گالری عکس سایت جیم را ببینید!
منتخبی از عکس های ارسالی شما

گالری عکس سایت جیم را ببینید!

نویسنده : سایت جیم

عکس‌هایی که کاربران برای می‌فرستند قرار نیست فقط برود صفحه فوتوگالری و همان گوشه پایین بماند، سایت جیم، سایت خوانندگان نشریه است و همه محتوایش هم بستگی به نظر خوانندگانش دارد. گفتیم حالا که تعداد زیادی عکس زیبا داریم، منتخبی از آن‌ها را برایتان در این گالری جمع کنیم و بگذاریم برای نمایش تا همگان حالش را ببرند!

قبلاً هم نقاشی‌های ارسالی خانم حقیقت را برایتان گذاشته بودیم که اگر ایشان بیشتر کمک کنند و تعداد بیشتری نقاشی بفرستند، سری دوم آن‌ را نیز به همین زودی‌ها افتتاح می‌کنیم.

 

پرتغالی را anis برایمان فرستاد

 

نحوه تهیه عسل که نقاشی نسبتاً معروفی در فضای مجازی است را artmisfowl ارسال کرد.

 

فریاد بی صدا هم گل کاشته و عکس‌های زیبایی برایمان ارسال کرده است که برخی از آن‌ها را به ترتیب می بینید، عکس‌های متحرک ارسالی‌اش انصافاً قشنگ هستند!

 

 

 

 

 

 

 

آقای عطاری هم دغدغه‌های سیاسی‌اش را با عکس بودجه‌های نظامی نشان داد! اختلاف آمریکا با بقیه به شدت معنادار است.

 

m.maleki هم عکسش حسابی ما را خنداند.

 

مهری رضوی طوسی که از نویسندگان مجرب سایت نیز هست، عکس متحرک معرکه‌ای را ارسال کرد که پیشنهاد می‌کنیم تا آخرش را نگاه کنید.

 

m_vahedi هم عکس یک مجسمه را ارسال کرده است که در فیلم ارباب حلقه‌ها «اسمیگل» نام داشت.

 

خانم قربانی هم که از فعال‌ترین کاربران سایت هستند چندین عکس زیبا فرستاده بودند که سه تایش را اینجا گذاشتیم، عکس اول شیرینی‌های عروسی است که ایشان این اواخر رفته‌اند و عکسش را برای ما فرستاده‌اند تا دلمان حسابی شیرینی خامه‌ای هوس کند!

 

آقای سلیمانی هم مطالب زیبایی برایمان فرستاده هم عکس‌های زیبایی، این هم یکی از عکس‌هایش

 

saeede هم لطافت گل‌های گندم را فرستاده است

 

آقای هاشمی هم ابتکار جالب یک استاد دانشگاه را فرستاده. این استاد دانشگاه به دانشجویانی که تقاضای نمره بیشتر دارند فرمی را می‌دهد که باید با یک شاهد آن را امضا کنند. متن فرم بسیار آموزنده و جالب ناک است.

 

و بالاخره آقای وکیلی که عکس‌هایش هم مثل نوشته‌هایش جالب است. عکس آخر هم که مربوط به علی دایی است را دستمایه پوستر این مطلب کرده‌ایم.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
mhv1994
mhv1994
٩١/٠٨/٠٣
٤
٢
همه عکس ها جالب بود لذت بردیم به جز عکس اول خانوم فریاد که رونالدو مسخره کرد باید گفت اگه تیمتون تیم بود که دقیقه 94 سلتیک رو نمیبرد عکس خانوم طوسی فوق العاده بود
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/٠٨/٠٤
٢
٠
الان این عکس نشون میده من رونالدو رو مسخره کردم!؟ چه معلوم خودش خودش رو مسخره نکرده باشه!؟ این تصویر که نامو نشونی نداره! پس حتما اونقدری تابلو هست که هرکس بایه نظر میشناسدش! غیر اینه؟؟؟
f.haghighat
f.haghighat
٩١/٠٨/٠٣
٢
٠
چشم حتماً... عکس ها خیلی جالب بودند :)
s-sahra
s-sahra
٩١/٠٨/٠٣
١
٢
عکس ها خیلی خوب بودن. فقط چهارمین ارسالی که از فریاد بی صدا گذاشته بودین رو من خودم به شخصه دیدم که طراحی یکی از دوستانم بود.حتی الان اگه بخواین میتونم لینکشو در اختیارتون بذارم.حالا....
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/٠٨/٠٤
٠
٠
چه جالب! شما توی روز روشن در حضور خدایگان دنیای وبها اینجانب رو متهم به سرقت اثر هنری میکنید! بگید ببینم آدرس این دوستتون رو تا معلوم شه سارق اصلی کی هست؟?
n&n
n&n
٩١/٠٨/٠٤
٠
٠
سلااااااام.........اینف
n&n
n&n
٩١/٠٨/٠٤
٠
٠
سلااااااام.........اینفینیت برای همیشه...........به این سایت بیایییید...... آقای صباتوروخدا برررگگررررردید.........آقای مرادپورکجان؟؟؟؟؟؟؟
anis
anis
٩١/٠٨/٠٤
٠
٠
مهری رضوی طوسی منظور عکسش چی بوود؟!!
i.forouzan
i.forouzan
٩١/٠٨/٠٤
٠
٠
تا آخرش دیدی؟ حکایت دوستانی است که گذرشان به واحد ثبت نام دانشگاه ... افتاده است
zahra va hasan
zahra va hasan
٩١/٠٨/٠٥
٠
٠
khili jaleb bood mamnoooooooooooooon jim
hessemajhul
hessemajhul
٩١/٠٨/١٠
٠
٠
عالی بود
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
آفرین.