Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - ایده‌گردی www.jeem.ir
ایده‌گردی
معرفی یک سایت خوب در زمینه ایده‌پردازی و نکاتی برای عملیاتی کردن ایده‌های ناب

ایده‌گردی

نویسنده : هنگ ژانادو

بهتر است همین الان باور کنید که شما هم یک فرد ایده‌پرداز و خلاق هستید؟ همه چیز از شما شروع می‌شود، شکل می‌گیرد و در شما تمام می‌شود. برخی هستند که از سر ذوق و شوق دست به ایده پردازی‌های جالب و بعضا قابل تاملی می‌زنند. می‌تواند علاقه باشد، یا حتی سرگرمی و یا حتی خودتان هم ندانید دقیقا چه اتفاقی افتاد که این اتفاقِ اتفاقاً اتفاقی، خوش اتفاق افتاد؟!

همه ما ذاتا دارای عقاید، دیدگاه و استعدادهایی هستیم که یک ایده از تمام این ویژگی‌ها زنده می‌شود. اما مهمترین نکته استفاده و بکارگیری صحیح از وجود درونی‌مان است. به نسبت هر چیزی احساس و دیدگاهی در درون‌تان خواهید داشت که با یک درک ساده اما درست می‌توانید به سمت علایق و خرج خلاقیت قدم بردارید. لازمه هرخلاقیتی نیاز است و تا نیاز و تقاضا احساس نشود، به فکر فرو نمی‌روید. شاید چالشی شیرین باشد که با خلاقیت‌ها و ایده پردازی و البته آزمون و خطا بتوانید مسائل و مشکلات سر راه‌تان را حل کنید. حداقل برای من شیرین بوده و شما هم این شیرینی را در کنار یک چای عصرانه امتحان کنید.

اما یادتان باشد صبور بودن مهترین چاشنی شما برای تبدیل ایده به واقعیت است. در این مطلب قصد داریم تا سایتی با محتوایی جذاب را به شما معرفی کنیم. خیلی خلاصه بگویم که می‌توانید ایده ببینید، ایده بگیرید و ایده بدهید و این تمام چیزی است که یک ذهن خلاق نیاز دارید.

«آیدیاز»، بانک ایده‌های نو است که با همفکری شما تکمیل می‌شود. می‌توانید دراین سایت با ایده‌های خلاقانه افراد در زمینه‌های مختلف که تاکنون ارایه و مورد استفاده قرار گرفته آشنا شوید. ایده‌هایی کاربردی و بسیار جالب و بامزه‌اند، در زمینه‌هایی مثل خانه و دکوراسیون، تبلیغات، لوازم شخصی و اداری، ورزش و سفر، کاردستی و مواد بازیافتی و... 

همین حالا گشت و گذار دراین سایت رو شروع کنید و شما هم در تکمیل آن سهیم باشید. اما چگونه می‌تواند ایده را به واقعیت تبدیل کرد؟

برای پاسخ به این سوال، رعایت چند مورد را به شما که می‌خواهید خلاق باشید پیشنهاد می‌کنم. به خودتان ایمان داشته باشید و نسبت به تصمیمی که می‌گیرید متعهد و مسئول باشید. ازآن‌جا که ایده پردازی با اجرای آن متفاوت است، از راهنمایی و تجربیات دیگران نهایت استفاده را داشته باشید. صبوری، ریسک پذیر بودن و علاقه به کاری که قرار است انجام دهید را پیش نیاز هر شروعی قرار بدهید. راهی مناسب و منطقی برای ارایه ایده خود به دیگران درنظر داشته باشید تا بتوانند شما را درک کنند. مهم‌تر از هرچیز هدفمند بودن کارتان و نیاز است.

هر چیزی به چیز دیگری وصل است. باید یاد بگیرید که چطور راه وصل شدن این نقطه‌ها به هم را پیدا کنید. چیزی که ممکن است امروز ایده اصلی شما باشد، وقتی افکار دیگری که می‌تواند با ایده شما مرتبط باشد را به هم وصل می‌کنید، می‌تواند به چیز بزرگتری تبدیل شود. هیچ‌وقت دست از وصل کردن نقطه‌ها به هم برندارید.

با دقت همه منابع خودتان را مشخص کنید و با کمک روابط، شبکه‌ ‌سازی و تقسیم منابع، فرصت گسترده‌‌تر شدن ایده‌های‌تان را بیشتر کنید. ایجاد حرکت تا حد زیادی با زمانبندی و مدیریت و گسترش منابع در ارتباط است. هر منبعی اهمیت دارد. باید بدانید چه زمان باید و چه زمان نباید از آن استفاده کنید تا بهترین استفاده ممکن را از مکان و زمان مناسب از آن‌ها ببرید.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
اووو چی همه مقدمه داشت..اصنم تنبل نیستم الان با گوشیم..شب میخونم و نظر میدهم:دی
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
خیلی طولانی نیست که.تازه خیلی هم جالبه. ممنون ما منتظر نظرتان هستیم:دییییییی
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
حالا من فکر کردم عکس داره ها :| اومدم دیدم کلی نوشتید :)))
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
اشتباه فکر نکردین, منتها عکسا تو سایته // حتما سر بزنین :))
ناصر
ناصر
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
آیدیاز واقعا وب سایت منحصر به فردیه در حوزه ایده. خوشحالم که شما هم باهاش آشنا هستید.
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٧
١
٠
همینطوره؛ سایت بسیار جالب و خلاقانه ایه :))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٧
١
١
بسیار خوب " ما هم یکی از این ایده پرداز ها هستیم " ^_^ ایده ی صندلی و تختخواب هایی که فضایی برای کتاب رو دارن رو خیلی می پسندم . تشکر.
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٧
١
١
انشاله موفق باشین؛ تشکر از شما خانوم حبشی
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
پرتقاله چه جالبه !
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
اره خیلی جالبه :))
میرزا
میرزا
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
جالبه، مرسی و اینکه خسته نباشید!
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
مرسی از شما، سلامت باشین :))
محبوبه عظیم زاده
محبوبه عظیم زاده
٩٥/٠١/٠٧
٠
٠
منو دقیقاً بردین به یکی از جلسات یکی از کلاسهای دوران دانشجوییم که استادمون راجع به همین بحث ایده و ایده پردازی صحبت میکرد. به بچه ها میگفت هرکسی یک کلمه بگه، بعد به طور تصادفی اونا رو دو به دو باهم ترکیب میکرد تا تبدیل بشن به یه چیز نو! چیزای جالبی ازشون درمیومد! :))))) تشکر از شما :)
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
تشکر از شما :))))
Cold
Cold
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
چه باحاله :))...من این سایت رو نمیشناختم...همین الآن میرم کلی ایده نگاه میکنم :)))
هنگ ژانادو
هنگ ژانادو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
چه خوب :-))
پربازدیدتریـــن ها