شما داور نقطه سر خط باشید
به نظر شما بهترین اثر مسابقه نقطه سر خط کدام است

شما داور نقطه سر خط باشید

نویسنده : سایت جیم

جشنواره نویسندگی نقطه سر خط حالا به مرحله دوم رسیده است. پس از دریافت بیش از 300 اثر و تأیید بیش از 275 اثر، در طول ایام نوروز 90 اثر برگزیده در سایت جیم منتشر شدند. نظرات و توجهات شما کاربران به برخی مطالب بیشتر از سایر مطالب بود و بنابراین به خاطر راحت‌تر شدن داوری مجبور شدیم به یک مجموعه محدود برای رأی دهی برسیم.

17 اثری که در زیر آمده است، تقریبا بیشترین توجه را از سوی کاربران به خود جلب کرده بودند و بنابراین در این مرحله در معرض قضاوت شما کاربران جان قرار خواهند گرفت.

 

نحوه رأی‌گیری:

- لطفا نام نویسنده سه اثری که به نظرتان از همه بهتر هستند را به صورت کامنت پای همین مطلب بنویسید

- موقع نوشتن نظر، حتما لاگین باشید و با پروفایل خودتان رأی دهید. رأی کاربران ناشناس منظور نمی شود.

- رأی گیری تا پایان روز پنج شنبه 20 فروردین ادامه خواهد داشت.

- در صورتی که به نظرتان مطلبی هست که در لیست زیر نیست و جزو مطالب برتر شماست، می توانید به این مطالب هم رأی دهید. به این منظور حتما تیتر مطلب و نام نویسنده‌اش را ذکر کنید.

- خواهشمندیم در رأی دادن بیش از همه به قوت نوشتار و کیفیت مطلب توجه کنید و تا جایی که می‌توانید صرفا به دوستانتان رأی ندهید.

- کسانی می توانند رأی بدهند که قبل از 15 فروردین 94 عضو سایت جیم شده باشند

 

اما 17 اثری که بیشترین توجه را کسب کرده‌اند:

1- بلوغ کابوس‌ها / زهرا توفیقی

2- آدم‌ها پرنده‌اند / mohammadreza_ghafarinia

3- الکی مثلا تغییر / PDrAM

4- نو شدن اتفاق شیرینی ست / الهه صادقی

5- تو دلت از این همه تغییر گرفته / a_teimouri

6- روز بعد تو / nassim_b

7- حسِ مرموز / raha_sl

8- تغییر یعنی... / h_ghasemi

9- گمشده / میرزا

10- سلام چهل سالگی / z_mohammadi

11- پایتان را از روی پدال بردارید /  صدیقه حسینی

12- سبز بود، سبز ماند، سبز رفت /  عطیه میرزا امیری

13- معنی عشق / سلیمان حسنی

14- موضوع انشاع: تقییر / Snow_Queen

15- تبریک، شما عوض شده اید! / شاهدخت

16- عطر چای / k_shamshiri

17- سیاه گرم ترین رنگ است! / فوفانو

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mostafa_h
Mostafa_h
٩٤/٠١/١٧
٢
١
در زمینه ی شعر، ضمن احترام به همه ی دوستان، آقای حسنی رو شایسته می دونم. ( با اینکه "الکی مثلا تغییر" آقای دکتر هم خیلی اوکی بود) و من باب یادداشت، نوشته ی خانوم صدیقه حسینی (پایتان را از روی پدال بردارید)، ضمن احترام مجدد به همه! و در زمینه ی داستان هم خودم! نه شوخی کردم، در زمینه ی داستان هم با یه اختلاق یه صدمی، نوشته ی آقای غفارنیا (آدم ها پرنده اند) رو شایسته می دونم. مرسی از وقتی که به من دادین!!
Mostafa_h
Mostafa_h
٩٤/٠١/١٧
١
٠
اختلاق = اختلاف ( خواننده عاقل است! )
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠١/١٧
٥
١
شعر =الکی مثلا تغییر / PDrAM *** یادداشت =تغییر یعنی... / h_ghasemi*** داستان =گمشده / میرزا
میرزا
میرزا
٩٤/٠١/١٨
١
٠
خیلی از شما ممنونم دوست عزیزم. موفقیت شما آرزوی میرزاست.
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
تشکر لازم نیست. از نظر من، این‌ها بهترین بودند. اصلا رفیق‌بازی در کار نبوده! اگه اسم نویسنده‌ها رو کنار آثار نمی نوشتند و آثار به طور گمنام منتشر می‌شدند، اینطوری دیگه شک و شبهه‌ای هم برای کسی پیش نمی‌اومد.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
با تمام وجودم سعی کردم جانب انصاف رو رعایت کنم. با اینکه در طول روزهای انتشار یادداشت برداشته بودم اما الان مجددا تک تک 17 مطلب رو بررسی مجدد کردم. نظر شخصی من با توجه به "کیفیت مطلب" به این شکل هستش: یادداشت اول: خانم هدی قاسمی/ داستان اول: آقای محمدرضاغفارنیا / شعر اول: خانم نسیم.ب /// خیلی دوست داشتم چند حق انتخاب بود که در اون صورت حتما شعرهای آقای پدرام و خانم رها.اس.ال و جناب آقای حسنی و داستان خانم شاهدخت رو هم حتما انتخاب میکردم.. یک منتقد و تحلیلگر هرگز اجازه نداره مساله ای غیر از "کیفیتِ خودِ مطلب" رو ملاک قرار بده و من همیشه سعی کردم وفادار باشم به این قانون نانوشتهِ مقدس. همه زحمت کشیدند و همین نفس حضور ارزشمند و قابل تحسینه... آرزوی موفقیت میکنم برای نفرات برگزیده نهایی :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
١
٠
چون توی این لیست هفده تایی نبودند قدردانی از دو مطلب زیبای خانمها محدثه عارفی و یکتا.ب رو از قلم انداختم. کاش میشد چندین انتخاب میکردم!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
میتونستید رای بدین به اونا. نوشته که حتما لازم نیست تو لیست باشن. یعنی میتونستید سه تا انتخابتونو از غیر لیست بکنید
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
این 17 تا صرفا مطالبی هست که بازدید و نظر بیشتر داشتن. دیگه از بودن متن من تو لیست تابلوئه دیگه :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
١
٠
اتفاقا مطلب شما هم قشنگ بود خواهرم... انتخاب هام که همونها بودند، منظورم این بود که اگر اجازه داشتم چهار تا مثلا ده انتخاب کنم خیلی دوستان شایسته بودند. :-) الان هم با کامنت دومم تقریبا میشه گفت بقیه انتخاب هام رو کامل کردم. :-)
ناشناس
ناشناس
٩٤/٠١/١٧
٦
٢
این خیلی خوبه که بهترین آثار توسط کاربرا انتخاب بشن ولی این مساله در شان یک مسابقه ی ادبی نیست . چون دو نکته می شه ازش استنباط کرد . اول اینکه شاید داورها توان داوری درمورد آثار ارسالی رو نداشتن و دوم اینکه انتخاب آثار توسط کاربرها تقریبا در تمامی موارد احساسی و بدون یکسان در نظر گرفتن تمام آثار هست . در هر صورت ممنون بابت این مسابقه امیدوارم گامی به جلو باشه ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
این فقط "یک بخش" از نتایج رو مشخص میکنه؛ انتخاب از نگاه کاربران. انتخابِ هیات داوران به قوت خودش باقی هستش دوست خوب من.
علیرضا
علیرضا
٩٤/٠١/١٧
٥
٤
این مسابقه در زمینه انتخاب بهترین اثر دو بخش داشت که یک بخش انتخاب داوران بود که انجام شده و منتخبین از نظر داوران مشخص شدند. یک بخش هم مربوط به انتخاب از نظر خود جیمی هاست که الان نظر سنجی داره میشه. شما اشتباه برداشت کردید.
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٧
٤
٢
اگر بخواهم براتون یک مثال بزنم که بیشتر فضا رو درک کنین فیلم فجر هستش. فیلم فجر در هر بخش داوران خودش رو داره، اما یک بخش مختص بیننده هاس و اسمش جایزه "بهترین فیلم از نگاه مردمی" هستش . داوران هم در این بخش یک رای مثل تمامی مردم دارند.این نکته هم قابل ذکر است که جایزه مطلب برگزیده از دیدگاه داوران بسیار ارزنده تر از جایزه مطلب از نگاه مخاطبین است. جدا از همه این بحث ها این جایزه بهانه ای است برای احترام به نظر مخاطبان.موفق باشین
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠١/١٧
٣
١
یادداشت : سیاه گرم ترین رنگ است ، داستان : عطر چای
MSD_GOAL
MSD_GOAL
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
سلام. من شماره 14 رو پسنديدم. و رای من به "موضوع انشا : تقییر از Snow_Queen " است. سه روز هم هست که عضو شدم (دقیقا 14 فروردین ) امیدوارم رای من پذیرفته باشد. در مورد داستان خودم هم (سامون بی سامون) متاسفانه عرض کردم تمام نیم فاصله ها را رعایت کرده بودم اما در موقع انتشار توسط سایت همه چسبیده است که اصلاح هم نکردند و واقعا خوانش داستان را با مشکل روبرو کرد. در نهایت برای دیگر دوستان آرزوی موفقیت دارم.
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
سایت جیم کنترل دش رو بازخوانی نمی کنه متاسفانه :)
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
سلام، مطلب شما برای سایت شاید این مشکل رو داشت، اما داورانی که این مشکل را دیدند مطالب را بازگشت دادند و ما خروجی pdf دوباره تقدیمشان کردیم که نیم فاصله های شما هم درست خوانده شود:)
Z_MAHBOOB
Z_MAHBOOB
٩٤/٠١/١٧
١
٠
منم هم پی دی اف فرستادم هم ورد و هم خود متن رو توی ایمیل زدم فرستادم تازه برای نیم فاصله ها هم از چنتا از دوستان و داور داستان کوتاه سوال کردم که خیالم راحت بشه ولیینجا وقتی اینجا منتشر شد بهم ریخت متاسفانه
n_nikbonyad
n_nikbonyad
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
دوستان کنترل دش چیزی شبه نیم فاصله است برای همین توی خیلی از سیستم ها خونده نمیشه. نیم فاصله استاندارد همون شیفت اسپیس یا کنترل اسپیس هست که توی تمام سیستم ها هم بدون مشکل دیده میشه :)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٨
١
٠
ولی بهتره تو جیم هم تعریف بشه چون آدم مجبور میشه با اسپیس بعضی قسمتا رو جدا کنه بعد اون تیکه خودش یه کلمه جدا محسوب میشه که خب با این محدودیت کلمات مسابقات کارو سخت می کنه:)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
سلام نیلوفرجان من الان امتحان کردم با شیفت اسپیس بازهم 2 تا کلمه حسابش می کنه که :)
n_nikbonyad
n_nikbonyad
٩٤/٠١/١٨
٤
٠
سلام همتا جان:) نه عزیزم. یه کلمه حساب میشه. شاید نیم فاصله رو توی برنامه وردت تنظیم نکردی. برو قسمت insert.بعدش symbol و بعدش more symbol. اونجا توی special symbol روی گزینه nonbreaking space کلیک کن و براش هر دکمه ای که دوست داری رو قرار بده. البته بهتره همون کنترل شیفت اسپیس رو بذاری که متن هات بدون مشکل توی سیستم های دیگه هم دیده بشن :) من چون خودم کار ویراستاری هم می کردم قبلا، مطمئنم که از این روش دیگه مشکلت حل میشه و کلمه هات یه دونه حساب میشن :)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٨
١
٠
ممنون :) بذار امتحانش کنم :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
من سخته برام که بین 90 تا اثر فقط به سه تا رای بدم چون تو هر سه مقوله چندین تا اثر رو با هم خیلی دوست داشتم پس رای من سفید خواهد بود :دی بسیار هم بی مزه ام خودم هم میدونم ولی نمیتونم برای همین نمیخوام خودمو مجبور کنم که حتما رای بدم چون منقد بودن تو خون من نیست و فقط با توجه به محتوا اثر بچه ها رو میخونم. پس شما رای بدین ما کیفشو ببریم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
* منتقد
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠١/١٧
١
٠
ولی به نظر من بهتر بود که رای تون رو بدید! این بخش مختص به همه ی کاربران، با هر سطح دانش و سلیقه است. وکسی هم حق نداره که به رای شخص دیگه اعتراض کنه! داوری اصلی، در بخش جداگانه صورت می گیره. نیازی به تحلیل خاصی هم نیست! (من می تونستم برای انتخابام، سی خط توضیح بنویسم ولی از ما، فقط سه تا اسم خواسته شده!)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
من واقعا نمیتونم انتخاب کنم چون اگه بخوام بین همین 17 تا چند تا انتخاب کنم کم کمش 8 تا میشن!! دیگه چه رسد به 90 تا !!!!!!! به همین خاطره که نمیخوام رای بدم چون حس می کنم اینجوری به دل و عقل خودم خیانت می کنم! خصوصا اینکه اگه بخوام به سه نفر رای بدم اسم خودمم حتما باید بگم چون محتوای مطلب خودمو خیلی دوس دارم:دی پس کلا اصن از بیخ همونطور که گفتم بهتره رای ندم که دچار خوددرگیری نشم چون حوصله ی عذاب وجدان ندارم :)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٢
خواهشا یکم دقت به خرج بدین و کل متن رو بخونید بعد رای بدینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن :||||||||||||||||||
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/١٧
٢
١
فقط داستان میرزا.
میرزا
میرزا
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
ممنونم از شما، واقعا لطف دارین.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٢
هیچکس حق نداره بگه که در حق من ظلم شده چون مدیریت سایت نوشتن درسته که اصل رای دادن برا این 17 تاس ( چون خودتون با بازدید و نظراتون اونا رو گرم کردین غیر از مطلب من البته! ) ولی میتونین به بقیه ی مطالب هم رای بدین. پس هیچ ناحقی ای نشده. اگر کسی که حقش هس رای نیاره مقصر خودتونین که درست نخوندید متن بالا رو. در ضمن خداروشکر داورا هستن و قرار نیس کاربرا برا همه رای بدن وگرنه خدا میدونه چه ناحقی ای میشد!!!!!!
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٧
١
١
حق گفتن رو که دارن! ولی حرفشون صحیح نیست:)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اره این حرف شما درست تره :دی
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
من موندم این دختر چرا انقدر حرص میخوره ؟ :|
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ادم وقتی عصبیه نمیفهمه چی میگه. من هنوز کظم غیظ یاد نگرفتم انگار، شرمنده :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
منم نگران سلامتی شون هستم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
مهسا :))))))) خب الان که حرص نمی خورم خوبه؟ اخه نظر اقای شمشیری رو که دیدم که نوشته بودن میخواستن به یکتا رای بدن ولی ندادن چون فکر میکردن باید تو این 17 تا باشه ( یکتا متنش یادداشت بود مثه من ) امپرم زد بالا. اخه یادداشت یکتا عالی بود و نقصی نداشت ولی مال من نگارشش نقص داره :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٣
٠
به روی چشم! /// در بخش یادداشت: انتخاب2: خانم یکتا.ب، انتخاب3: خانم صدیقه حسینی/ در بخش داستان: انتخاب2: خانم محدثه عارفی، انتخاب 3: خانم شاهدخت / در بخش شعر: انتخاب2: خانم الهه خسروانی، انتخاب3: آقای پدرام /// دوشواری نداریم که! (بقول بانو دنیادیده!)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ممنون ولی این فایده نداره. چون بازم بقیه میان الان میگن حیف فقط همین 17 تا هست و نمیتونیم به بقیه رای بدیم!!!! و همینجور هی سیخ میزنن به اعصاب من :)))) مثل خانوم محبوب که به من رای دادن و دوست هدی عزیز. کلا این قصه سر دراز دارد -______-
Z_MAHBOOB
Z_MAHBOOB
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
مطلب : اقا شمشیری(عطر چای) z_mohammadi(سلام 40 سالگی) فوفانو(سیاه گرم ترین رنگ است) اما تعداد نظرات و بازدید ها معیار خوبی نبود به نظر من چون خیلی از دوستان جا افتادن تو سایت و خب بخاطر شناخته شدنشون بازدید بیرشتری دارن بهرحال موفق باشن همگی
z_mohammadi
z_mohammadi
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ممنون از نظر لطفتون خانم محبوب. موفق باشید:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٧
١
٠
16
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٨
١
٠
و 8
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٩
١
٠
13
z_mohammadi
z_mohammadi
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
ضمن عرض تبریک به دوستانی که مرحله دوم راه پیدا کردند انتخاب از بین 17 مورد یه خورده سخته ولی من در بخش یادداشت(تغییر -خانم هدی قاسمی)در بخش شعر(نوشدن خانم صادقی) و در بخش داستان(آدمها پرنده اند آقای غفارنیا)را انتخاب می کنم.بقیه دوستان هم واقعا مطالبشون زیباست.:):)
neda_gh
neda_gh
٩٤/٠١/١٧
١
٠
شعر: حس مرموز/ raha_sl ****** یادداشت: تغییر یعنی.../h_ghasemi ****** داستان: آدم‌ها پرنده‌اند / mohammadreza_ghafarinia
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٤/٠١/١٧
١
٠
ببخشید میپرسم میتونیم به خودمونم رای بدیم؟و:">
admin
admin
٩٤/٠١/١٨
١
٠
بله می تونید
کاربر
کاربر
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
خب همه که همه ی اثرهارو نگاه نمیکنن.اونا چی؟!... :((
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
اونام معیارای خاص خودشونو دارن لابد! :">
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٨
١
٠
90 تا اثر برگزیده در سایت منتشر شدند و این مطالب بازخورد بیشتری داشتند. اگر مطلب شما جزوه مطالب برگزیده بوده در سایت جیم منتشر شده و میتوانید بازخورد مطلبتون رو مشاهده کنین:)
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
خانم الهه صادقی ، خانم شاهدخت و snow-queen .
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٤/٠١/١٧
٣
٠
اگه میشه به خودمون رای بدیم که من شماره 12 سبز بود سبز ماند سبز رفت عطیه میرزا امیری شماره 14 برا خودم تقییر و شماره 17 سیاه گرم ترین رنگ هاست برای فوفانو رو انتخاب میکنم! معیارای خاص خودمم دارم تازشم:دی بعد اگه برا مال خودم حساب نشه اونوقت شعر الکی مثلا تغییر رو جایگزین کنید ^_^
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٤/٠١/١٧
٢
١
با توجه به استاد بودن و کاربلد بودن اقای شمشیری بنده هم رای ایشون فقط واسه شعر شعر اقای پدرام :)
admin
admin
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
سلام؛ لطقا با پروفایل خودتون رأی بدید. ممنونم
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
من خودمم اقای نادری دختر خاصم. نمیشه با پروفایل خودم بیاد کلا واسه بنر ها ناشناسه اسمم! وگرنه خودمم دوس ندارم اینجوری بیام
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
از قسمت صفحه 15 بیاین درست میشه:)
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
از اون صفحه هم نمیشه اقا محسن!
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٨
١
٠
ببین بیا تو این صفحه ! بعد از اون بالای صفحه برو تو تخته سیاه ! یه کامنت تو تخته بذار بعد دکمه بک رو 2بار بزن برگرد عقب دوباره تو همین صفحه ! می شناستت ! خخخ منم همیشه همین کارو می کنم جواب میده :)
sh_saljooqi
sh_saljooqi
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اوم به نظر منم اینجوری منصفانه نیست.چون متن هایی هم هستن که وارد مرحله ی دوم شدن در حالی که اشکالات دستوری و نگارشی و... زیاد دارند و بنظر میاد تنها ملاک گزینش مرحله دوم خلاقیت و نو بودن سوژه بوده فقط.من شخصا فکر میکردم از جنبه های مختلف هر متن رو بررسی میکنید و امتیاز دهی میکنید و... .
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
دوست خوبم کامنتی که در جواب "ناشناس" دادم رو مطالعه بفرمایید. در داوری تخصصی نمرات ریز شدند و هر بخش نمرات مخصوص خودش را داشت.مطلب منتخب از نگاه کاربران شاید اصلا نمره قبولی هم از داوران نیاورده باشد اما برای خواننده ها جذاب باشد
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
به امید روزی که منم همینقدر با ارامش با بقیه حرف بزنم :دی
کاربرsh_saljooqi
کاربرsh_saljooqi
٩٤/٠١/١٨
٣
٠
عطر چای و گمشده عالی بودند.
m_ehyaei
m_ehyaei
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
سلام . از خوندن مطالب خیلی از دوستان تو ایام فراغت لذت بردم . لذت از خوندن هم که دسته بندی خاص نمی شناسه ...
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠١/١٨
١
٠
نو شدن اتفاق شیرینی ست / الهه صادقی******عطر چای / k_shamshiri*********پایتان را از روی پدال بردارید / صدیقه حسینی/////هم این هفده مطلب برگزیده هم سایر مطالب واقعا عالی گار شده بودن و مخاطب پسند بودن اما این سه مطلب به سلیقه من بهتر بودن و بهتر تونستم باهشون ارتباط برقرار کنم ممنون
میرزا
میرزا
٩٤/٠١/١٨
١
٠
سلام... یه خسته نباشید جانانه میگم به همۀ دوستان شرکت کننده؛ بنده به همشون احترام میذارم و از همۀ عزیزان جیمی که این فرصت رو فراهم کردند کمال تشکر و قدردانی رو دارم. اما از اونجایی که از بین این 17 اثر حق انتخاب معین شده، با احترام به همۀ نویسندگان این 16 اثر (که از اتفاق نوشتۀ کمترین هم بینشون هست و این باعث افتخار بنده است)، یادداشت (تغییر یعنی... / h_ghasemi)، داستان (آدم‌ها پرنده‌اند / mohammadreza_ghafarinia) و شعر (معنی عشق / سلیمان حسنی) رو انتخاب می کنم. بازم عرض کنم برای همۀ نوشته های عزیزان جیمی احترام قائلم. ایشالا همه به اهدافشون برسند.
admin
admin
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
البته آقای میرزا طبق تصریح متن، رأی دهی منحصر در این هفده مورد نیست. بلکه شما می تونید به آثار دیگه بسته به سلیقه خودتون رأی بدید.
میرزا
میرزا
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
سلام... تشکر می کنم از شما و خسته نباشید میگم به شما و همکارانتون. بله، مطالعه کردم، ولی گزینه های انتخابی من از بین همین آثار بود.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
از همگی عذر میخوام که بداخلاقی کردم. قول میدم دیگه از این حرکات جلف انجام ندم :دی پس اشتی باشید بام، باشه ؟ :دی
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٨
٢
١
ساعت سه و نیم صبح؟؟؟؟؟؟:| بشینین درساتونو بخونین:))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
من کلا همیشه اینجا هستم مثل اقای دکتر، مگه اینکه خلافش ثابت شه =))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
١
٠
به جان خودم من منفی ندادم :| ..اهای سیاهی کیستی؟ بیا خودتو معرفی کن :دی
Delaram
Delaram
٩٤/٠١/١٨
١
٠
شعر:آقای سلیمان حسنی ، یادداشت: خانم هدی قاسمی ، داستان: آقای کامران شمشیری
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٨
١
٠
خوب یه دفه میگفتین موضوع مسابقه اینه «تغییر را با رسم شکل تعریف کنید» ۲ نمره ، به نظرم همون ۱۶ و ۱۵
صدیقه حسینی
صدیقه حسینی
٩٤/٠١/١٨
٤
٤
در بخش داستان: آدم ها پرنده اند..._محمد غفاری به خاطر زبان، فضاسازی و روایت خوب در بخش یادداشت: سیاه گرم ترین رنگ است_فو فا نو به خاطر سوژه ی خلاقانه و پرداخت خوب هرچند که فکر می کنم این مطلب بیشتر داستان بود تا یادداشت در بخش شعر: هیچ انتخابی ندارم واقعا در این مرحله به دوست بزرگوارم آرش شفاعی خسته نباشید می گم و می دونم به دلایلی کار سختی در پیش داشتند... سپاس از همه ی دوستان
o_khorashadi
o_khorashadi
٩٤/٠١/١٨
٢
٢
در بخش شعر حس مرموز خانم رها ، در یادداشت تغییر یعنی ...خانم قاسمی و در داستان پایتان را از روی پدال بردارید خانم صدیقه حسینی .
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/١٨
٣
١
من چون بقیه اثار بچه ها رو ندیدم در نتیجه از بین همین مطالب انتخابامو میگم...در قسمت شعر،شعر ""نو شدن اتفاق شیرینیست"""خانوم صادقی...شعر پدرام و خانوم نسیم هم عالی بودن...در قسمت داستان هم مطلب""ادم ها پرنده اند"" اقای غفارنیا...مطلب اقای شمشیری هم عالی بود...و در قسمت یادداشت ها هم مطلب ""تغییر یعنی...""خانوم قاسمی...ولی در مجموع همه اثار عالی بودن و یه خسته نباشید به همه اونایی که زحمت کشیدن:)
y-naeemi
y-naeemi
٩٤/٠١/١٨
١
٠
شعر:روز بعد از تو (۶) یادداشت:تغییر یعنی... (۸)
عطیه میرزاامیری
عطیه میرزاامیری
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
عطیه میرزاامیری
عطیه میرزاامیری
٩٤/٠١/١٨
١
٠
خب ب من رای بده خواهر من
Mahtab_Hooshmand
Mahtab_Hooshmand
٩٤/٠١/١٨
١
٠
سلام.فکرمیکنم من دقیقا پانزدهم عضویتم تاییدشده یا چهاردهم شب. نمیدونم رایم محسوب میشه یا خیر. ازبین این هفده موردنظرمن توی شعرخانم رهاهستند. داستان آقای شمشیری و یادداشت خانم فوفانو.
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠١/١٨
١
٠
سلام. خب با توجه به اینکه بیست و اندی روز غیبت صغری داشتم، سال نو رو تبریک میگم با تاخیر ریاد. امید که سال متفاوتی واستون باشه/ من ایام مسابقه آثار رو نخوندم اما این برگزیده هارو خوندم. کاش طبقه بندی میکردین مثلا بهترین یادداشت از نگاه کاربران، بهترین داستان و بهترین شعر...
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠١/١٨
١
٠
علی ای حال، ضمن تشکر از همه 275نفر که زحمت کشیدن،و البته انتخاب ازبین 17تا سخته، به یادداشت خانم قاسمی رای میدم. یه حس زندگی با همه جزییاتش توش بود.../ نفرات بعدی هم جناب میرزا و غفارنیا که جناب میرزا دست به انتخاب سوژه خط قرمزی خوبی زدن. البته من به سبب رشته ام و برخورد با ترنس همون دوسه خط اول فهمیدم که سوژه ، پیرامون ترنس هاست. و خط به خط حدسم تایید شد/ داستان آقای غفارنیا هم در خور تحسین بود
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
حس زندگی با همه ی جزییات رو خوب اومدین. دقیقا تعریفی کوتاه از یادداشت هدی عزیزه که خودمم قبلا بش گفتم :)
h_rashidi
h_rashidi
٩٤/٠١/١٨
١
٠
سبز بود ، سبز ماند ، سبز رفت ؛ خانم عطیه میرزا امیری
پسر ساده
پسر ساده
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
سلام نوشته خودم كه الان تو سطل آشغال سايته :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
چقد جالبه خوندن نظرات متفاوت :) از نظرای متفاوت همینجور حس ها و چیزهای متفاوت کشف میکنم من. این تفاوتا جدا خیلی باحـــــــــــاله و کلی هم سوژه برای نوشتن به من میده :دی خلاصه که نظر دادن هاتون مستدام. امیدوارم تا روز اخر 100 تا رای دیگه هم داشته باشیم حداقل و تاپیک هر روز شلوغ تر دیروز شه ^_______^
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
منظورم رای های متفاوت بود نه نظر :| ای امان از دست خودم با این حرف زدنم :دی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/١٨
٢
٠
تبريك به هر 17تا بزرگوار:)) / براي شعر انتخابن "روز بعد از تو" به قلم nassim_b براي داستان كوتاه "پيرمرد و دخترك" آقاي فريد دانش قر و براي يادداشت "عشق كيلويي چند" جناب ميرزا.
چکاوک
چکاوک
٩٤/٠١/١٨
١
٠
سبز بود سبز ماند سبز رفت / عطیه میرزا امیری
مهدی صالح پور
مهدی صالح پور
٩٤/٠١/١٨
١
٠
من به سبز بود، سبز ماند، سبز رفت / عطیه میرزا امیری رای میدم. با توجه به همه نکاتی که گفته بودین!
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٨
٣
٠
همه مطالب عالی بودن و به همه خدا قوت میگم :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
١
٠
همتا تو عالی ای. الان میتونستی به خواهرت رای بدی ولی ندادی. من واقعا تحسین میکنم این بزرگی روح تو رو :) :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
١
٠
الکی مثلا تغییر.../اقای پدرام و گمشده/اقای میرزا و تغییر یعنی../هدی جون:))))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠١/١٨
١
٠
آدم ها پرنده اند الکی مثلا تغییر نوشدن اتفاق شیرینی است حس مرموز گمشده بدون ترتیب گفتم البته :)
sh_saljooqi
sh_saljooqi
٩٤/٠١/١٨
١
٠
گمشده و عطرچای :))
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/١٨
١
١
فقط به مطلب سرکار خانوم قاسمی رای میدم . تغییر یعنی... خیلی زیاد خوب و ازشون واقعا ممنونم. خسته نباشید جانانه هم به تیم مدیریت و داورانِ عزیز دارم. کارشون خوب و عادلانه بود.
سید مهدی شهابی ی
سید مهدی شهابی ی
٩٤/٠١/١٨
١
٠
با سلام بنده به شعر جناب آقای سلیمان محمد حسنی رای میدهم با سپاس
m_soltani
m_soltani
٩٤/٠١/١٨
١
٠
رای من؛ تغییر یعنی ...خانم قاسمی /گمشده ...میرزا/حس مرموز ...رها (موقع خوندن این مطالب واقعنی به وجد اومدم و بلند احسنت گفتم )مطالب زیادی بود که تحسین برانگیز بود ولی اینها بیشتر تو خاطرم موند :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٩
١
٠
هدی قاسمی/کامران شمشیری/شاهدخت :)))
mhv
mhv
٩٤/٠١/١٩
١
١
آقای شمشیری و خانم قاسمی هر کدام دو مطلب دارند!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٩
٠
١
همینایی که اینجاست.یکیه که.تغییر یعنی از خانم قاسمی/عطر چای از آقای شمشیری .
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/١٩
٥
٣
به توصیه چندتن از دوستان صرفا جهت اعلام رای شخصیم این کامنت رو امروز میذارم و اذعان می کنم که زمانی که میخوام بین چند اثر حرفه ای یا غیرحرفه ای یکی رو انتخاب کنم، همیشه با سمت منطقی ذهنم پیش رفتم. سمت منطقی، سمت بی تعارف و تکلف ذهنی همه ست و برای قضاوت عادلانه مناسبترینه. ضمن تشکر از دوستانی که اثر من رو درخور و شایسته دیدن، رای خودم رو به لحاظ محتوا و تکنیک کار به این ترتیب اعلام می کنم: در بخش شعر: شعر "حس مرموز" خانم raha_sl** در بخش داستان: داستان "عطر چای" آقای شمشیری ** و در بخش یادداشت: یادداشت "تغییر یعنی ..." خانم قاسمی.// البته داستان "آدمها پرنده اند" جناب آقای غفاری نیا (به لحاظ فضاسازی قوی و جذاب و متفاوت) و یادداشت " سلام چهل سالگی " خانم محمدی (به لحاظ محتوای احساسی) و داستان "تبریک، شما عوض شده اید!" خانم شاهدخت (به لحاظ زاویه متفاوت نگاه و نوع نگارش روان) هم بسیار خلاقانه و از نظر من در سطح عالی بودند.
z_mohammadi
z_mohammadi
٩٤/٠١/٢٠
١
٠
مرسی هدای عزیز از لطفت موفق باشی دوست خوبم:) نمیدونم چرا با یوزر و پسوردم آمدم بالا ولی در این صفحه به صورت کاربر ناشناس هستم:(
E_KHOSRAVANI
E_KHOSRAVANI
٩٤/٠١/١٩
١
٠
داستان کوتاه/ساعت هشت (مریم خوشبازان).یادداشت/کوچ از رجبعلی محبی. شعر/ انتخاب با من است آقا یا خانم خاموشی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٩
١
١
چه انتخابای متفاوتی. حتی یک نفرم قبل تو اینا رو نگفته بود. چه جالب :)
E_KHOSRAVANI
E_KHOSRAVANI
٩٤/٠١/١٩
١
٠
(((((:
a_shamshiri
a_shamshiri
٩٤/٠١/١٩
١
١
به اعتقاد من: در یادداشت: خ هدی قاسمی، در شعر : آآقای پدرام در داستان آقای کامران شمشیری
a_shamshiri
a_shamshiri
٩٤/٠١/١٩
١
١
به اعتقاد من: در یادداشت: خ هدی قاسمی، در شعر : آآقای پدرام در داستان آقای کامران شمشیری
a_shamshiri
a_shamshiri
٩٤/٠١/١٩
١
١
داستان آقای کامران شمشیری یادداشت: خانم هدی قاسمی شعر آقای پدرام متشکرم از هر 3 عزیز
a_shamshiri
a_shamshiri
٩٤/٠١/١٩
١
٠
خیلی عذر میخوام، که تکراری شد آنتن نت گوشیم قطع و وصل میشد مشکل خوردم جهت تاکید نبوده!!!
Soraya_Sh
Soraya_Sh
٩٤/٠١/١٩
١
٠
خب من تازه این مطلب رو دیدم و وقت میخوام که بیام دوباره اثار دوستان رو بخونم، امیدوارم تا فردا وقتشو پیدا کنم، فقط یه سوال آیا در هر قسمت باید سه نفر برگزیده بشن؟! مثلا داستان کوتاه سه نفر، شعر سه نفر و یادداشت هم سه نفر؟ یا کلا فقط سه نفر؟
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠١/٢٠
٢
٤
به عطر چای اقای شمشیری و شعر آدم بشو هستم من از اقای شمشیری رای میدم :)
ZeiNaB_sf
ZeiNaB_sf
٩٤/٠١/٢٠
٣
١
با رعایت انصاف و بی نقاب،داستان عطر چای جناب آقای شمشیری. شعر الکی مثلا تغییر آقای پدرام و نوشته ی هدی جان ِ قاسمی. همیشه اولین ها برای من مهم هستند،پس هیچوقت ،هیچ چیز نمیتونه اولین نظر و دیدگاهمو نسبت به چیزی تغییر بده.
raha_sl
raha_sl
٩٤/٠١/٢٠
٣
١
با عرض معذرت از بقیه دوستان: 1.شعر: "نو شدن اتفاق شیرینی ست"خانوم الهه صادقی 2.یادداشت: "تغییر یعنی..."خانوم هدی قاسمی3.داستان کوتاه: "عطر چای" آقای کامران شمشیری و تو دلت از اینهمه تغییر گرفته a_teimouri(میدونم باید یکیشو میگفتم اما واقعا نتونستم از هردوش واقعا خوشم اومد!) همه کارا واقعا خوب بود.. انتخاب از میون خوبا خیلی سخته ممنون از همه :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/٢٠
٣
١
با سلام من ملاک انتخابم فقط متن بود ، چون نمی تونم نسبت به شعر ها قضاوت کنم و میشه گفت نتونستم ارتباط بگیرم . به همین خاطر پس از بررسی به ترتیب انتخاب های من 1 )-11- پایتان را از روی پدال بردارید / صدیقه حسینی 2)16- عطر چای / k_shamshiri و انتخاب سوم : 15- تبریک، شما عوض شده اید! / شاهدخت ************************************* ملاک های انتخاب من به ترتیب : 1 - تیتر مطلب 2- شروع مطلب 3 - پایان بندی مناسب 4- ارتباط متن با خواننده !
s_qasemi
s_qasemi
٩٤/٠١/٢٠
١
١
یادداشت: "تغییر یعنی ..." هدی قاسمی/داستان: "عطرچای" کامران شمشیری
hasani_f
hasani_f
٩٤/٠١/٢٠
٠
١
داستان کوتاه:عطر چای آقای شمشیری شعر:معنی عشق آقای حسنی
mhv
mhv
٩٤/٠١/٢١
١
١
با اکانتتون وارد بشین لطفا
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢٠
١
٠
سلام من به شعر اقای پدرام که شماره 3 هست و داستان خانم فافانو که شماره 17 هست رای میدم...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
چرا همه اسم منو اشتباه میگن؟ :دی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/٠١/٢٠
١
١
سلام:گمشده جناب میزرا وعطرچای آقای شمشیری.موفق باشید.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٤/٠١/٢١
١
١
سلام:عذرخواهم ازدوستان شعررانگفتم جاافتادشعرالکی مثلا تغییرچون آهنگ ووزن درستی داشت.همه چیزبقول معروف جفت وجوربود.ممنون
gh_hasani
gh_hasani
٩٤/٠١/٢٠
١
١
شعرآقای حسنی و آقای شمشیری.
فریده
فریده
٩٤/٠١/٢٠
١
١
خودتون انتخاب میکردین بهتر بود.اینجا آرا منصفانه نیست.منم به آقای حسنی و آقای شمشیری و میرزا رأی میدم
علیرضا.م
علیرضا.م
٩٤/٠١/٢٠
١
٠
شماره 13 شعر آقای حسنی
 PDrAM
PDrAM
٩٤/٠١/٢٠
١
٠
با عرض سلام و تشکر بر همه ی دوستان عزیز...و عرض تشکر ویژهاز همه ی دوستانی که لطف نموده و به شعر من رای داده اند.. رای خویش رو اعلام میکنم..داستان خانم شاهدخت...یاداشت جناب میرزا و شعر جناب استاد حسنی..به دلم بیشتر نشست...و من الله التوفیق
mhv
mhv
٩٤/٠١/٢١
٠
١
با اکانتتون وارد بشین لطفا
PDrAM
PDrAM
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
PDrAM: با عرض سلام و تشکر بر همه ی دوستان عزیز...و عرض تشکر ویژهاز همه ی دوستانی که لطف نموده و به شعر من رای داده اند.. رای خویش رو اعلام میکنم..داستان خانم شاهدخت...یاداشت جناب میرزا و شعر جناب استاد حسنی..به دلم بیشتر نشست...و من الله التوفیق
عطیه میرزاامیری
عطیه میرزاامیری
٩٤/٠١/٢١
١
٠
من دلم میخواست برنده بشم خیلی دلم میخواست
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/٢١
١
٠
منم دلم میخواس. کیه که دلش نخواد برنده شه ؟ :دی امیدوارم از نظر داورا لااقل برنده شی که خوشحال شی :)
الهه صآدقي
الهه صآدقي
٩٤/٠١/٢١
١
٠
ان شآءالله برنده ميشي عطيه بآنو :) دآستآنتُ كه ميخوندم هي تُن تُن چشمك ميزد وآسه برنده شدن...اينو از تهِ تهِ دلم ميگم^ ــ ^
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
من چی پس ؟فقط عطیه بانو؟ پارتی بازی تا چه حد؟ :دی میدونم شما خودت شرکت کننده ای و کاره ای نیسی. دارم شوخی میکنم :)
الهه صآدقي
الهه صآدقي
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
من فقط حس ميكنم خواهر جآن :) خب ميتونم راجبِ نوشته شمآم حس كنم... منتها قبلش بوگو شمآره كآرت بدم خدمتتون 10 تومن وَشه:دي ^ ـــــــــــــ ^
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
میدونم. فقط میخواستم بدونم از متن منم خوشتنون اومده و از نظرتون خوب بوده یا نه که جوابمو فهمیدم:دی :)
الهه صآدقي
الهه صآدقي
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
متنِ شمآ هم سه عااالمه دوست دآشتني بود ^ ــــــ ^ *:
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
مرحله اول تموم شد...رای گیریشم تموم شد :/
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٢
٢
٠
از همه بزرگوارانی که منو مورد لطفشون قرار دادند سپاسگزارم... صادقانه تعظیم میکنم :-)
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٤/٠١/٢٢
٣
٠
میگم چی شد بلاخره؟نتیجه این مسابقه مشخص نشد؟کی اول شد؟ :))
میرزا
میرزا
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
سلام به همه؛ من هم به نوبۀ خودم از همۀ کسانی که قابل دونستند متن ناچیز و کم ارزش بنده رو یه تشکر درست و حسابی می کنم، امید که همه در کارشون موفق باشند.
محمود اشرف زارعی
محمود اشرف زارعی
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
دوستان من مغزم داره منفجر میشه.تازه واردم. این 90تا کار رو کجای سایت باید دید؟
محمود اشرف زارعی
محمود اشرف زارعی
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
دوستان من تازه واردم این 90 تا اثر رو کجای سایت میشه خوند؟
پربازدیدتریـــن ها