آخرین مرحله مسابقه خخخ شروع شد!
یک مسابقه فان و جذاب، از دستش ندهید.

آخرین مرحله مسابقه خخخ شروع شد!

نویسنده : سایت جیم

اعلام نتایج مرحله سوم و آنچه باید برای مرحله بعدی بدانید

«خخخخ» تو را می‌خواند 

اگر در جریان مسابقه نیستید اول کلیپ زیر رو ببینین و اینجا کلیک کنید، بعد برگردین و ادامه مطلب رو بخونید.

 

 

|| سوز به دل شرکت نکننده‌ها!

سومین مرحله از سری مسابقات «خخخخ» هم به خیر و خوشی به پایان رسید و اگر چند دقیقه‌ای صبر کنید به بحث امتیازها و نفرات برتر این بخش هم می‌رسیم. اما قبل از هر چیز باید گله‌ای بکنیم از آن دسته از جیمی‌هایی که حال شرکت و ایضا حال رای دادن را هم نداشتند و مرحله قبل چه در تعداد شرکت کننده‌ها و چه در تعداد رای دهنده‌ها، افت قابل توجهی نسبت به مراحل قبل داشت. البته کسانی که در این مرحله شرکت کردند می‌شود گفت برد کردن! می‌پرسید چرا؟ الان خدمتتان عرض می‌کنم. مثلا خانم الهام حبشی در مرحله دوم و اول رای‌های بالایی نیاورده بودند و در جدول کلی مسابقات تا مرحله دوم، رتبه هفتدهم را داشتند. اما با امتیاز خوبی که در مرحله سوم بدست آوردند، خودشان را به پله ششم جدول نهایی رساندند و شدند یکی از مدعیان نفرات برتر مسابقه. حالا سوز به دل آن‌هایی که فکر می‌کردند نمی‌توانند و شرکت نکردند. (شکلک خنده شیطانی)

 

|| برنده مسابقه سخن بزرگان

خب از توضیحات اضافه صرف نظر می‌کنیم و می‌رویم سراغ اصل مطلب. نحوه امتیاز دهی در مرحله سوم درست مثل مرحله‌های قبل بود. به این صورت که نفر اول مسابقه به عنوان معیار امتیاز دهی انتخاب شد و بالاترین امتیاز (5+15) به این فرد تعلق گرفت و دیگر امتیازها به این صورت محاسبه شد که تعداد آرای هر فرد تقسیم بر تعداد آرای نفر اول شده و جواب حاصل در 15 ضرب می‌شود؛ در انتها با 5 جمع شده و نتیجه امتیاز هر فرد مشخص می‌شود. اگر شرکت کننده‌ای بدون رای باشد در این سیستم حداقل امتیاز یعنی همان 5 امتیاز را گرفته است. اما نکته‌ای که در این مرحله وجود داشت یک امتیاز ویژه برای شرکت کننده‌هایی بود که امتیازشان کمتر از 14 شده بود. برای این افراد یک امتیاز اضافه محاسبه شده است که فرمول محاسبه آن به این صورت است. 14.6 امتیاز که مربوط به نفر چهارم است را به عنوان امتیاز مرجع در نظر گرفتیم و برای نفرات پنجم به عنوان مثال به این صورت عمل کردیم که امتیاز مرجع یا همان 14.6 تقسیم بر 12.8 که امتیاز نفر پنجم است کردیم و جواب حاصل را دوباره با 12.8 جمع کردیم. این روش تا نفر چهاردهم به همین منوال پیش رفته است. در جدول هم از نفر چهارم به بعد یک امتیاز اولیه و یک امتیاز نهایی در نظر گرفته شده که امتیاز اولیه صرفا جهت اطلاع نوشته شده است. در ادامه دو جدول برای شما آماده کرده‌ایم که جدول شماره یک، نتایج مرحله قبلی یعنی مسابقه «سخن بزرگان» است. در جدول دوم، مجموع امتیاز‌های هر شرکت کننده آورده شده است که با توجه به تغییر امتیازها، مشخص می‌شود تا اینجای کار چه کسانی قرار است جوایز ما را برنده شودند.

 

|| رسیدیم و رسیدیم

از آنجایی که هر کاری شروعی دارد و پایانی، سری مسابقات «خخخخ» هم دارد به پایان کار خودش نزدیک می‌شود. پس اگر دلتان جوایز خفن ما را می‌خواهد خودتان را برای مرحله پایانی مسابقات آماده کنید. از آنجایی که در فصل امتحان‌ها هستیم و شما خسته تر از آنی هستید که به نظر می‌رسید؛ در این قسمت یک مسابقه ساده و در عین حال جذاب برای شما در نظر گرفتیم. این مسابقه از این قرار است که شما باید یک یا حداکثر دو عکس از یک وسیله نوستالوژیک‌تان بگیرید و آن را برای ما بفرستید.

 

|| دقیقا چه کار کنیم؟

1. این عکس می‌تواند از هر چیزی باشد که برای شما و ایضا ما حس نوستالوژیک داشته باشد. از یک مداد گلی که ته آن را به صورت خیلی ناشیانه جویده باشید گرفته تا جسد عروسک دوران کودکیتان که حالا از آن فقط یک دست مانده باشد! اما توجه کنید که حداکثر دو عکس از یک سوژه می‌توانید بفرستید.

2. نکته مهم اینجاست که حتما باید عکس را خودتان گرفته باشید و از عکس‌های اینترنتی نمی‌توانید استفاده کنید. 

3. برای اینکه موضوع برای بیننده‌های عکس واضح‌تر شود می‌توانید یک توضیح کوتاه در حد 100 کلمه در مورد عکستان همراه برای ما بفرستید.

4. عکسی که قرار است بفرستید از حداقل کیفیت لازم جهت دیده شدن برخوردار باشد. سایز پیشنهادی ما حداقل عرض 700 پیکسل است. (جان عزیزتان فکر حجم اینترنت ما هم باشید)

5. فقط بحث طنز بودن و جذاب بودن ماجرای عکستان را فراموش نکنید دیگر.

6. حداکثر دو سوژه را می‌توانید ارسال کنید.

 

|| چگونه آثار خود را ارسال کنیم؟

شما می‌توانید آثارتان را از دو طریق ارسال کنید:

-  بهترین روش این است که به info@jeem.ir ایمیل کنید.

 - برای ادمین کانال تلگرام جیم @jeem_ir بفرستید.

فقط یادتان نرود حتما اشاره کنید که عکس نوستالوژیک برای مسابقه «خخخخ» هست. اگر عضو سایت هستید نام کاربری‌تان را ضمیمه اثر کنید و اگر عضو نیستید حتما بروید عضو شوید دیگر! راستی اگر از مسابقه‌های قبلی جا ماندید اصلا  نگران نباشید چون علاوه بر آن حالت افزایش امتیاز که در مرحله قبل بود. تصمیم گرفته شده بین همه شرکت کننده‌ها قرعه کشی شود و جایزه‌ای هم برای برنده این قرعه کشی در نظر گرفته شده است.

 مهلت ارسال آثار: ساعت 24 روز جمعه 31 اردیبهشت ماه است و کمی تا مقداری قابل تمدید نیز می‌باشد.

منتظرتان هستیک!

---

این هم یک نمونه عکس برای راهنمایی:

اسم من رستمِ! چیه چرا اینطوری نگاه می‌کنید؟! اسم قبلیم مَکس بود که بدرد نمیخورد عوض کردم گذاشم رستم. مشکلیه؟

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
f.haghighat
f.haghighat
٩٥/٠٢/٢٥
١
١
منم شرکت کنم عایا؟ مرددم...
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
٠
١
شرکت کنید دیگه مردد بودن نداره :)
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٢٥
٣
٥
مرسی برا اونایی که لطف کردن و منو حمایت کردن! :) این رتبه متعلق به هممونه! :)) یه ایول هم برا همه شرکت کننده ها! :))) همه کاراشون واقعا خوب بوده تا الان! :)))) امیدوارم دوباره همه مثه مراحل قبل با شرکت کردنشون به داغ تر شدن مسابقه کمک کنن! :))))) مخلص :)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
١
١
ایول به خودت :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٦
جا داشت از خودتون هم تشکر کنید که با توجه به اختلاف فاحشی که با نفر دوم " بنده " داشتید ، باز هم به خودتون رای دادید، ما رو به فکر فرو بردین :)) موفقیات باشین.
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٢٦
٧
٤
هه! جواب دادن به این کامنت برا من اصن کاری نداشت ولی همون که شما میگی! دوس ندارم مسابقه بره تو حاشیه! :) شما برنده اصن :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٣
بنده در مورد جوابگو بودن یا نبودن شما صحبتی نکردم، هرکسی مختار هست هر 5 تا رای رو به خودش بده، ضمنا بنده هیچ علاقه ای به غصب چیزی که حق دیگری هست ندارم و حرفم چیز دیگه ای بود اما به دلیل اینکه می بینم از حرفم نتیجه گیری بی ربطی داره میشه و همون حاشیه سازی مد نظر، صحبتی ندارم.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/٢٦
١
٢
آقای زاخار بنده عذرخواهم، نمی خواستم حرفم باعث کدورت بشه .
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٢
جوابتونو به صورت کامل ظهر دادم ولی به لطف اینکه شما بی تاییدین و ما باید تایید بشه نظراتمون،منتشرش نکردن! این مسابقه ها که تموم میشه و میره ولی ذهنیت من رو نسبت به خیلی چیزا عوض کردین!
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٢/٢٥
٤
٠
واقعا تو خوابگاه وسیله نوستالژیک چی پیدا میشه؟؟؟؟ :|
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
١
١
یک حرکتی بزنید پیدا میشه یه چیزی بالاخره :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٢٥
١
١
برای دوستان ارزوی موفقیت میکنم:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٢
آرزوی موفقیتت تو حلقم:|
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
ای بابا!به ارزو موفقیت مام کار داری تو؟؟:دی
دریاجان
دریاجان
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
این دفه هم شرکت نمیکنین؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
نوچ:)
دوست
دوست
٩٥/٠٢/٢٥
٠
٠
الان این عکس چی بود :)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
صرفا یک مثلا که سوال نشه که چطوری باید عکس بگیریم :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٢٥
٣
١
:) رفقا و کاربرا ! درود
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
٠
١
درود بر خود مهندست :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٣
این دیگه چجور ایده ای برای مسابقس! اصن نمیشه هیچ خلاقیتی بکار گرفت، شاید یک وسیله خیلی نوستالژیک باشه برای صاحب تصویر ولی برای بقیه نباشه،یک تصویر هم شانسی نوستالژیک خیلی ها باشه و طبق شانس امتیاز بدست بیاد! من بازم اعتراض دارم :( با یک مرحله من نمیتونم به سه نفر اول برسم کاش هنوز ادامه میدادین خخخخ :( هعی :ی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٧
١
٠
یک بعدی نگاه نکنید. شاید به نظر شما هیچ ایده و خلاقیتی نمیشه بکار برد ولی به نظر بعضی ها بشه. پس خلاقیتتون رو به کار بندازید :) والا مسابقه طولانی داره میشه و از حوصله جیمی ها خارج میشه. ما هم کمبود سوژه پیدا کردیم واسه مراحل.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/٢٨
١
١
حق با شماست :)
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٢/٢٦
١
١
با سلام و خسته نباشید خدمت برگزار کننده های گرامی که خیلی زحمت کشیدن چند تا سوال داشتم؟ اول اینکه چجوری مشخص کنیم عکس از خودمونه؟ نشونه ای چیزی توی عکس بزاریم؟ دوم اینکه الان یکم گیج شدم ی. از هر سوژه دو تا عکس میشه فرستاد و حد اکثر دو تا سوژه هم میشه داشت ینی میشه چهار تا عکس از دو تا سوژه فرستاد؟ زیاد نمیشه؟ با تشکر
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
شوما همین که بگید عکس از خودتون واسه ما کافیه :) | نه فقط یک سوژه با حداکثر دوتا عکس از همون سوژه
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
علیرضا اخه قسمت دقیقا چه کار کنیم؟ شماره شیش نوشته دو تا سوژه میشه فرستاد : 6. حداکثر دو سوژه را می‌توانید ارسال کنید. /// اما آخر قسمت یکش نوشته : اما توجه کنید که حداکثر دو عکس از یک سوژه می‌توانید بفرستید./// الان میشه دو تا سوژه فرستاد از هر کدوم یک عکس؟
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٢/٢٩
٠
٠
علیرضا جان همین ابهام ما رو برطرف کنی ممنون میشم خخخخ الان من نمیدونم میشه از دو تا سوژه از هر کدوم یک عکس فرستاد یا فقط یک سوژه...آخه شماره شیش نوشته دو تا سوژه پس چرا؟ خخخ
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٩
٠
٠
والا وحید با اینکه من خودم این متن رو نوشتم ولی الان که نگاه میکنم میبینم یک سری قسمتاش حذف شده باز یک سری اضافه شده! نمدونم چی به چی ! بذار سوال کنم از ویرایش کننده.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٩
٠
٠
همون دوتا سوژه و 4 تا عکس درسته مثل اینکه
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٢/٢٦
٠
١
علیرضا یه حسی بهم میگه اون رستم اسباب بازی بچگیای خودته:)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
:))))) عکسش رو من گرفتم ولی اون "رستم" رو از تو خرت و پرت هامون پیدا کردم. مال منم نبوده همینجوری فرستادمش :خخخخ
mhv
mhv
٩٥/٠٢/٢٦
١
٢
تو جدول بیشتر از اسم نفر اول، اسم مرتضی تقی زاده خسرویه به چشم میاد!:)))
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
خب؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٦
٠
١
خخخخخخ:)
دریاجان
دریاجان
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
من دفه پیش نتونستم شرکت کنم:( عقب موندم خیلی:( ولی تیری به تاریکی دیگه این دفه شرکت میکنم ببینم چی میشه بلکه دلتون ب رحم اومد بهم رای دادین
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
پشتتیم :)
فاطمه سادات منافی
فاطمه سادات منافی
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
حیف که از کلمه خخخخ اصاا خوشم نمیاد و نمیتونم باش ارتباط دوستانه برقرار کنم وگرنه تو مسابقه شرکت میکردم :))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
ایده خنوکیه بنظر من. اخه همه ک وسایل نوستالژیک ندارن. و برا ماهم ک تقریبا نیمه دوم دهه ۷۰ هستیم همچین وسیله نوستالژیکی وجود نداره
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
من یه خودکار دارم ک خیلی خاطره برانگیزه=) حیف فقط برا خودم خیلی جذابه وگرنه عکس اونو میذاشتم
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
منم دهه هفتادیم! کلی وسیله نوستالوژیک هست بابا! همه مراحل که نباس راحت و دم دست باشه
E_aminigy
E_aminigy
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
چقدر سوالو انتقاد... دوستان این مسابقات یا مقالات یا عکس ها یا هرچیز دیگه ای که باعث میشه ما توی این دورهمی شرکت کنیم صرفا به خاطر ایجاد یک جمع دوستانست مهم نیست کی اول میشه مهمم نیست کی به کی رای میده مهم اینه که این یک فانه واسه سرگرمی واسه دورهم بودن واسه ایجاد یک جمع کاملا دوستانه پس عینک بدبینی رو از چشماتون برداریمو همه شرکت کنیم تا همگی جزوی از این مسابقه در گروه دوستانمون باشیم حالا اون وسیله نوستالژیک هرچی که میخواد باشه شاید حتی فقط واسه خودمون نوستالژیک باشه و بقیه چیزی ازش ندونن فکر کنید تو جمعی از دوستانتون نشستیدو قراره باهم یه مسابقه بدید همین...
سخی
سخی
٩٥/٠٢/٢٩
٠
٠
احتمال 99 % شرکت نمیکنم. به 2 دلیل. اول : بنده بچگی هام، اسباب بازی نداشتم و شاید گاهی با گل اسباب بازی درست میکردم برا خودم. بنابراین هیچ وسیله ی نوستالژیکی برام نمونده. دوم : هیچ شانسی برای برنده شدن ندارم! خخخخ. من یه بازنده ی واقعی ام. خخخ. امیدوارم بقیه موفق باشن.
E_aminigy
E_aminigy
٩٥/٠٢/٣١
٠
٠
چقدر منفی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٥
٠
٠
جیمی ها دقت کنید که میتونید دوتا سوژه واسه مسابقه بفرستید یعنی هر سوژه هم میتونه دوتا عکس داشته باشه. مجموعا 4 تا عکس
پربازدیدتریـــن ها
سند زدن چشم هایت به نام من

و چقدر این چشم‌ها با عینک خواستنی‌ترند

٩٧/٠٣/٢٧
آشنایی با تیم های گروه مرگ (گروه B) جام جهانی

بِکِش زیرش!

٩٧/٠٣/٢٧
شعری سروده خودم

دلتنگی

٩٧/٠٣/٢٨
شعری سروده خودم

من زنم!

٩٧/٠٣/٢٤
صفای وجود تو را عشق است

دست گل و شیرینی

٩٧/٠٣/٢٨
بر اساس واقعیت

اتاق؛ برترین رمان خواندنی امسال

٩٧/٠٣/٢٩
کارم را بساز

جنگ

٩٧/٠٣/٢٤
داستانی آشنا

منی که من باشم! / قسمت دوم

٩٧/٠٣/٢٧
کاش به خودمان بیاییم

از روزه تا فطر ذهنی

٩٧/٠٣/٢٩
شعری سروده خودم

عشق بادآورده

٩٧/٠٣/٣١
بوی تعفنش

کافی شاپ

٩٧/٠٣/٢٨
معرفی فیلم

اوکجا را حتما ببینید

٩٧/٠٣/٢٧
به خودتان رحم کنید

فقیر نباشیم

٩٧/٠٣/٢٨
شعری سروده خودم

آمدم

٩٧/٠٣/٣٠
شعری سروده خودم

خداحافظ رمضان

٩٧/٠٣/٢٧
روی موج مثبت

بن بست

٩٧/٠٣/٣١

هزار و یک داستان

٩٧/٠٣/٣١
ای آنکه هیچ یک از نامه‌هایم به دستت نرسید

تو را رقیبانی است

٩٧/٠٣/٣٠
عشق خطرناک ترین مخدر دنیاست

جادوی عشق

٩٧/٠٣/٢٩
حالمان خوش نیست

با توام دنیا

٩٧/٠٣/٣٠