آورده‌اند که روزی شیخ حسین ابن غلامسخی مداحی، سوار بر صندلی و موس به دست، به تارنمای جیم فرو می‌شد و دوستان جملگی در تخته سیاه، انتظار وی  می‌کشیدند. شیخ کمی در صفحه اصلی تامل کرد و بر آن شد که دوستان را، کمی بیشتر، در انتظار بگذارد و اول مطالب بخواند و سپس روی به سوی دوستان کند. این‌گونه شد که شیخ نگاهی به اسامی نگارندگان جیمی بیانداخت. از آن مطالب، بعضی، منسوب به دوستان شیخ بود. شیخ سر در صفحه مطالب دوستان فرو می‌برد و می‌خواند. مطالب آشنایان که تمام شد، شیخ برآن شد که مطالب دیگر کاربران را نیز بخواند. اما نیرویی بس عظیم مانع از انجام این امر می‌شد و شیخ امتناع می‌ورزید!

شیخ نخست گمان برد که اهریمن بر او چیره گشته. لیک پس از کمی تعقل سبب این امتناع دریافت. شیخ بدان جهت که ایشان مطالب وی را نخوانده و ابراز نظر نمی‌کردند، همچنین توقع اظهار نظر برای مطالب‌شان را نیز داشتند، برای خواندن مطالب‌شان بی‌رغبت گشته بود. لیکن وی از این امر ناخشنود بود. از این رو فورا به سمت تخته سیاه شتافت. ابوامیرعلی خراسانی در او و خواجه محمدِ 151 در او و چندین تن که مصباح‌شان خاموش بود در او. شیخ پس از عرض تحیت و مصافحه با ایشان دلیل امتناع خویش را به شور گذاشت. یکی پس از دیگری حق را به شیخ داده و مرید وی گشتند. ابوامیرعلی خراسانی که فکری در سر داشت، فکر خویش را مکتوب کرده و در قالب نامه‌ای سرگشوده دور از چشم همگان تقدیم شیخ کرد. شیخ نامه را بسیار محترم داشت و پس از تکریم آن، نامه را باز کرد.

ابوامیرعلی خراسانی، در نامه چنین نگاشته بود: «ای شیخ، در سر دارم که تا مدتی مطالب ناآشنایان را نخوانده و اظهار نظر ننمایم، دیگر مریدان شیخ را نیز گرد هم جمع کرده و ایشان را نیز با خود همراه سازم و کمپینی با نام «نه به کاربران کم فعالیت»راه بیاندازم. باشد تا این کاربران کم فعالیت پند گیرند.»

شیخ موافقت خویش را در تخته سیاه اعلام نمود و جمله جمع را وقت خوش گشت و بسیار بگریستند و نعره‌ها زدند.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩٥/٠٣/١١
٠
١
به نظر من همین نا آشناها هستند که یه روزی آشنا میشن :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
١
سلام علیکم. جناب نادری، این مطلب سعی بر این داره که همین ناآشنا ها رو، هرچه سریع تر آشنا کنه.
n_rezaei
n_rezaei
٩٥/٠٣/١١
٠
١
آفرین مثلا الان بنده با شما احساس آشنایی می کنم.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
١
١
بنده به عنوان کوچکتر و دلسوز سایت از همه تون خواهش میکنم. از این به بعد، ضمن خوندن مطالب کاربر ها، با یک نظر نویسنده رو خوشحال کنید و احترام تون رو به نویسنده ابراز کنید. اینجوری سایت، میشه فضای پیشرفت. میشه فضای احترام متقابل. نباید اینجوری باشه که یک عده، مطلب بفرستن، برن تا مطلب بعدی و هیچوقت در مورد مطالب بقیه اظهار نظر نکنن! همه باید در مورد مطالب هم اظهار نظر کنیم. اصلا ما برای شنیدن نظرات بقیه مطلب رو میزاریم رو سایت. خواهش میکنم یک جوری بشه که دیگه تعداد کاربرهای کم فعالیت خیلی کم باشه. من شخصا، تصمیم گرفتم که مطالب کسایی که مطالبم رو نمیخونن نخونم و بهشون نه بگم! حالا دیگه اینکه چند نفر با من همراه هستن رو خدا میدونه. ممنون از همه تون.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١١
٠
١
وقتی شعر ما روزی تایید میشه که هیچ کسی( به غیر چهار تا کاربر) نیست که بخونه و نظر بده من چیکار کنم این وسط ؟
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
١
مرتضی، کدوم روز؟ مال ما هم همه ی روز ها تایید شده، از شنبه بیگیر تا پنجشنبه. شما توی مطالبم اگر دقت کنی توی همه ی روزهای هفته مطلب داشتم. همه همیجوری ین.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
چون خر مجازی این جانب از کره گی دم نداشت:'(به هرکس و ناکس گفتم کامنت بده فایده نداشت..از جمله خود شما
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
چون تازه واردی انتظارت از سایت و کاربران خیلی زیاده.،خیلی قبل تر از اینکه شما جیمی بشی هر پست و انجمنی حداقل 50-100تا کامنت داشت. ولی الان توجه و کامنت کم شده 1-کاربران فعال و درست حسابی از جیم رفتن بخاطر اینکه انجمن هایی بوده (3-4سال پیش که دعوا و بحث و نظر زیاد داشته یه عده قهر میکردن یا به نشانه اعتراض حذف اکانت) این را وقتی فهمیدم که مطالب قدیمی سایت را خوندم
G_Gorgani
G_Gorgani
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
بنده کاملا با نظر شما موافقم...و فکر میکنم بهتره این موضوع ابتدا از جانبه کاربران فعال و صاحب نظر باشه...و اینگونه این موضوع بین سایره کاربرانم فراگیر بشه:))با این وجود پس چرا "نه به کاربران کم فعالیت"؟؟:)شما از خودتون شروع کنید شاید اینطوری بقیه پند گیرند=)
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٣/١١
٠
١
ای شیخ،کابران کم فعالیت جملگی پس از خواندن نگاشته ات،گریبان چاکیده و نعره ها سر داده و به مکاشفت در این بحث خواهند پرداخت همی :))
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
١
ان شاءالله
n_rezaei
n_rezaei
٩٥/٠٣/١١
٠
١
تسلط شما به متون ادبی کهن بالاست به نظرم. همین که سعی نکردید با یه اندی اخر افعال متنو سبک کهن جلوه بدید خیلی خوب بود.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
١
١
متشکر از شما. ای آشنای زین پس! خخخخ
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٣/١١
٠
١
:)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
ممنون از شما که خوندین
میرزا
میرزا
٩٥/٠٣/١١
١
١
سلام علیکم؛ باشد که کلام حکیمانه ات مثمر ثمر افتد یا شیخ! ما نیز در این کمپین، مثال جِبال پشت و پناهت هستیم، به شرطها و شروطها؛ شرطش این است که زین پس، در پسِ این مقال، چیزی به نامِ جامۀ عمل نهفته باشد. به امید توفیقات روز افزون برای جیم و جیمیان؛ و من الله التوفیق الاجباری!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
علیکم السلام یا میرزا. طبق قرار از پیش تعیین شده مان، به مدت یک هفته، به کاربران ناآشنا در این مورد اطلاع میدیم. امیدوارم که سایت کمی پویا تر بشه. از شما هم ممنون. ان شاءالله که مثمر ثمر واقع شود.
فاطمه سادات منافی
فاطمه سادات منافی
٩٥/٠٣/١١
٠
١
ای شیخ پس از سلام و عرض روز بخیر باید اضافه بنُمایم که قلمتان چون باد ، بسی مستفیض گشتیم :) ... و این که پس از خواندن این نثر تاثیر گذار بر آن شدیم که با مریدانتان هم جهت گردیم ، زین روی زین پس مرا نیز از جملگی همرهان کمپین خود دانید :)) باقی بقا باشید :دی
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
و علیکم السلام یا سیده بانو. سپاسگذارم از شما
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
کی جرئت کردە بە همە تون منفی بدە؟خخخخ حتی بە اقای نادری هم منفی دادە :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
اون نبوده. دستش بود!
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
اقای مداحی زیبا بود.لذت بردیم و متحول نیز گشتیم. :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
متشکر از شما خانم امینی.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
بح بح ما نیز به این کمپین میپیوندیم:) بسی زیبا یا شیخ .. ما در تخته بودیم و شما نعره ها میزدید .. از شما پند گرفتیم با تشکر جناب بداخلاق:)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
سپاس گذارم بانوی خوش اخلاق جیم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١١
١
٠
امیدوارم که بشه
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
ان شاءالله
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/١١
٤
٠
کاش بشه همه بدون نگاه کردن به نام کاربری نظر بذارند
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
ان شاءالله
saleheh_3274
saleheh_3274
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
کاش
Miss_shqyq
Miss_shqyq
٩٥/٠٣/١١
٤
٠
هرکس به اندازه ی میزان علاقه و وقتی که داره از مطالب و فضای سایت استفاده می کنه.شما اجازه ندارید کسی رو زیر سوال ببرید و مثلا کم فعالیتیش رو حمل بر بی احترامی به نویسنده ها بکنید. من خودم خیلی پیش اومده که مطلبی رو خوندم ولی وااقعا نظر خاصی نداشتم...حالا باید بنویسم نظر خاصی نداشتم؟بعضی مطالب آدم رو ترغیب میکنه به انتقاد،یا تحسین،بعضی ها هم مطالبی کاملا عادی هستن که شما رو ترغیب می کنن از روشون رد شید.نظر ندادن هم خودش نظره. اینکه عنوان شما به قدری جذاب نیس که کسی مطلبتون رو باز کنه هم خودش نظریه.یعنی شما از روی تعداد پایین بازدید میتونید یاد بگیرید که در انتخاب عنوان ضعیفید و باید پیشرفت کنید.از تعداد نظرات میتونید بفهمید تا چه حد مطلبتون تاثیرگذار بوده که خواننده تون رو تشویق کرده حسش رو (که میتونه مثبت باشه یا منفی) با شما مطرح کنه.به مرور زمان شما به قلم عده ای علاقه مند میشید و هر مطلبی میگذارن میخونید.از بعضیا هم کلا خوشتون نمیاد و معمولا بصورت اتوماتیک علاقه ای ندارید نوشته اش رو بخونید مگر اینکه عنوان بقدری کشش داشته باشه که دوست داشته باشید مطلبشون رو باز کنید. من شخصا فضای سالم به این میگم.نه اینکه شما ببینید کی براتون کامنت میذاره براش کامنت بذارید،یا مثلا ائتلاف راه بندازید و با قضاوت های بی مورد درباره سایر کاربران بخواهید جنبش اعتراض آمیز راه بندازید!اتفاقا اگر چنین کاری کنید اونوقت دیگه من نوعی نمیتونم بگم پایین بودن تعداد بازدید مطلبم بخاطر ضعفمه،چون ممکنه به این دلیل باشه که مورد غضب شیخ و اصحابش قرار گرفتم!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
این چیزی که شما میگید، یک چیز آرمانیه! در حقیقت فضای سایت با چیزی که شما گفتید خیلی فرق داره! فضای سایت الان به گونه ای هست که کاربرها به دو دسته تقسیم شدن، یک دسته افرادی هستن که مطلب مینویسن و تعدادشون بیشتر از پنجاه نفر هست و یک عده که توی اکثر مطالب نظر میزارن و تعداشون شاید حدود پونزده نفر هست. یک نگاه به مطالب بندازید. کاملا متوجه میشید. دقت کنید! بنده خودم تا همین چند هفته ی پیش، همه ی مطالب رو بلا استثنا میخوندم. اما مشاهده کردم که مثلا شخصی، حتی جواب نظر ها رو هم نمیده! میخواید اسم ببرم نمونه هایی رو؟ که توی مطلب فرستادن استاد هستن، ولی توی نظر دادن تنبل! این چیزی که شما میگید هم درسته. ممکنه شخصی نظرش نیاد! خب هرچقدر هم فرد کم نظر باشه اگه مطالب رو بخونه، از هر ده مطلب حداقل در دو مطلب نظر میزاره! هرچقدر هم کم نظر باشه! بنده از سر دلخوشی و بیکاری نیومدم این حرف ها رو بزنم. الان چند هفته است که به این موضوع دقت کردم. شاید شما باورتون نشه، اما من میانگین نظرات هر فرد در روز رو هم حساب کردم! تعداد زیادی ار کاربر ها رو. همین الان میتونم با یک نگاه به یاد بیارم که کی کم نظر هست و کی پر نظر! پس این حرفی که من زدم بر اساس آماره. خیلی راحت هم میتونم نمونه های بسیاری رو براتون مثال بزنم که فقط مطلب میفرستن برای سایت و نظر هم نمیدن. تازه مواردی هم هست که حتی جواب نظراتی که براشون فرستاده میشه هم نمیدن! من، به عنوان یک شخص، یک کاربر سایت جیم، احساس میکنم کسی که برای ده مطلب من نظر نمیزاره، مطالب من رو نمیخونه. پس این شخص فایده ای برای من نداره. من هم برای اون شخص فایده ای نخواهم داشت و نظر نخواهم گذاشت. اما کسی که از ده مطلب من، برای یک مطلبم نظر گذاشته شرایطش فرق میکنه. به هر صورت، شما اگر مخالف هستید، میتونید به رویه ی خودتون ادامه بدید. با احترام
Miss_shqyq
Miss_shqyq
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
ببینید مثلا من الان نظر گذاشتم و جواب تحلیل و استدلال من،چون کاملا منطقی بود فقط این شد که خیلی آرمانیه!!توو باقی نظرتون هم باز حرفای پستتون رو تکرار کردید. بنظر من اتفاقا کاملا برعکسه‌.حرف شما خیلی آرمانیه.فضایی داشته باشیم که داخلش همه فعال باشن و واسه هم نقد و نظر بنویسن،اینه که خیلی آرمانیه و برای تحققش سایتی باید باشه مثلا با عنوان انجمن نویسندگان جوان که همه با همین هدف عضوشن. ولی اینجا هرجور آدمی هست.با هر جور انگیزه ای و بلاخره قطعا هرکس برای خودش دلیلی بخاطر رفتارش داره‌.هرکس طرز فکری داره.یکی فقط واسه خوندن مطلب اینجاس یکی واسه نوشتن اینجارو دوست داره یکی از نظر دادن خوشش نمیاد یکی دوس داره فقط نظر بده و مطلب نذاره گ...هرکدومم دلیلی دارن،یکی استفاده تفریحی میکنه یکیم مثل شما دوست داره به چشم یه سایت تخصصی ادبی و نگارش بهش نگاه کنه.برای سایتی به جامعیت و گستردگی جیم ممکن نیس که به کاربراش بگه همه باید در تمام موارد فعال باشن کما اینکه چنین قید و اجباری هم نداره. حالا اگه شما میگید ازین به بعد باید داشته باشه و هرکی نمیتونه با قوانین سایت کنار بیاد تحریم میشه یا باید بره خب این یه حرف دیگست.
Miss_shqyq
Miss_shqyq
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
و اینکه شما به حرف من دقت نکردید:۱)مسئله ی زمان ۲)مسئله ی انگیزه ۳)نظر ندادن هم خودش نظره:متنش احتمالا معادل این میتونه باشه که ارزش نظر نداشتن نداشت!و این حرف واقعا پای پست کسی گفتن نداره. ۴) مثلا بنظر شما زیاد شدن تعداد کسایی که پای پست همه مینویسن خخخ و این چیزا که صرفا آمار نظرشون بره بالا و دل دوست دارندگان نظر رو به دست بیارن خوبه؟ ۴) خلاصه اینکه همه کاره خودمونیم و قدرت قلممونه که میتونه یا نمیتونه ذهن خواننده رو به چالش بکشه و وادارش کنه نظر بده. اگه وضع سایت طبق آماریه که شما گفتید نتیجه میگیریم اکثریت با هدف تفریح گهگاهی اینجان،و باید به دنبال سیاست و راهکاری باشید برای ترغیب اعضا به اینکه بیشتر جذب سایت بشن. اجبار،تهدید،تحریم...اینا راه حل نیست.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
اجبار، تهدید و چیزایی که شما گفتید در کار نیست. من به عنوان یک کاربر نظر خودم رو گفتم و خیلی ها هم با من موافق هستن. خیلی ها هم مثل شما مخالف. اونهایی که با من موافق هستن، مثل من عمل میکنن و اونهایی که با من مخالف، رویه ی سابق رو در پیش میگیرن. ببینید، یادداشت هایی که من مینویسم، داستان هایی که من مینویسم، توی ده جای دیگه هم نقد میشن. توی فضاهای واقعی و نه مجازی. حتی اگر من توی جیم نقد هم نشم، شاید به من هیچ ضربه ای وارد نشه و اگر وارد هم بشه شاید ضربه ی خیلی کوچیکی باشه. بنابراین من برای خودم نمیگم که همه بیان و توی پست من نظر بزارن. هر حرفی میزنم برای اینه که سایت پویا تر بشه. من میخوام یک جمله بهتون بگم: فضای سایت شده درست مثل یک دو قطبی. یک قطب، افرادی هستن که مطلب میزارن و در مورد مطالب بقیه اصلا اظهار نظر نمیکنن، یک قطب افرادی که توی نظر دادن هم فعال هستن! نظر شخص من، اینه که این به نوعی خودخواهی هست. 1)مسئله ی زمان اصلا مطرح نیست! لااقل برای 90 درصد افراد مطرح نیست. کاملا مخالفم. چون اگر شخصی خودش بخواد، میتونه در طول هفته یک ساعت وقت خالی پیدا کنه! 2) انگیزه درست همین چیزی هست که من میگم، من هم حرفم همینه. انگیزه. من برای نظر دادن در مورد مطالب بقیه انگیزه میخوام. ولی وقتی شخصی باعث پیشرفت من نشه، من هم نمیخوام باعث پیشرفتش بشم. 3) گاهی این مسئله پیش میاد. اما در هفته بیشتر از شصت مطلب میاد روی سایت. اگر شخصی در مورد هیچکدوم از این مطالب نظری نداشت بفرستیدش پیش روانشناس تا در مان بشه. 4) تفاوت بین نظر الکی و نظر واقعی کاملا معلومه. خیلی راحت میشه فهمید. 5) اگر کسی به خاطر تفریح میاد سایت، پس توقع اظهار نظر در مورد مطلبش رو نداشته باشه. همین. من نظرم اینه. من از طرف سایت حرف نمیزنم. نظر شخصی من اینه.
G_Gorgani
G_Gorgani
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
کاملا صحیح اما شما مطلبی رو در نظر نگرفتین به نظرم...گاهی اوقات افراد به اعتباره نام کاربری یک مطلبو رو باز میکنن...پس این وسط کاربرایی که تازه جیمی شدن وزیاد شناخته شده نیستن ،چی میشن؟؟:)))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١١
١
٠
حسین مطلق فکر نکن، نظر دادن به مطالب بستگی به خیلی چیزا داره
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
مرتضی، به هیچ وجه مطلق فکر نکردم. من نگفتم به خیلی چیزا بستگی نداره. درسته. به خیلی چیزا بستگی داره.
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
واقعا موافقم.نظردادن برای مطالب دیگران ی جور احترام گذاشتن به وقت و فکر و احساس نویسنده هستش و انگیزه نویسنده رو از دیده شدن مطالبش بیشتر میکنه.من پایه هستم اقای سخی.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
متشکر از شما.
Mehran
Mehran
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
اصلا با پيشنهادتون موافق نيستم. اينجوري كامنت ها حالت اجبار پيدا ميكنه كه اصلا قشنگ نيست. اونوقت ميشه مثل وبلاگ هامون كه ميان و ميگن "مطالبت رو خوندم خيلي قشنگ بود به من هم سر بزن"!!!!!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
مهران جان. الان، دیدگاه گذاشتن برای مطالب اختیاری هست. همیشه اختیاری بوده. برای همین مشاهده میکنیم این وضعیت رو. وضعیت وضعیت خوبی نیست. فرد، با 4 ماه سن جیمی، تعداد نظراتش 9 نظر هست! در حالی که 8 مطلب فرستاده! این یعنی چی؟ یعنی حتی جواب نظراتی که بهش داده میشه هم نمیده!
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
الان یعنی من کاربر کم فعالیت نیستم دیگه چون اینجا نظرمو گذاشتم:))))خخخ
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
خیر شما ماشاءالله تازگی ها فعالیت تون بیشتر شده نسبت به گذشته. خخخخ
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٢
١
٠
آقای مداحی " عالی " چندین تن که مصباح‌شان خاموش بود در او!! ( کاملا با نظر گذاشتن برای کاربرانی که تازه وارد هستند و یا از دوستان هستن موافقم ^_^ )
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
١
٠
بله. تازه وارد ها هم که روی چشم ما جا دارن. سن جیمی کمتر از 4 ماه برای من تازه وارده و با کمال میل مطالب اون شخص رو میخونم.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
این کمپین از کمال طلبی شماست..و تعجبناک تر اینکه پست های شما کامنت خور زیادی داره..انجمن ها هم همینطور¡ اون وقت چطور میشه که فکر این کمپین پست میشه¿
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
خانم رضایی، در جواب خانم شقیق هم عرض کردم. یادداشت ها و داستان های من، به غیر از جیم، در کمتر از ده فضای واقعی دیگه هم نقد میشن. شاید اگر توی جیم کسی مطالب من رو نخونه و نقد نکنه، ضربه ی شدیدی به من وارد نشه. چون خیلی جاهای دیگه هم مطالبم نقد میشه. این مطلب صرفا برای خودم نبود. برای پیشرفت سایت این حرف رو میزنم. متشکر که خوندید
Vania
Vania
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
آیا نوشتن به سبک کهن یعنی استفاده از کلمات عربی؟ تا حدی هست اینجوری ولی خیلی نه.نمونه اش کلمه ی مصباح که شما استفاده کردین.دیگه خیلی عربیه.متون قدیمی مثلا گلستان . اینارو بخونین میبینین از همون کلمه ی معمول چراغ استفاده کردن خیلی جاها:)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
خانم وانیا. استفاده از کلمات عربی در متون کهن، خیلی خیلی رایجه. اون زمان عربی یاد داشتن با کلاس بوده! خخخخ. حالا من سعی میکنم بیشتر شبیه باشه. ممنون
Vania
Vania
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
منم میدونم که رایج بوده.ولی میگم چراغ هم خودش تو همون متون استفاده میشده.نه مصباح..
Vania
Vania
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
و اما در مورد اصل مطلب.تا حدی باهاتون موافق و تا حدی مخالفم.و با صحبت های خانوم شقیق موافق..اینکه کسی انتظار داشته باشه واسه مطالبش نظر بذارن بقیه اما خودش نسبت به بقیه این کار رو انجام نده رو مسلما هیچ کس دوست نداره و همین هم کم کم باعث میشه رغبت من کاربر یا خواننده واسه کامنت گذاشتن واسش حتی اگه مطلب خوبی داشته باشه کم بشه..اما خب کامنت ها خانوم شقیق هم صحیحه.اینکه ممکنه مطلبی من رو حذب نه از همون تیتر یا محتواش و مطلبی نه.اینجا دیگه من نگاه نمیکنم اون شخص دوستهريا، آشناس یا نه.کامنتم رو براش میذارم.و اینکه ازین به بعد بالا رفتن کامنتها رو ممکنه دیگه نشه گذاشت به حساب خوب بودن اون مطلب با این اوضاع. دغدغه تون البته قابل احترامه و امیدورام این کمپین نتیجه بخش باشه البته بازم نه با طرد شدن یه سری افراد..من خودم هم دوست دارم پای مطالبم نظر بیاد اما واسه دیگران به این منظور کامنت نمیذارم.برام فرقی نمیکنه کامنت گذاشته باشن برام یا نه اونای که مطالبشون رو میخونم
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
بله حرف شما صحیحه. من از اول، برنامه م این بود که از افراد کم فعالیت خواهش کنم که یک مقدار فعالیت شون رو بیشتر کنن. بعد اگر دیدم که اینجوری نشد این شیوه رو پیش بگیرم. ولی من طرز فکرم خیلی فرق داره. من به جیم، به عنوان فضایی برای پیشرفت نگاه میکنم. جایی که یک عده حرفه ای حضور دارن و من میتونم ازشون چیز یاد بگیرم. در عوض به بقیه هم اگر چیزی بیشتر یاد داشتم چیزی یاد بدم. وقتی این وضعیت حاصل نشه خب من نمیتونم دیگه توی این سایت حضور داشته باشم. یک سری از نویسنده های محترم سایت، مطلب مینویسن ولی نظر نمیدن. خیلی عذر میخوام. خیلی خیلی عذر میخوام از شما و همه. اما احساس میکنم این افراد دارن از ما سواری میگیرن. که حتی حاضر هم نمیشن جواب نظر ها رو بدن! این یک مقدار غیر قابل تحمله برام. اگر بنابه پیشرفته، همه باید پیشرفت کنن. اگر هم نیست، که یکی به من بگه اینجا فضای پیشرفت نیست تا من برم کلا خیال خودم رو هم راحت کنم.
Vania
Vania
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
اتفاقا نیتتون و برداشتتون هم درسته. اینجا اسمش باشگاه خوانندکان جیمه . هدف اصلیش هم همین که شما میگین.یه جور پرورش نویسندگی..و خیلی خوشحالم یه نفر پیدا شده و اهمیت میده به این موضوع. اون عده که نظر نمیدن یا پاسخ رو هم بنظرم بهتره قبل از قضاوت از خودشون بپرسیم که چرا اینجوریه....بنظرم میدون رو خالی نکنید.اینجا هرکس ممکنه بررای یه هدفی بیا بقول خانوم شقیق. یکی نوشتن یکی سرگرمی و ... . ولی اتفاقا باید کسایی بمونن که هدف اصلیشون نوشتنه و پیشرفت...بازم میگم امیدوارم بن نتیجه برسه کارتون.حتی اگر کم باشه:)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
ممنون از شما
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
:)))))))
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
ممنون که خوندید
sahari_m
sahari_m
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
سلام اقای سخی اتفاقا منم توی این دو ماه که عضو شدم این مسئله ی کم نظر دادان برام سوال بوده ..مطلب میبینی 170 تا بازدید داشته اون وقت 1 یا 2 نظر ..نمی خوام بگم من ادم منصفی هستم اما باور کنید همون شب اول که سایت رو دیدم بصورت کاربر ناشناس نظر گذاشتم ....نظر گذاشتن کمترین نتیجه ش ایجاد انگیزه برا نویسنده ی مطلب هست ...ممنونم از این استارت بجا و منطقی که راه انداختی .....
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
سلام علیکم. ممنون از شما. درسته. حداقلش این ایجاد انگیزه هست.
saleheh_3274
saleheh_3274
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
نظر دادن کلا چیز خوبیست
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
بله خیلی چیز خوبیست
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
باشد که در کامنت دادن سخی شویم :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
ان شاءالله سید. البته شما که سخی هستی
i_banu69
i_banu69
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
من بسیار از مطالب شما لذت بردندی و استفاده نمودندی،باشد که دیگر دوستان نیز بهره بردندی ومن از شما تشکر نمودندی.... مطلبتون خیلی خوب بود....دستتون درد نکنه.....
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
ان شاءالله که اوضاع بهتر بشه. ممنونم.
m_meisam
m_meisam
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
باز هم کمپین؟!نکنید این کارا !با تنبیه میخوابد فعال شد؟نمیشه که!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
بله باز هم کمپین. درصد اندکی با تنبیه فعال میشن. دصد زیادی هم نه! اون درصد زیاد هم اگر فعال نیستن خب نیستن دیگه. ماهم در مقابل اونها فعال نخواهیم بود.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
دست شما درد نکنه جناب سخی!اخه این چه کامنتیه پست من گذاشتید¡حداقل نقد میکردی..چون قدیمیه نباید اعتراض کنی که:-|
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
عه؟ خانم رضایی، ببخشید ولی میشه مهربون تر هم گفت ها! من شرمنده ام. چشم. سر فرصت حتما اگر موردی بود عرض میکنم.
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
خود ماهم فقط مطالب اشنا ها رو مخوانم ای کا کار درستیه خخخ
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
دقیقا همی کار کار درستیه. آشناها همو فعالیت زیادهاین. کم فعالیت ها آشنا نمشن.
پربازدیدتریـــن ها