Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - جنگ داخلی در خارج از خانه www.jeem.ir
جنگ داخلی در خارج از خانه
کل‌کل‌هایی از جنس اتلتیکو-رئال

جنگ داخلی در خارج از خانه

نویسنده : محمدرضا ناصری نژاد

محمدرضا ناصری‌نزاد-صالح یعقوبی

|| رئالی‌ها بخوانند

آقا چه نیازی به کل‌کل است. من فقط کافی‌ است یک گزارشی از روند رسیدن تیم‌مان به این‌جا بدهم. خودتان خواهید دید که به جز یک افت کوچک، تیم‌مان با اقتدار حریفان را در هم شکسته.

پس با یاد و نام خدا و با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همراهان همیشگی جیم در خدمت شما هستیم با گزارش لحظه به لحظه از نبردها و چگونگی راهیابی تیم فوتبال رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2016-2015

ابتدا می‌رویم سراغ معرفی بازیکنان مطرح تیم سپیدپوش مادرید که در بازی‌های انجام شده بیشتر در ترکیب قرارگرفته‌اند: ناواس، کارواخال، په‌په، راموس، مارسلو، کاسییمر، ناچو، کروس، کواچیچ، مودریچ، ایسکو، لوکاس، خسه، بیل، بنزما وععععع رونالدو با سرمربیگری زیدالدین زیدان فرانسوی که سابقه پوشیدن پیراهن همین تیم را دارد.

و حالا نوبت بازی‌های مرحله گروهی این تیم که با شروع طوفانی و هتریک رونالدو و یک از گل کریم بنزما یعنی با نتیجه 4-0 در برابر تیم شاختار شروع شد. در بازی بعدی تیم رئال فروغ کمتری در مقابل تیم ناشناخته مالمو داشت اما باز هم پیروز میدان بود، این بار با دو گل که هر دو را هم کسی نزد جز رونالدوی پرتعالی. اما می‌رسیم به بازی که شاید لحظات جذاب زیادی داشت اما نتیجه جذابی نه. بازی سوم رئالی‌ها با تیم پارسن ژرمن فرانسه بود که با وجود زلاتان یک تیم قدرتمند محسوب می‌شود. این بازی بدون رد و بدل شدن گل تمام شد تا هر دو تیم در جدول گروهی هم امتیاز بمانند. اما این پایان کار نبود و رئال بازی برگشت با این تیم پاریسی را در مقابل تماشاگران متعصب مادریدی با تک گل ماچو با پیروزی به پایان رساند تا به تنهایی در صدر جدول گروه A مسابقات لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد.

در این‌جا رسیدیم به یک بازی جالب، بازی که در آن رئال با یک شروع هیجان انگیز و تا دقیقه 70 با دو گل از رونالدو و دو گل دیگر از کارواخال و مودریج با نتیجه 4-0 از شاختاردونسک اوکراین پیش بود. اما نه! دیگر این روال را نداشت و شاختار با زدن سه گل در ادامه بازی زنگ خطر گوش خراشی را برای رئالی‌ها به صدا آورد. اما این زنگ خطر بادی نبود که بید رئال را به این آسانی‌ها بلرزاند. رئال در بازی آخرش با تیم مالمو در مرحله گروهی جشن صعودش را با جشنواره‌ای از گل به پایان رساند. چهار گل از رونالدو، هتریک بنزما و یک گل از کواچیچ هشت گل رئال را ساخت. بله از دقیقه 12 بازی این جشن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با گل کریم بنزما شروع شد و دقیقه 74 بازی هم خود کریم بنزما هشتمین گل بازی را زد تا دسته گلی 8 تایی را تقدیم به هوادران تیم کند.

در مرحله یک هشتم نهایی این تیم باید مقابل تیم بازیکن خدای تعصب یعنی توتی بازی می‌کرد. بازی رفت در رم برگزار شد و باز هم پای رونالدو با زدن یک گل و گلی دیگر از خسه در میان بود که اسکوردبرد ورزشگاه نتیجه نهایی بازی را 2-0به سود رئال نشان می‌داد و بازی برگشت که انگار از کاغذ نتیجه بازی رفت کپی گرفته شده باشد باز هم با نتیجه 2-0 که البته به جز مشابه بودن گلزنی رونالدو ،خامس هم نقش گلزن را ایفا کرد و رئال را به مرحله بعدی کشاند. خب، خب، خب رسیدیم به بازی که روزها نقل محافل ورزشی بود. قرعه کشی انجام شد و همه ولفسبورگ را آهویی بخت برگشته در چنگال شیر درنده رئال می‌دیدند اما انگار شیر قصه ما می‌خواست در بازی رفت دلگرمی خاصی به آهویش بدهد و با نتیجه‌ای که ساعت‌ها دهان اینجانب را هم باز گذاشته بود به پایان رساند. تیتر تمام سایت‌ها و روزنامه‌های ورزشی نشان از باخت 2-0 رئال می‌داد و همه با انگشت خط پایان را به رئالی‌ها نشان می‌دادند کــه شیرخشمگین بیدار شد و این بار هم رونالدو مثل یک ابرقهرمان با زدن سه گل رئال را به مرحله نیم نهایی برد.

در مرحله نیمه نهایی اوضاع متفاوت شد رئال مادرید در مقابل تیم ثروتمند منچستری، یعنی منچسترسیتی قرار گرفت که ماحصل دو بازی رفت و برگشت جز یک گل به خودی توسط فرناندو بازیکن منچستر سیتی نبود که رئال را به فینال رساند. البته مصدومیت رونالدو و حضور نداشتن در بازی رفت و اوج گرفتن رقابت در لالیگا به کمرنگ بودن نتایج این دو بازی کمک کرده بود. البته شاید رئال می‌خواست تمام قدرت خود را برای بازی فینال که در ورزشگاه سن سیرو میلان ایتالیا برگزار می‌شود بگذارد و دوباره مثل فینال ۲۴ مه ۲۰۱۴ با زدن چهار گل اتلتیکو را دست خالی به خانه بفرستد و برای یازدهمین بار کارناوال جشن و پایکوبی با شعار «Hala Madrid» را برای به دست آوردن جام قهرمانی در شهر مادرید به راه بیاندازند.

 

|| رئالی نیستی بخون، رئالی هستی حتما بخون!

درود بر جیمیون، صحبت‌های تاثیر گذار یک رئالی چنان متحولم کرد که تصمیم گرفتم چند کلمه‌ای با شما صحبت کنم، آقا صحبت را بیخیال، می‌خواهم برای‌تان قصه بگویم! چیه خب؟ این همه مطالب دیگر را باز می‌کنید و قصه یا همان داستان می‌خوانید، یک بار هم من می‌خوام قصه بگویم، فقط اولش رئالی‌ها بیایید دست مردانه بدهید که تا آخرش بخوانیدها! خانوم‌ها دم جارویی، ریموت تلویزیونی یا نه اصلا همان موس کامپیوتر را بدهند قبول است!

قصه ما از شهر مادرید شروع نمی‌شود، برویم به شهر صنعتی منچستر که یک روزی، یک آقایی به نام ریو فردیناند گفت: شهر منچستر دوتا تیم بزرگ نمی‌تواند داشته باشد! آن آقا به حساب خودش تیم و هواداران منچسترسیتی را تحقیر کرد، اما خبر نداشت روزگاری می‌رسد که همین منچسترسیتی اشک شیاطین سرخ را در می‌آورد. بله... همین منچسترسیتی که رفیقمان گفت توی نیمه نهایی تیم‌شان با گل به خودی بازیکن حریف پیروز شد! اصلا من سیتی را بیخیال! خدایی تیمی که با گل به خودی بازیکن حریف می‌آید فینال چمپیونز باید برایش کری خواند! اگر نه که من جمع کنم بروم! اگر آره هم که خوشبختم از آشنایی شما دوستان فوتبالی واقعا! ناسزا! قهر؟ نه نه شما دوستان رئالی اهلش نیستید، عصبانی نشوید، قول دادید که تا آخرش بخوانید، پس ادامه می‌دهم.

اصلا بگذارید بقیه هم بیایند توی بحث، رفیقمان که خاطرش هم خیلی برایم عزیز است راه صعود آن شیر درنده که به آهو هم امید داده بود! (شیر درنده! خخخ) را برای‌متن گفت، اما خیلی زرنگ است. آخر قشنگ تعریف نکرد! داداش من، همه که مثل من و تو خوره فوتبال نیستند، مثلا مالمو را از کجا باید بشناسند؟ آخر تا کی تواضع! تا کجا فروتنی؟ از افتخارات رئال بیشتر بگو، تیم مالمو از یک شهر توی سوئد به همین نام می‌آید، قدیم‌ها یک دفاع گوش ایرانی هم داشت، از تفاوت سطح رئال با این تیم اگر بخواهم بگویم، انگار سه، چهار نفر بچه محل جمع بشوند و بروند با پرسپولیس برانکو بازی کنند!

یا افتخار می‌کنند شاختار را بردند، آن اوکراینی‌های طفلک از میدان جنگ آمدند یک دست فوتبال با رئالی‌ها زدند تا خواستند برگردند دیدند یک قسمت از کشورشان به اسم کریمه ضمیمه خاک روسیه شده! آخر بردن این تیم‌ها خوشحالی دارد؟ 

حالا ممکن است بفرمایید که از تیم خودت چهار کلمه تعریف کن، چطور تا این‌جا رسیدید؟ چشم می‌گویم، چرا می‌زنید خب! از راه تیمم همین بس که بارسلونایی را حذف کرد که سال قبل تمام جام‌های معتبر فوتبال دنیا را برد، امسال هم جامی توی اسپانیا نگذاشت، بعد هم بایرنی را حذف کرد که سرمربی‌اش پپ گواردیولا بود، بایرن تو لیگی بازی می‌کند که آن‌جا آهویی به نام ولسفبورگ هم هست! فقط اگر خواستید توی جدول پیدایش کنید، ذره بین همراه داشته باشید! همان‌طور که در بالاتر خواندید ولسفبورگ توی بازی رفت مرحله حذفی، حریف ما در فینال را دو بر صفر شکست داده! همین‌ها کافی است یا باز هم بگویم چطور آمدیم فینال!؟ تیمی به مسیر افتخار می‌کند که حداقل یکی از این ابرقدرت‌های فوتبال دنیا را برده باشد! ای خدا آخر ولسفبورگ را کجای دلم بگذارم!

دیگر از چه بگویم برایت؟ از اوبلاک تا تورس، از گریژمان تا گودین و گابی، همه و همه دست توی دست هم گذاشتن تا نشان بدهند حالا این شهر مادرید است که فقط می‌تواند یک تیم بزرگ داشته باشد، دیگو سیمئونه بامداد یکشنبه این را ثابت می‌کند تا به اصطلاح کهکشانی‌هایی که دو سال گذشته حتی یک جام هم نبردند، بدانند باید توی زمین حرف زد نه این‌که دائم پز گذشته پر ابهام و توهم را داد، این هفته شهر میلان، استادیوم سن سیرو و فوتبال دنیا، به نام اتلتیکو مادرید فتح خواهد شد.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
٣
١
اصلا هم با قسمت دوم موافق نیستم و فقط میگم: Hala Madrid....بععععله:)....دست هر دو نفرم مرسی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
ممنون که خوندین :)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
متشکرم معلومه که halaMadriiid ما قهرمانیم^_^
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٦
٢
٣
عالی بووووووووود..خخخخخخخخخخخ...اصن ی سبکه جدید و عالی ای بود خخخخخخخخخخخ...قسمت اول رو اقای ناصری نژاد نوشتن و قسمت دوم رو اقای یعقوبی عایا؟حتما دیگه!نمیدونستم اقای ناصری نژاد رئالی هستن:||||..عالی بودددددددددددددددددددد.....بردن چن تا تیمه درپیت ک دیه انقد پز دادن نداره والا!هرچند از اتلتیکو هم خوشم نمیاد راستش!اما خب از رئال بهتره و ترجیح میدم !خخخخ...بازم میگم عالی بود..کلن ازاینکه اینطوری دوتایی و این مدلی نوشتین خیلی خوشم اومد..خسته نباشید دو نفر و ممنون=)))))))))))))))))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
یه دنیا سپاس از لطفتون و اينهمه انرژی مثبت :))) ایشالا اتلتیک قهرمانه و داغش میمونه رو دل حریف:)))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
:)))) شما الان به کلی تیم اروپایی خوب گفتین درپیت؟ینی منم بگم اتلیتیک درپیت ها رو برد؟😂مخصوصا بارسا؟تیمی که حتی نیمه نهایی هم نبود!! ولی ممنون که مطلب رو خوندین و نظرتون رو‌گفتین😊
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
من ب کلی تیم اروپایی درپیت گفتم درپیت!اگه از نظر شما بایرن و بارسا درپیته!!!!!پس نظرتون با عموم مردم مغایر میباشد!خخخ تجدید نظر فرمایید جناب خخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
بارسا چندین سال پیاپی نیمه نهایی بود:|
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
ی سال بارسا خواست ی ذره استراحت کنه..والا:|
y-naeemi
y-naeemi
٩٥/٠٣/٠٦
٠
١
چه متن و تیتر خوبی ! خیلی خوب بود ! با اینکه بارسایی هستم ولی انصافا از قهرمان شدن اتلتیکو لجم میگیره !
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
قربون تو یاسین جان :) میدونی که منم با تو هم احساس و هم عقیده م، اما از قدیم گفتن دیگی که واسه ما نجوشه، بزار واسه اتلتیک بجوشه تا رئال! خخخخ
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
ممنونم.لطف دارید🌷 صالح جان استقلالی بازی در نیار دیگه:)) تیم دوم شهر مادرید هیچ‌ربطی به تیم شهر بارسلونا نداره😂😂
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
بلی بلی رئال هیچ ربطی به بارسا نداره، بارسا همیشه سرور بوده
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ من همچنان دارم میخندم خخخخ
Somaye
Somaye
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
عالی بود قسمت اولش رو بیشتر میپسندم . موفق باشین 😊😊☺
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
:)))))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
متشکرم ... بخند صالح جان😅😅
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
خخخخخخ
میرزا
میرزا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
چه کردند این دو رفیق ما! عالی بود، دست شما درد نکنه محمدرضا و صالح عزیز! قلمتون همیشه در چرخش! :)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
سلام میرزا جان خیلی عزیزید ممنووون😊
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
مخلصم آميرزا، آقا اگه محمد رضا رفیقتونه من باهاتون کات کنم! چون اصلا ازش خوشم نمياد!!! خخخخخخخخ
میرزا
میرزا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
آخ آخ صالح منو بین دوراهی قرار نده! ولی صالح جان اگه از هم گروهی من خوشت نمیاد، من باهات کات می کنم :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
آميرزا پوکوندی منو که! خخخخخخ، شما باس ریش سفیدی کنی! مجلس بنشونی واسه اینکه خوشمون بیاد از هم! :)) همگروهی سال آینده شما منم!😂
میرزا
میرزا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
اختیار داری رفیقم، دقت نکردی نویسندۀ جوان! گفتم (اگر) یعنی اگرِ به معنای تهدید بود صالح عزیزم. به عبارتی ترغیب برای با هم خوب بودن، خوب باشین با هم دیگه، برای من افتخاریِ با تو بودن :))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
فدات میرزا جان در هر صورت شما استاد ما هستین چوب استاد گل است بزن بر صالح شاید گل شد حتی آفساید:)))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
١
٠
مخلصم آميرزای عزیز،مزاح بود، وگرنه محمد رضا با اینکه سلیقه ی فوتبال خارجيش خوب نيست اما عزیز دله، شما هم سروری و استاد:)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
آقای ناصری نژاد چقد شما فداکارید خخخخ
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٥/٠٣/٠٧
٣
٤
هر کدومشون ببرن حرص درآره واسه من اما ترجیح می دم رئال جام نگیره :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٣
٤
کاملا هم عقيده هستم باهاتون:))) رئال آخه بهش نمياد جام بگیره! اونا همینکه تا اینجا هم اومدن با شانس بوده، راضی باشن به باخت، البته اصلش اينه که خوشحال باشن از باختی که پیش رو دارن!
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٢
جام رو‌میاریم واسه بارسا😆 ... صالح جان ما ده تا از این جاما داریم😅یکی‌دیگه میاریم‌میشه یک تیم جام..
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
جام واسه خودتون! بارسا جام زباد داره. بیشترین تعداد جام متعلق به بارسا هستش... شما هشتا قهرمانی بياريد و ما هم اصلا جام نیاریم که از محالات هس، اونوقت میشین برابر! چی خوش اشتها هستن ملت! خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٧
٣
٢
صالح داداش می خوای افتخارات رئال ره به نام خودتان بنویسن؟ یره چه کاریه! خوب تلاش کنین یه کم جام بیارین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
افتخارات پوشالی رئال از خودش، ما تلاش کنیم، خوبه گفتم هشتا جام فاصله دارین، هروقت رسیدین به ما میتونید اسم بارسای مقدس رو بیارین!! 😀
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...مستر صالح همه فن حریفید !خخخخ..پس قضیه ده تا جیم اینه اقای ناصری نژاد:دی
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
بارسا فتح الفتوح جامهاست چی میگین شما مادریدی ها اصلن ؟:دی
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٧
٣
٢
"همه و همه دست توی دست هم گذاشتن تا نشان بدهند حالا این شهر مادرید است که فقط می‌تواند یک تیم بزرگ داشته باشد!"...الآن اگه اتلتیکو قهرمان بشه یعنی رئال مادرید دیگه تیم بزرگی محسوب نمیشه؟!...میگن خدا نکند که گدا معتبر شود ، خدا هم نکند که بارسلونا چند سال قدرتمند شود :)) همچی این روزا بارسایی ها سنگ اتلتیکو رو به سینه میزنن که انگار رفاقت قدیمی با این تیم دارن ، همین اتلتیکو هم 2 سال پیش یک چهارم حذفتون کرد هم امسال :)) من جای شما بودم بیشتر کینه به دل میگرفتم از اتلتیکو :D آخ آخ آخ...خودتون که حذف شدین دیگه این کارا رو چرا میکنین؟؟....به امید یازدهمین قهرمانی hala_madrid#
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
رئال مدتهاست که تیم بزرگی محسوب نمیشه! البته قبلا هم بزرگ نبودین ها! متوهم بودين! بارسا تازه قدرتمند شده! خوبه تاریخ ال کلاسیکو تقریبا صد ساله هستش! تیمی که بیشترین جام رو تو دنیا داره تازه قدرتمند شده؟ شما حتی قبل از زمان بازی کرایوف فقید جلوی بارسا له میشدین! دو سال پیش نیمه نهایی بود که حذف شدیم! هرسال که نمیشه بارسا قهرمان بشه، چون رئال مجبور میشه هرروز یه مربی عوض کنه از ترس! و باز هم يه بنیتس میاد که چهارتا چهارتا نوش میکنید! البته شما به پنجتا و شیش تا هم عادت دارین! طبیعیه! خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
صالح جان اون موقع که تیمتون 8 تا 8 تا می خورد رو اگه یادت بیاد نمیای بگی بارسا تازه قدرت نگرفته
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
بارسایی ها سنگ هیچ تیمی رو به سینه نميزنن، اقتضا متن این بود که من واسه اتلتیک بنویسم و فقط يه چیزایی رو به رئالی ها یادآوری کنم، الان شما بارسا رو بیخیال، از اتلتیک چه خبر؟ چند دفعه باید ببره شمارو اونم با بودجه ایی که هیچ محسوب ميشه، چند دفعه ببره میشه تیم اول مادرید! بابا شما اول از پس همشهریتون بر بیاین. بعد بارسایی ها هستن در خدمتون! خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
ما هيچوقت چیزی رو کتمان نمیکنیم، اما تاریخه فوتبال بارها شرایط اون دوران رو گفته، اما بازم قبول! شما که شیشتا و پنجتا و چهارتا رو که فراموش نکردین یه وقت!؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
لایک آقای یعقوبی خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
مچکرم بابت حمایت:)))) خخخخ
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
فقط از تازه قدرتمند شدنتون اینو بگم: 5 بار قهرمانی اروپا ، 4 بارش در 9 سال گذشته :D
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
یک جمله معروف هست که میگه "من طرفدار تیمیم که خوب بازی کنه" تو این شرایط من پیروی همین جملم :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
١
پس شنبه خوشحال میشی علیرضا جان با پیروزی اتلتیک...
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
اتلتیکو بازی حریف رو‌خراب میکنه خودش خوب بازی نمیکنه که
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
صالح داداش یه جوری می گی گل به خودی انگار طرف توپ رو برداشته قل داده تو دروازه خودی:| قبول دارم خیلی درد داره که توی یه چهارم حذف بشید! به هرحال باید یه تفاوتی بین رئال با بارسا باشه. داوری هم تمام تلاشش رو تو بازی رفت کرد ولی خودتون قدر ندونستین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٤
نه عزیزم من یه جوری گفتم گل به خودی که فکر نکنین شیش تا زدين و به فینال رسیدین! گفتم که يادتون باشه ابر و باد و مه خورشید دست تو دست هم دادن که زيدان هم عوض نشه و مثل تیمای عربی هرروز مربی عوض نکنید، تیمی که آرم باشگاهشو واسه پول عوض میکنه ارزش هواداری داره! فردا هم میشه حتما ( الرئال المادرید!!!) خخخخخخ. آقا بارسا رو بیخیال من تو متن از اتلتیک نوشتم! تو و کلدی از اتلتیک بگيد مجتبی! خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
و درود بر چغوک رئالیمان
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٧
٢
٢
:| خخخخ
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٧
١
٢
فدات مشتبامان ❤ مو از روز‌ اولی که دیدومت مهرت به دلوم نشست نگو سلایق می‌فوتبالیمان یکیه😍
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٨
١
٢
فدایی دری چغوک جان
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٨
٣
٢
منفی های کامنتای صالح نشون میده که بچه ها سایت اکثرا رئالین. کاش صالح هم به راه راست هدایت بشه
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
منفی های کامنتای آقای یعقوبی نشون میده .. بیکارای سایت رئالین!!..ما بارسایی ها ب این منفی مثبتا اعتقاد نداریم!!!!امار و نتایج نشون میده بارسایی ها بیشترند!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
به امید قهرمانی رئال مادرید و ذوب آهن خخخ
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
انشالله :D
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
١
٢
دوستان تصور کنین دو نفر با هم دیگه دعوا میکنن اکبر میزنه اصغرو له و لورده میکنه خخخ حالا تصور کنین اکبر چند روز بعد با شایان دعواش میشه! الان منطق و عقل و عرف حکم میکنه که اصغر توی این دعوا طرفدار شایان باشه نه اینکه طرفدار اکبری که دو سال پیشم مث امسال زده دندوناشو خورد کرده خخخخ حالا به جای اصغر بنویسین بارسا! بجای اکبر بنویسین اتلتیکو بجای شایان هم بنویسین رئال مادید!! خب شد معادله سه مجهولی الان طبیعتا طرفدارای بارسا و بایرن باید طرفدار رئال مادرید باشن نه اتلتیکویی که به قول خودشون "با بودجه ایی که هیچ محسوب ميشه، " و با همه ناداوری ها و ... زده جفتشونو پوکونده خخخخ. ولی خب متاسفانه مخصوصا طرفدارای شانسلوناعلاقه بسیار زیادی به صعود و بالا رفتن دارن و خب این علاقه زیاد زیادم خوب نیست و گاهی اوقات باعث سوژه شدن و آبرو ریزی میشه:)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
دقیقا :)) مثالایی که زدی عالی بود :)) حالا کیه که متوجه بشه :)) البته فک کنم اما مثل اینکه اصغر جان قبلا زیاد از شایان کتک خورده :)))))))))))
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
از این نظر راس میگی حواسم نبود خخخخ طفلک اصغر هم از اکبر کتک خورده هم از شایان این وسط ظاهرا از اکبر کمتر کتک خورده که داره طرفداری شو میکنه خخخخ به قول معروف انتخاب بین بد و بدتره براش خخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
شانسلونا؟:/...اخه بارسا تو کدوم جام شانس داشته؟تیمای مرحله گروهی و حذفی همین جام رو تو چند سال اخیر هم واسه رئال نگاه کن هم واسه بارسا!بعد اگه مال رئال تیماش سختتر بود بیا بزن تو دهن من!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
وحید دادا، اصغر، تقی، نقی، شایان، سامان، شهرام، بهرام رو بیخیال، از تیم خودتون بگو در مقابل همشهریتون، غیر دو سال پیش که اونم با شانس و دقیقه آخر شکستشون دادین! دیگه چه کردین باهاش، خب به معنای واقعی کلمه تحقیرتون کرده، اون ما هستیم که تو ویسنته کالدرون ميايم جام ميگيريم، شما از این کارا بلد نیستین اخوی، گفتن پونصد هزار یورو جایزه میدیم که اتلتیک رو ببرین، اگه مدیران رئال ترس از اتلتیک نداشتن اینطوری زور نمیزدن که به زور پول بازیکناشون با غیرت بشن!
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
سید محسن دیگه این اسم به بارسا میومد اینجوری گفتم من شکر بخورم بخوام حتی فکر همچین کاری از ذهنم بگذره رفیق خخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
غیر از دو سال پیش که چهار تا زدیم بهشون امسالم تو پنالتیا بردیمشون و یازدهمین!!! قهرمانی مون رو گرفتیم راستی صالح اتلتیک چند تا قهرمانی اروپا داره؟ بارسا چند تا؟ قهرمانی هاشون رو با هم جمع کنی ضرب در دو هم بکنی به تعداد قهرمانی های اروپای رئال مادرید نمیرسه میدونستی؟ خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
"بعد هم بایرنی را حذف کرد که سرمربی‌اش پپ گواردیولا بود، " همچین میگی پپ گواردیولا انگار مورینیو سرمربی بایرن بوده خخخخ الان پپ گواردیولا که فقط مربی گری تیمای خیلی قوی رو قبول میکنه تو این سه سال با بایرن توی اروپا به چه افتخاراتی رسید؟ خخخخ نگو خب بوندس لیگا قهرمان شده که خودتم میدونی اوضاع بوندس لیگاچجوریه و اصن به تیم دیگه ای اجازه نمیدن که براش شاخ بشه !!!
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
نکته خوبی در مورد پپ و بایرن مونیخ گفتی :))
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
دم هر دوتون گرم مطلب جنجالی و جالبی بود لذت بردم صالحم که اصن کم نزاشت مث خود سیمئونه با جنجال و حاشیه و کل کل و جنگ روانی اومد جلو خخخ از سیمئونه خیلی خوشم میاد چون با هیچی داره اتلتیکو رو پیش می بره درسته سبک فوتبالش یکم خشن و جنگ روانی و به قول معروف کثیف هست ولی خب واقعا بضاعتش همینه و واقعا تا همین جا هم که اومده باید به احترامش ایستاد!!! امیدوارم امشب جدا از تعصبات فوتبالی یک بازی زیبا ببینیم که البته احتمالش کمه بخاطر سبک بازی اتلتیکو ولی واقعا اگه اتلتیکو ببره باز هم ناراحت نمیشم چون اولن با توجه به بضاعتی که داشت و مسیر سختی که اومده تقریبا حقشه و دوما تیم دوم شهر مادریده دیگه ده تا جام ما گرفتیم یک جام داداش کوجیکه بگیره مگه چیه در هر صورت جام تو مادید میمونه . از قدیم گفتن دو تا تیم پایتخت گوشت همو بخورن استخون همو دور نمیندازن خخخخخ خدایی هر چی فکر میکنم در صورت برد هر کدوم جایی برای خوشحالی بارساییا نمیبینم پیشنهادم اینه از الان برن تمرکز کنن روی سال آینده که شاید بتونن کوپا دل ری رو بگیرن خخخخ
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
قربونت.ممنون که خوندی و براش وقت گذاشتی دمت قییییییییییییژ در کل کِی مادرید؟؟ HalaMadrdi :))
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
فدای چغوکی خودمان:) viva madrid
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
قربون تو داداش، منم اتفاقا از قصد اینطوری نوشتم که به سیمئونه و تیمش بخوره، پر از حواشی و جنگ روانی، وحید حرف رفاقت و همشهری بودن با اتلتیک نزن که خودتم میدونی جوکه! اون بدبختارو شما دشمن خونیتون محسوب میکردین و تا تونستین تحقیرشون کردین، حالا که با بی پولی و مشکلات شما رو پشت سر گذاشتن، شدن رفیق و همشهری! شما بیشتر از بارسا با اتلتیک دشمنی داشتين، بارسا هم با اسپانیول همین جنگ رو داره به عنوان یک تیم کاتالان، اما نه به شدت شما، دلیل خوشحالی ما هم اينه که از تحقیر شدن رئال با جون و دل لذت میبریم، هم خودمون شیش تا شیش تا بهتون میزنیم و هم هر تیمی که این بلا رو سرتون بیاره باهاش حال میکنیم! همیه که هس! خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
دقیقا رو چه حساب میگی اتلتیک ما رو پشت سر گذاشته؟ تو این سه سال دو تا فینال اروپا که هر دو بار بارسا رو حذف کرده بود به ما باخته:) توی لیگ فکر کنم پشت سر ما سوم شده الان به نظرت با این اوصاف ما رو پشت سر گذاشته واقعا؟ خخخخ راستی خودتون که یه بار شیش تا زدین یازده تا رو که یادتون نرفته؟ خخخخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
و کلام آخر این که برادرانه به بارسلونایی های عزی توصیه میکنم فوتبالو بی خیال شین باشگاه گوه نوردی و سنگ نوردی بزنین استعداد خیلی خوبی توی بالا رفتن و صعود از موانع سخت و طاقت فرسا دارین :)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٨
١
٠
حتی میتونن پلی استیشن بازی کنن و فینال رو بازی بارسلونا و اتلتیکو بذارن :)) دلشون نشکنه
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
* کوه نوردی/ آخه میترسم تو پلی استیشنم به تیم دوم مادرید ببازن دلشون بدتر بشکنه طفلیا خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
کامنت محسن رو بخون، خوبه دو ساله جام نیاوردین ها، وای وای اینارو نگی چی میگی! خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
ما تا جایی که یادمه فقط پارسال جام نیاوردیم/ دو سال پیش مثل امسال!!! قهرمان لیگ قهرمانان شدیماااااا نکنه شما جام هایی که خودتون حذف میشین و نمیتونین بگیرین رو جزو جام ها حساب نمیکنین آقای صالح آقا ؟ خخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
فقط اگه زیدان بتونه بازی رو تو نود دقیقه نگهداره و به صد و بیست دقیقه بکشونه تمومه :) چون سبک بازی اتلتیکو نیاز به دوندگی زیاد بازیکناش داره و توی صد و بیست دقیقه درست مثل فینال دو سال پیش از لحاظ نفس و قدرت بدنی کم میارن :) زیدان هم واقعا اگه بگم حقشه قهرمانی لیگ قهرمانان کم بیراه نگفتم:) انصافا هر کسی حاضر نمی شد اون تیم بنیتز رو تحویل بگیره و اگه حاضر میشد انصافا هر کسی نمیتونست با اون تیم توی لالیگا اونطوری تا هفته های آخر مدعی بمونه و تا فینال لیگ قهرمانان بیاد:) امشب مادرید سپید پوش میشه:)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
آقا این حرف چیه چرا تو سر کله هم مبزنید صالح چرا خونت به جوش اومده اروم و ریلکس باش بارسا که حذف شده نیس چرا شدی مث استقلالیا. اروم اروم اروم. امشبم که رئال قهرمان میشه خدایی نکرده سکته کنی رو دستمون بمونی ما به پیش بینی های برعکس کی بخندیم ها؟؟؟متن عالی بود ولی به فکر خودت باش اخر بازی سلامت میکنم :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
به جان ناصر ریلکسه ریلکسم، فقط دارم به شما رئالیا یه چیزایی رو یادآوری میکنم، همین، یه بار ديگه به من بگی استقلالی خونم واقعا به جوش میاد! خخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
من که بارسایی ام ولی زیادم از بازی اتلتیک خوشم نمیاد...ولی خب وقتی فکر میکنم میبینم با این همه خرجی که رئال میکنه اگه بازم نتونه نتیجه بگیره میترسم مث میلانو من یونایتد و...بشه که در این صورت هیجان لالیگا میره!همش بارسا قهرمان میشه دیگه کیف نمیده!پس بزار یه جامم رئال ببره دلشون خوش باشه:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
لایک:))) مدتهاست از چرخه ی تیمای خوب خارج شدن اما مگه قبول میکنن! خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
محسن ولی انصافا همین یه جام ارزشش خیلی باالا تر از ده تا جام کوپا دل ری و ... اس که گرفتین خخخخ اصنمممممممم که دوس نداشتییییییییییییین شما این جامو بگیرین قشنگ مشخصه خخخخخ چاکرم:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
بعد اینکه متن اومد رو سایت از اینکه نگفتم اسمم حذف بشه پشيمونم! آخه رئالی های عزیز شما به سبقه ی بارسایی من چیکار دارین، من عاشق بارسلونا بودم، هستم و خواهم بود اما این متن چه ربطی به بارسا داره، هيچوقت، هیچگاه، هرگز هیچ بارسایی سنگ اتلتیک رو به سینه نميزنه، سنگ هیچ تیمی رو به سینه نميزنه چون يه تیم داریم بينظير، شاهکاره، همه در حسرتشن، اشک همه رو در آورده، از فرگوسن بزرگتر داریم؟ قیافه فرگوسن رو تو فینال چمپیونز يادتون بیارین، به گفته ی خیلی از کارشناسان بارسلونا بهترین تیم تاریخ فوتبال هست، اونوقت بیکاریم به مادریدیا فکر کنیم که با زور پول و قدرت هیچی نميشن! اما انصافا خود شما از باخت رقیب سنتی تون خوشحال نمیشین؟ مثلا وقتی استقلال میبازه پرسپولیسیا حال نمیکنن!؟ نکنه انتظار دارین واسه تیمتون که سالهاست یه افتضاح به تمام معناست ما بشينيم غصه بخوریم؟ خب طبیعتاً وقتی شما میبازین ما خوشحاليم، البته به غیر از پارسال که دوست داشتیم تو فینال به پست بارسا بخورین و کلکسیون تحقیرتون جلوی بارسا تکمیل بشه که یه رئالی به نام موراتا تو یوونتوس کارتون رو ساخت و نذاشت ما پوستتون رو بکنیم، تو این متن من فقط از زبان یه پای فینال نوشتم اما طرفدارش نیستم، البته خوشحال ميشم ببره امشب، شما کل واقعیاتی که در مورد رئال رو گفتم بیخیال شدین، میگین بارسایی واسه اتلتیک نوشته! البته در جریان هستید که بارسایی ها چقدر با تعصب و با غیرتن اما چون حرفی واسه گفتن در مورد رئال وجود نداره چسبیدین به بارسا، حالا خوبه بارسا تو دوتا جام حسابتون رو رسید! خخخخ واقعا نظیر ندارين ها خخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
حق داری داداش فقط جمله اخرت نوشتی بارسا تو دو تا جام حسابمون رو رسید یجوری میگی هر کی ندونه فکر میکنه تو کوپا دل ری رفت و برگشت حذفمون کردین و تو لالیگا شما اول شدین ما با اختلاف دهم خخخخخ...ما که کوپا دل ری رو بخاطر نادونی بنیتز و چریشف کاملا غیر فوتبالی حذف شدیم بدون بازی برگشت. لالیگا هم که فقط با یک امتیاز اختلاف قهرمان شدین که انصافا داورا خیلی هواتونو داشت توی پنالتی های الکی و آفساید نگرفتن و. .... :) موفق باشی رفیق :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
:دی=)
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
با اینکه فوتبالی نیستم علاقه ای هم ندارم بهش. بارسا و رئال و اتلتیک و استقال و پرسپولیس و ... اصلا فرقی برام نمیکنه ولی متن رو خوندم تا آخر..خیلی خوب بود:) قلم هاتون مانا:) فقط یه چندتا سوال و نکته..پاری سن ژرمن درسته یا پارسن ژرمن؟نوشتین پارسن ژرمن..بعد اسکور برد درسته نه اسکوردبرد..اینا تو بخش اول..بخش دومم یه جا گفتیم میخوام قصه بگویم ..محاوره و رسمی قاطی شده..یه جا دیگم نوشتین « تاکی تواضع!» گمونم اینجا علامت سوال درست تره..موفق باشین:)
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
ممنونم متشکر از تذکرهاتون انشالله در مطلب های بعدی بیشتر دقت می‌کنیم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/١٠
٠
٠
ممنون که خوندین:))) من کل قسمت دوم رو محاوره نوشتم، اما خب صلاح این بوده که تغییر کنه:))
mamzi
mamzi
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
و‌ حُسن ختام این مطلب : یوهاهاهاهاها:))) HalaMadriiiiiiiiiid