ نمیدونم شاید شما تبهر بیشتری در موسیقی و شناخت دستگاهی بودن صدای افراد دارید.... خدا می داند .. هیچکس رو هم نمیشه با کسی مقایسه کرد.هیچوقت محسن چاوشی و مایکل جکسون شرایط یکسانی نداشتند..
امیرمهدی
امیرمهدی
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
پسر غمگینه شط خرمشهره که تمام دنیاش قد آبادانه,,بی نظیرترین فرهنگساز تاریخ موسیقیه
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
الی
الی
٩٥/٠٤/١٤
٣
٠
اصلا راز خاص بودن چاوشی کنسرت نذاشتن و کمتر دیده شدنش هست.به نظرم چاوشی حرف نداره.
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
ممنون از نظرتون :)
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠٤/١٤
٣
٠
توی این همه صدا.... فقط صدای محسن چاووشی رو دوست دارم.... عآآآآلیه.... محسن تا وقتی خاص هست اینقدر طرفدار داره.... اصن شاید اگه یه روزی مثه همه بیاد کنسرت بذاره طرفداراش ریزش کنن....
افسوس
افسوس
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
به نظر من اگر افکت دار باشه یا نه مهم نیست،این همه فیلمهای تخیلی ساختن ،موفق هم بودن فروش هم خیلی داشتن،این از هنر کارگردانش هستش،ملت میدونن ساختگیه ولی بازم سرودست میشکنند واسش،قضیه محسن جون هم همینه،ولی من که تو کارش شک ندارم،کارش درسته
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
آخه انگار بقیه افکت دار بودن یا نبودن براشون بهانس .. فقط چشم دیدن موفقیت ها رو ندارن و میخوان به یه چیزی گیر بدن:)
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
میگن آدم هرچی از کسی کمتر بدونه بیشتر شیفته اش میشه.این قضیه یه عده از هوادارهای چاووشیه بنظرم. خیلی خوب با مرموز بودن تونسته توجه ها رو جلب کنه...البته این بمعنای فریبکاری کردن نیستا! خیلیم خوبه چون خودش به نگاه و توجه کسی نیازی نداره.ایول
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
می تونه همین موضوع هم باشه همیشه مربوز بودن باعث جذابیت میشه
علی عطایی
علی عطایی
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
محسن چاوشی در ایران نظیر نداره
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
ممنون از نظرتون :)
مهناز
مهناز
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
محسن چاوشی با کنسرت و بی کنسرت برای همه طرفدارهاش عزیره.
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
٠
٠
کاملا درسته
سهیل
سهیل
٩٥/٠٤/١٤
٢
٠
آقای خاص همیشه پابرجاس خیلیا تو این یازده سالی که من عاشق محسنم منو عذاب دادن وفکر میکردم با انتشار این ویدیو دیگه همچی تموم ولی فهمید تا الان چقد در اشتباه بودم که این ها از روی منطق نیست واز روی حسودی چون الان به خیلی چیزای دیگه گیر دادن مرسی از شما عزیز
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
دقیقا من هم همین رو فهمیدم دقیقا معادل این جمله که کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی خودشو به خواب زده رو نه !! ممنون از شما
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٤
٥
١
همه چیزش خوبه ها فقط صداش رو انگار خط انداختن! حالا مگه این صدا چه ویژگی خاصی داره که مصنوعی و ساخته شده هم باشه تازه!! جل الخالق
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٥
٢
١
گل گفتی نسرین،صداش بدجوری عصاب قورت دادس.
مهدی کیانی
مهدی کیانی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
سلام خدمت سلطان صدا خواستم بگم اگه شما تا ابد هم کنسرت ندی ماهمچنان عاشق صدایت هستیم. برای من فرق نداره چی حرفهایی پشت سرتون زدن اما شما برای ما همچنان اسطوره هستی و خواهی بود.
shekoofeh-r
shekoofeh-r
٩٥/٠٤/١٤
١
١
سلطان صدا زياده واسشون
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٤
١
٠
بازم میگم، محسن خییییلی خوبه:)
نیما
نیما
٩٥/٠٤/١٤
١
٢
خواننده ای که13سال به احترام هوادارانش نیاد روی صحنه به نظرم اهمیتی نمیده بهشون واینکه پولش از پارو میره بالا دیگه مردم رو فراموش کرده فعلا. هوادارانش باهمین امکانات راضی هستن ولی خیلی بده که نمیاد
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
١
٠
به هر مقامی که رسیده با تلاش بوده و مستحقش بوده ممنون از نظرتون
Vania
Vania
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
هومم...هرچی بی حاشیه بود این آخری یهو جبران کرد همه چیزو:دی یه جیم رو به فنا داد
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
موافقم :)) ولی عذرخواهی کرد بنده خدا
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٥/٠٤/١٥
٢
٠
عجب حلوای قندی تو...
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
١
امیر بی گزندی تو
محسن
محسن
٩٥/٠٤/١٥
١
١
ولی اصلا نمیشه با استناد به این کلیپ کوتاه به ضرس قاطع گفت امکان و احتمال کامپیوتری بودنش رد شده خیلی راحت میشه با صداگذاری و افکت گذاری صدا رو رو تصویر دقیقا میکس کرد چجوری مصلا تو بعضی برنامه ها خاننده ها اجرای زنده همزمان با پخش موسیقی میکنن؟ اونجوری
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٥
١
١
حس من وقتی اشتباهی اهنگ محسن به گوشم میرسه:-|:-\X-(ا
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٥
٠
٠
ی نظر رو اون وسطا جا گذاشتید جواب بدید خخخخخ.... و صدای ایشونم ک عالی ..سعی میکنم بیشتر اهنگاشونو گوش بدم :دیییی و با ویدئویی ک منتشر کردن دهنه خیلیا بسته شد:دیی...ممنون از شما=)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
به بعضی نظرات نمیدونم چه پاسخی بدم :)) ... ممنونم... بله دقیقا
محسن چاووشی
محسن چاووشی
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
مرسی از شما آقای محمد رضا ناصری نژاد بخاطر مطلب زیبا تون.. طرفدارای عزیزم من هم شما رو دوست میدارم...:)))محسن مخلص شماست:)))
shekoofeh-r
shekoofeh-r
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
خخخخخ
علی
علی
٩٥/٠٤/١٥
١
٠
ای کاش محسن میومدی سپاهان
s@my
s@my
٩٥/٠٤/١٦
١
٠
انصافا محسن چاوشی،صداش،آهنگسازیش،انتخاب شعرش و تکنیکش حرف نداره.به جرأت میتونم بگم؛ رودستش نیست.من چندساله باصداش وآهنگهاش زندگی کردم. تاهست این پرچم ، بالاست ای دنیا
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
کاملا موافقم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٧
١
٠
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه همه این ناشناس ها یکی هستن! خخخخخخ ممنون از مطلب :)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٧
١
٠
حستون اشتباهه😊لینک مطلبم رو جاهای زیادی فرستادم و آمارش هم مشخصه و اونایی که دسترسی به آی پی های نظرات دارند حتما تفاوت رو میبینن.ممنونم:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٨
١
٠
سو تفاهم نشه اقای ناصری نژاد بنده قصد جسارت به مطلب شمارو نداشتم، شما و مطالبتون خیلی وقته امتحانتون رو در جیم پس دادین☺این قصه سر دراز دارد...!
mamzi
mamzi
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
خواهش میکنم.. آها ، البته احتمال هرچیزی هست :D
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
١
٠
یره چغوک چیقذر بازدید!! ازین به بعد از چاوشی بیشتر بنویس خخخخخ
SFE
SFE
٩٥/٠٤/١٨
١
٠
اقاي چاووشي يكي از افتخارات و هنرمندان عزيز ماست اميدواريم شاد و سالم و موفق باشند حالا هر طور كه ايشان ترجيح ميدهند نظرشان براي مردم محترم است چه با اجراي زنده چه ضبط شده. احسنت و صداقرين بر ايشان🌹🌹🌹
Wolf
Wolf
٩٥/٠٤/٢٧
١
٠
اگر كنسرت بذاره من كليه هامو مي فروشم تا برم كنسرتش.....
محمد طاهر امینی
محمد طاهر امینی
٩٥/٠٥/١٠
١
٠
خواننده محبوب دلم محسن چاوشی
فرزانه
فرزانه
٩٥/٠٥/٢٠
١
٠
من از الان این استرسو گرفتم اگه ایشون روزی کنسرت بزارن می تونم بلیطشو گیر بیارم یا نه ....
ستایش
ستایش
٩٥/١٢/٠١
٠
١
صدایی که با دستگاه درست شده ما میگفتیم که حنجره ی چاووشی خاصه