Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - طرح قرآنی 1436 www.jeem.ir
طرح قرآنی 1436
جدول تقسیم بندی صفحه‌ها در دهه دوم از طرح ختم قرآن جیم

طرح قرآنی 1436

نویسنده : علیرضا خورسندی

از امام صادق ـ علیه السلام ـ نقل شده است که: «قلب‌ها نیز مانند آهن زنگار می‌گیرد. سؤال شد با چه چیزی زنگار را باید زدود؟ فرمودند: خواندن قرآن»

انشاالله که تا این لحظه طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق قرار گرفته باشد. در این مطلب برنامه دهه‌ی دوم ختم قرآن جیم را در اختیار شما می‌گذاریم که از لینک‌های انتهای مطلب، می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید اما قبل از آن لطفا توضیح‌های اجرای این دهه را در ادامه بخوانید:

دهه قبل برنامه به این صورت بود که دو ختم قرآن داشتیم و هر چهار روز یک ختم انجام می‌شد. اما این دهه به دلیل افزایش شرکت کننده‌ها، برنامه برای سه ختم بسته شده است. این سه ختم به این صورت است که هر سه روز یک ختم انجام می‌شود و در پایان روز نهم، برنامه ختم اصلی تمام می‌شود. اما برای تکمیل شدن ختم‌های این دهه، باید صفحه‌هایی که برای هر نفر در برنامه‌ای دوم مشخص شده خوانده شود. برنامه دوم صرفا برای روز آخر تنظیم شده و تکرار ندارد.

یک مثال برای توضیح بیشتر: فرض کنید شخص برای این دهه درخواست خواندن 5 صفحه در روز را داده است، برنامه او بر این روال است: او باید روزانه 5 صفحه را بخواند. در طی 3 روز 15 صفحه میخواند و در سه روز بعدی همین 15 صفحه را تکرار می‌کند تا روز نهم که 3 بار این 15 صفحه را خوانده است. در روز دهم باید 5 صفحه غیر از صفحه‌های قبلی را بخواند که در برنامه‌ای دوم برایش مشخص شده است.

کسانی دوست دارند در دوره‌ی بعدی در این طرح باشند در همین پست اعلام کنند که از بین یک آیه تا 5 صفحه در روز، چقدر می‌توانند بخوانند تا در دهه بعد آن‌ها هم جزو شرکت کننده‌ها باشند. اگر در بین شرکت کننده‌های فعلی کسانی هستند که برای دهه بعد می‌خواهند تغییری در برنامه‌شان بدهند لطفا آن‌ها هم همین‌جا اعلام کنند. زمان شروع این دهه از یازدهم ماه مبارک رمضان تا بیستم این ماه می‌باشد. اگر باز هم سوالی بود پاسخگو هستم.

* یک سوال که شاید برای شما هم پیش آمده باشد این است که اگر کسی از شرکت کننده‌ها نتوانست صفحه‌هایی که به عهده‌اش هست را بخواند تکلیف ختم قرآن چه می‌شود؟ جواب این سوال این است که آن فرد تا آن صفحه‌ها را نخواند (بعد از تمام شدن دهه روزش مهم نیست فقط باید خوانده شود) ختم کامل نمی‌شود اما دیگر شرکت کننده‌ها وظیفه‌ای در قبال آن ندارند.

* لینک اول » فایلPDF  لیست اصلی (حجم کمتر)

* لینک دوم » تصویر لیست اصلی (حجم بیشتر)

** لینک سوم» فایلPDF  لیست روز آخر (حجم کمتر)

** لینک چهارم» تصویر لیست روز آخر(حجم بیشتر)

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
vesal
vesal
٩٤/٠٤/٠٦
٠
٠
مرسی:)....اجرتون با قران.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٦
٠
٠
روزی 1 صفحه برای دوره های بعد.....
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٠٦
٠
٠
روزی 2صفحه ممنون
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
وای الن فهمیدم لیست جدیده:|گیجم من بخدا:|
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/٠٦
٠
٠
^_^تشکرات فراوان:)
مریمی
مریمی
٩٤/٠٤/٠٦
٠
٠
خیلی ممنون.ملتمس دعا
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
ممنون :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
خیلـــــــــــــــــــــی هم عالی (^_^) اجرکم عندالله :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
خسته نباشید :) همون سه صفحه :)
یه آدم
یه آدم
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
همون روزی 5 صفحه:)
روح انگیز
روح انگیز
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
سلام.منم روزی 4 صفحه
ghazale
ghazale
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
من روزی 3 صفه
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/٠٨
٠
٠
روزی 1 صفحه برای دوره بعدی ... طاعات قبول :)
f_etemadi
f_etemadi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
خیلی ممنون ازشما ' قبول باشه از همگی :) برای دهه سوم هم 5صفحه
raaahil
raaahil
٩٤/٠٤/١٣
٠
٠
سلام.قبول باشه:) لطفن سه صفحه برای دهه سوم.متشکرم
بانوی اردی بهشت
بانوی اردی بهشت
٩٤/٠٤/١٣
٠
٠
باسلام! لطفن دوصفحه برای دهه سوم.ممنون.
پربازدیدتریـــن ها