Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - به یاد هم اندیشان www.jeem.ir
به یاد هم اندیشان
قسمت اول

به یاد هم اندیشان

نویسنده : z_amini

سال‌ها، بودن در میان انسان‌هایی که همه ازجنس و رنگ دیگری بودند و شعارشان پاکی برای دیدن لبخند خدا بود، منو مشتاق کرد تا بانوشتن گوشه‌ای از خاطراتش یاد اونو زنده کنم.«هم اندیشان» همان خانواده بزرگِ چند ده هزار نفره‌ای بود که سال هزار و سیصد و نود و کمی بعد از شکل گیری پیام نمای شبکه چهار متولد شد. سید مهدی جعفری که بچه‌ها او را با نام «پیام» می‌شناختند، مسئولیت آن را به عهده گرفت. مهرداد ایزدی‌فر از اعضای پرانرژی باشگاه که به قول خودش همزمان با پیام آمده است می‌گفت که یک روز که در حال دنبال کردن خبرها از طریق پیام نماهای شبکه‌ها بودم به طور اتفاقی متوجه راه اندازی آزمایشی تله تکست شبکه چهارشدم. دو جمله زیبا نوشته شده بود و درخواست کرده بودند که جملات زیبای خود را ارسال کرده تا با نام خودتان درج شود. با زیاد شدن مخاطبان و به درخواست یکی از افراد باشگاه شکل گرفته و طی یک نظرسنجی، هم اندیشان نام گرفت.

باشگاه هم اندیشان چیزی جدای از هم اندیش‌ها نبود. تمامی هویت آن اعم از موضوع بحث و حتی رنگ صفحه نیز با نظرسنجی از مخاطب و مطابق میل او شکل می‌گرفت. چیزی که هم اندیشان را از سایر باشگاه‌ها متمایز می‌کرد محدودیت سنی برای شرکت در بحث‌ها بود و افراد زیر هفده سال مجاز به ارسال پیامک نبودند. هر چند که بعدها کسانی شناخته می‌شدند که قاچاقی عضو بودند اما براستی که هم اندیشان مسیر زندگی افراد را به سمت هدفمندی، زندگی سالم، مهربانی و رسیدن به خدا تغییر می‌داد.

تلنگری بود برای یادآوری چیزهای پاکی که در نهاد هر انسانی هست اما به دست فراموشی سپرده شده است. هر هم‌اندیش، هم‌اندیشان دیگر را جزئی از خانواده خود می‌دانست و در رفع مشکلات آن‌ها کوشش می‌کرد. برای همین، حسین وفا جوان خوش ذوق هم اندیش وقتی دید که پیامکی از هم اندیشان می‌رسد که تلکه تکست خراب بود یا به موقع نرسیدیم که پیام‌ها را بخوانیم، وبلاگی ساخت و هر روز پیام‌های پیام نما را با دست خود تایپ کرد و داخل پست‌های آن گذاشت. مدتی بعد به دلیل افت بازدیدها کار را تعطیل کرد. اما با تماسی از طرف آقای بیدگلیان (امیدِ معروف باشگاه) مسئول پیام نما و تشکر ایشان از فعالیتش، تصمیم گرفت سایت 370ia را برای خدمت به هم اندیشان بسازد. بعدها هماهنگی‌هایی برای همایش‌های هم اندیشان، از طریق افراد همین سایت صورت گرفت و افرادی از گوشه و کنار ایران با یک خط فکری تبدیل به دوستانی صمیمی شدند. افراد این سایت هم اکنون 2518 نفر هستند.

حسین تکلو مجری باشگاه بود.دراولین همایش که باشگاه در سازمان صدا و سیما برگزارکرد حاضر شده و به عنوان مجری باشگاه انتخاب شد و بعد سایت ایرانگرد را با هدف کسب درامد ازهم اندیشان، برای خود هم اندیشان ساخت. قرار بود تعدادی از هم اندیشان شهرهای خود را معرفی کنند.260 نفر در سایت ثبت نام کرده و سایت با وجود افتی که داشته در سال گذشته 20 هزار بازدید ثبت شده داشت. زهرا پیوندزنی کسی بود که اولین همایش خارج از پایتخت را با همکاری همسرش آقای محمدرضا دهقان در روز جمعه 4 اسفند91، در شهر یزد و سالن هلال احمر کهاقای بیدگلیان رزرو کرده بودند برگزار کردند تا هم اندیشان در شهرهای مختلف موفق به دیدار با هم اندیشان دیگر و مسئولین باشگاه شوند .ایشان بعدها سازمان همیاری بانوان یزد را با هدف آموزش هنرهای هم اندیشان هنرمند به عموم و بصورت رایگان تشکیل دادند. اما به دلیل نبود محیط مناسب برای انجام این کار، متاسفانه باشکست مواجه شد.

هدی نیکوراد دختری بود که از حدود شانزده سالگی با هم اندیشان همراه شد. او جزو افرادی بود که مسیر زندگیش را با هم اندیشان پیدا کرد و در این راه سازمان مردم نهاد خود را با تشویق هم اندیشان و مسئولین آن تشکیل داده و حالا در حدود بیست سالگی یکی از حافظان محیط زیست به شمار می‌آید.

هم اندیشان درصدد بود یک مسیر طلایی را به همه جوانان نشان بدهد اما...

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
سلام.سپاس ازمدیریت محترم و عذرخواهی بابت تمام ازارهام دراین چند روز.که البته ازاری ندیدم خودم :))))) .همچنین عذرخواهی از تمام هم اندیشانی که هرگونه نقصی دراین مطلب یا مطلب بعدی خواهنددید.نهایت تلاشمو کردم :)
مریم. آندرومدا
مریم. آندرومدا
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام.. عالی بود.. ممنون از همه تون.. اشک توی چشمام جمع شده.. یادش بخیر.. آقای امید هرج کجا هستین امید وارم شاد و سلامت و پیروز باشین .. زندگیمون دو بخشه.. قبل از هم اندیشان بعد از هم اندیشان ♡♡ツ
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام مریم خانم.خوش اومدین:) سپاس ازحضورت:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٢٠
١
١
یادش بخیر تلتکست، باشگاه پرواز هعیییییی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٣
٠
اقای خسروی هم اندیشان رو با پرواز مقایسە نکنید لطفا :) سپاس از حضورتون :)
سارا غفاری مقدم
سارا غفاری مقدم
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
تو اینستاگرام هم صفحه دارید؟
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بعدازپیام نما،اقای بیدگلیان کە درعکس هم ایشون رو میبینید یە وبلاگ ساختن.اینستارو نمیدونم.توی نت هم اندیشان رو سرچ کنید.کلیه اطلاعات مربوط به اون میاد :) با تشکر :)
الناز.هم اندیشان.۱۹
الناز.هم اندیشان.۱۹
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
بیشتر بچه های باشگاه با این جمله اشنان ✘زندگی قبل ازهم اندیشان✘ ✓زندگی بعد هم اندیشان.✓ 😉هم اندیشانو عشــــــــــــــــــــــــقه😉 فقط خـــــدا کنه دوباره دورهمیامون تو پیام نما برقرار شه
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
سپاس:) ان شاالله :)
*FATEMEH*
*FATEMEH*
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
زینب جان عااااااااااالی بود.موفق باشی.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
سپاس :) چون درمورد هم اندیشان بوده :)
سمیه
سمیه
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
عالی بود.خیلی ممنون.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
سپاس از حضورتون :)
f-Rezaei
f-Rezaei
٩٥/٠٣/٢٠
١
٠
واقعاا زندگی دو بخشه قبل از هم اندیشان و بعد از هم اندیشان. عااالی بود. کاش دوباره آن دوران طلایی را تجربه کنیم. به امید آن روز.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بە بە.دوست هم اندیشِ جیمی من :) خوش اومدی.هنوز حساب کاربریت باز نمیشه؟ :( ان شاالله
مهدیه
مهدیه
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
یادش‏ ‏بخیر‏ ‏.‏ ‏.‏ ‏.‏ ‏
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بە امید بازگشتش :)
hoda
hoda
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام.بهترین هدیه روز دختر سال 90 آشنایی اتفاقی من با هم اندیشان بود.یادش بخیر. خانوم امینی موفق باشین
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بە بە .چە عالی .موفق باشید.سپاس از حضورتون :)
Avin
Avin
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
دستتون درد نکنه خوب بود
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سپاس عزیزم :) خوش اومدی.امیدوارم همینطور باشه:)))))))
MaHyA
MaHyA
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
یادش بخیر ...ممنون خانم امینی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
ممنون :) بازگشت دوباره اش ان شاالله :)
Reyhaneh
Reyhaneh
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
چقد غصه خوردم از تعطیلیش .. دلم برا بقیه هم اندیشا تنگ شده .. هرشب قبل از خواب برا سلامتی همشون دعا میکنم .. مهم اینه الان باز همو پیدا کردیم .
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بله.همه از حذفش غصه دارشدیم.خودم دوهفته فقط تو شوک بودم.اما الان هیچ وقت مث زمان پیام نما نیست :( کاش اون روزا برگرده :(
هدی نیکوراد
هدی نیکوراد
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلاااااام مثل تمام متن هاتون عالی بود اما اینبار بهتر ازهمیشه بود چون در مورد هم اندیشان بود. منتظر بقیش هستیم:) خداقوت دوست عزیز
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
ممنونم.سپاس :) شما همون نیکوراد توی متن من نیستی گلم؟ خخخخ.خودتی :)
بهزاد شمس
بهزاد شمس
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
یاد ایام بخیر انگار دیروز بود منتظر قسمت های بعدی هستم هم اندیشان تجربه ای بود ک دیگه تکرار نمیشه
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بله.واقعا یادش بخیر :) ممنون ازحضورتون :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
من اصلا تلتکست نمیرفتم و نمیرم و اصلا نمیدونم اینایی ک میگین چی هست :| ولی مطلبتو خوندم عزیزم میرم ک بعدا آشنا بشم با این چیزا . موفق باشی :)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام:) حیف کە نرفتی قبلا و بهتر کە الان نمیری :) هم اندیشان اسم باشگاە ما در پیام نمای شبکە چهار بود.هرهفتە یه موضوع از بین پیشنهادات بچه ها انتخاب میشد و دوستان من که عنوان هم اندیش داشتن،با پیامک به سامانه باشگاه درمورد اون موضوع بحث میکردن و اگه از معضلات جامعه بود برا بهترشدن اوضاع راهکار میدادن.موضوعات هم از همه ی مباحث علمی ،فرهنگی،اجتماعی و دینی بود.هیییییییی.یادش بخیر.نمیدونم چرا همچین محیطی حذف شد ؟:(((((((
فرشته محمدی
فرشته محمدی
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
زینب جان ممنون بابت مطلب قشنگت امیدوارم هرچه زودتر بازم بتونیم توی پیام نما دور هم جمع بشیم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سپاس ازحضورتون :) ان شاالله! واقعاکه هیچ کدوم از جمع های الان هم اندیشان مثل زمان پیام نما نیست :( به امید بازگشت دوباره اش :)
nstrn
nstrn
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
با آرزوی بازگشت هم اندیشان.خسته نباشید خانوم امینی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
ان شااللە! :) سپاس ازحضورتون :)
z.k
z.k
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
تشکر میکنم به خاطر زحمات خالصانه ای که برای خانواده ی هم اندیشان میکشید.مدتی که از شما جدا بودم مثل این بود که بخشی از روح و جسممو گم کرده بودم.ممنون از حضور سرشار از انرژی تون.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
خواهش میکنم .هم اندیشان خانواده ی چند ده هزار نفره ی منه :) وظیفه اس :) بله.واقعا روح مون از اون منبع عظیم معرفت و انسانیت سیراب میشد.حیف که حذفش کردن.ظلم بزرگی بود :(
مرضیه
مرضیه
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام واقعأ عالی بود یادش بخیر موفق باشید
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام سپاس ازحضورتون :)
الهه
الهه
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام. ممنونم خانم امینی چون منو بهترین روزهای زندگیم انداختین و قتی که دو بار در روز مشتاقانه منتظر به روز شدن هم اندیشان می موندم.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام الهه جون.سپاس از حضورت :) یادش بخیر .هر روز ساعت سیزده وساعت پانزده مینشستیم جلوی تلویزیون و اماده ی بروز شدن پیام نمابودیم .شبکه چهار صفحه ی 370 :(
neda_g
neda_g
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
هییییییی هم اندیشان کجاایی ک یادت بخیر،واقعا من موندم همچین محیط مفیدی چرا باید حذف شه،من ک بعد حذف هم‌اندیشان کلا با تلتکست قهرکردم،امیدوارم بازبتونیم هم اندیشانو توی پیام نما ببینیم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بەبە.ندای خودمان:) دوستِ کۆردِهم اندیشِ جیمی من :))))))) واقعا منم نفهمیدم چرا همچین جای خوبی حذف شد ؟ :( ان شاالله که باز دور هم جمع بشیم.البته درجای اصلی مون یعنی پیام نما :)
مامان آرش و آتنا والنا
مامان آرش و آتنا والنا
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام دوست عزیز ممنون از متن زیبات منو یاد گذشته انداخت من هم با هم اندیشان زندگیم به دو قسمت تقسیم شد قبل از هم اندیشان و بعد از هم اندیشان کاش هم اندیشان خیلی زود تر برقرار میشد ومن تو سن ۱۶ یا ۱۷ سالگی باهاش آشنا میشدم وباز ای کاش تموم نمیشد خیلی دلم برای هم اندیشی هاتون تنگ شده دوستان هم اندیش جوونا به آدمهای شریفی مثل آقای بید گلیان نیاز دارن تا مسیر زندگی شون رو پیدا کنن
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سپاس ازحضورتون :) واقعا هم اندیشان به وضوح زندگی بعد هم اندیشان(بعد اشنایی با باشگاه هم اندیشان) رو درک کردن.کاش این مسیر هیچ وقت متوقف نمیشد.ظلمی بود درحق جوانان هم اندیش :)
Yamur rabin
Yamur rabin
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
یادش بخیر پیامنما محشر بود
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
بله.فوق العاده بود :))))) سپاس ازحضورتون :)
س77
س77
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام ممنون بخاطر مطلبتون....هم اندیشان یه جای مقدس واسمون هستا که باعث شد هنوز پاک بمونیم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام.سپاس ازشما بخاطر حضورتون :) بله هم اندیش واقعی با یه مدت دوری از باشگاه اهدافش رو فراموش نمیکنه :)
SAMIYEH
SAMIYEH
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
تشکر خانوم امینی معنی زندگی رو با هم اندیشان درک کردم به امید بازگشت دوبارش....
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام ! واقعا که هم اندیشان جزیی از زندگی همه مون شده بود :( ان شاالله که دوباره دور هم جمع شیم
مهرداد ایزدی فر
مهرداد ایزدی فر
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم نفربعدی اقای مهردادایزدی فر ازتالش بود.اون باخندە میگفت : من وپیام تقریبا باهم اومدیم.یک روز که داشتم پیام نماهای شبکه های مختلف رو برای خواندن خبر میگشتم ،متوجە شدم کە شبکە چهارهم تلە تکستش به صورت ازمایشی تازه راه اندازی شده .صفحات رو ورق زدم تا رسیدم به انتهای صفحه هات دوتا جمله زیبا رو دیدم خوشم اومد وهمین دوتا جمله باعث شد هرروز به پیام نمای شبکه4سربزنم تا ببینم بازم جملات زیبا درج میکنن یا نه یه روز بعد از این جمله هایی که درج میشد دیدم نوشته جمله های زیبای خودتان رو بفرستید تا با نام خودتان درج کنیم منم از همان لحظه شروع به ارسال پیام کردم.به مرور زمان به تعداد پیامها افزوده شد قبلا پیامها رو بدون اسم درج میکردن اما بعدن با افزوده شدن تعداد مخاطبین پیامها با نام مخاطبین درج میشد.ودر نتیجه این بخش به نام بخش با مخاطبان نام گذاری شد.وبه مرور زمان تعداد مخاطبان زیاد شد .وبه پیشنهاد یکی از مخاطبان باشگاه شکل گرفت.وبعدها هم برای اسم باشگاه .رنگ صفحه ووهمچنین هدف باشگاه نظر سنجی گذاشته شد .ودر نتیجه نام هم اندیشان برای باشگاه انتخاب شد باهدف مشورت وهمفکری برای حل مشکلات خودمان
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
اقای ایزدی فر.به جون بچە ی نداشتە ام :) این و اون یکی یە.اول اینجوری نوشتم بعد بهتر دیدم اونجوری باشە :))))))))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
من مشتری پر و پا قرص برنامه های شبکه ی چهار بودم. یک روز یکی از دوستام گفت هم اندیشان رو خوندی؟ گفتم نه چی هست؟ گفت تو پیام نمای شبکه ی چهار. بخون حتما خوشت میاد. خوندم و واقعا خوشم اومد. خیلی وقت هم دنبالش میکردم. البته خب نه به شدت شما خخخخ. ولی خب دنبالش میکردم. به نظرم از بقیه ی باشگاه ها خیلی بهتر بود.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سپاس جناب مداحی:) ما شدیداااااااا دنبال میکردیم:)))))))))))
حسین وفا
حسین وفا
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
اولین و بزرگترین باشگاه بین پیام نماهای شبکه های سیما بود. در یک آمارگیری تا 50.000 نفر عضو ثبت شد. حمایتی از طرف صدا و سیما از این باشگاه نشد. خیلی از اعضا راه های جدیدی رو با این باشگاه پیدا کردن. از خیلی از برنامه های پر هزینه صدا و سیما که مخاطبی هم نداره خیلی بهتر بود. اما به یکباره بدون هیچ توضیحی تعطیل شد
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سپاس از حضورتون اقای وفا :) ممنون از توضیحاتتون:)))))))
آسیه
آسیه
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام ؛ ممنون از زینب امینی عزیز، واقعا هم اندیشان یعنی آگاهانه تغییر کردن به سوی خوبی ها، یعنی سطحی نگر نبودن، تفکر عمیق داشتن در زندگی، مشتاق بودن برای یادگیری. به امید آنکه همیشه در زندگی هم اندیش باقی بمانیم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام.خواهش میکنم.ممنون از حضورتون:) ان شاالله
آسیه
آسیه
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
ممنون از زینب امینی عزیز؛ واقعا هم. اندیشان یعنی آگاهانه تغییر کردن به سوی خوبی ها، یعنی سطحی نگر نبودن، تفکر عمیق در زندگی، یعنی مشتاق بودن برای یادگیری
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
:) دقیقا :)
صحرا 370
صحرا 370
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام اگه بگم با خوندنش بغض کردم دروغ نگفتم یعنی میشه دوباره دورهم جمع بشیم؟؟؟ میشه دوباره با خوندن پیامی که فرستادم و درج شده از خوشحالی جیغ بکشم؟؟؟
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام.الهی عزیزم:( جیغ از خوشحالی برای درج پیام رو خوب اومدی :)))))))))
مهرداد ایزدی فر
مهرداد ایزدی فر
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم ای کاش متن خوب بود و تو یه سایت معتبر درج میشد
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
اقای ایزدی فر اخر تلاشم بود :) شرمنده دیگه :)
پیوندزنی
پیوندزنی
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام. خانم امینی دست مریزاد خیلی زیبا بود. من را به خاطرات سه سال از زندگیم بردید. سالهایی که وقتی از سر کار میومدم خونه اولین کارم روشن کردن تلویزیون و آوردن صفحه 370 پیام نمای شبکه 4 بود. روزهایی که در شادی و غم هم شریک بودیم. واقعا دست مریزاد.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام ممنونم که خوندین.هر اشکالی داشت به بزرگی خودتون ببخشید :)
کبری
کبری
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
یادش به خیر... دستتون درد نکنه زینب خانم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
خواهش میکنم عزیزم :) ممنون از حضورتون :)
زهرا حقیقی
زهرا حقیقی
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
گل کاشتی آجی خوبم.عالی نوشتی.کاش همه اون روزای خوب برگرده.علاقه و شوقی که واسه خوندن پیامای هم اندیشان داشتیم.هربار ی نکته کلیدی عالی که میشد برای رسیدن به خوب بودن بکارش بگیری.خنده،شوخی بجا و جدی بودنشم بجا بود.خوش بودیم.و خوشحال که قراره هربار چیز جدیدی یاد بگیریم.هم اندیشان عشق بود.عشق.و من افتخارم اینه ک بگم هم اندیشم.موفق باشی عزیزم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
ممنون از حضورت:) بله خیلی از هم اندیش ها دفترهایی ساختن و اون نکات رو داخلش یادداشت کردن که الان به یاد اون روزها مرورش میکنن :)
قاسم
قاسم
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام از زندگی دیگران عکس نگیریم زندگی یک فیلم بلند بالاست که عکسها فقط لحظات خوش را به تصویر میکشند زنده باد هم اندیشان ممنون از شما
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام ! اقاقاسمِ دکوراتور دیگە؟:))))) شاعر باشگاه مون:))))) چشم ما روشن :) سپاس ازنکتە ی ناب تون .سپاس ازحضورتون :)
:'(
:'(
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام ممنون از طالب خوبتون خانم امینی,,,من تنها امیدم برا زندگی هم اندیشان بود,, مشکلاتم باوجود هم اندیشان ندیده میگرفتم,, تموم تنهاییام رو وجود هم اندیشان کمرنگ کرده بود,با تعطیل شدنش زندگیم برگشت به همون روال قبل بوجود اومدن هم اندیشان,, دیگه کسی نیس تنهاییام و مشکلاتم رو وجودش کمرنگ کنه,,من فقط میخوام هم اندیشان دوباره زنده بشه تنهاامید زندگیم هم اندیشان بود,, واقعن اشکم در اومد,,ممنون, و خدانگهدار, الان ک هم اندیشان نیس و من دروجود تنهایی افسردگی گرفتم و ,,,,,, ,,:'( بازم امید وارم هم اتدیشان زنده بشه تا ,,,بچه ها دعام کنید واقعن دارم نابود میشم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام .هنوزم هم اندیشان زندە اس.فقط به قول یه دوستی مث اهالی یه کشتی ان که وقتی این ضربه به کشتی شون خورده،هرکدوم گوشه ای پناه گرفتن و منتظر روزی هستن که باز بهم برسن.برای حالِ دلِ شما هم به رسم هم اندیشان دست جمعی دعا میکنیم:) سربلند باشید
فاطمه هم اندیش قدیمی ازشیرازبیهمتا
فاطمه هم اندیش قدیمی ازشیرازبیهمتا
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام ...تشکرویژه ازخانم امینی ...باشگاه هم اندیشان همیشه درقلبمان جاودان هست
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
سلام سپاس ویژە از حضورت دوست شیرازی من :) حتما همینطوره :)
m.a171
m.a171
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
واقعا فوق العاده بود دلم تنگ شده واسه هم اندیشیمون کاش دوباره ی باشگاهی باشه😢😢
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
ممنونم.هم اندیشانه که فوق العاده اس:)))))سپاس از حضورتون :))))))
سحر
سحر
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
عالی بود ..
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
تشکر :) سپاس از حضورتون :)
هلیا
هلیا
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
سلام متن جالبی بود منو یاد هم اندیشان و روزایی ک پای تلویزیون مینشستم تا باشگاه ب روز بشه میندازه.امیدوارم روزی برسه ک هم اندیشان دوباره برقرار بشه.ب امید اون روز
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام.سپاس حضورت :) ان شاالله باز دورهم جمع شیم :)))))))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
عخی عالی بود :) دوستان هم اندیش هم که جمعند گویا اینجا :)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام الهام جون :) از این طرفا؟ بله دوستان هم اندیش لطف کردن مطلبمو خوندن :)
الهه *دخترپاییز*
الهه *دخترپاییز*
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
سلااااااام متن خیلیییییییی خوبی بود... ان شاءالله ک هم اندیشان باز به تلویزیون برمیگرده...
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
سلام :)ان شاالله :) سپاس ازحضورتون :)
سیده خالده موسوی
سیده خالده موسوی
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام خانم امینی تشکر ویژه دارم از شما بابت زحمتی که کشیدین و صمیمانه شما رو تشویق میکنم که سعی در معرفی دنیای ما هم اندیشان به دیگران داشتین...و واقعا چه دنیای خاص و منحصر بفردی بود ....دنیایی که روی تک تک اعضا اثرات مثبت خود رو داشته بطوریکه همه هم اندیشان به این نتیجه رسیدن که زندگی به دوبخش بعد وقبل از هم اندیشان تقسیم میشه...امیدوارم تمام هم اندیشان باهمون کوله بار اطلاعاتی که به لطف آقا پیام و امید خان یاد گرفتن بتونن زندگی سرشار از موفقیت برای خودشون رقم بزنن..با سپاس فراوان.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام دوست عزیزم:) خداروشکر این مطلب باعث شد بعد چندماه بازم پیدات کنم:))))))سپاس از حضورت.بله.خود من هم به زندگی قبل و بعد هم اندیشان معتقدم:)))))))ارزوی موفقیت برای همه ی هم اندیش ها :))))))
سیده خالده موسوی
سیده خالده موسوی
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام مجدد دوست من همیشه موفق باشین ...همچنان به نوشتن ادامه بدین...
مریم از پایتخت طبیعت(یاسوج)
مریم از پایتخت طبیعت(یاسوج)
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام خانم امینی واقعا عالی بود یه دنیا تشکر از زحمات والطاف شما .به امید اینکه دوباره هم اندیشان را در قاب تلویزیون مشاهده کنیم .
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام دوست عزیز:) سپاس از حضورت:) ارزوی موفقیت برای شما و همه ی هم اندیش ها:)
ف.ح
ف.ح
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام.بسیار عالی بود.ان شاالله که دوباره هم اندیشان رو در قاب تلویزیون دنبال کنیم. . .
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام.سپاس ازحضورتون :)
مامان محمدمهدی
مامان محمدمهدی
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام خانم زینب امینی سپاسگزارم از زحماتتون هم انديشان یک دانشگاه معنوی بود من از تجارب هم وطنان عزیزم از جاهای مختلف کشور خیلی استفاده کردم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام ممنون از حضورتون :) دقیقا همینطوره
امیرحسین(هم اندیش کهنه کار)
امیرحسین(هم اندیش کهنه کار)
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام خانم امینی خداقوت. ممنون از شما که یاد و خاطره اون روزای شیرین رو که هیچوقت برنمیگرده زنده کردین.درپناه حق
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام .انجام وظیفه بوده :) ممنون از حضورتون :)
مهرانكيز
مهرانكيز
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام خانوم اميني،خداقوت خيلي عالي بود...باعث افتخاره ك همشهريه فعال و باذوقي مثل شما دارم:-) از اينكه براي معرفي هم انديشان قدمي برداشتين ازتون ممنونم.سباس از بودنتون:-*... شادوبيروز باشين...
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
سلام زنده باشین:) همشهری هستیم؟:))))))باعث افتخارمه:) ممنون از حضورتون:)
سپيده 19 انديمشك
سپيده 19 انديمشك
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
از زندگي ديگران عكس نگيريم....يادددشش بخيرررر..عالي بود خانوم اميني..خدا قوووت
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٠
نکته ی مهمی که همه هم اندیشان سرلوحه رفتاروزندگیشون قرار دادن :)))))))))ممنون از شما
سمیه
سمیه
٩٥/٠٣/٢٦
٠
٠
خیلی عالیه دستتون درد نکنه
عباسی نیا
عباسی نیا
٩٥/٠٣/٣٠
٠
٠
سلام عالی بود
مرضیه
مرضیه
٩٥/٠٦/٢٥
٠
٠
من هنوزم بعضی وقتها میزنم شبکه ۴ببینم پیام نما و هم اندیشان دوباره راه نیفتاده.موافقین همه به روابط عمومی شبکه ۴پیامک بزنیم و بگیم راهشون بندازن؟
یاس
یاس
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
یادش بخیراون روزا