پرستو جنجالی!
از ماجرای فساد در سینما، عکس از سگ و جانماز تا داستان پر اشک در ماه عسل

پرستو جنجالی!

نویسنده : سینا واحدی

چند روز پیش با بچه‌ها دور هم نشسته بودیم و طبیعتا همه در گوشی‌های خود مشغول گشت و گذار در فضای مجازی بودیم که یهویی یکی از رفقا بلند شد و آن‌قدر بپر بپر کرد! که گویی جن دیده است. همگی جویای این شدیم که چه اتفاقی افتاده، که عکسی از اینستاگرام پرستو صالحی نشان‌مان داد! بماند که کلی خندیدیم و بعد از آن ساعت‌ها در جیب مراقبت فروبردیم. اما هنوز چند روز از آن ماجرا نگذشته بود که امشب با شروع برنامه ماه عسل، دیدم پرستو صالحی به عنوان مهمان روی صندلی برنامه نشسته و بعد هم با تعریف زندگی پر از دردش، اشک ما را درآورد.

در ادامه مروری خواهیم داشت به تمام ماجراهای پر سر و صدایی که یک پای آن پرستو صالحی بوده...

 

|| فساد در سینما و کم کاری خانم بازیگر!

خانم بازیگر سال‌های نه چندان دور که این روزها کمتر او را در تلویزیون و یا پرده نقره‌ای می‌بینیم، بیشتر در فضای مجازی و سایت‌های خبری قابل مشاهده است. هر روز که می‌گذرد خبری از بازیگران و یا ورزشکاران در شبکه‌های اجتماعی می‌پیچد، اما این مساله برای پرستو صالحی کمی بیشتر است. یعنی بین هر چند خبر یکی از آن‌ها خبری از این خانم بازیگر است. 

شاید اولین جنجال پرستو صالحی در شبکه‌های مجازی خبر مربوط به علت کم‌کاری او در سال‌های اخیر بود. صالحی علت بزرگ این مساله را با پستی در فیس بوک، فساد اخلاقی حاکم بر سینما و تلویزیون اعلام کرد. مطلبی که آغازکننده جنجال وسیعی در سطح سینما و مخصوصا برای بازیگران زن این عرصه هنری بود.

مدتی بعد صالحی با حضور در برنامه کافه سوال شبکه دو از زجری که می‌کشید گفت. او اظهار کرد که تزریق لب داشته و اصلا ازین مساله راضی نیست. البته به این مساله نیز اشاره کرد که اصلا تزریق گونه نداشته و به طور طبیعی این شکلی است.

اما این هیاهو کمی بعد با جشن تولد سگش «بانی»، او را تبدیل به چهره‌ای شاخص در فضای مجازی کرد. او با انتشار عکس‌های تولدی که برای سگش گرفته بود، کیک تولدش را نشان‌مان داد. البته در پست‌های دیگر اینستاگرامش از سگ خود پرده‌برداری کرده بود.

جار و جنجال بعدی مربوط به ورود او در عرصه مدلینگ بود، او که اظهار نارضایتی از فضای کثیف حاکم بر سینما می‌کرد، وارد دنیای مدلینگ شد. این مساله سبب بیشتر پخش شدن عکس‌هایش در اینترنت و فضای مجازی شد. البته انتشار عکس‌های جدید از او نشان می‌دهد، که هنوز از این شغل خارج نشده است.

داستان بعدی نمایش یک کلیپ کوتاه از گریه‌های عجیب و شدید او از باخت استقلال در دربی امسال بود که این کلیپ هم دست به دست و گروه به گروه در تلگرام و جاهای دیگر چرخید تا به شهرت پرستو صالحی بیفزاید.

عکس ناصر حجازی روی پیراهن و عکس‌های علاقه‌مندی‌اش به خواننده‌های مختلف تا نامه به احمدی‌نژاد و دیدار با هاشمی رفسنجانی و چند مورد دیگر (پست‌های اینستاگرامی وحدت ادیان و علاقه شدیدش به سگش و ...) از مواردی است که این‌سال‌ها صالحی با آن سرو وصدا ایجاد کرده است.

 

|| سگ به دریای هفتگانه مشوی، که چو تر شد پلیدتر باشد!

عجیب‌ترین جنجال ایجاد شده این روزهای خانم بازیگر، عکس معروف سگ و سجاده است. عکسی را صالحی در اینستاگرام خود قرار داد که سگش در کنار سجاده‌اش نشسته بود. او اظهار کرده بود که سگش هیچ‌گاه بر روی سجاده‌اش نرفته است. از این مطلب بگذریم که غیرممکن نیست اگر روزی برسد که بانی یا همان سگ معروف، پایش را بر سجاده‌ی مقدس نماز بگذارد.

مساله مهم‌تر شاید این است که ورای تمام این هیاهو و غوغای رسانه‌ای به جمع تناقضی در زندگی روزمره خودمان برمی‌خوریم که روز به روز بر آن افزوده می‌شود. شیوه زندگی با افزایش تکنولوژی و داستان‌های جدیدش باعث شده تا ما کمی از آداب سابق خود دور شویم. شاید برای عده‌ای تناقض وجود سگ در خانه و محل زندگی و جایی که نماز می‌خوانیم، طبیعی شده باشد. یا حتی دور و برمان آدم‌هایی بشناسیم که هم نماز و روزه‌شان به جاست و هم خوردن تفننی مشروبات الکی‌شان! بعضی چیزها مانند نماز نیازمند رعایت آداب خاصی است که اتفاقا تعیین کننده همان آداب رفت و آمد سگ را در محل نماز نهی می‌کند. 

امروز اگر خود را متقید به مذهب بدانیم، دیگر نمی‌توانیم هر دو کاری را که یکی در مذهب تایید شده و دیگری رد شده انجام دهیم. مدل اسلامی که شاید امروز دیده می‌شود و ممکن است برای بعضی‌مان خوشایندتر باشد، همه‌ی اسلام نیست. دینی که به ما می‌گوید در نماز حجاب کامل داشته باشی و بیرون از خانه خیلی اشکالی ندارد! بیشتر شبیه به اسلام سریال‌های ترکی است که اتفاقا امروز بازارش هم پر رونق است.

از بدشانسی افراد مشهور این است که آنان بیشتر از همه‌ی ما دیده می‌شوند و هر مساله‌ی بدی که شاید خیلی از ما هم درگیر آن باشیم به پای آنان نوشته می‌شود.

آخرین پرده از دیده شدن صالحی در برنامه ماه عسل امروز بود، اگر چه معلوم نیست که آمدن او به برنامه از پیش تعیین شده بود یا نه، اما نمی‌توان هرگز اتفاقات تلخ رخ داده در سنین کودکی و جوانی او را نادیده گرفت. قصد ما هم ارتباط دادن مسائل به هم و قضاوت در رابطه با افراد نیست، بلکه موضوع بیش از حد در چشم بودن یک بازیگر کم کار کمی برای‌مان جدید و البته عجیب بوده.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٣
١٤
٠
چه سریع!!!! این خانوم مارو به امام علی قسم دادند که قضاوتشون نکنیم... و ما حق نداریم نه بخاطر حرف ایشون بلکه چون مسلمانیم این خانوم و هرکس دیگه ای رو قضاوت کنیم... کی میتونه ادعا کنه که بهترین ادم روی زمینه؟! بیاین فقط ببینیم و گوش کنیم و اون چیزی که خوبه برداشت کنیم و بقیه رو بزاریم به عهده خدا...
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
ما هم اصلا ایشون رو قضاوت نکردیم!هر چیزی رو که دیدیم، یه جا گفتیم!همین! جز خدا هیچ کس قاضی مطلق نیست!
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٤/٠٣
١
٦
اینکه سگ نمیاد روی جانماز نمیشه به این معنی گرفت که فهمیده است و بعد با آدمها مقایسه اش کرد!شاید حال نکرده اون موقع بیاد روی جانماز ولی ازکجا معلوم بعدا نیاد؟…
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
از کجا معلوم؟!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٣
١١
٣
من كاري با اين شخص ندارم... اما چرا وقتي كه كسي ظاهر مذهبي داره، محجبه‌ست، نماز مي‌خونه ولي دروغ ميگه، غيبت مي‌كنه، به حق‌الناس اهميت نميده، نمگيم كه دچار تناقضه... و فكر مي كنيم يكي كه ظاهر مذهبي نداره، حق انجام اعمال مذهبي و مذهب دوستي رو نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نیلو
نیلو
٩٥/٠٤/٠٣
٣
٤
از کوزه همان تراود که در اوست.
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٤
٦
٣
حرفتون صحيحه. درون ما پر از تضادهاست كافيست يه نگاه بندازيم... ولي يه ضرب‌المثل نيم خطي اصلا نمي‌تونه انساني رو كه ميليون‌ا كتاب روانشناسي هم نمي‌تونن از پس تعريف درونش بربيان، تعريف كنه...
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٤
٦
٢
و نكته ديگه اينكه هممون تو زندگيمون خيلي آدمهايي رو ديديم كه با ظاهرشون خيلي فرق داشتند! اين تجربه‌ها براي من سند بهرتيه تا اين ضرب المثل!
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
هر کسی که اشتباه کنه، اشتباه کرده! اتفاقا به نظر ما کسی که ظاهر رو حفظ می کنه، بیشتر مقصره اگه اشتباه کنه...
خورشید
خورشید
٩٥/٠٤/٠٣
١٢
٠
تو رو خدا تا می تونید از زندگی بازیگر ها دور بشید . بخدا اون ها هم مثل بقیه هستن . صد ها پرستو تو همین ایران هست . گناه نکردن که شغلشون در عموم بودن میطلبه . بخدا گاهی همین متن ها وو همین پیام های زیرش میتونه یه زندگی شیرین و بهم بزنه نابود کنه
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٣
٥
٠
هوووم آفرين! من شخصا خودم پر از تضادم و خيلي از آدمها رو ميبينم كه پر از تضادم. هركسي اگه قبول كه هيچ انساني كامل نيست، سعي مي‌كنه اول به خودش بپردازه تا قضاوت و نگاه اينچنيني به ديگران...
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
آفرین! حرف ما هم همین بود! واقعا شغلشون در عموم بودن می طلبه؟!!!
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/٠٣
٢
٤
فقط سکوت ميکنم...از ماجرا پدرشون متاثر شدم و از بقیه اتفاقا عصبانی مخصوصا قضیه سگ...:| اما ما را ب زندگی مردم چ کار بهتره خودمون حواسمون ب خودمون باشة ک راهمون کج نشه...:)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ممنون! حرف نهایی ما هم همین بود که مراقب زندگی و خوبی هامون باشیم!!!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
١
١
مرسی سرعت عمل!!! ممنون :)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
سلامت باشید! دیگه از سایت جیم باید بیشتر ازینا انتظار داشته باشید!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٣
٠
١
جالب بود :)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بله جالبه! ممنون
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
من قضاوتشن نمیکنم چون شاهد اشکاشون تو برنامه بودم واشک ریختم ایشون از قضاوت های همین مردم رنجیده خاطر بودن
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ما هم اتفاقا شاهد بودیم و قضاوتشون نمی کنیم هرگز!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٦
٠
کیه که تو بخش هایی از زندگی اش دچار تناقض و دوگانگی شخصیت نشده باشه؟! به نظرم امشب بعد از ماه عسل گذاشتن این پست اصلا منصفانه نبود من امروز قسم خوردم دیگه آدم ها رو قضاوت نکنم اونقدر گریه کردم سر برنامه امشب که واقعا حس میکنم که شایستگی حرف زدن راجع به زندگی بقیه ، اعتقادات بقیه رو ندارم!
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ما هم حرف زدیم فقط در رابطه اش! قضاوت هم فقط با خدا
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٠
با نظر"Nasrin_A"کاملا موافقم! به نظر من هیچ فردی شایستگی قضاوت درمورد زندگی دیگران رو نداره... اما مطلب جالبی بود!ممنون*
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
سلامت باشید! ما هم با ایشون موافقیم!!
Miss_shaqayeq
Miss_shaqayeq
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٢
مطلبتون کاملا بی طرفانه و به دور از قضاوت بود و این خیلی خوبه.بهتون تبریک میگم.
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خدا رو شکر! سلامت باشید! ممنون
شهرزاد م
شهرزاد م
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
باسلام نظر من اینه که خانم پرستو خودشون و زندگی خصوصیشون رو نباید به همه ایران عرضه میکردن چون کشور ما باوجود تضاد عقاید فراوان و آستانه کم تحمل این تضادها مواجه هست و بیشتر ما دوست دارین همه رو به زور وادار به پذیرش عقایدی کنیم که داریم و تحمل سایر عقاید برامون دشوار. درست تر و راحتر خواهیم بوداگر همه ی عقاید تا جایی که حقی از کسی ضایع نکردن و ظلمی به دیگری نکردن بپذیریم
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
ممنون! حساب ظلم به خود اعتقادات و عقیده رو کی بکنه؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
:))
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
:))
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٠
شاید این حاشیه ها پر رنگ تر از متنش کرده، من برنامه امشب رو ندیدم ولی یادمه اولین موزیک ویدئویی که توش یه بازیگر خانم ایرانی بود ایشون بودن برای خیلی سال پیش ِ . اما این طور که پیداست درباره قضاوت نکردن ایشونه که به نظر من کلا دخالت و قضاوت زندگی هر کسی قبیح و نادرسته ..
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
درود بر شما اكرم جان...
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
کدوم موزیک ویدئو؟ برم ببینم! :دی
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ممنون! به نظر ما هم نادرسته!
نیلو
نیلو
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
قضیه برنامه امشب ماه عسل هیچ ربطی به پستای قبلی این بنده خدا نداره که شما فوری ربطش میدین و میخواین بیچاره رو به حاشیه بکشونیین
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
شاید باورتون نشه! ماهم اونا رو ربطش ندادیم ! فقط این حاشیه رو من نفهمیدم! کدوم حاشیه؟ داریم اصلا؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٧
صورت عملی!
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
:-
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٢
من ؟ قضاوت؟ هرگز هرگز! حال ای کسانی که نجس نجس میکنید بگویید چرا وقتی دست به جنازه سگ می زنید با یک اب کشی معمولی پاک می شود ولی به جناز ه ادم که دست می زنید باید حتما غسل کنید.
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بله شما! هر کسی که قبول کرده با اب کشی ساده پاک میشه، قبول کرده باید حتما غسل کنه!هر کسی هم که قبول نداره جفتش رو قبول نداره!به همین سادگی!
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
راستی تمامی هنرمندا قابل احتراما .کلا به همه با هر عقیده ای باید احترام گذاشت چه مشهور وچه غیر مشهور حتی همان پاکبان محل پس تا خودت در همان موقعیت قرار نگرفتی قضاوت نکن.
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
صد در صد!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٤
٤
٠
http://www.aparat.com/v/KGqxl/اصلا_حق_قضاوت_نداریم....(_رامبد_جوان_)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
چه کیلیپ به جا ومناسبی انتخاب کردید ممنون
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
:-)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ممنون از شما و رامبد عزیز!:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٤
٤
٠
والا ما در مقامی نیستیم که بتونیم قضاوت کنیم.همینطور بگم که محدوده خصوصی هر فرد به خودش و خدای خوش مربوطه،چه بسا اعمالی که در نگاه ما شاید بد جلوه کنه از دید اونی که باید ببینه قاضیه پسندیده باشه:)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
قطعا درسته! البته سمت ما خیابونا و پیج عمومی اینستاگرام یکم خصوصی نیست! حالا بازم هر طور صلاحه
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٢
سکوت بهترین راهه ... هرکسیو تو قبر خودش میذارن ...:)
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
چشم! پس ما هم سکوت می کنیم!
neda_g
neda_g
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٠
چ زود قضاوت ها شروع شد،خوبه دیروز کلی اقای علیخانی تاکید کردن ک قضاوتی نکنیم هرکسی مسئول اعمال خودشه،کارهای ایشونم چ خوب چ بد،به خودشون مربوطه،دیشب واقعا با گریه هاش گریه کردم،مطمعنا اونقدراحمق نیس ک بخاطر خودنمایی بخواد راز زندگیشو پیش ملت فاش کنه،کاش ماها یاد بگیریم هیچکسو‌حتی توی ذهنمون قضاوت نکنیم...
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خیلی زود شروع شد! ما هم گاهی وقتا با احسان علیخانی موافقیم! ضمن این که تحقیقا 793 کلمه در رابطه با موضوعاتی غیر ماه عسل در آن بالا نوشته شده!:))
b_noori
b_noori
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٣
بچه ها قضاوت کردن خوب نیست ولی یکی به من بگه پس این وسط تکلیف امر به معروف و نهی از منکر چی میشه؟؟ واقعا نمیدونم کدوم درسته؟ قضاوت نکنیم کسی رو تا از ما رنجیده خاطر نشه؟ یا امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا یه امر مخالف شئون مذهبی جزء روال عادی جامعه مون نشه ولی در عوض طرف مقابلمون رو ناراحت کنیم؟ چه طور میشه هردو رو کنار هم داشت؟
خورشید
خورشید
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٠
امر به معروف میشه در خفا تذکر دادن . نه به رسانه ها کشیدن
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/٠٥
٣
٠
والا اين چيزي كه من ميبينم بيشتر شبيه پشت سر غيبت كردنه تا امر به معروف. امر به معروف هم شرايطي داره و تعريفي. كه متاسفانه خيلي ها با قضاوت كرن و برچسب گرفتن اشتباه ميگيرنش. بحث ناراحتي اون شخص نيست. بحث سر اينه كه ما هنوز آدمهاي سطحي نگري هستيم و اگه كسي ظاهر مذهبي‌اي نداشته باشه فكر مي‌كنيم نبايد از مذهب حرفي بزنه. ولي اگه ظاهرش مذهبي باشه، اما دروغ بگه و غيبت بكنه و.... و... هيچكس اينقدر احساس مسئوليت و امر به معروف و در خطر افتادن اسلام نمي‌كنه!
b_noori
b_noori
٩٥/٠٤/٠٦
٢
٠
من خودم هیچ وقت کسی رو از رو ظاهر قضاوت نمیکنم. بدون جهت گیری خاصی میگم : من دیدم افرادی رو که ممکنه در ظاهر مذهبی به نظر نرسن ولی جزء برنامه های هفتگی شون سر زدن به مراکز خیریه یا نگهداری کودکان بی سرپرسته و یا دارم دوستی رو که خلاف ظاهرش که اصلا مذهبی نیست امـکان نداره پشت سر کسی غیبت کنه و به هیچ عنوان دروغ نمیگه.. سوالمم در مورد امر به معروف از دوستان بیشتر مربوط افرادی بود که در کنارمون هستن نه کسایی مثل چهره ها که با اونا برخورد نزدیک نداریم که بخوایم امر به معروف کنیم!
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
اینو یکی به ما هم بگه ممنون میشیم! شاید سوال ماهم باشه!:)
S_refaeinia
S_refaeinia
٩٥/٠٤/٠٤
٣
٠
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت! من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش هرکسی آن درود عاقبت کار، که کشت...! ترجیح میدم بار گناهامو با قضاوت کردن دیگران سنگین تر نکنم، خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
انشاا..! ممنون!:)
f_yazdi
f_yazdi
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
واقعا نمیدونم چی بگم؛از هیچکدوم از این اخبار ضد و نقیض اطلاع نداشتم.شوک شدم
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
گاهی وقتا به شوک نیاز داریم!:))
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
ما کلاه خودمونو باید سفت بچسبیم چکاارداریم به زندگی مردم میخواد رییس جمهور باش یا بازیگر یا همسایه و ... والللا . اگر میخواهی دنیا را به جایی بهتر تبدیل کنی نگاهی به خودت بنداز و خود را تغییر بده به خودت هم یه نیم نگاهی بنداز!!! آدمها را قضاوت نکن! فکرشان را، دینشان را ، عقایدشان را ، بگذارید هر کس به صلاح خودش زندگی کند!
سینا واحدی
سینا واحدی
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
خانم صالحی هم کهدارند به صلاح خودشون زندگی می کنند!
پربازدیدتریـــن ها
پایان تمام حسرت ها

حصار تنهایی

٩٧/٠١/٢٧
گذار یک اعتراف بکنم

پیوند ما از جنس جنون بود

٩٧/٠١/٢٩
شعری سروده خودم

وقتی به جای خواب غزل می‌ربایدم

٩٧/٠٢/٠١
موسسه پیش گویی «نون تو ماست» پیش بینی کرد:

وضعیت سلبریتی ها در سال 97

٩٧/٠١/٢٧
درباره پایتخت 5

سناریو عجیب

٩٧/٠٢/٠١
شعری سروده خودم

تیر خلاصی

٩٧/٠١/٢٨
زندگی مان را در اختیار دیگران قرار ندهیم

مرو فاش کن رازِ در خانه را

٩٧/٠٢/٠٣
دل نمانده برایم

برای شما که دلتنگ تان شدم

٩٧/٠٢/٠٢
تو خوب بمان

دل نشکنیم

٩٧/٠١/٢٨
یک جعبه واژه رنگی

شاید بشود گفت برگشت!

٩٧/٠١/٢٨
سربازی یا دانشگاه غیرانتفاعی

دو سال جوانی

٩٧/٠٢/٠٣
شعری سروده خودم

من چه گویم

٩٧/٠١/٢٧
با کلمات بازی نکنید

کارگر را چه به زندگی؟

٩٧/٠١/٢٩
رسالت ما در این دنیا

به نبیره ای که شاید هرگز زاده نشود

٩٧/٠٢/٠٢
شعری سروده خودم

من دیوانه

٩٧/٠٢/٠٢
محصول پیکسار و دیزنی

تفسیر انیمیشن کوتاه loe

٩٧/٠١/٣٠
شعری سروده خودم

شاه رویایی

٩٧/٠٢/٠١
شاید که فهمیدمت

هر روز باش

٩٧/٠١/٣٠
شعری سروده خودم

آشفته‌ی تو با غم و دلتنگی

٩٧/٠٢/٠٤
برای فریاد بدبختی وقت زیاد است بی صدا خوشبخت باشید

یک ماه دیگر از عمر گذشت

٩٧/٠٢/٠٤