از خط قرمز متنفرم

از خط قرمز متنفرم

نویسنده : AsedHamid

از خطوط قرمز متنفرم. از بچگی همین‌طوری بودم. من نمی‌توانم تحمل کنم کسی من را از چیزی یا جایی منع کند و برایم قانون بگذارد. حتی از خیلی چیزها که خط قرمز نبودند ولی مانع من برای رسیدن به خواسته‌هایم می‌شدند بدم می‌آمد.

البته خطوط زیادی در دنیای ما هست که خیلی‌های‌شان اصلا قرمز نیست ولی من از همان‌ها هم بدم می‌آید.

مثلا اگر بگویند فلان موبایل این امکانات را دارد و فلان موبایل آن امکانات را،

من باید آن‌قدر بگردم تا یک موبایل پیدا کنم تا همه امکانات را با هم داشته باشد.

یا مثلا همین جیم. خطوط قرمزی که جیم برای من تا حالا کشیده، من توی کل دوران دبستانم با مداد گلی نکشیدم.

من تابع شرایط نیستم. من باید فراتر از زمان خودم پیش بروم و یک چیز خیلی مهم که من را دیوانه می‌کند؛ اینکه یک سری افراد برای ما قانون بگذارند و خودشان عمل نکنند.

مثل پلیس‌ها، نمایندگان مجلس و البته مسئولان جیم.

البته بعضی خطوط هست که اگر بقیه هم رعایت نکنند، من هم ناراحت می‌شوم ولی منظورم آن خطوط نیست. تنها خط قرمزی که با تمام وجود بهش معتقدم و حاضر نیستم حتی بهش نزدیک بشوم و تمام تلاشم را می‌کنم تا ازش فاصله بگیرم حق الناس است.

من با حقوق مردم شوخی ندارم. آزار مردم بدترین گناهی است که من در لیست وجدان خودم قرار دادم. حتی بالاتر از عبادت‌های دینی بهش نگاه می‌کنم. در آخر از مسئولان جیم می‌خواهم به جای این‌که با دست انداز گذاشتن انرژی کاربرها را بگیریند راه را باز کنید تا از انرژی‌های دوستان‌مان در یک راه درست و به درد بخور استفاده کنیم.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
f_mehdipoor
f_mehdipoor
٩٤/٠٣/٠٧
١
٠
خط قرمز تحریک کنندس، تقریبا" همه ِ آدما وقتی از یچیزی منعشون میکنی بیشتر به سمتش جذب میشن.خوب این چیز ِ عادیه. ولی الان بحث اینجاس که بعضی خط قرمز ها با این که حتی در حد ِ نارنجی ِ کم رنگ هم نیستند اما برای بعضی ها لازمن.اینی که من میگم رو هم خودتون صد در صد به چشم دیدین و هم خیلی های دیگه که تو فضای مجازی کم ِ کم یه صفحه ای دارن: با خودمون رو راست باشیم ، بعضی ها جنبشو ندارن ، مثل ِ آبی که پشت ِ سد باشه و با شکستن ِ سد کل ِ حجم آب بی ملاحظه به اینکه چی اونور صد ممکنه تخریب بشه با سرعت جریان پیدا میکنه.شاید شما اونقدر قدرت داشته باشین که جلوی خودتونو اعمال و گفتارتونو بگیرین و انرژیتونو کنترل شده تخلیه کنین ولی واقعا" بعضیها هستن که باید واسشون خط ِ قرمز ِ جیگری گذاشت تا بعضی از سایتارو نفرستن رو هوا و درشو تخته نکنن._خیلی از این سایتاهم که فیلتر شد فقط بخاطر یسری بیجنبس به خاطر ِ استفاده ای که یه سوء باید اولش چسبوند_ در هر صورت این حس ِ تنفر نسبت به خط ِ قرمزها تو وجود ِ ما هم هست . موفق :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
١
٠
با تشکر و سپاس از شما جناب مهدیپور عزیز..... ممنون که وقت گذاشتین و مطلب رو خوندین...... نظر خوب شمارو خوندم و با کلیات حرفهای شما موافقم............ ولی شاید لازم باشه بعضی از مکانها و بعضی از سایتها مثل جیم که مورد اعتماد هستند اجازه بدن تا جوانان ما انرژی خودشون رو در یک مسیر کانالیزه شده تخلیه کنند تا هم از کنار هم بودن لذت ببرن و هم با کمک یک کار سودمند کرده باشن....... نمونه کوچیکش همین برنامه مسابقه ای که توی عید از طرف جیم گذاشته شد خیلی هم عالی بود...... کارهای زیادی میشه کرد به شرطی مسئولین حاضر باشن سر بی درد رو بخاطر جوونا دستمال ببندن
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٠٧
٠
٠
در کل درگیری تون رو میفهمم ولی نمیشه همیشه خط قرمز ها رو محدودیت قلمداد کردن بعضی وقت ها لازمه چون خیلی ها جنبه ی یک سری چیزها رو ندارن من هم موافقم که اینجا و خیلی جاهای دیگه یه خطوط قرمزی هست که دست و پاگیره ولی همیشه یه سری دلایل کلیشه ای هم براشون داریم دیگه چه میشه کرد!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
بله خانوم نسرین خانوم ......و اولین و بزرگترین کلیشه ای که در مقابل خط قرمزها گفته میشه همینه..... بعضی ها جنبشو ندارن..... خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
من قبلا توی سایتی که محوریتش کتاب و کتاب خوانی بود عضو بودم یه عضو فعال که خیلی هم با علاقه کار میکردم دوستان خیلی خوبی هم بودن که از تجربیاتشون پیرامون کتابهای مختلف استفاده میکردیم اما متاسفانه به دلیل اینکه توی اون سایت امکان پیام گذاشتن اعضا برای هم ممکن بود و همچنین راحت میشد نوشته های بقیه رو کپی کرد صرفا جهت کسب امتیاز؛ کل سایت اون ماهیت فرهنگی خودش رو از دست داد.برای همین اینجا رو دوست دارم که همه چیز تحت کنترله آدم مطمئنه که کسی مزاحمتی برای کسی ایجاد نمیکنه کسی نوشته های تو رو به اسم خودش ثبت نمیکنه و خیلی چیزهای دیگه برای همین معتقدم که خط قرمز خیلی جاها لازمه مخصوصا توی فضای مجازی چون همیشه کسایی هستن که اختلال ایجاد کنن.ولی توی دنیای واقعی با آزادی عمل موافقم چون همه چهره ی واقعی شون هویداست و کسی نمیتونه نقش بازی کنه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
البته از این زاویه هم میشه بهش نگاه کرد ولی هر کار میکنیم باز یه جواب دندانشکن وجود داره اونم اینه که بعضی ها جنبشو ندارن......... :)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
چاره ای ندارم جز اینکه از ته دل بخندم:))
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/٠٧
٠
٠
آقا حمید سینگل لایک دمت گرم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
دم همه بچه های قوچان گرم..... :))
naser_j
naser_j
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
کدوم تون قوچانی هستید داداشا؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
آقا مرتضی گل
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
حمیدخان قربونت فدات خواب خوب ببینی ستاره بچینی بوس بوس
r_zeyghami
r_zeyghami
٩٤/٠٣/٠٧
١
٠
جناب بزرگواری خوشحالم که اعتراض کردید من همیشه ناراحتم از خیلی خطوط قرمز هایی که فقط با یک اعتراض کوچیک محو میشه اما اینجا و تو سایت جیم حق بدین خطوط دست و پا گیر بذارن چون خیلیا پاشونو از گلیمشوندراز تر میکنن و اون وقت باعث خلل میشن. متن استخوان داری بود.موفق باشید
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
خیلی ممنون خانوم ضیغمی عزیز...... منم خوشحالم که خیلی ها با من تا حدودی در این مورد موافقن.... :))..... البته بیشتر دوستان حرف من رو اشتباه برداشت کردن..... همه خطوط قرمز برای روابط دختر پسری که نیست..... من منظورم اون خطها بود.... :))
r_zeyghami
r_zeyghami
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
تمام خطوط قرمز که برای دختر و پسرهاست حتما نباید مخصوص رابطه هاشون باشه!منم منظورم خطوط قرمز دیگست.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
احسنت..... این حس تفاهم منو نابود کرد....،. :))
ahoo_khademi
ahoo_khademi
٩٤/٠٣/٠٨
١
٠
موضوع خیلی خوبی رو واسه نوشتتون انتخاب کردین....منم از بعضی خطوط قرمز که جلوی پیشرفتمو میگیرن متنفرم ولی با این خط قرمز هایی که جیم گذاشته کاملا موافقم چون همین خطوط قرمز جیمو به یه سایت امن تبدیل کرده سایتی که من تا حالا جایی نمونش ندیدم در عین حالی که با دیگران ارتباط داری بهت احترام هم میگذارن...همین خطوط قرمز سایت جیمو متفاوت کرده از بقیه ی سایت های به ظاهر اجتماعی...ممنون
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
ممنون از نظر شما و توجهتون آهو خانوم..... خوشحالم که شما هم در بعضی موارد با من هم عقیده این ..... البته در اینکه این قوانین در برخی موارد کاملا بجا و درسته شکی نیست..... اما بعضی از خطوط توی جیم یه جورایی به سمت سلیقه ای شدن پیش میره.... :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
سلام حمید جان.خیلی خوب بود فقط کاش در مورد جیم چندتا مثال از خطوط قرمزش که به نظرت نباید باشه رو میگفتی .حتی میشه در موردش انجمن بذاری.چون خودم شخصا ندیدم مسئولین سایت از خطوط قرمز عبور کنن (کاری ندارم که گذاشتن این خطوط درسته یا نه) . البته این رو هم باید در نظر گرفت که جیم جزئی هستش از کل کشور.یک سری از خطوط حتی بر فرض اگه از نظر مسئولین سایت هم درست نباشه چون در کل کشور در حال اجراست نمیشه اینجا اِعمال نشه و نکته ی دیگه نظر شخصی من هستش که تو جیم میانگین سنی تعداد زیادی از کاربرا شاید به 18 نرسه و یک سری محدودیتها حتی در ممالک به اصطلاح دموکرات دنیا هم واسه افرادی که به سن قانونی نرسیدن وجود داره.البته این نظرم در رابطه با جیم بود اما کلیت حرفت رو هم میفهمم و هم قبول دارم.عالی بود.مطالب چالش برانگیزت ادامه دار باشه ایشالا :) .
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
علیک سلام آقا صالح گل..... داداش عزیزم حرفات همگی درست و بجا بود..... ممنون از نظرت..... البته من جرات نمیکنم مثال از مسئولین جیم بزنم چون نمیخوام از سایت حذف بشم...... :)))...... ولی جدا از شوخی در اینکه بعضیها جنبه آزادی ندارن درست اما میشه برای بعضی از دوستان مورد اعتماد راه رو باز کرد تا فعالیتشونو بیشتر کنن و در مورد خطوط قرمز کشوری هم که من ( زندگیمو دوست دارم)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
طبیعیه ! کیه که از محدود شدن خوشش بیاد... ولی اگه خوب به زندگیمون نگاه کنیم میبینیم مام خط قرمزهای زیادی رو تعیین کردیم..... چون همونطور که از محدود شدن خوشمون نمیاد، همونطورم معتقدیم که اگه خیلی از مسائل رعایت نشه واز حد خودش خارج بشه...سنگ رو سنگ بند نمیشه.... پس به کلیت خط قرمز ها نمیشه اعتراض کرد و لی به بعضیهاشون که بی خودی هستن و اون دسته ای که به راحتی توسط خود قانونگذارش نقض میشه ، میشه اعتراض کرد :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
آفرین بر شما خانوم دنیادیده عزیز..... بعضی از خطوط قرمز لازمه اما بعضی از اونها واقعا دست و پاگیره و باعث ایجاد عقده های فراوون در جووناست
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
درمورد مشکلتون با مسئولان سایت هم که درجریان نیستم قضیه از چه قراره ونمیدونم منظور از دست انداز چیه...بنده با دوسال و اندی سابقه عضویت سختگیری بیجا و آنچنانی اینجا ندیدم.....مثلا یه بار 20 تا از مطالب ارسالیم یکجا حذف شد...یه کم غصه خوردم بابت وقتی که برای تایپ و ویرایشو آپلودی که براش صرف کردم ولی این اتفاق با دلایل محکم ودرستی افتادش... و من باروشنگری های ادمینهای خوبمون زیاد نارحت نشدم و تک تک مطالبم رو مجدد ویرایش کردم و با رویکرد متفاوتی از نو فرستادم....در کل دشواری نداریم...اینجا همه باهم دوستو همدل هستیم (^_^)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
ههههیییی خواهر ...... از کجا بگم براتون..... من اگه با مسئولان جیم مشکل داشتم فکر میکنین اینجوری یه طنز خوشگل و گوگوری مگوری مینوشتم.... زمین و زمان رو به آتیش میکشیدم.... خخخ.....
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
محدودیت بده ولی ی سری چیزا لازمه ک باشه ی مثال میزنم و ب جیم هم کاری ندارم. ی محدودیت ک لازمه باشه محدودیت سرعته ک اگه امروز من رعایتش میکردمو ازش نمیگذشتم الان اینطور تصادف وحشتناکی پیش نمیومد و...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
علی آقای گل .... شما مصداق بارز کسانی هستی که جنبه برداشتن خط قرمز رو ندارن...... خخخ ...... مهم اینه که سالم سلامتی عزیز..... ماشین که ارزشی نداره داداش.... :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
منکه اره خداروشکر هیچیم نشد ولی دو نفر دیگه الان تو بیمارستانم ب خاطر رعایت نکردن ی خط قرمز کوچیک
naser_j
naser_j
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
خط قرمز در کلیت چیز بدی نیست به شرطی که پشت رسم شدن شون یک منطق و دلیلی باشه و البته برای همه باشه و همه در برابر قانون برابر باشن نه این که یه عده برابر تر!!....اما گاهی دیده شده یه سری خط قرمز ها فقط برای مردم رسم شده و وقتی به اونها میرسی و مجبور به توقفی یهو می بینی یه آقا زاده یا مسول و مدیران با ماشین ترجیحا پورشه شون به سرعت از کنار شما و روی خط قرمز عبور می کنن و خط رو با خاک کوچه یکی می کنن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
در تکمیل نظر شما آقا ناصر گل باید بگم متاسفانه ۹۹% خطوط قرمز توسط آقا زاده ها شکسته میشه و همینه که مردم رو نسبت به خطوط قرمز و قانون بی اعتماد میکنه....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
:)! جالبه شخصیتتون :دی امیدوارم با محدودیت ها کنار بیاین :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
تازه کجاشو دیدین خانوم خاص..... :)) ....... ممنون از اظهار نظر ارزشمندتون...... البته شما یک درصد فکر کن من پشت این خطوط آروم بگیرم ... خخخ.... من از محدودیت ها فرصت میسازم و پله های ترقی رو همچنان یک به یک طی میکنم
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٨
٠
٠
آخ حمید گفتی ینی از هرجور خط قرمزی متنفرم....خوب و بدم فرقی نداره ،کلا متنفرم که بهم بگن فلان کارو نکن یا سمت فلان چیز نرو...البته خیلی چیزارو خواه ناخواه مجبوری که انجام بدی و رعایت کنی چون با عقل خودتم جور در میاد که نری سمتش ،ولی خودم تا جایی که میتونم یه سری خطارو رد میکنم...شاید خیلیاشم احمقانه بنظر برسه ولی من عاشق حماقتم ،بنظرم همین حماقتا و اشتباهاتن که شخصیتتو میسازن وگرنه اگه مثل همه آسته بری آسته بیای که فرقی نمیکنی با بقیه....درمورد سایت هم بگم که منم با محدودیتای سایت راحت نیستم ولی قانونه دیگه :)...هرچند که همین قوانین باعث شده تو سایت به خیلیا تهمت زده بشه و حرف در بیاد و ..... ولی بهرحال قانونه....مرسی حمید مطلبت خیلی خوب بود :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
محمد حسین دمت گرم...... تو هم مثل خودمی....... بیا من دوتا پاک کن دارم با هم بریم این خطوط رو کلا پاک کنیم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
منم بازی :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
یه پاک کن بنفش هم گرفتم مخصوص شما رویا خانوم...... بیاین بریم
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
حمله؟ :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
بنفش خوبه دوس میدارم ;-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
آخ محمد حسین ..... آخ داداش...... لامصب خط نیست که سیم خارداره..... :))....... تازه دوتا برجک هم اونورش گذاشتن که اگه نزدیکش شدی بزنن بترکوننت..... :))...... ما دوتا مثل اینکه از بقیه جیمی ها کله ( جیگر) تر هستیم..... بیا تا این برنامه کودتا رو اجرا کنیم و جیم رو بدست بگیریم و کل خطوطش رو آبی کنیم.... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
اصن انگاربعضی ازاین خط قرمزهاصرفاجهت بهم ریختن اعصاب ملت طراحی شدن.....منم دوسشون ندارم !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
اون بعضی ها رو که گفتین هیچکی دوس نداره...... اما یک جمله کلیشه ای هست که میگه بعضی ها جنبشو ندارن...... من هم سکوت میکنیم و البته لبخند میزنیم...... :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
پیرو همین خط قرمز ها ظاهرا تمام کامنت های من برای cold سانسور میشه :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
شما که ماشالا کارتون از خط و سیم گذاشته..... ماشالا دارین مرز میشکنین..... رفتین اونطرفا سوغاتی یادتون نره...... و در مورد کامنتهاتون باید بگم..... رویا خانوم مشکوک میزنینا ا ا ا ا ا..... ؛)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
مال منم میشه معمولا :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
:) !
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
چه وضشه خب.چیزی نمیگیم که :|
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
نمیدونم...شاید اونا فک میکنم چیزی میگیم :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
می گم آقای بزرگواری شاید بخاطر اینکه زیاد با جو اینجا هنوز آشنا نیستین کمی براتون سخت باشه ، وگر نه ما بیش ازدو سال تو این سایت کنار هم داریم کار می کنیم :) ! همه دور هم باهم پشت هم ، اینجا اگر محدودیت نداشت الان یه چیزی مثل فیسبوک بود ! اصلا فرق جیم با مابقی رسانه ها همینی هست که محدودیت داشته باشه ! بد قانونی خیلی بهتر از بی قانونی هست ، به هر حال سایت مرتبط با روزنامه خراسان هست ، باید یکسری قانون براش تعریف بشه ، حالا اینکه می گید مجری قانون اینجا که همون ادمین هست بعضاً قصور کرده خب این جای پیگیری داره و حق طبیعی یک کاربر هست و می تونید از کانال آقای نادری پیگیری کنید، و اگر منظورتون از محدودیت این هست که مثلا من چرا نمی تونم یک خانم رو با اسم کوچیک صدا کنم ، بهترین جواب و قانع کننده ترین جوابش اینکه : من اصلا لازم نیست یک خانم رو صدا کنم :) و اگر ضرورتی داشت باید با احترام صداش کنم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
همین الان یکی از مسئولین جیم از پشت صحنه اشاره کردن آقای بهنمی بعد از پایان برنامه میتونن حساب بانکیشونو چک کنن و البته قابل ایشونو نداره........... :))))))) بهمن جان بهمنی حرفت طلا........ ؛))
علیرضا
علیرضا
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
بالاخره خطوط قرمز لازمه زندگی اند!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٩
٠
٠
اول از همه تشکر فراوان بخاطر حضور ارزشمند شما در پای مطلب این حقیر آقا علیرضای گل...... و در ثانی بله حق داری علیرضا جان...... اما نیش و کنایه من به یکسری از خطوط قرمزیه که اگه نباشه هم میشه یجورایی بیجنبه هارو کنترل کرد..... :))
ph_phoenix
ph_phoenix
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اقا خعلی خوب بود اقااا خعلی حال داد اقااااا خعلی دلم رو خنک کرد!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
جناب فونیکس چه دل پری داشتی شما ..........:)))
k_kanani
k_kanani
٩٤/٠٣/٢٥
١
٠
سلام شما چقدر از خط قرمز بدت میاد :-) اره من هم خط قرمز شما رو دارم حق الناس حرف هاتون قشنگ و زیبا بود.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
ممنون کیانا خانوم....... این تفاهم از همه چیز مهمتره........ :)))
kiana_k
kiana_k
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
بله حرف شما درسته .:))))))
آقای_شوژ
آقای_شوژ
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اینجا همش یه صدایی میشنوم که تو گوشم زمزمه میکنه: «big brother is watching you». همش استرس دارم! +سوال اینه که چرا همش خطوط قرمز؟ چرا خطوطِ آبی نه؟ اونم آبیِ پُررنگ با خالای سفید؟ بهتر نیست آیا؟! :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
ماشالا گوش باکلاسی دارینا..... چه چیزایی توش زمزمه میشه........ در مورد خطوط هم اصلا راه نداره! اصرار نکنین...... :))
ژاله
ژاله
٩٤/٠٥/١٠
١
٠
به به! چقدر خوب فکر میکنین شما باور کنین جناب بزرگواری خوب فکر کردن بهترین نعمت دنیاست تذکری هم که به جیم دادین اصن حرف نداره ب قول دوستمون عالی با طعم پرتغالیه :-) خدمتتون عارضم که من هم از این خطوط قرمزی که فقط واسه بقیه پر رنگه واسه بانیان خطوط اصلا نیست دل خوشی ندارم نمونه اش همیین ادمینی ک گفتن هنگام ذکر اشخاص اقا و خانم بگین و جمع ببندین حالا اسم نمیبرم به خاطر وجدان کاری شما و.. اما این حرف اش گفتن نداشت مگه اینجا مدرسه است ک بعضیا امر و نهی میکنن حالا یک اقا یا خانمی را با اسم کوچک صدا بزنی فساد ریشه دار میشه تو انجمن! چهارتادوست دور هم جمع شدیم گپ میزنیم حرف من با همه است دوستان زور نگین خصوصا در فضای مجازی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٥/١٠
٠
٠
خانوم ژاله نظر شما برام ارزشمند و قابل و احترامه و البته همون جواب همیشگی که میگه ... بعضیا جنبه شو ندارن .... :))
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
لبخندش... چشمانش...

عشق پشت چراغ قرمز

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
تمامی متن‌های زیر شایعه هستند و قطعا واقعی نیستند! (خیابانی_طور!)

شایعات الشایدات!

٩٧/٠٢/٢٦
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم

غصه ای که قصه شده است

٩٧/٠٢/٢٦
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
اقیانوس آرام

سال هاست…

٩٧/٠٢/٢٦
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠