در حمایت از جارچی جیک‌جیک کنید!
مشروح اخبار هفته‌ از زبان آقا و خانم جیمی

در حمایت از جارچی جیک‌جیک کنید!

نویسنده : آقا و خانم جیمی

خوش و بش هفته:

سلام و عرض ارادت خدمت شما جیمیان جان. راستش را بخواهید دلمان گرفته بود! یک جورهای ناجوری دلخور بودیم که چرا نظرات اخبار هفته، این‌قدر پایین است. تا این‌که خبرهای این هفته را خواندیم و دیدیم یک خواننده‌ی مردمی برای این‌که طرفدارانش را شناسایی کند و بقیه را بلاک، یا شاید هم دور هم بخندند، از آن‌ها خواسته برایش «بغ بغووو» کنند. شاید باورتان نشود، ولی ماموران اف.بی.آی هم این‌قدر ابتکار نداشتند، برای شناسایی خودی از ناخودی یا شاید هم نخودی! ما هم فکر کردیم گفتیم نکند ما طرفدار داریم ولی مشکل کمی نظرات پست‌هایمان به این خاطر است که رمزی نداریم؟ بنابراین برای راحتی شما از این پس کافیست در نظراتتان «جیک جیک» کنید، که هم به جیم می‌آید و هم حس نوستالژی خفنی دارد! در آخر این‌که: اگر روزی سری به برج میلاد زدید و دیدید که از سالن همایش هایش صدای بغبغو می‌آید فکر نکنید که سالن را تغییر کاربردی دادند به سالن پرورش کفتر! بلکه این صدای هواداران امیرتتلو است که در تایم استراحت کنسرت او؛ یک صدا در حال حمایت از وی می‌باشند!

 

مشاوره چی هفته:

طنزنویس: سلام جناب مشاوره‌چی، این هفته خبری خواندم از دستگیری فردی در زاهدان که اختلاس یک میلیارد ریالی انجام داده. ولی هر چه کردم مطلب طنزی به ذهنم نرسید! مرا چه می‌شود؟

مشاوره‌چی: جان دلم، اینقدر در این مدت خبرهای اختلاس چند هزار میلیاردی شنیده‌ای که عادت کرده‌ای و این یک میلیارد ریال به چشمت نیامده! توصیه می‌کنم سراغ سوژه‌هایی بروی که هیچ گاه تکراری نمی‌شوند، مثلا پاک ترین دولت تاریخ، که هر دم از آن باغ بری می‌رسد. مثل ماجرای شکایت جدید شورای هماهنگی امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از حمید بقایی (معاون اجرایی رئیس دولت دهم)، به دلیل برخی ساخت و سازها در مناطق آزاد و خودروهایی که گرفته‌اند و هنوز پس نداده‌اند.

طنز نویس: با این‌که دکترم گفته سراغ این‌ها نرو تا حال روحی‌ات  بهتر باشد، ولی خب زندگی خرج دارد! 

 

پیش بینی هفته:

قرار بوده همایشی با حضور حامیان محمود احمدی نژاد، با سخنرانی ایشان، در دانشگاه خودشان، از ساعت 9 صبح تا غروب امروز برگزار شود. که برخی نزدیکان وی این خبر را تایید کرده‌اند و گفته‌اند قرار است در قالب اردوی یک روزه انجام شود. ما مراحل این همایش را به صورت زیر به اطلاع شما می‌رسانیم:

* جمع آوری رضایت نامه‌های اردو همراه با امضا و اثر انگشت ولی، ساعت 9 صبح جلوی درب ورودی

تشکر مجری از حضور همایان و یکتایان در مراسم. (نکته: هما و یکتا نام شخص یا اشخاص خاصی نیست، یکتا نام جبهه سیاسی معاونان و وزرای دولت نهم و دهم است که مخفف «یاران کارآمدی و تحول ایران» می باشد و هما مخفف «هواداران محمود احمدی نژاد»)

سر دادن شعارهایی از قبیل: «بهار بهار، یا بهار، یارُم میایه، دلدارُم میایه» ، «- حرف تو دهنم فراوونه، نمیدونم کجا بریزم؟ - همینجا، همینجا» و ...

حضور احمدی نژاد برای سخنرانی: 

می‌گویند قطعنامه می‌دهیم، خوب قطعنامه بدهید، آن‌قدر قطعنامه بدهید که بشود چهار هزار تا، بابا دیگر آن ممه را لولو برد... اون که عددی نیست، گنده‌تر از اون هم عددی نیستند؛ بگذارید این جمله را بگم که آن ته چیزی که آن‌ها را می‌سوزاند چیست؟، بابا جان! آب را بریز همون جایی که می‌سوزد. چرا آب را جای دیگری می‌ریزید؟ آن ‌زمان ‌ملت ایران درسی به آن‌ها داد که تا ابد آن را فراموش نخواهند کرد؛ حالا که پشم و پیل همه آن‌ها ریخته است...

خروج یکی یکی حضار از سالن؟ نه، اشتباه شد، این‌جا همه حامی هستند، بنابراین: درآمدن اشک حضار

پایان مراسم و پیشنهاد حضار برای تغییر نام جبهه به پارمیدا یا شراره، زیرا فراگیرتر هستند و می‌شود از شعارهای جدید «وای وای وای پارمیدای من کوش؟» یا «بازم، شراره، دلارو دیوونه کرده» استفاده کرد. 

 

افشاگری هفته:

دکتر احمدی نژاد از اسحاق جهانگیری (معاون اول دولت روحانی) به علت تشویش اذهان عمومی و اتهام‌های ناروا به دولت نهم و دهم شکایت کرد. یکی از سایت‌های نزدیک به دکتر احمدی نژاد؛ دست به افشا گری زده که ایشان بنا به درخواست‌های مکرر مردم از اسحاق جهانگیری شکایت کرده است. ما هم اول مثل شما باورمان نمی‌شد ولی بعد از رفتن به نارمک و پرس و جو از میوه فروشی سر کوچه دکتر فهمیدیم که بعد از درخواست‌های مکرر برای ریاست جمهوری مجدد ایشان، دومین درخواست مردم شکایت از جهانگیری بوده است.

 

تیتر در هفته:

* حضور موگرینی در تهران؛ موگرینی: گفتگوهای خوبی با روحانی و ظریف داشتم.

موگرینی: حرفا که همه زده شده، هدف گفتگو نبود، دلم برای بروبچه‌های مذاکره تنگ شده بود.

* محمدرضا خباز (نماینده مجلس): برای هر تخلف احمدی نژاد باید یک هفته عزای عمومی اعلام کرد

هجوم سرمایه گذاران ایرانی و خارجی به بازار خرما و میکادو

* کم‌مصرف‌ترین موتورهای دنیا، در خودروهای داخلی (جراید)

ایران خودرو: هل دادن، پاک‌ترین و کم مصرف‌ترین راه بود.

* مرگ ۶۶۶ معتاد در ۳ ماه (جراید)

یک فعال فرهنگی: این تعداد مرگ در بین معتادان، نشان از حضور فراماسونری‌ها در ایران دارد که اتفاقا این عدد در فرهنگ فراماسون ها معنای بسیار قبیحی دارد!

 

پیشنهاد هفته:

از آنجایی که مددی (عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای رقابت) اظهار کرده: فرمول قیمت گذاری خودرو در شرایط پساتحریم از سوی شورای رقابت تغییر خواهد کرد؛ ما فرمول پیشنهادی خود را تقدیم می‌کنیم:

ضرب بزرگترین عددِ سرعت سنج اتومبیل در بزرگترین عدد دور موتور آن به علاوه تعداد پیچ و مهره‌های مصرف شده، ضرب در عدد 111 یا 131 یا 141 با توجه به مدل خودرو که عدد حاصل به میلیون ریال می‌باشد. و من ا... توفیق.

 

آرزوی هفته:

در خبرها داشتیم که عده‌ای از دانشجویان پزشکی برای شادی روح آن عزیز از دست رفته و همچنین تسلی دل بازماندگان با تعدادی جسد در حال تشریح عکس سلفی گرفتند و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند! آرزومندیم اگر خدایی ناکرده این دانشجویان فهیم پزشک شدند زیر دست‌شان نیفتیم والا در حین عمل جراحی و وقتی دل و روده‌مان بیرون است، هوس سلفی گرفتن خواهند کرد! جای شکرش باقی است که شاغلین صنف مرده شوری هنوز هوس سلفی گرفتن نکرده‌اند.

 

نتیجه گیری هفته:

معاون بهداشت وزیر بهداشت پس از افتتاح مرکز سلامت در استان همدان؛ گفته که 19 میلیون نفر در کشور غذای ناسالم مصرف می‌کنند و ما به دنبال اصلاح سیستم هستیم تا بتوانیم در 10 سال آینده 25 درصد از مرگ و میر‌ها و 30 درصد از مصرف سیگار را کاهش دهیم .

1. بسی خوشحالیم که در کشورمان 19میلیون نفر وجود دارند که غذای چرب و فست فود مصرف می‌کنند و دست‌شان به دهنشان می‌رسد در این وانفسای گرانی و رکود بازار!

2. بسیار بیشتر از خوشحالی‌مان؛ متعجبیم که چرا قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنها به حذف بیش از یک میلیون نفر از دریافت یارانه اشاره کرده است؟ پس این 18 میلیون مرفه دیگر چرا شناسایی نشده و به حذفشان اشاره نکرده‌اند؟!

 

تشکر هفته:

معاونت زیباسازی شهر تهران درباره به سرقت رفتن مجسمه پست در خیابان امام خمینی گفت: «بعد از چند روز از نبود مجسمه بر ما مسجل شد که این مجسمه مفقود شده است!»

از مسئولین وظیفه شناس شهرداری تهران بسیار متشکریم که بعد از گذشت تنها چند روز؛ مفقود شدن مجسمه برای‌شان مسجل شده است، چرا که در کشور دکل نفتی به آن بزرگی و پول نفت به آن هنگفتی گم می‌شود و مفقود شدنش بعد از چند ماه یا بعضا چند سال برای مسئولین دولتی مسجل می‌گردد! پس سزاوار است که بگوییم قالیباف و رفقا، مچکریم!

 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
توجه: قسمت سخنرانی دکتر احمدی نژاد برگرفته از سخنرانی های ایشان در مردادماه و آبان ماه سال 89 می باشد، آقا و خانم جیمی هیچ مسئولیتی را در قبال این سخنان بر عهده نمی گیرند! همچنین از اینکه شعارها را با آهنگ خودشان خوانده اید بی نهایت سپاس گذاریم!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
سپاس گزار بود منظورم!! :دی
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
عاااااالی بود :) مخصوصا مرگ 666 هزار معتاد :دی /// الان ما باید جیک جیک کنیم ؟! :/ خخخخ
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
666 معتاد :| هزار نداره
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خیلی خیلی تشکر :) / جیک جیک؟ 66 هزار؟ خخخخخ
eli_mah
eli_mah
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خیلی عالی بود واقعا باید جیک جیک کنیم؟:دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
ممنون خیلی زیاد... ما چقدر طرفدار داریم و نمی دونستیم :))) همین کافیه، نیاز به جیک جیک نیست! خخخخ / دم شما گرم :)
نعیمه السادات زینبی :)
نعیمه السادات زینبی :)
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
جیک جیک جیـــــــــــک جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــک جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کافیه یا لازمه خودم رو خفه کنم خخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
خخخخخ نعیمه :))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
بابا اومده ... چی چی آورده؟ ... طرفدار آورده ... با صدای چی؟ .... با صدای *** ..... خخخ ..... منم طرفدار میخوام ... منم آدمم خب!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
:)))) کجاست پس؟ کو طرفداراتون؟ / اینجا محل کسب و کار ماست، شما برین یه جای دیگه بساط کنین! خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
برادر حمید سانسور؟؟ اینه رسمه حمایت؟ فحــــــــش دادی؟؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
این سانسور به صورت خودجوش از طرف خودم صورت گرفت ..... از بس که پسر خوبی هستم .... :)))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
ویز ویز :| :)) خیلی خوبهههه ازتون ممنونم فرانک و آقای خطیب ممنونم :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
عالی بود ویز ویز :)) ما ممنونیم که میخونید اینجا رو :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
ما نیز از شما سپاسگزاریم
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/٠٩
٠
٠
من بازم اذعان میکنم که هلاک پیشنهادات هفته تونم، انقد هلاک که از خود بیخود شده و دهان به بانگ جیک جیک گشوده ام‎;)‎
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
دفعه قبلی پیش بینی نبود؟! ما هم هلاک شماییم که هوامونو دارین :)) ممنون :)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
پیش بینی یا پیشنهادشو یادم نیس، مهم اینه که منو به درجات اعلای هلوک(بر وزن سلوک) رسونده!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
آرزوی هفته بهتر از بقیه بود
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
نوش جان... البته آقای جیمی نوشتنش :دی
sjalal
sjalal
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
اگر بر روی سوژه های ناب تر و غیر تکراری تمرکز کنید نتیجه بهتری حاصل می شود
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مرسی:) فقط کاش ضعیف ترین یا همون بی نمک ترین هم انتخاب می کردید تا بدونیم نقاط ضعف و قوت کجاست
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
ميشه ميو ميو کرد؟ جیک جیک دوس ندارم :دی....ولی واقعا عالی بود...خصوصا قسمت پیش بینی..!خخخ...خیلی خیلی ممنون :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
اومممم، اونم میشه. اشکال نداره :))) خیلی خیلی خواهش، ما ممنونیم :)
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
جیک جیک=))خخخ خیلی هم عالی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
طنین :)))) ممنون که خوندی :) آواتار قدیمیتو پوشیدی؟ :)
tanin
tanin
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
ارههههههههههههههه دلم براش تنگ شدههههههههههههههههه بودووووووووووود:))))))))))))))))))خواهش هم مینماییم:))))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
مرسی از یکایکی که ما رو با جیک جیک هاتون حمایت کردید! فکر کنم همه بیشتر از قسمت خوش و بش هفته خوششون اومده. ای کاش بزگواری کنید و بی نمک ترین قسمت مطلبمون رو هم می گفتید تا علاوه بر نقطه قوت به نقاط ضعفمون هم پی ببریم.
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
من از آرزوی هفته خیلی خوشممممممممممم اومد :)))) الهی آمین :))) خسته نباشید فرانک عزیز و آقای آستانه :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٥/١١
٠
٠
خیلی ممنون و متشکر. لطف دارین :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
سپاس گزارم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
اَخیییی :)) مام جیک جـــــــــیک (^_^) خیلی هم عالی بود روحمونم جلا پیدا کرد...مشروح اخبار گفتن هاتون مستدآم....
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
حمایت شما نیز مستدام :)
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

عشق شاید که بشکند من را...

٩٧/٠٣/٠٢