هفت دلیل برای دوست داشتن بینی بزرگ‌تان!

هفت دلیل برای دوست داشتن بینی بزرگ‌تان!

نویسنده : psk

شاید بسیاری از ما حس می‌کنیم که بینی بزرگی داریم و دوست داریم که عمل جراحی بینی را تجربه کنیم. در این مطلب شما را با هفت دلیلی اشنا می کنیم که بینی بزرگ خود را دوست داشته باشید!

 

۱. بینی‌های بزرگ جالب‌ترند

«بزرگ» کلمه‌ای مبهم و غیر معمول برای توصیف کردن چیزی با انواع گوناگون، مثل بینی است. من بیشتر ترجیح می‌دهم هنگام صحبت کردن راجع به مسئله مهم بینی، از کلمات توصیفی مانند کلاسیک، پهناور، عقابی، باریک، نوک تیز، کج، و رومی استفاده کنم. متوجه نکته شدید؟ من ترجیح می‌دهم بجای اینکه بگویم یک بینی بزرگ دارم، بگویم یک بینی رومی دارم. من همینم! این جذاب‌تر و دلنشین‌تر بنظر می‌رسد؛ هدف هم همین است. زیبایی قراردادی، اغراق شده است. هر کسی می‌تواند با مقدار کمی مهندسی، زیبا بنظر برسد. دلپذیر بودن، بسیار بیشتر از صورتی کردن موهایتان یا داشتن پیرسینگ بینی است. دلپذیر بودن در ژن است. یک زیبایی دلپذیر، از شلوغی به دور است.

 

۲. کسانی که بینی بزرگ دارند، دلپسندند

من ادعا نمی‌کنم بینی بزرگ جذاب است، بلکه تمام وجود فرد، دلنشین است. شاید جمله ی «آن به شما شخصیت می‌دهد» از همینجا می‌آید. اگر شما یک بینی بزرگ دارید، احتمالا این جمله را بارها در موقعیت‌های مختلف از اطرافیان خیرخواه و مهربانتان شنیده‌اید که تصور می کردند مشغول تعریف از شما هستند. اما برای شخصیت های کارتونی دماغ گنده هم میتوان همین جمله را به کار برد! این جمله هیچ بار معنایی خاص و ماندگاری ندارد. از طرف دیگر، رشد کردن و بزرگ شدن با یک دماغ بزرگ و داشتن یک احساس بد نسبت به ظاهرتان، ممکن است شما را مجبور کند شخصیت خود را توسعه دهید و آنرا برجسته نشان دهید.

بنابراین، دماغتان به شما شخصیت نمی دهد، بلکه شخصیت شما را می سازد. میدانم! خیلی سخت است که بابت یکی از اعضای صورتتان به شما لقبی بدهند، مثل القاب دوران کودکی  مانند دندان خرگوشی، صورت کک مکی و دماغ هویجی. (بله! من همه ی آنها را شنیده ام!) اما این القاب را به چالش بکشید. من هیچوقت با یک خانم به تمام معنا با یک بینی بزرگ ملاقات نکرده ام… زیرا همیشه شخصیت فوق العاده شان بیشتر از بزرگی بینی شان به چشم می آید.

 

۳. یک بینی بزرگ باعث می شود شما جذاب تر بنظر بیایید

زیرا با بینی خود کنار آمده اید. همه ما افراد بزرگسال هستیم. مگر نه؟ ممکن است همه ما در سال های نوجوانی، تفکرات خنده داری درباره ی واقعیت زیبایی درون داشتیم. اما بعد از دوران بلوغ همه ی ما فهمیدیم که زیبایی درون واقعیست. تمام زیبایی، این است که شما چه احساسی به خودتان دارید، که این احساس در رفتاری که با خودتان دارید منعکس می شود. همین و بس!

برای داشتن شخصیت فوق العاده، ظاهر، همیشه در درجه ی دوم اهمیت قرار دارد. با اعتماد بنفس، من توانستم یک سوختگی درجه ی سه را خوب نشان بدهم! برای شخصی که با استانداردهای زیبایی مطابق است، راحت است که احساس جذابیت بکند، اما وقتی شما با ایده آل های زیبایی متناسب نباشید، واقعا باید برای داشتن احساس خوب تلاش کنید. اگر شما با وجود بینی بزرگتان احساس زیبایی کنید، اطرافیان نیز باور خواهند که شما بسیار زیبایید. داشتن یک بینی بزرگ، به من این فرصت را داد که مثل یک ببر سفید یا یک ماهی گرمسیری، منحصر به فرد باشم!

 

۴. بینی های بزرگ جهانی اند

لازم نیست خیلی دورتر از خاورمیانه را نگاه کنیم تا به چشم انداز وسیع تری از زیبایی دست بیابیم. خانم ها در سراسر اروپا، هند، آفریقا و آمریکا با افتخار در حال خودنمایی با بینی های نه چندان کوچکشان هستند. در بسیاری از فرهنگ ها،بینی بزرگ، نشانه ای از هوش و یا رفاه است و مردم هرگز به بزرگی بینی آنها اشاره منفی نمی کنند. اگر در ژاپن کسی به شما بگوید که بینیتان بزرگ است، در حقیقت قصد تعریف کردن از شما را دارد.

 

۵. بینی بزرگ نشانه یک میراث با افتخار است

من هرگز به انجام عمل جراحی بینی فکر نکردم و برای این، باید از مادرم تشکر کنم. من بینی او را به ارث برده ام. و مادرم، حتی اگر خودش متوجه نشود، بسیار زیباست. من می خواستم وقتی بزرگ شدم شبیه او شوم. پدرم، و مادرش هم بینی های زیبایی داشتند. بینی مادربزرگم در نوک، مانند یک پرنده ی منحنی داشت! وقتی لبخند میزد، کل صورتش می درخشید و نوک بینیش بیشتر از لبهایش می چرخید. زیبایی او درخشان بود. بینی من نشان دهنده ی قومیت من است و از اجدادم به من ارث رسیده. تغییر دادن آن به اینکه من چه کسی هستم و از کجا آمده ام، بی احترامی خواهد کرد.

 

۶. بینی های بزرگ کلاسیکند

از لحاظ تاریخی، بینی های کوچک همیشه بهترین نبوده اند. در روم باستان، بینی های استخوانی بلند، بسیار مورد احترام بوند. نگاهی به مجسمه ی یونانی، الهه آتنا بیاندازید. این الهه با بینی پهن و بزرگش مورد احترام و جلال بود. در دوره ی رنسانس در اروپا، اگر صورتی بینی برجسته و بزرگ نداشت، مورد توجه قرار نمی گرفت.

 

۷. آقایان با بینی بزرگ جذاب ترند

اگر چه بسیاری از مردان نسبت به بینی های خود احساس خوبی ندارند، اما جامعه آنها را بسیار آسان تر می پذیرد. منظورم این است که بیخیال! شما تا حالا چند زن بینی های مشابه بینی آدرین برودی، اندی سمبرگ، خاویر باردم و یا اوون ویلسون را در مجلات، فیلم ها و یا تلویزیون دیده اید؟ بهرحال تمام این افراد با وجود بینی های بسیار بزرگ، هنوز هم جذابند!

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
ضمن اعتقاد به ارجح بودن زیبایی درون، همیشه خدا رو بابت بینی کوچیک شکر میکنم، چون اصلا ظرفیت شو ندارم با بینی بزرگ کنار بیام!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
هرکی هرکار دوست داره بکنه :دی آقا دوست داری عمل کنی برو عمل کن! من با همین دماغ بزرگم خوشحالم :دی
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/١٦
٣
٠
راستی این حرفای کلیشه ای رو هم نزنین که شخصیت به ظاهر نیست و اینا. چون تو این مملکت هرچی بوده همیشه ظاهرداران(!) متشخص شمرده میشن و بقیه نه
hadi_ghanbari
hadi_ghanbari
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
همینی که هستیم خدا رو شکر, و روزبه روز هم تلاشِ بجا میکنیم برای بهتر شدن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٦
٣
٠
باز بحث دماغ شد :)) جای اشکمهر و آقا کامران میرزا خالی :)) عاقا من هنوزم با دماغم مشکل دارم. همسری میگه خیلیم خوبه اما من دوسش ندارم :(((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
منم مال خودمو دوست ندارم/
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٧
٠
١
معلوم هست شماها کجایین؟ :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/١٧
٠
١
جای که یکی تحویلمون بگیره |:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/١٧
٠
١
من سوالات زیادی دارم...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٩
٠
١
بپرسين خب
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/١٩
٠
١
اینجا نمیشه و نشده که بشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/٢٠
٠
١
وبلاگم.
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
تا حالا ازین زاویه بش نیگا نکرده بودم!خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
بعد ی سوال!الان این بنده خدای توی عکس،بینیش بزرگه؟!خخخ
n_rohani
n_rohani
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
من که خدای را صد هزار بار شکر یک عدد بینیه سرپایین کلاغی بزرگ دارم نیازی ب عمل نمیبینم
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
ترجیح می دهم با رفتارم جذاب باشم و با تحول درونی
poone_panahi
poone_panahi
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
به قول آقای جوان من حالم با دماغم خوبه!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
سلام:خداهرعضوی رامتناسب بادیگراعضاخلق فرموده است.متشکرم.زنده باشید
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
خخخخخ بینی پهناور:دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
جراحی زیبایی آخرین چیزیه که توی زندگیم بهش فکر میکنم!
آلوچه
آلوچه
٩٤/٠٤/٢٢
١
٠
من بینی پهناور دارم که موجب منزوی شدن من و دور شدن از اجتماع شده... همه برای آدم های زیبا احترام بیشتری قایل اند... مدت مدیدی است به عمل زیبایی فکر میکنم:(
پربازدیدتریـــن ها
از صدا و سیمای میلی تا بی تفاوتی زنان

من به این سکوت معترضم!

٩٧/٠٢/٢٥
لبخندش... چشمانش...

عشق پشت چراغ قرمز

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

تمام خانه‌ای که پریشان گشت

٩٧/٠٢/٢٥
تمامی متن‌های زیر شایعه هستند و قطعا واقعی نیستند! (خیابانی_طور!)

شایعات الشایدات!

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم

غصه ای که قصه شده است

٩٧/٠٢/٢٦
این بزرگترین آرزویم بود

سرعت ثانیه های زندگی

٩٧/٠٢/٢٥
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
اقیانوس آرام

سال هاست…

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠