Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - کولی بازی رسانه‌ای www.jeem.ir
کولی بازی رسانه‌ای
جوابیه شدیدالحن جیم به کیروش، استقلال، اسدی و دیگران!

کولی بازی رسانه‌ای

نویسنده : علیرضا گرانپایه

نیاز نیست که حتما خوره فوتبال باشید تا متوجه دعوا این روزهای فوتبال ایران شوید. روزگار تغییر کرده است، دیگر برای فهمیدن دعواها و شنیدن متلک‌های آدم‌های شناخته شده ،نیاز به جاسوس نیست. کافی است سایت ورزش3 را باز کنید و اخبار اصلی آن را روزی دو، سه بار چک کنید، همین کار به ظاهر ساده شما را با دعواهای عجیب و غریب رسانه‌ای آدم‌هایی روبه‌رو می‌کند که همه آن‌ها یک صدا در بیانیه‌های خود فریاد: « من با شخصیتم ولی شما نیستی» را سر می‌دهند.

برای پیدا کردن متن بیانیه‌های چندباره دوستان گرامی، کار سختی ندارید، به همین دلیل در اینجا سعی شده از آوردن متن بیانیه‌ها اجتناب شود و تنها جوابیه (بر وزن بیانیه) داده شود، به دوستان گرامی که طی این ماجرا حسابی در صدر اخبار قرار گرفتند.

 

از: جیم

به: کارلوس کیروش 

مرد اصلی این ماجرا شما بودید. کسی که نشان داده به خوبی از پس مدیریت رسانه‌ها بر می‌آید. چه جالب که شما با این‌که تسلطی بر زبان فارسی ندارید، به این سرعت می‌توانید بیانیه‌های بلند بالایی علیه دیگران بنویسید. ای کاش شما که قرارداد میلیون یورویی با فدراسیون فوتبال بسته‌اید بیخیال 100 هزار یورو آل اشپورت می‌شدید و برای دریافت حق تبلیغات از این شرکت آن جنگ زرگری راه نمی‌افتاد. آخرش چه شد؟ شما نه تنها نتوانستید جواب محکمی به ادعا دریافت پول غیرمجار از شرکت آل اشپورت را بدهید بلکه مقابل وزارت ورزش و  نفر اول ورزش کشور قرار گرفتید. و ای کاش که این تمام ماجرا بود و شما بعد از دربی رحمتی را بی‌شخصیت خطاب نمی‌کردید؟ مهم نیست که در دایره واژگان شما این کلمه چه معنی دارد، مهم این است که شما درحالی که می‌توانستید مودبانه و کاملا حرفه‌ای بگویید که رحمتی در تیم شما جا ندارد، مانند خاله خان باجی‌ها پشت سرش از شخصیت او حرف زدید. بازیکنی که اگر نبود و آن توپ سرنوشت ساز را مقابل ازبکستان مهار نمی‌کرد، شاید شما امروز مانند زمان سرمربی‌گری‌تان در رئال مادرید و پرتغال از کار اخراج می‌شدید. کارلوس کی‌روش عزیز در یک بند بیانیه‌تان به مردم و رسانه‌ها، مقام‌های قهرمانی خود را یادآور شدید ولی ای کاش می‌گفتید که با تیم پر ستاره رئال چه بازی‌هایی به نمایش گذاشتید و بر سر تیم ملی پرتغال در یورو چه آوردید. چه حیف که شما فعلا عزیزدردانه فوتبال هستید و خط قرمز دوستان فدراسیون و نمی‌شود به این راحتی‌ها در مورد عملکرد تیم ملی فعلی، مرخصی‌های طولانی، دستمزد بالا و ... حرف زد.

 

از: جیم

به: علیرضا اسدی 

دبیر فدراسیون فوتبال کشور که دیگر همه خوب می‌دانیم در فدراسیون نقش نگهبان کفاشیان را از طرف وزارت ورزش بر عهده دارید. شما را چه به اظهار نظر در مورد رحمتی؟ قبول کنید که وقتی سرمربی تیم ملی از کمبود امکانات تیم ملی حرف می‌زند و می‌گوید هنوز که هنوز است با کمبود امکانات تمرینی مواجه هستیم، از شما توقع می‌رود به جای حرف زدن از فرگوسن و دروازبان تیم ملی به سراغ کار اصلی خود که بخاطر آن در فدراسیون حضور دارید، بروید. پول وزارت خانه که قرار بود توسط شما به فوتبال تزریق شود ، چه شد؟ دروازبان و مناظره در تلویزیون را ول کن، کار خودت را بچسب.

 

از: جیم

به: باشگاه استقلال

حتی زمانی که اتفاق نادری مثل کنسل شدن انتقال دخیا به رئال مادرید در دقایق پایانی پنجره نقل و انتقالات رخ می‌دهد هم شاهد این نیستیم که فردی در باشگاه رئال مادرید قلم در دست بگیرد و بر همگان بتازد. گفتید کی‌روش لقمه گنده‌تر از دهانش برداشته است. این ادبیات را تنها می‌توان در قشری از جامعه پیدا کرد که حضور آن‌ها در باشگاه استقلال کمی عجیب است. از طرفی گفته‌اید کی‌روش از رحمتی درخواست چیز دیگری داشته (احتمالا پول) و رحمتی به این درخواست اهمیت نداده است. طرح این ادعا برای رحمتی که داستان قهر او بر همگان روشن است کمی خنده‌دار است و البته از همه این موضوعات مهم‌تر، شما چرا به خودتان زحمت دادید و علیه سرمربی تیم ملی مطلب نوشته‌اید؟ درگیری رحمتی، اسدی و کیروش به شما چه ربطی دارد؟

 

از: جیم

به: علی کفاشیان 

دیگر حرف زدن از خنده‌هایتان کمی لوس شده است. الان باید از اخم‌هایتان بگوییم. از اخم‌هایی که کاش چند سال پیش در مقابل کی‌روش قرار می‌گرفت تا یک سرمربی تیم ملی به خودش این حق را ندهد که به این سادگی اعضا فدراسیون فوتبال را مورد تمسخر قرار دهد. کفاشیان عزیز که خودت هم بهتر از ما می‌دانی که اسدی توسط وزارت ورزش به تو تحمیل شده است، لطفا برای قرار گرفتن بر روی میز ریاست فدراسیون، هر درخواستی را قبول نکن. لطفا کمی مدیر باش.

 

از: جیم

به: سید جلال حسینی

در بین این درگیری‌ها مصاحبه‌ای از شما خواندم که کمی تعجب برانگیز بود. گفته بودی در این برهه حساس نباید از این کارها صورت بگیرد؟ کدام برهه حساس؟ صعود از گروهی که ترکمنستان و گوام حضور دارند حساس شده است؟ و اما گفته بودید، در آستانه بازی بسیار حساس مقابل گوام... بازی با گوام که روزگاری از ما 19 گل دریافت کرده است، بسیار حساس است؟ با این نگاه در آینده نزدیک در صورت برد مقابل ترکمنستان باید شاهد حضور پرشور هواداران فوتبال بر کف خیابان‌ها باشیم.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٨/١٢
٠
٠
:-)
Cold
Cold
٩٤/٠٨/١٤
٠
٠
باید کفاشیان و مهم تر از اون تاج رو عوض کنن ، واسه یه فصلم که شده لیگو تعطیل کنن....فوتبال ما نیاز داره که وارد یه دوره جدید و یه مدیریت جدید بشه