Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - پشت صحنه یک مسابقه www.jeem.ir
پشت صحنه یک مسابقه
سکانس‌هایی از مدیریت سایت جیم در ایام عید که از چشم شما پنهان ماند

پشت صحنه یک مسابقه

نویسنده : محمد حسین وکیلی

مسابقه «نقطه سر خط» و «مدیریت سایت جیم». همین دو تیتر، کل برنامه سایت جیم در نوروز 1394 بود.

وقتی صحبت از مدیریت یک سایت به وسیله کاربران آن سایت پیش بیاید، شک و تردیدهای زیادی همراه خود دارد. اما تیم مدیریتی سایت جیم این ریسک را کردند تا همان هدف اصلی سایت، «نویسنده پروری» محقق شود. کاربران درخواست دادند، گروه بندی شدند، مطلب نوشتند، مدیر شدند و در آخر همه سر بلند یک روز را مدیریت کردند.

 

5 فروردین – مندیبل

 کاملا واقف هستید که تحمل این گروه واقعا سخت است! حالا تصور کنید که ائتلاف کنند و قرار باشد با دو گروه در دو روز کار کنید. البته خوشبختانه روز مدیریت سایت به دفتر نیامدند و از خانه مدیریت‌شان را انجام دادند که این قضیه مایه مسرت تمام جیمی‌ها شد.

مندیبلی‌ها از اولین روز مدیریت‌شان حسابی بهره بردند و سه مطلب طنز و یک گزارش عروسی داشتند که مطالب خوبی هم از آب در آمده بود. البته برای همین یک روز مدیریت 6000 پیامک و بیش از سیصد ساعت مکالمه انجام شد.

 

6 فروردین – درنانهنگ

همان‌طور که از این گروه انتظار می‌رفت کامران شمشیری با دو یادداشت به استقبال عید آمده بود که این یادداشت‌ها را در زمان مقرر ایمیل کرد و مورد تایید هم قرار گرفت. اما گزارش‌شان مرد افکن بود. قانع کردن بهمن بهمنی از آن دسته کارهای سخت است که در کارنامه شخصی‌ام به عنوان موفقیت باید درج کنم. گزارش اولیه بهمنی برای اهالی روستا و کسانی که به آثار و مکان‌های ازغد مسلط هستند گزارش خوبی بود اما برای تبدیل آن به یک گزارش عامه پسند خون دل‌ها خورده‌ایم!

ساعت 3 و 30 دقیقه درحالی که این گروه سفارش ناهار می‌دادند دفتر را ترک کردم و فردای آن روز که وارد آشپزخانه شدم از در و دیوار استخوان کنتاکی آویزان بود. هر جور حساب کردم که 4، 5 نفر آدم مگر چقدر می‌توانند بخورند به جواب خاصی نرسیدم و نصف این روز اختصاص یافت به تمیز کردن آشپزخانه!

 

7 فروردین – شنگرفی

نقطه قوت این گروه انگیزه بود. گزارش «سقط جنین» جسورانه با ساختاری جذاب بود. اواخر اسفند ماه بود که مریم نیک‌پور تماس گرفت و چندین سوژه پیشنهاد داد. یکی از این سوژه‌ها گزارش از سقط جنین غیر قانونی بود. وقت کم بود و شک تردید در کلامش موج می‌زد. همه سوژه‌هایش تقریبا رد شدند و ماند همین گزارش سخت. چند روز بعد تماس گرفت و گفت: «گزارش را گرفتم.50 هزار تومان به منشی رشوه دادم و 15 هزار تومان هم هزینه ویزیت دکتر شد.» 

برای مطلب ذهن زیبا حسابی وقت گذاشته بودند و به کاربران عیدی دادند. طراحی اینفوگرافی خوب بود، مصاحبه و خلاقیت‌های عکاسی مطلب معرفی کتاب‌شان را هم جذاب کرده بود. در این روز سید مصطفی موسوی به دفتر جیم آمد و عنوان کرد که فقط از پدر بزرگش 1050000 تومان عیدی گرفته است. و ما هم شیرینی عیدی گرفتیم! شیرینی شامل سه نوع نان به همراه نیم کیلو ماست ذرت‌مکزیکی با قارچ و نیم کیلو ماست بورانی بود.

 

8 فروردین – عقاب‌های مشکی

مگر می‌شود دکتر منتی در یک گروه باشد و آن گروه یک خلاقیت متفاوت ارائه ندهد؟ عقاب‌های مشکی دومین گروهی بودند که به دفتر نیامدند اما برای کاربران انواع بازی و سرگرمی را تدارک دیده بودند. مسابقه شطرنج‌شان حسابی ترکاند و مورد استقبال کاربران قرار گرفت. در نهایت خوش قولی فردای مسابقات برای شانزده کاربر که برنده مسابقات شده بودند کارت شارژ خریدند و به آن‌ها اهدا کردند

 

9 فروردین – قالپاقی‌ها

من که حمام زنانه نرفتم. ولی بعد از حضور این گروه در دفتر جیم نمی‌توانم تصور کنم که سر و صدا از این بیشتر باشد و به نظرم در حق حمام زنانه اجحاف شده است. ناصر صنعی و محمد حسین کُلد مطلب گزارش«الکی مثلا ما گداییم» را نوشته بودند. برای این مطلب هشت ساعت گدایی کردند و فقط 3200 درآمد داشتند که از این رقم برای هزار تومانش محمد ناصر اشک ریخت. برای تکمیل گزارش‌شان و مصاحبه با یک کارشناس روزهای تعطیل جلو در شهرداری بساط پهن کرده بودند تا اولین مسئولی که وارد ساختمان می‌شود را همان‌جا خفتش کنند و شعارشان این بود «تا مصاحبه نگرفتیم ول نمی‌کنیم!» که پس از روزها، تلاش‌شان به ثمر نشست و برای ما یک گزارش آوردند که هر قسمتش چند راوی داشت! خلاصه با تلاش‌های محمد‌ناصر یک گزارش شیک و مجلسی برای انتشار آماده شد. محمد امین ضابطیان در این گروه از جان مایه گذاشت و تا مرز پرپر شدن پیش رفت.

 

10 فروردین- نیلوفر آبی

از آنجایی که سرکار خانم قاسمی صریحا اعلام کردند از برخی شوخی‌های ما ناراحت می‌شوند به یک خسته نباشید و خدا قوت به ایشان و هم‌گروهی‌های‌شان اکتفا می‌کنیم و از ایشان بابت شوخی‌های بعضا بی‌جای‌مان عذرخواهی می‌کنیم.

 

11 فروردین – نخودی‌ها

یکی از پدیده‌های این دور از مسابقات بدون شک « hoorieh» بود. بنر‌های جذاب، لوگو اختصاصی و اینفوگرافی طراحی حوریه بود. نخودی‌ها از آن گروه‌هایی بودند که از آن‌ها انتظار گزارش می‌دانی می‌رفت. اما امان از تنبلی، مریم شیعه زاده نوشتن یک مطلب پشت میزی خوب را بر نوشتن یک گزارش ترجیح داد. مائده شیعه‌زاده هم نقش غیرقابل انکاری را در روز مدیریت سایت ایفا کرد. پس از روشن کردن سیستم و وارد شدن به صفحه ادمینی، کتاب درسی خود را باز کرده و گوشی خواهرشان را وسط کتاب درسی گذاشت و بازی کرد. نینا عقیقی دیگر عضو این گروه هم از قوچان حسابی مشغول به گرم کردن مطالب و تخته سیاه بود.

 

12 فروردین - ماگزیلا

اولین خروجی کارشان که همان گزارشی از تشریح بود را «سحری» ایمیل کرد. پس از اصلاحات دوباره برای‌شان ارسال شد تا اصلاحات را اعمال کنند. این روال برای دوبار دیگر با انگیزه فراوان ادامه داشت اما پس از اصلاحات سوم نامبرده کلافه شد و مدتی در ملا عام دیده نشد. 

تعدادی از پاسخ‌های نویسنده به کامنت‌های اصلاحات: 

-آقا گزارشه منه! میخاهم اینجوری تمومش کنم چرا انقد میکوبونین تو سرش اخه؟ 

- شما رو یکبار باس ببرم برشتون (برش اعضا و جوارح بنده رو عرض می کنند) بزنن بعد می‌فهمین که کره زمینو نجات داده

- یبار هم خاستم کلاس بذارم حالا !

دایناسور هم رقیب اصلی مائده شیعه‌زاده بود و در کل مدت مدیریت گروه، یک پیتزا خورد، 20 دقیقه تایید کردند و در پاسخ به دعوت به ما مبنی بر با لپ تاپ پیانو زدن، چند دقیقه آهنگی که ساعت 9 شب از یک کامیون می‌شنوید را نواخت.

 

14 فروردین – مامان بزرگ‌ها

« Niva» به بهانه مطلب دیالوگ‌های برتر معلوم نیست چه فیلم‌هایی که ندید، به بهانه گزارش کیف فروشی چقدر کیف کش رفت و خلاصه از موقعیت ممکن نهایت استفاده را برد. آسمانه هم مانند محمد امین  قابلیت پرپر شدن را داشت که در آخرین لحظات پدرشان نجاتش داد و به جشن تولد رفتند. سه عضو دیگر گروه هم تعامل خوبی با هم داشتند. مامان بزرگ‌ها یکی از گروه‌هایی بودند که از تمام اعضای خود برای مدیریت بهره بردند.

 

** حرف آخر **

وقتی این ایده را مطرح کردم در بهترین حالت هم، کیفیت و مدیریت مطالب را به این خوبی نمی‌دیدم. شما ثابت کردید که به نوشتن، کار فرهنگی و جیم علاقه دارید. همه گروه‌ها تلاش کردند، صادقانه و بی‌حاشیه تلاش کردند. ممنونم اعتماد مدیران سایت را به خوبی پاسخ دادید. تشکر می‌کنم از همه کسانی که تاکنون مطلب ننوشته بودند ولی برای اولین بار نوشتند، گزارش گرفتند و زحمت کشیدند کمی برای‌شان سخت بود اما تمام قد پشت مطالب‌شان ایستادند و حالا خروجی کارشان را می‌بینند.

به تمام 36 نفر مدیر شرکت کننده خسته نباشید می‌گویم.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
اوه اوه اوه......دوستان بیاین اعاده ی حیثیت کنین (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
افشاگری به این میگن ها :))))))) پس ادمین بودن اینطوریاست.... نه خوشم اومد.... جای من قسمت بخور بخورش خالـــــــــی ;)
Cold
Cold
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
دست سایت جیمم درد نکنه که همچین فرصتی به کاربراش داد...تجربه خیلی خوبی بود واقعا خوش گذشت :))...منم به تمام دوستان خسته نباشید میگم کار همه گروه ها خوب بود :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
اول میخندیم :)))))) سپس خدا قوت می گوییم به همه تان. هم کادر مدیریت اصلی. هم کادر مدیریت فرعی که عید مدیر بودن. خوش گذشت http://up6.ir/5FDQ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٢
خوب این کامنت انتقاده تنده....اگر تحمل خواندش رو ندارید نخوانید.......قضیه بر میگرده به روز اول اول...از روزی که تبعیض برای این گروه شروع شد...گروهی که واقعا سرش بریده شد..یک سری چیزها باعث شد بعضی ها فکر کنند ما چه ادمهای بدی هستیم و چه مطالب خاک تو سری ای تهیه کردیم...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٣
1-با کلی تلاش و خواهش سید هاشم صفدری را که از صب زود دانشگاه بود را به هزاران خستگی و کوفتگی راضی کردیم تا به جیم بیاید....از ساعت4 تا 5و15 دقیقه در انتظار بودیم تا شخصی بیاید ما رو توجیه کند که چکار کنیم..تا اینکه اقای موسوی به داد ما رسیدند و کلیات را بسیار مختصر در حدی که در جریان بودند در اختیار ما گذاشتند...کلیاتی واقعا کلی بود و دردسر افرین شد
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٦
١
٠
http://up6.ir/5FDX
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٤
٣
2-چندین روز مشغول تهیه سه گزارش بودیم...سه گزارشی که یکی از انها به صورت خاطره در وبلاگ عکاسمان قرار گرفته...سه روز گزارش تهیه کردیم گاهی برای بعضی از عکسها چندین دقیقه پیاده روی کردیم و گاهی ناچار شدیم مسئولین را گول بزنیم تا بتوانیم عکس بگیریم(اونقدر پیاده روی کردیم که یکی از دانشجویان رشته عکاسی که همراهمان بود گریش گرفت)..عکسهایی که از اکثر قشر ها بود..عکسی که طرف ذوق زده شده بود براش..عکسی که باعث شد عکاس ما رنگی شود..با ذوق و شوق کار میکردیم بدون اینکه از اینده تاریک خبر داشته باشیم
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٦
١
٠
این بهتره انگار. اینو تایید کنید http://up6.ir/5FE0
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٣
3-ایمیلی دریافت شد که مطالب خود را تحویل دهید...چندین ساعت فایل صوتی گزارش را گوش کردم تا روی مطالب مسلط بشم..دهها بار نوشته ها را بالا و پایین کردم تا اینکه متن باب دلم را یافتم...متنی که اشکالاتی داشت ولی قابل چشم پوشی بود...مطلبی که چند روز بعد از تحویل از طرف مسئولین اشکال گرفته شد ولی گفتند چون شما در جلسه نبودید عیبی ندارد و ما یک سری ها را رفع میکنیم و تایید میکنیم....مطلبی که یک روز و نیم مانده به تایید، نظرها عوض شد.گفتند مطلبتونو از نو ینویسید ما تا فردا ظهر نهایتا مشکلاتش را میگوییم تا رفعش کنید....ما قبول کردیم...اما ظهر کجا ساعت 11 شب کجا....ساعت 11 شب متوجه شدیم مطلب را از نو باید بنویسیم...در همان ساعات متوجه شدیم باید روز مره انلاین هم تهیه کنیم که اصلا به گروه ما نگفته بودند..با سرعت نور کلی از اشکالات مطلب را گرفتیم..مثلا یکی از کلمات زیاد تکرار شده بود و کلی ویرایش کردیم متن را...با هزار بدبختی روزمره انلاین هم تهیه شد...
ف-گ
ف-گ
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
خیلی خوشم اومد. خدا قوت به همگی!:)
ف-گ
ف-گ
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
این گزارش ها و مطالب رو کجا میشه پیدا کرد؟ من نخوندم متاسفانه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٣
4-چندین مطلب اماده بود 8 عدد...روز جلسه گفتند حداقل چهار مطلب هر چقدر بیشتر بهتر...اما در اخرین لحظات ما را دلسرد کردند و گفتند نهایتا چهار مطلب...مطلبی با نام فتوکامنت اماده کردیم..مطلبی تو عمرا مشابهش را ندیده بودیم ولی طبق توضیحات کلی اقای موسوی چیزهایی را متوجه شدیم و مطلب کج دار و مریضی اماده کردیم ولی باز هم از مطلب ان یکی گروه طنز تر بود...یکی ما به خاطر مشکلات فنی تایید نشد...مشکلاتی که ناشی از توجیه نشدن ما بود
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٣
5-چندین مسابقه اماده بود و جوایز بیشتر...ولی سایت خراب شد....وقت ما گرفته شد..از حجم بالای بازدید و نظرها سایت نابود شد....دو مسابقه ما بین زمین و اسمان ماند(ساخت اهنگ و مسابقه هوش)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
٢
الان هم تک تک نظراتم سانسور شد:/
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٦
٥
٠
عذر میخوام از گروه عزیز خودمون که بشدت کم کاری کردم و نتونستم خیلی از کار هایی که وظیفم بود و متصور بودم انجامشون میدم رو به مرحله عمل برسونم : ) بعد از شرمندگی، از صمیم قلب ممنونه تک تک عزیزانی هستم که در شکل گیری این روز ها سهیم بودند، طبیعتن خود سایت که چنین برنامه ای رو در نظر گرفت، مدیران سایت که نیاز بگفتن نیست که برای هماهنگ کردن همه چیز با هم چقدر قبول زحمت کردن فقط بخشی از این زحمات اینجا عنوان شده )) دستشون رو بایستی بوسید برای این مورد، در ادامه ممنون خود گروه ها که هیچ یک کم نگذاشتند و سخاوت مندانه خالق بهترین لحظه ها برای ما کاربرا شدند : ) ولی بیش از همه تشکر برای عزیزایی که با حضورشون توی این ایامه پر از گرفتاری یک شروع خیلی عالی رو برای سال جدید به خیلی ها از جمله من که صرفن بخش عمده ای از روز هام رو فضای مجازی تشکیل میده و سهمش پرنگه توی زندگی، هدیه کردن : )) تا کمر خم میشم جلوی محبت همگی )) انتظار چنین عیدی رو نداشتم برای خودم شخصن : ))) @};- :))))) :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
١
٠
دکی دستت درد نکنه..خیلی زجمت کشیدی:)) واقعا ممنونم ازت:*
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠١/١٦
٢
٠
شما و گروهتون هم واقعا خسته نباشید :) کولاک کردید :) خدا قوت :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٦
٢
همه گروهها مطالبشان سز ساعت دو تا 4 تایید ولی گروه ما یک ساعت 3 و یقیه 7 تایید شدند....طوری که همه سراغ مطالب ما را میگرفتند....گزارش هایی که سانسور شدند.(البته گزارش خانه سالمندان را نفرستادیم دیگر)...از 8 تا سه تا تایید شد......سر عقابها را بریدند
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٦
٣
١
آره کاش از طرف خودت دلیل قانع کننده ای برای حذف گزارشات بگوشمون برسه :)) ولی خوب این مشکل رو خیلی سعی برفعش کردین(کردیم) همگی و خدا هم شاهد هست یک لحظه کم نگذاشتی و امار انجمن برای مثال یا حضور اون روز داخل تخته خودش گواه هستش : ) دست هر 3 تون رو میبوسم هرچند در نوشتن گزارش سهمی نداشتم اما فرقی نمیکنه : ) منتظر دلیلی چیزی هستم که تاسفم رو برای این پیشامد کم کنه :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٣
١
:)) بی خیال داداش:) مهم دوستی هاست که میماند
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٦
٢
١
=)) خیلی هم خوب بودیم ! خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٧
٢
در کل ممنون...تجربه جالبی بود...کمی با سختی کار نویسنده ها اشنا شدم...سختی موقعه تهیه گزارش..سختی بازنویسی گزارش...سختی های سنگهای جلو پا...سختی چندین ساعت ادمینی...سختی پای لپ تاپ ساعتها تایپ کردن..سختی پیدا کردن سوژه...سختی رساندن مفهموم.........ممنون از اعتماد دوستان..ممنون از استاد نادری...استاد فروزان..استاد موسوی دلاور...استاد وکیلی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
شما هم خیلی خسته نباشید :) خیلی عالی بود گروهتون :) باارزوی موفقیات زیاد در زمینه های بزرگتر و بالاتر :)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
حالا عکس نیگا تو رو خدا :دی
s_a
s_a
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
همینو بگو :/
s_a
s_a
٩٤/٠١/١٦
١
٠
آهنگ به اون زیبایی! شاهکارهههههه بعلهههههههههه... D: پشت صحنه های جالبی بووووووووووود =)) همه گروه ها عاااااااااااااااااااااااالی بودن =))
باران
باران
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
تبریک به گروه شنگرفی ها:))))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
آقااااای وکیلی من کی بیاااممممم دفتررررررررررر؟؟؟ قلبوووووم درد گیریفت خااااا
admin
admin
٩٤/٠١/١٦
٥
٠
محمد حسین واقعا باید ازت تشکر کنم؛ کار سختی بود که خدا رو شکر تمومش کردی // از همه گروه های عزیز هم تشکر می کنم. از همه کسایی که اومدن؛ گزارش نوشتن، حرف زدن، تخته و نظرات رو شلوغ کردند، سایت رو پربازدید کردند واقعا از صمیم قلب ممنونم
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٦
٢
١
مممم ! منم فارغ از شوخی ازشون تشکر می کنم زحمت زیاد کشیدن :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
ما هم تشکر میکنیم:) هم از شما هم از وکیلی دلاور و هم موسوی برادر و هم اقای فروزان عزیز:)
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
ما هم از شما ممنونیم:)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
:)
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
:* :* :) ممنون از اعتماد:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ماهم ممنونیم :)!
سحری :)
سحری :)
٩٤/٠١/١٦
٣
٠
يادم نمياد اقاي وكيلي يك مطلبي نوشته باشن و توش عرز ارادت خدمت ديالوگاي من نباشه :|||| از زتبه ي كنكور گرفته تا گزارش ! :/ از رو گروهه مام تقليد كردين در ضمن :))))) پشت صحنه و اينا ! بعله نگين نفهميدن ! ، تبريك ميگم به برگزيدگان و همه ي اونايي كه زحمت كشيدن و دنبال نخود سياه رفتن خخخخ
s_a
s_a
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
از من تشکر کن!
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
اقا میخوام رسوایی بزرگی رو رونمایی کنم....همه خوب گوش کنین...گروه ما موقه اذون تخته رو یادش رفت ببنده:)) اخری مال ماست:))تنبیه بدنی هم جایز می باشد
*Mahdie*
*Mahdie*
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
:))))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/٠١/١٦
٥
٢
دوست محترم همه مشکلاتی که گفتی برای همه گروه ها بود حالا ب نحوی دیگه.پس دلیلی نداره بخوای رسوایی به قول خودت بکنی.شما گروه عکاس با خودت بردی زحمت کشیدن قبول ولی خیلی گروهای دیگه هم بودن که تلاشای دیگه ای کردن. مهم اینکه جنبه باخت داشته باشیم و یادمون باشه که این فقط یه مسابقه دوستانه بود برای سرگرمی نه میدون جنگ.پس از بودن در کنار دوستای گروهت لذت ببر و اجر بقیه اعضای گروه رو ضایع نکن.خدا قوت
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٦
١
١
ضمن خسته نباشید به همه ی گروه ها ، و دوستان و کاربران جان ، و همچنین مسئولین سایت جیم که این موقیع رو دادند تا ما خودمون رو ثابت کنیم ! د رارتباط با اعتراض محمد حسن عزیز هم لازم به ذکر است که تیم عقاب ها تلاش بسیار زیادی کرد و در زمینه بازی و سرگرمی به خصوص شترنج " خصوصاً مشخص شدن امپراتور شترنج جیم "واقعاً سنگ تموم گزاشتند ، ولی ملاک بهترین تیم 14 آیتم بود که انشاا..در بازی های آینده مواردی که ذکر کردی بر طرف و حتما ً روی آن ها کار خواهید کرد ، ولی مهم دوستی و صمیمیت همه ی بچه های جیم هست و این دوستی رو نمیشه با هیچ چیز معامله کرد ، کاربرا خودشون نوعی داور این مسابقه هم هستند و اینکه تیمی مقامی نیاورده واقعا از ارزش های اون تیم هیچ چیز کم نمیشه . سپاس از همه ، و سپاس از شما با کارت شارژ دلچسبتون :)!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٦
١
٠
و اینکه چی گذشت بر سر گزارش ما ، می تونید از جناب کامران شمشیری و رادمهر و وحید عزیز بپرسید ! من در کمال دوستی با آقای وکیلی حرف می زدم و حتی وسط گزارش محو چهره دلنشین این ادمین شدم ! و حتی عرق هایی که از ایشون می چکید رو دیدم ! :))) ! و کلمه به کلمه همونجا دفاع کردیم ،اصلاح کردیم و من همچنان محو تماشا :)!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/١٦
٢
٠
سپاس از مدیریت سایت جیم و جناب آقای وکیلی و آقای موسوی و سایر دوستان، که حقیقتا تلاش می کنن و کار سختی دارن و ممنون که این فرصت رو در اختیار ما قرار دادن و بهمون اعتماد کردن. خسته نباشید به همه دوستان :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٦
١
٠
خانوم قاسمی شما از شوخی بدتون میاد و دوست نداشتین کسی باهاتون شوخی کنه؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/١٦
٣
٠
:) نه آقای آتشروان ... شوخی به خودی خود بد نیست و منو هم طبعا خوشحال می کنه و بهم روحیه میده ولی خب ... پیش میاد دیگه ... طبیعیم هست. گاهی سوءتفاهمات کلامی، شوخی شوخی پیش میاد و به دنبالش دلخوری ... و برای هرکسی هم ممکنه که پیشامد کنه. منم مستثنی نیستم. ولی الان نه دلخورم و نه ناراحت و خوب میدونم که عمق کلمات آقای وکیلی کاملا از سر دلسوزی و تجربه شخصی شون در سایت بوده و البته که هیچ کس هم عاری از خطا نیست و هیچ چیزی هم صددرصد نیست (قانون نسبیت اینیشتین) و زبان مشترک همه ما هم یکی نیست و به همین خاطر امکان سوء تفاهم و اشتباه حتی برای مجرب ترین ها هم همیشه میتونه فراهم باشه ( آدمیزادیم دیگه ) مهم اینه که خودمون بدونیم که چی توی قلبمون هست و اینو جز خودمون و خدای خودمون کسی خبردار نمیشه ... میدونین؟ من از قضاوته که ناراحت میشم نه از شوخی های خوب و شاد و معمولی. ولی الان ناراحت نیستم و همه دوستان خوبم در این سایت رو هم صمیمانه دوست دارم و براشون احترام قائلم :) مرسی که اینقدر روح حساس و دقیق و بزرگی دارید آقای آتشروان.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
ok گرفتم.خواهش.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
و لازم به ذکره که بگم جذاب ترین قسمت ماجرای ما مصاحفه با ادمین نادری بود ! طوری که روایت داریم گونشون قرمز شد !:) کنتاکی هم با جناب فروزان چسبید :)!
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
شما هم خیلی زحمت کشیدید اقای وکیلی خسته نباشید ویژه هم همینکه ماها را نصف نکردین کلی کاره اینقد اذیت کردیم!خخخ:))) تشکر ویژه:))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠١/١٦
٥
١
تبریک به همه گروه ها :) ولی کاش 50 درصد انتخابتونو میذاشتین روی نظر بچه ها درباره گروها! یه نظر سنجی کوچیک یک روزه هم خوب بود! چون بالاخره این بچه ها بودن که بیشتر تو سایت بودن و حس کردن کدوم گروه بهتره و کدوم ضعیف تر تا خود شما! بهرحال تبریک و خسته نباشید میگم به همه گروه های عزیز :)
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
این رقابت دوستانه واقعا ایده ی خوبی بود . دم همه ی گروها هم گرم :)) به هر حال هر گروهی هم حتما "مشکلات" و "محدودیت" های مخصوص خودشو داشته دیگه ، چون اصلا جزئی از این کاره ولی کنار تموم اینا مهم این که با همین مسائل آدم چه جوری از پس کارش بر بیاد . خلاصه که همه خسته نباشین :)))
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٦
١
٠
تبریک میگم :) گروه ها به چیزی که حقشون بود رسیدن :) گروه مریم اینا و درنا نهنگ از بقیه یه سروگردن بالاتر بودن و ما هم که ... =))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٦
١
٠
سپاس از شما ;) گروه شما بالقوه از نظر ما برندست به شما تبریک می گیم ;)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
سلام: از تمامی کسانیکه زحمت کشیدند و نیزمدیران و مسئولان سایت صمیمانه سپاسگزارم. ایزد رحمان پشت و پناهتان باد.
par!sa
par!sa
٩٤/٠١/١٦
٢
١
تکذیب میکنم همه چیووووووووووو :|
par!sa
par!sa
٩٤/٠١/١٦
٣
١
ما خیلی گروه شاخ و فعالی بودیم! فعالیتمون در حد گنجایش سایت نبود :| :| بعلهههههههههههههههههههههههههه خخخ
m_soltani
m_soltani
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
برنامه های عید خیلی جذاب بود. تشکر فراوان از ادامین محترم و همه ی گروها که واقعا ذوق و خلاقیت نشون دادند :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
محمد حسن جان گروه شما خیلی خوب بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٦
١
٠
نظر من هم اول گروه شنگرفی ها بود و بعد گروه عقابهای مشکی بعد گروه درنا نهنگ وبعد هم بقیه.
faride
faride
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ممنون:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٤/٠١/١٦
٨
٦
حرف زیاده.از همون اولین حرف که دلیلم برای نداشتن علاقه به شرکت تو این مسابقه اس که بعدا با اصرار دوستان اومدم تا همین حرفایی که محمد حسن اینجا زد.اما دیگه از یه جایی به بعد گفتن فایده نداره.فقط باید لبخند به لب باشی و تماشا کنی.اینجوری:)) .از دوستای گلم محمد حسن،دکتر منتی و حمید خبازی هم تشکر میکنم.روز خیلی خیلی خوبی رو درست کردند.چه برای خودمون و چه برای سایت.و همینطور از عزیزانی که روز مدیریت ما تشریف آوردن و با حضورشون مارو خوشحال کردن.و همچنین یه خسته نباشید خدمت دوستان دیگمون تو گروهای دیگه.ان شاالله که همگی تو زندگی واقعی و خارج از سایت به تنهایی و بدون پر و بال گرفتن از دیگران بتونیم روی پای خودمون بایستیم:))
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٢
٤
من برای شما خیلی احترام قائلم میدونمم عقابها خیلی زحمت کشیدن همه گروه ها خیلی زحمت کشیدند و این اتفاق بدی که ادم مطلبش تایید نشه حالا به هر دلیلی ولی اینم که تلاش های بقیه را نادیده بگیرید و غیر مستقیم بگید مستقل نبودن و بقیه براشون کاری انجام دادن دور از انصافه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٤/٠١/١٦
١
١
بنده هم برای شما و سایر دوستان احترام قائلم:) و ان شاالله که منفی رو هم شما ندادین و زحمت سایر دوستان بوده:) اما ای کاش در کنار جبهه گرفتن کامنت تبریک من رو توی مطلب دیگه هم میدیدن:) بنده منکر زحمات هیچ کدوم از دوستان نشدم.چه اینکه بدون زحمت اصلا نمیشد سایتو اداره کرد.در هر صورت باز هم تبریک میگم بهتون.ان شاالله که همیشه در تمامی عرصه های زندگیتون موفق باشید:)
Vania
Vania
٩٤/٠١/١٦
١
٠
منم اول از همه از مدیریت سایت تشکر میئ کنم که اعتماد کردند به کاربران و ادمینی رو به عهده شون گذاشتن. و با این مسابقه یه شور و حالی واسه بچه ها ایجاد کردند..تشکر مخصوص هم از آقای وکیلی که از ابتدا خیلی زحمت کشیدن چه جلسات توجیهی چه این 8 روز که از صبح دفتر بودن و همراه بچه ها.کلا خیلی خدا قوت..یه خداقوت هم به همه ی گروه های شرکت کننده که واقعا همه زحمت کشیدن واسه مطالبشون. و همچنین همه کاربرانی که تو اون روزا اومدن و همراه گرو ه ها بودن. در کل همه خداقوت و تشکر و انشاالله همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشین:)
Vania
Vania
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
درمورد خودمونم خدایی هی ما سوژه میدادیم مستر وکیلی رد می کردن.آخرش این سوژه رو دادیم و بازهم با شک و تردید که رد نشه. و مریم هم زحمت کشید واقعا براش.خلاقیت های عکاسی که کلا قضیه داره!خخ..یه چیز دیگه هم که معلوم شد! فقط گروه ما اون نون و ماست نصیبشون شده.:)
hoorieh
hoorieh
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
مرسی مرسی تجربه فوق العاده ای بود خیلی ذوق مرگ شدم همیجور اشک داره گوله گوله از چشمم نمیره
علیرضا
علیرضا
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
محمد حسین خسته نباشی به شدت :))) و بعد هم یک خداقوت جانانه به همه کسانی که زحمت کشیدند چه تو صحنه و چه پشت صحنه :))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
به به به حخخخ اقای وکیلی عطسه ها خوبه؟خخ.چرا از ایمان بیچاره ننوشتید؟خخ خداییش اون روز اینقد سر صدا کردیم صدام گرفت خخ.درهرصورت دست همه درد نکنه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
فقط یه چیزی بگم که به شخصه خوشحال میشدم که قلم خانوم انه رو توی گروه نخودی ها میخوندم تبریک به همه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
به به! تبریک به گروه شنگرفی ها برای رتبه ای که لایقش بودند. و تبریک به گروه نخودی ها، اونها هم شایسته بودند. و خسته نباشید به بچه های خودمون "درنانهنگ" برای همه زحمت هایی که کشیدند. و یک خداقوت جانانه هم به بقیه گروههایی که واقعا زحمت کشیدند و چیزی کم نذاشتند. و تشکر میکنم از مدیران سایت تک به تک! و از حوصله و صبر آقای وکیلی هم جداگانه تشکر میکنم! مثل این تیتراز فیلمها شد تشکرات من! :دی
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
ممنونم:)
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
رشوه چیه!ما بهشون هدیه دادیم بذارن بریم تو اتاق دکتر!خخخ اخه واسه یک گزارش چرا باید اخلاقیات زیر پا گذاشت چرا خب خخخ در مورد سوژه هم من یکدم منتظر بودم اقای وکیلی بگن اینم بی خیال بشید اینقدر که نگران بودند.روزهای اخر سال واقعا وقت بدی برای گزارش گرفتنه!
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠١/١٦
١
٠
آقا حال عظیمی ب ما دادیم...تچکر...دوستان دیگر هم واقا خسته نباشید و ازتون خواهش دارم با فکر این ک این مسابقه فقط یک تفریح و کسب تجربه بود این چند روز ک این قضایا فراموش بشه رو زندگی کنید...آقای وکیلی هم خیلی ب گردن ما حق دار شدند...بشه ک جبران کنیم:-)
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٢
٠
بازم یک تشکر از اقای وکیلی چون اگه ما یکروز بودیم و کارها را از نزدیک حس کردیم و خستگی کشیدیم ایشون هشت روز بودند خیلی زحمت کشیدید از طرف شنگرفی ها تشکر ویژه!:))
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
مدیر اجرایی هم مدیر اجرایی های قدیم اخه واسه یک میلیون و پنجاه هزار تومن عیدی میرن به جماعتی نون ماست میدن!؟خخخ تازه اونم دادن چادرمون خورد ماستی شد!اصلن این نون ماست بو داشت کشکوک بود توش یک چیزایی داشت سیاه بود میخاستن شنگرفی ها را به کشتن بدن من میدونم خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
تبریک میگم به گروه برنده;-) واقعا کارتون عالی بود;-) ولی الان کی میاد جواب اون60تا ادامسی که میخواست به من برسه رو بده:/مسولا رسیدگی کنن لطفا:/
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
دست همگی درد نکنه،حیف من در جریان نبودم :‏‎)‎
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
هووووووووم چ جالب:) خسته مباشن
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
سلام ممنون از سایت که چند روز عید رو برای ما خاطره انگیز کرد کار جدیدی بود.از همه ی گروه ها هم ممنون زحمت زیادی کشیدن.من گروهای درناهنگ، قالپاق ها، نیلوفر آبی و عقاب مشکی( و گروهی که فریده بود :دی یادم رفته اسمشو ) رو بودم و دیدم و بنظرم عالی کار کردن حالا هر کدومشون تو ی زمینه ای. /////بهر حال مسابقه ای بود خرجشو خودشون دادن جایزشم خودشون میدن برندشم خودشون انتخاب میکنن.///به من به شخصه خوش گذشت.از سایت و از آقای وکیلی ممنونم :)))
faride
faride
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
دست گلت درد نکنه...اسم گروه ما به این آسونی و رندی! خخخ ...سه بار بگو شنگرفی! :دی
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
محمد حسین جان کلا سبک طنز نویسی و پشت صحنه نویسی تو شخصا خیلی دوست دارم عاالی بوود خخخ آقا بابت استخونای جا مونده شرمنده خودت که از نزدیک شاهد هول بودن و استرس مون بودی دیگه :) حالا ان شا الله جبران کنیم واقعنی شرمنده شدم :)
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٧
٣
٠
این چند روزه واقعا اینقدر حرفه ای درگیر کار بودین که کلا وقت برای حاشیه نداشتید و یکی از دلایلی که همه گروه ها هم موفق بودند همین بود.امیدوارم برای همه تجربه خوبی بوده باشه . برای شخص من که خیلی خوب بود و خیلی چیزها یاد گرفتم.حرف دیگه ای هم ندارم و حرفامو بالا زدم.مرسی از بزرگواری هاتون:)
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٧
١٣
٢
از اونجایی که از حاشیه بدم میاد و اصلا انتظار این حاشیه رو نداشتم مخصوصا از محمد حسن . یا حداقل انتظار داشتم قبل نوشتن کامنت به شماره شخصی من و یا دفتر تماس می گرفت و بعد کامنت می نوشت./// دلایل حذف شدن مطلب:/1- مطلب گزارش از جیم در خیابان که خانم بابایی گرفتن در تضاد با اصلی ترین قانون های ماست که گفتیم دخترا با دخترا و پسرا با پسرا. 2- مطلب گزارش از خطاطی باز هم همان مشکل قدیم یعنی حضور یک خانم در گروه شما، اگر از این مسئله هم عبور کنیم. گزارش شما فاقد کیفیت لازم برای حتی انتشار در سایت بود ، چه رسد به بنر شدن. البته گزارش برخی گروه ها هم همینگونه بود اما ان ها روز مدیریت به سایت امدند و همانجا اصلاحات را ایمیل کردند. من برای شما ساعت 15 روز قبل از ادمینی! ایمیلی زدم و اشکالات گزارشتون رو گفتم و شما ساعت 10 شب جواب ایمیل بنده رو اینگونه دادید:«با عرض سلام باور بفرمایید دیگر وقت انجامش را نداریم...به عنوان مطلب میذاریمش...باور بفرمایید از سر درد دروم میمیروم...»/ (شما در کامنتاتون نوشته بودین ساعت 11 شب ایمیل زدم) شما 24 ساعت فرصت اصلاح داشتید در صورتیکه بقیه گروه نهایتا 3-4 ساعت فرصت داشتند/ 3-کیفیت عکس های ارسالی خانم بابایی واقعا خوب بود و نمیشه از این قضیه گذشت / /4-شما میتونستید مانند گروه قالپاقی‌ها درخواست عکاس بدین،این گروه درخواست دادند و ما از جیم یک عکاس یعنی علیرضا خورسندی را به همراه آن ها فرستادیم 5-مطلب کامنت استریپ شما فاقد کیفیت لازم برای انتشار در سایت بود.گروه شنگرفی ها کامنت استریپ به مراتب با کیفیت تری فرستادند و تایید نشد. درصورت درخواست شما ، مطلبتون منتشر میشه و قضاوت رو به عهده بچه ها میذاریم 6-مطلب خانه سالمندان را که خانم بابایی نوشته بودند (طبق اشاره ای که خودتان در انتهای مطلب کرده بودید) که مشخص است مشکلش چیست. 7-مطلب وبگردی هم چون مطالب زیاد داشتید قرار شد نفرستین و یکی از مطالبتان را بدون بنر منتشر کنیم 8-در مورد روزمره آنلاین حق با شماست و من از این بابت عذرخواهی میکنم ، البته من 24 ساعت قبل شمارا مطلع کردم و شما گفتین که خیلی دیره ... 9-در جلسه شما فقط من نتونستم حاضر باشم که به آقای موسوی زنگ زدم و ایشون جلسه را برگزار کردند 10-انتظار داشتم شما با من تماس بگیرید و سوال بپرسید. به هر حال ما قرارمون توی این برنامه یک کار حرفه ای بدون حاشیه بود. حذف شدن مطالب در مطبوعات در بسیاری از موارد بدون دلیل صورت می گیره ولی ما همگی در همین فضا کار می کنیم و جیم هم در همین فضا منتشر میشه؛ لذا اینطور حاشیه سازی دور از انصاف هست. به هر حال چون شما و دکتر منتی و دیگر اعضای گروه خواستید که دلایل حذف شدن مطالب رو بگیم؛ این کامنت نوشته شد وگرنه ترجیح همه ما این بوده که موضوعات به صورت خصوصی با خود افراد در میون گذاشته شود// در پایان هم باید از عکس های بسیار خوب خانم بابایی تشکر کنیم، ولی خوب اگر قرار بود ما به صورت غیر رسمی از افراد دیگه استفاده کنیم و قانون رو نقض کنیم، حتما بقیه گروه ها هم شاکی می شدند که اگر این امکان بود چرا برای ما نیست. // بازم از همه ممنونم که زحمت کشیدید و عید بسیار خوبی رو دور هم داشتیم. امیدوارم توضیحاتم قانع کننده باشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٧
٧
٢
سلام خسته نباشید...علت نظرات من حرف و حدیث هایی بود که پشت گروه ما میزندند...فشار روانی بعد از این حادثه زیاد بود.....دوم:ما سه عکاس از دانشگاه عکاسی گرفتیم و چون فقط خانم بابایی رو میشناختید اسم ایشان را گذاشتیم....عکس اول مطلبی که مردم با جیم عکس میگرفتند مربوط به سه عکاس دانشگاه عکاسی بود و در ببن انها مرد بود پس در حقیقت ما قانون را زیر پا نذاشتیم....البته گذشته ها گذشت برای بقیه مسائل توضیح نمیدهم که قضیه طولانی نشه:)در کل حاشیه جزو هر مسابقست و باید باشه...از شما اقای وکیلی هم تشکر میکنم هم عذر خواهی:)امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشید
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٧
٠
تشــــــکر برای هــــــمه ی توضیـــحــات :) خخخ خانم سمیرا =)))
hamid_kh
hamid_kh
٩٤/٠١/١٧
٤
٧
و خداوند جهان سوم را آفرید :-/
faride
faride
٩٤/٠١/١٧
٣
٠
منم جزو 36 نفر حساب شدم عایا؟!:دی .... واقعا ایده جذابی بود مدیریت سایت...شما هم جناب وکیلی واقعا خسته نباشید مشخصه که خیلی تلاش کردین...همه گروه ها خیلی خوب کار کردن...تلاششون واقعا قابل تقدیره! خداقوت به همگی...مخصوصا مریم نیک عزیز که خیلی زحمت کشید...بردتون رو تبریک میگم شنگرفی های عزیز:))
faranak_b
faranak_b
٩٤/٠١/١٧
١
٠
همگی خسته نباشید و خدا قوت :) انشاالله در مدیریت های بزرگتر ببینیمتون ؛)
پسر ساده
پسر ساده
٩٤/٠١/١٧
١
٠
سلام_ تبريك به برنده ها_ من يك مطلب نوشتم فكر ميكردم برنده ميشم ولي جزء 90 هم نشد_ ميخوام برم سازمان ملل شكايت كنم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
تبریک به مدیران یه روزه و به شنگرفی ها........ واقعا خسته نباشین................ حیف............ حیف که من ساکن کرجم و غریبم وسط سایت شما مشهدی ها ......... حیییییییییف ............. :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مگه همه مشهدی هستن خخخخ
admin
admin
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
امیدوارم غیر از غربت فیزیکی احساس غریبگی هیچ وقت نداشته باشید :)
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اوه اوه، فكر كنم دوستان تا يه سال تو انتخاب سوژه مشكلي نداشته باشن با وجود اين حاشيه هايي كه عنوان شده!! خسته نباشيد، همگي!!!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
اون گروهی که اول شدن طفلیا این همه خرج کردن، خو اقلا یه کم بیشتر بهشون جایزه بدین ۲۰۰ تومن که فک کنم فقط کرایه رفت و آمدشون باشه. :-!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
واقعا خسته نباشید. من که عید خیلی توی سایت نبودم. اما واقعا ای ول دارید.
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
به همه دوستان خسته نباشید میگم... واقعا تجربه خوبی بود :) جناب وکیلی دست شما هم درد نکنه پرودنده ما رو سیاه کردین رفت :دی خخخخ سابقه دار نبودیم که شدیم:))