چطور یک آریایی اصیل شویم!
پیرامون پیام‌هایی که صاحبان خون آریایی باید به اشتراک بگذارند

چطور یک آریایی اصیل شویم!

نویسنده : مهدیه جوادی

«روزی زنی نزد نادر شاه رفت و روسری خود را بر سر نادر انداخت و نادر پرسید این چه کاریست. زن پاسخ داد لچکم بر سرت باد .تو ولیعهد این سرزمین باشی وعرب‌ها به من تجاوز کنند. این را گفت و رفت. از آن روز نادر آن‌قدر از عرب‌ها قتل عام کرد که عرب‌ها به قصد عذر خواهی پیش نادر رفتند و گفتند دست از قتل عام آنان بردارد، نادر گفت شرطی دارم آن هم این است که مردان‌تان روسری بر سر کنند و مانند زنان در کوچه بازار راه بروند. به افتخار ایران و ایرانی اگر خون آریایی در رگ‌هایت است این پیام را به اشتراک بگذار»

این متن پیامی بود که در یکی از شبکه‌های اجتماعی خواندم، راستش داشتم شاخ در می‌آوردم که واقعا عده‌ای هستند که چنین اکاذیب تاریخی تابلویی را باور می‌کنند و مگر این خون آریایی که در انتهای پیام به آن اشاره شده چیست که ما را وادار به چنین کارهایی می‌کند؟!

پس سریعا دست به یک تحقیق کاملا من در آوردی زدم و فهمیدم دانشمندان به این نتیجه رسیده‌اند که گلبول‌های قرمز موجود در خون آریایی خیلی بیشتر از خون‌های دیگر است و رنگ خون آریایی خیلی پررنگ‌تر و در اصطلاح خودمان رنگین‌تر است. به همین دلیل فقط یک آریایی اصیل حق دارد همه اقوام و قبایل و نژادها را مسخره کند و اصالت خودش را در معرض چشم و حلق و دیگر نقاط بقیه نژادها قرار بدهد! برای همین چهارچوب اصلی یک آریایی اصیل (شما بخوانید نژاد پرست اصیل) را برای‌تان آوردیم. این چهار چوب در منشور کوروش هم آمده است که یک دانشمند فرانسوی این نکات را از آن استخراج کرده است و بعدش در کتاب خاطراتش نوشت: «من هم کاش یک آریایی بودم.»

1. یک آریایی اصیل اصلا تاریخ را مطالعه نمی‌کند و همیشه نمره تاریخ دوره تحصیلش باید زیر 10 باشد. هر گونه مطلب بدون منبع از اتفاقات گذشته و تاریخی را بدون تحقیق و خدایی نکرده ذره‌ای تفکر بازنشر می‌دهد و زیرش هم می‌نویسد فقط یک آریایی اصیل این مطلب را به اشتراک می‌گذارد.

2. یکی دیگر از نشانه‌های این افراد  این است که نمی‌داند چه افرادی آریایی هستند ولی در عین حال خودشان حتما آریایی هستند و هرجوری که شده دیگران را تشویق می‌کنند که مطلب‌هایشان را لایک کنند و یا به اشتراک بگذارند و یا به زبان ساده «یک آریایی اصیل نیستی اگر این مطلب را به اشتراک نگذاری!» و از آن‌جایی که خون، خون را می‌کشد همیشه یک آریایی در هر گروه پیدا می‌شود و مطلب را به اشتراک می‌گذارد و به گوش همه مردم جهان می‌رساند که ما به قول جناب خان «یه ای تو چیزایی تو خودمون داریم».

3. آریایی جماعت هیچ توجه نمی‌کند که برخی از هموطنان خودش که اتفاقا از دوره کوروش کبیر هم هموطنش بوده‌اند، عرب هستند و هر جور اهانت و شوخی را با اعراب می‌کند و به هیچ اخلاقی هم پایبند نیست.

4. آخرین گام و اساسی‌ترین نکته برای تبدیل شدن به یک آریایی اصیل توجه به خصوصیات اخلاقی خاص اوست. چون این نژاد خاص و چندین هزار ساله در خیابان زباله می‌ریزد و در رانندگی از همه جلو می‌زند، پشت سر دوستان و اقوامش حرف می‌زند به صفحه مجازی انواع فوتبالیست و هنرمند داخلی و خارجی حمله و فحاشی می‌کند و اعتراض به همه چیز و غر زدن روزانه به اضاع و احوال از عادات اوست.

============

پ.ن1: این مطلب در وصف آریایی نماها بود و ما منکر کلی آریایی و غیر آریایی ایرانی که مردم دیگر نژادها را مثل برادران خودشان نگاه می‌دانند نیستیم. اگر کمی دقیق‌تر در جامعه نگاه کنیم و عینک سیاه بینی را برداریم حتما این افراد را می‌بینیم، مردمانی که به هموطنان، هم‌دینان و هم نوعان خودشان عشق می‌ورزند، مردها و زن‌هایی که کلی دوست و رفیق ترک و کرد و افغان و عرب و تاجیک و... دارند. 

پ.ن2: پنجشنبه این هفته یک موضوع ویژه باحال در مورد نژاد پرستی در جیم داریم. جیم این هفته را از دست ندهید.

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
نعیمه السادات زینبی :)
نعیمه السادات زینبی :)
٩٤/٠٥/١٢
١
٠
وای از دست کسایی که فکر می کنن از بقیه بهترن و خونشون رنگین تره ! ممنون خانم جوادی بد جور به دلمون نشست ..
m.javadi
m.javadi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
واقعا همین طوره
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/١٢
٣
٠
دست مریزاد، طنز تلخی بود‎:(‎ ضمناً یه آریایی نمای اصیل باهرگونه اسم عربی مخالفت ورزیده، صرفاً چون اسم ایرانی اصیل نیس ولی مثلا اسامی با ریشه لاتین موردی ندارن!
m.javadi
m.javadi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
درسته البته بعضی وقتا توی عمل خودمون داریم آریایی اصیل نما میشیم. با اینکه پیامبر این همه تاکید داشتن همه برابرن مگر در تقوا
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٥/١٢
١
٠
درود بر شما آریایی اصیل :دی واقعا گل گفتی مهدیه بانو :)
m.javadi
m.javadi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
شرف به دوردت درودت به شرفت به نام کورش قیام کنیم :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
هیهات...داریم دیگه...کاش یه کم بیشتر رو کارها ورفتارمون تعمل بکنیم...مرسی از شما شیک نوشتی (^_^) قلمت مستدآم.
m.javadi
m.javadi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
ان شالله. کم کم و با کمک همدیگه حداقل تو جمع ها و گروههای دوستی مون سعی کنیم این رفتار زشت رو تقبیح کنیم. روایات رو پیداکنیم و بازنشر بدیم. ان شالله درست میشه. ممنون :)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
عاقا من تکذیب میکنم شباهت اسمیمو با حرفای نویسنده:دی...من آدم بدی نیسدم،این کارایی که گفتینو هم نمیکنم فقط از معنیِ آریایی خوشم اومده:دی...تشکرات خانوم جوادی:)
m.javadi
m.javadi
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
:)))
saiideh70
saiideh70
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
آریایی است دیگر ...
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
اگه خون آریایی توی رگ هاتونو کامنت بزارین...
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
نژادپرستی جزئی از خصوصیات آریایی هاست(این جمله رو استاد تاریخ ما گفت که اتفاقا جز عاستاد برتر تاریخ ایران هم بودن)نمونه ی بارزش هیتلر و بعضا شاهان ایرانی
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
حفظ هویت و اصالت با نژاد پرستی متفاوت است.متاسفانه افراد زیادی به بهانه میهن پرستی قومیت ها و نژادهای دیگر(به خصوص اعراب) را تمسخر می کنند،اگر این افراد مدعی فرهنگ و تمدن هستند باید سنت ها و آئین های نیک را ترویج کنند.از زمان رایج شدن شبکه های اجتماعی هر روز پیام هایی پخش می شود ضد اعراب که عموما بدون سند و نامعتبر است مانند باب شدن جملاتی از کوروش کبیر که صحتشان مشخص نیست.
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
اتفاقن این ظنز نبود و حقیقت محض بود!خیلی خیلی ناراحت میشم از این رفتار و حرفا و متاسفانه خیلی کم دیدم که به دیده ی انتقادی به این رفتارا نگاه کنن!
M.H
M.H
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
واقعا این اعراب رو باید مخسره کرد چرااونابه ما گدا زاده میگن زمانی ک ما ایرانیان دانشگاه و بیمارستان داشتیم اونا داشتن توبیابون دنبال ملخ میگشتن در ضمن همه که آریایی نیستن وهمه آریایی هاهم بد نیستن خانوم جوادی شماهم لطفا این نظریات علمی تونو با منبعش ذکر کنید در ضمن از خوبی آریایی هاهم بگید ب جایی بر نمیخوره مثل این ک یادتون رفته اولین منشور حقوق بشر مال اوناست یا اونا بودن ک برده داری رو ممنوع اعلام کردن شما دارید با نقد کسایی ک خودشونو آریایی بحساب میارن به یه تمدن بی احترامی میکنید واقعا ک امیدوارم نظرم نمایش داداه بشه
پربازدیدتریـــن ها
سند زدن چشم هایت به نام من

و چقدر این چشم‌ها با عینک خواستنی‌ترند

٩٧/٠٣/٢٧
آشنایی با تیم های گروه مرگ (گروه B) جام جهانی

بِکِش زیرش!

٩٧/٠٣/٢٧
شعری سروده خودم

دلتنگی

٩٧/٠٣/٢٨
شعری سروده خودم

من زنم!

٩٧/٠٣/٢٤
صفای وجود تو را عشق است

دست گل و شیرینی

٩٧/٠٣/٢٨
بر اساس واقعیت

اتاق؛ برترین رمان خواندنی امسال

٩٧/٠٣/٢٩
کارم را بساز

جنگ

٩٧/٠٣/٢٤
داستانی آشنا

منی که من باشم! / قسمت دوم

٩٧/٠٣/٢٧
کاش به خودمان بیاییم

از روزه تا فطر ذهنی

٩٧/٠٣/٢٩
بوی تعفنش

کافی شاپ

٩٧/٠٣/٢٨
معرفی فیلم

اوکجا را حتما ببینید

٩٧/٠٣/٢٧
به خودتان رحم کنید

فقیر نباشیم

٩٧/٠٣/٢٨
شعری سروده خودم

آمدم

٩٧/٠٣/٣٠
شعری سروده خودم

خداحافظ رمضان

٩٧/٠٣/٢٧
شعری سروده خودم

عشق بادآورده

٩٧/٠٣/٣١
ای آنکه هیچ یک از نامه‌هایم به دستت نرسید

تو را رقیبانی است

٩٧/٠٣/٣٠
عشق خطرناک ترین مخدر دنیاست

جادوی عشق

٩٧/٠٣/٢٩
حالمان خوش نیست

با توام دنیا

٩٧/٠٣/٣٠
روی موج مثبت

بن بست

٩٧/٠٣/٣١
وای از آن روز...

من یک سامورایی هستم

٩٧/٠٣/٣٠