آنجلینا جولی بی‌خیال فالو کردن فرهاد مجیدی شد!
طنزیات

آنجلینا جولی بی‌خیال فالو کردن فرهاد مجیدی شد!

نویسنده : مجتبی آستانه

* محمد طاهری سرپرست پرسپولیس که این روزها خیلی در نقش مدیر عاملی باشگاه فرو رفته؛ گفته قرار است پرسپولیس را مثل یک باشگاه اداره کند! اما گویا نسخه ایشان برای اداره یک باشگاه کمی خلاقانه است، آخر در خارج کشور که هیچ، حتی در همین داخل کشور خودمان هم ندیده بودیم تیمی به جای جذب اسپانسر و در آمد زایی؛ از هوادارانش درخواست کمک مالی کند؛ آن هم نفری 5000 تومان. درخواست کمک‌های مردمی بیشتر برای اداره موسسات خیریه به کار می‌رود تا باشگاه‌های ورزشی و فوتبال. اگر تا چند وقت دیگر در سایت‌ها و وبلاگ‌ها با این تبلیغ رو به رو شدید شوکه نشوید: « با 5000 تومن چیکار می‌شه کرد؟ می‌شه 5 لیتر بنزین زد؟ می‌شه 2 تا فلافل خورد؟ با این گرونی‌ها هیچ کار نمی‌شه کرد؟ واقعاً تا حالا فکرشو کردی؟! با 5000 تومن می‌شه یه تیم رو نجات داد و از قعر جدول بالا کشید. این روزها با پنج تومن هیچ کار نمی‌شه کرد ولی اگر هر کدوم از شما فقط 5000 تومن به پرسپولیس کمک کنه، میشه با مجموع اونها پرسپولیس رو نجات داد و ایضا اگر 10هزار تومن کمک کنید قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود. (حالا که لطف می‌کنید 15هزار تومن بدید که جام حذفی رو هم ببریم)»

* موسسه نظر سنجی آمریکایی گالوپ؛ یک هفته بعد از اعلام 10 کشور که شادترین و غمگین‌ترین مردم را دارند، عصبانی‌ترین مردمان جهان را هم معرفی کرد. کشور عزیزمان ایران با همت هموطنان توانست افتخاری دیگر کسب کند و همراه با مردم عراق و کامبوج در بین 3 کشور اول قرار بگیرد. البته این مقام متاسفانه بعد از کم‌کاری ما ایرانی‌ها و از دست دادن جایگاه سال گذشته‌مان در لیست 10 کشور غمگین دنیا کسب شد. این پتانسیل را داشتیم که در عین غمگینی، عصبانی هم باشیم و در دوجبهه افتخار آفرینی کنیم که حیف نشد و غمگینی‌مان جایش را به عصبانیت داد.

این موسسه گفته است دلیل معرفی ایرانیان و عراقی‌ها به عنوان عصبانی‌ترین مردم جهان این بوده که ۴۹ درصد پاسخ‌ دهندگان در دو کشور گفته‌اند: «به تازگی عصبانی شده بودند». خب ولی این موسسه نمیداند که همه‌اش زیر سر جواد خان ظریف است که با به نتیجه رساندن مذاکرات خیل عظیمی را شاد و ایضا دلنگرانان را عصبانی کرد. دلنگرانان هم با عصبانیت‌شان خیل عظیمي را عصبانی کردند، مجددا خیل عظیم ، دلنگرانان را و باز هم دلنگرانان، خیل عظیم را و ... این چرخه ادامه داشت تا سرانجام به کسب این مقام نائل شدیم. 

* فدراسیون فوتبال ایران برای آبرو داری مقابل روبرتو کارلوس بعد از این‌که یک هم وطن شکرریز در فرودگاه به او پس گردنی زده بود؛ داستان این‌که طرف در حال زمین خوردن بوده و دستش ناگهانی به او برخورد کرده است و  من نبودم دستم بود؛ تقصیر آستینم بود؛ آستین مال کت ام بود و ... را تعریف کرده‌اند. اما این آبروریزی‌ها سر دراز دارد. در جدیدترین حمله مجازی توسط مردم همیشه در صحنه، فابیو کاناوارو مورد هدف قرار گرفت. آن هم به جرم فالو کردن فرهاد مجیدی در اینستاگرام. احتمالا او زمانی که فرهاد مجیدی را فالو می‌کرده، ذره‌ای فکر نمی‌کرد احتمال دارد مردمی از سرزمین پارس این گونه به او بتازند!

احتمالا در یکی دو روز آینده با چنین پست‌های اینستاگرامی توسط سلبریتی‌ها رو به رو باشیم:

Anjelina_jooli_1 : مستر فرهاد مجیدی؛ آی ام عاشق بازی شما ولی یو می دونی که برد وری حساسه. از اینکه فالو نمی‌کنمت واقعا ساری هستم!

David.bekham_orginal: فرهاد عزیز؛ بازی زیبایت مقابل ستارگان جهان من رو یاد دوران بازیگری خودم انداخت؛ خیلی دوست داشتم فالوت کنم ولی ببخشید این جا خانواده رد می شه و نمی‌خوام چشم و گوش پسرهام باز بشه! (گیر ندهید متن توسط گوگل ترنسلیت ترجمه شده!)

Figo.bejoonmadaram.asl: فرهاد جون؛ قصد داشتم لباسم رو با علی کریمی و فالو ام رو با تو تقسیم کنم ولی همون یک تکل حسین کعبی به عنوان خاطره از ایرانی‌ها برا هفت پشتم بسه. تو رو به خیر و ما رو به سلامت.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخ اون 30کله خعععععلی خوب بود!واقعن ما عصبانیم؟!:| گمون نکنم:|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
مرسی:) امروز فهمیدم ما واقعا خیلی عصبانی هستیم:|
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
این طور فک نمیکنم:|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
خخخخ این کمک خواستن مدیر عامل پرسپولیس واقعا مسخرس بخدا
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
بدبختی تیم ماس به خدا...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٦/١٢
٠
٠
عصبانی ترین کشور جهان که بیراه نیست.حقیقته.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
منم قبول دارم این حقیقت تلخ رو!
سعید حسینی
سعید حسینی
٩٤/٠٦/١٣
٠
١
واقعا فکر کردی طنز نویسی؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
احتمال دادم گفتم شاید باشم!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
اگر ناراضی هستین شما تشریف بیارین بنویسین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٣
١
٠
سلام. خیـــــــــــــلی خندیدم. وقعا به این میگن طنز. آقا مجتبی عزیز شما که به این خوبی طنز مینویسی چرا 4شنبه داوطلب نشدی واسه نوشتن طنز!؟:) خخخخخخخ. راستی واسه جریان اعلام شماره حساب بگم که خود من سالهاست به این فکر میکنم. وقتی سازمان تربیت بدنی سابق یا وزارت ورزش فعلی چنبره زده رو این 2تا تیم و نه از دل میشه واگزارشون کنه نه از دل میشه پول بده بهشون چاره همینه. باید اینکار انجام بشه تا آبروی وزارت ورزش در سطح جهانی بره شاید به خودشون بیان. اماراتی ها یا قطری ها اگه تیمی مثل پرسپولیس با این پتانسیل هواداریه بالا داشتن مطئنم نصف دار آمد نفتشون رو خرجش میکردن و تبدیلش میکردن به یه برند جهانی! تا کی باید ببینیم بودجه ی تیمای دیگه مثل سپاهان،ذوب آهن،فولاد و... قبل از شروع هر لیگ بهشون پرداخت میشه و اونا قبل از فصل نقل و انتقالات با جیب پر پول گلای سر سبد لیگ رو میخرن و پرسپولیس تا انتهای فصل نقل و انتقالات در حال رایزنی برای خرید مدیر عامل!!! هستش. بله سپاهانن و حالا حالاها قهرمانن چون زودتر از همه و چندین برابر همه پول میدن بهشون. وقتی پرسپولیس دستش از زمین و آسمون کوتاه هستش باید همچین کاری بکنه.بذار همه بهمون بخندن شاید به غیرت نداشته ی مسئولین فوتبالی بر بخوره. اگه مطمئن باشم این پول خرج تیم میشه نه خرج بزرگ شدن شکم آقا زاده ها منم کمک میکنم. اگه هوادار مطمئن باشه پول به پـــــــــــــــرسپولیس میرسه چنان پول میده که تا 10سال آینده تیم احتیاج به اسپانسر نداشته باشه. بخدا حیف پرسپولیس با این پتانسیل. اون تیمای که گفتم اونطوری بیت المال رو غارت میکنن و امثال تراکتور و ملوان به اسم تیم نظامی جور دیگه ایی. هیچ ربطی ندارن اما چون اسم تیم نظامی دارن بهترین هارو مفت میگیرن و چون واسه بهترینهای داخلی پول ندادن بازیکن خـــــــــــوب خارجی میارن 2میلیون دلار. هعیی پرسپولیس من،چقدر مظلوم و بی پناه هستی تو . . . آقا مطلب طنز بود اما یهو سر درد و دل ما باز شد و گفتیم چه کسی بهتر از یک پرسپولیسیه اصیل واسه درد و دل. این کامنتم خودش مطلبی میشدااا! خخخخخ . موفق باشی آقا مجتبی :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
ما مخلص شماییم. وقتی اساتیدی مثل شما در جلسه حضور داشتند اساعه ادب بود که ما شاگردان داوطلب بشیم. ان شاالله هفته دیگه می خواهیم یاد بگیریم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
چه دل پر دردی داشتی شما:)) . یه مساله مهم توی همین کمک مالی هواداران که خودت هم ذکر کردی همینه که آیا این پول واقعا به تیم کمک می کنه یا خرج یه سری چیزا میشه. نکته بعد اینه که این گدایی هم زیر سر وزارت ورزش چرا که می خوان پرسپولیس رو بی آبروتر کنن و نابودش کنن. بازیکنای پرسپولیس اعتصاب می کنن و تمرین نمی کنن به خاطر بی پولی بعد خبر می رسه که کمک مالی وزارت ورزش به حساب استقلال واریز شد! وقتی خود پرداز فوتبال ایران با اون رقم بالا درخواست خرید پرسپولیس رو کرد چرا بهش ندادن؟ بعد خواستن دو تیم رو بدن سایپا و ایران خودرو که با اعتراض مردم رو به رو شدن و مجبور شدن بگن اون هایی رو هم که خودمون پیشنهاد کردیم اهلیت ندارن! واقعا نوبره. پرسپولیس کمه کم 30 میلیون هوادار فقط توی ایران داره که اگه فقط یک بار و اونم 1000 تومن کمک کنیم بودجه خوبی واسه خرید بازیکن توی یک سال فراهم میشه. ولی این کمک زمانی باید انجام بشه که امثال طاهری بالا سر تیم نباشن. کسی که پرسپولیس رو داره با کمک وزارت ورزش به ورطه نابودی می کشه.
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
مجتبی عزیز الان من واقعا چی بگم؟ اون کامنت اولت عرق شرم و خجالت رو بر جبینم نشوند!:). من در اون لحظه فقط جوگیر شدم که داوطلب شدم. سر همه ی کلاسا همینطور جوگیر میشم ! خخخخخخ :) . باور کن حضور در اونجا و مصاحبت با شما دوستان واسه من بزرگترین درسه و حتی ذره ایی هم مثل شما نمیتونم بنویسم. باور کن تعارف نبود. 4شنبه وقتی خوندم مطلبم رو میبینی چقدر نا بلدم. در رابطه با کامت پایین هم که 100% درسته. طفلک پرسپولیس من. دقیقا نام دیگر اهلیت نداشتن «از خودشون نبودن» هستش. اگر یکی از دوستان آقای خادم تیم رو میخواست بدون بررسی تقدیمش میکردن. (که البته اگه دستشون واسه هوادارا رو نشده بود میدادن تیم رو به یکی از دوستاشون) . کاش مثل کشورای دیگه فضای فوتبالمون باز میبود . میدونی همین عربا که تو لیگ جزیره،لوشامپیونه،لالیگا و... تیم داری میکنن آرزوشونه پرسپولیس رو بخرن. پرسپولیس رو میخرن،ورزشگاه میسازن، بزرگای فوتبال رو میارن و... اما ما اینقدر فضا رو بستیم که... همه چیز رو قاطی میکنیم.فوتبال رو باسیاست... فقط باید گفت حیف و افسوس خورد. عصبانیم چون تا یادم میاد هی میگفتیم فصل بعد،فصل بعد،فصل بعد... کاش هیچوقت . بگذریم. بازم ممنونم واسه محبتت برادر :)
هادی قنبری
هادی قنبری
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
بسی شادمان و خندان گشتیم؛ باشد که از لیست غمگینان بیرون آییم..
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
سپاس:)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٦/١٣
١
٠
شاعر یک زمانی می گفت: تو خورشیدی ولی غروب نداری، آهای فرهاد مجیدی! (خخخ)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
خخخخ. شاعر احتمالا با علی آقا کریمی و مهدی مهدوی کیا و عابدزاده و ... آشناییتی نداشته!
translator
translator
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
چه بد . حالا امارشون دقیقه؟ نکنه از رو دشمنی باشه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
بهش می خوره که دقیق باشه! برای اینکه با گوشت و پوست لمس کنید دقایقی رو در خیابان های شلوغ و پرماشین تردد کنید!
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
کییییییییییییییییییییی گفته ما عصبانییییییییییییی هستیم نه کیییییییییییییییییییییییی گفته ها ؟! اسم بدین تا برم براش ! :دی از پارسال تا حالا همیشه فکر این بودم باشگاه پرسپولیس همچین چیزی رو اعلام کنه ولی فکر نمیکردم انقدر جدی گرفته بشه ، فکرمو دزدیدن :/ :| ، اون پس گردنی روبرتو کارلوس که دیگه فاجعه بود ... فالو و اینا هم که...هعی...ای بابا ای بابا ... ممنون از شما :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
خخخخخ. حیف شد که ایده تون رو دزدیدن! از طریق دادگاه پیگیری کنید! قربان شما:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
عالی بود.. خخخخ..خصوصا قسمت فرهاد مجیدی...خیلی خیلی متشکرات مستر آستانه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
منم ممنونم :)
t.m
t.m
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
خخخ عالی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٣
٠
٠
متشکرم:)
m_soltani
m_soltani
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
خیلی طنز قشنگی داشت ممنون اقای استانه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
نظر لطفتونه:)
S_khandandel
S_khandandel
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
عصبانی که خداییش راسته:-))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٤
٠
٠
خوبه اکثرمون قبول داریم:))
فائزه
فائزه
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
آخ آخ آخ چه قدرررر بددد :|||||.....دمتون گررم خیلی خوب بوددد =)))))))))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٦/١٥
٠
٠
مرسی:))
shekoofeh-r
shekoofeh-r
٩٤/٠٦/١٩
٠
٠
خخخخخخ عالی بودممنون:)
elnazi
elnazi
٩٤/٠٧/١٤
٠
٠
آخ آخ مث اینکه این نرفتن ب آسیاو2 تاستاره قهرمانی روپیرهن نداشتن و2 تا نایب قهرمانی توآسیا و3-4 تا سومی تو آسیا نداشتن بدجوری اعصاب پرس پول لیس ی هارو بهم ریخته....(لازم به ذکره که بگم همه این چیزایی که گفتم 2 بارقهرمانی توآسیاو 2تا نایب قهرمانی و3-4تا سومی،ازافتخارات اس اس عزیزمونه....زنده باداستقلالیا....)
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
لبخندش... چشمانش...

عشق پشت چراغ قرمز

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
تمامی متن‌های زیر شایعه هستند و قطعا واقعی نیستند! (خیابانی_طور!)

شایعات الشایدات!

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم

غصه ای که قصه شده است

٩٧/٠٢/٢٦
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
اقیانوس آرام

سال هاست…

٩٧/٠٢/٢٦
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠