خاطرات محمود احمدی نژاد! / طنز

خاطرات محمود احمدی نژاد! / طنز

نویسنده : korosh

خبر آمده که آقای احمدی‌نژاد قرار است کتاب خاطراتش را منتشر کند. بنده خدا خاطرات آقای روحانی را در روزنامه قانون دیده، گمان کرده شخص رئیس‌جمهور آن را نوشته. این شد که تصمیم گرفت قبل از دکتر روحانی اقدام به انتشار کتابش کند. از آنجایی که زحمت خاطرات آقای روحانی افتاد گردن ما، گفتیم گزیده‌ای از خاطرات آقای احمدی‌نژاد را هم به صورت تیزرطور و کامینگ‌سون‌وار بنویسیم، شاید مشتری شد و ما هم به نان و نوایی رسیدیم. از این دکتر روحانی که آبی برای ما گرم نشد.

 

اولین سفر به ونزوئلا

ساعت ۱۸:۰۲ عصر

همه عاشقم بودند. همه مرا می‌شناختند. فکر کنید داشتیم در خیابان راه می‌رفتیم یک دختر بچه ۳-۴ ساله با مادرش آمد جلو، مادرش پرسید: «این کیه؟» حالا فکر کنید زبان آن‌ها هم اسپانیولی است، بچه مرا نگاه کرد و گفت: «هاها! این محموده! محموده! ای وای! محمود اینه؟! یاه یاه یاه!»

 

شهریور ۱۳۹۱

ساعت ۱۴ به وقت نیویورک

برای سخنرانی صدایم کردند. باورتان نمی‌شود، بسم‌ا… را که گفتم، این بار بقیه رفتند توی یک حصن و حصاری! آنقدر کلامم شیوا و رسا بود، همه محو صحبت‌هایم شده بودند. یک جوری محو شده بودند که هیچ‌کدامشان را دیگر در سالن نمی‌دیدم. اول کمی ترسیدم ولی چشم که چرخاندم دیدم مرد بهاری من توو سالنه، ماشالا. منتظر محمود جونه ماشالا… سخنرانی‌ام که تمام شد، علی‌اکبر صالحی و ثمره هاشمی چنان کف می‌زدند که می‌ترسیدم خدای نکرده رباط صلیبی پاره کنند! سخنران بعدی خیلی بیخود سخنرانی کرد. یک جوری حرف زد که تمام کسانی که از سخنان من محو شده و به مقام فنای‌فی‌المحمود نائل آمده بودند، دوباره روی صندلی‌ها ظاهر شدند.

 

بدرقه برادرم هوگو

ساعت ۱۷:۲۰ عصر

داشتم می‌گفتم: «گلچین روزگار، عجب بدسلیقه است است اســـ…» که ناگهان چشمم به منظره‌ای افتاد و گفتم: «اوپس! گلچین روزگار عجب خوش‌سلیقه است!» یادش بخیر. مرد خوبی بود. چه خانواده نازنینی داشت.

 

۱۵بهمن ۱۳۹۱

ساعت ۹:۱۰ صبح

قرار بود وزیر کار را استیضاح کنند. شیخ‌الاسلامی آمد پیش من و گفت: «آقا دستم به دامنتون. یه کاری واسه ما بکن. تا حالا ۲٫۵ میلیون شغل بیشتر ایجاد نکردم. هنوز ۴۲۷ تا شغل دیگه باید ایجاد کنم که یه وقت خدای ناکرده پیش مردم بدقول و شرمنده نشم. بگید دوهفته استیضاح رو بندازن عقب اینها رو هم تولید می‌کنم و تمام.» گفتم: «وقت ندارم، امروز قرار دارم، باید برم توی مردم.» خواهش کرد: «آقا شما که هر روز توی مردمید، یه امروز رو به خاطر من بیایید مجلس.» داد زدم: «پسر! بپر اون کاپشن منو بیار.» یکهو دیدم اسفندیار کاپشن را آورد. شرمنده شدم و گفتم: «ای وای ببخشید، شما چرا زحمت کشیدید؟» اسفندیار گفت: «وا! گفتی پسر کاپشنم رو بیار. مگه من پسر نیستم؟!» گفتم: «معلومه که نه! شما مرد بهاری خودمی. عمرمی. جونمی. نفسمی.» لبخند محبت‌آمیزی زد که دلم رفت. دریای نگاهش داشت مرا به سوی خویش ‌می‌خواند که یکهو شیخ‌الاسلامی تکانم داد و گفت: «آقاااا! دیر شد ها! الان غیابی چیز می‌کنن.» داد زدم: «چته؟ انگار می‌خوان ازش طلاق بگیرن! مگه کشکه غیابی عزلت کنن؟ کی هستن که عزلت کنن؟» بعد دست کردم توی جیبم و یک سی‌دی درآوردم و به فروزنده گفتم: «این رو بده آقا لاریجانی. بگو محمود التماس دعا داشت.»

 

ساعت ۱۶:۲۵ بعدازظهر

شیخ‌الاسلامی با گریه رفت منزل. نقشه‌ام نگرفت. قرار بود این «سی‌دی بگم بگم» مثل بمب صدا کند، ولی مثل این سیگارت‌ها که بعد از روشن شدن نه صدا دارند، نه بو، عمل کرد! وزیر کار را هم انداختند. عیبی ندارد، شیخ‌الاسلامی قربانی هدف متعالی و مقدس ما یعنی سعید مرتضوی شد. روح هوگو وقتی دوباره هبوط کند، اجرش را می‌دهد.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
نینا
نینا
٩٤/٠١/٢٠
٣
٢
عه عه عه این چ کاریه؟
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
مِن باب شوخی هستش ! و البته کمی تفکر ...
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢٠
٧
٣
هی هی هی.... بزرگترین اشتباه ملت ایران متن قشنگی بود یه آمار هم از رانت خواری ها و اختلاسهاشون میدادی معرکه میشد
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
این متن بازنشر هستش من ننوشتم اما فک کنم هدف متن چیز دیگه ای بود ن لو دادن بعضی چیز ها !
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
٠
١
سوالي كه وجود داره اينه: ميتونيد بزرگترين رانت خوار كشور كيه؟
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٢
٠
چه بوتاکسی هم کرده
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/٢٠
١
٢
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
:)))))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠١/٢٠
٤
٤
خوشمان آمد ازین چیز میزها زیاد بنویسید جای کار داره آخه دل ما خیلی پر تر از این حرفهاست
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
ممنون ولی خب متن بازنشر هستش من نویسنده اش نبودم ! زحمت کپی گردن من بود =) !
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠١/٢١
٢
٠
حدس زدم نوشته ی خودتون نباشه ولی بابت بازنشرش هم باید تشکر کرد ازتون
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٠
٥
٢
خداقوت آقا کورش! ایشالا همیشه زبونتون سرخ و سرتون سبز باشه! مرسی :-))
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
١
خیلی ممنون اقای شمشری عزیز :* ! یه سوال : شما موافق متنین یا مخالف ؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
خواهش میکنم.. خودتون چی حدس می زنید؟ :دی
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
فک کنم موافق باشید ؟ درسته یا غلط ؟
r_riahi
r_riahi
٩٤/٠١/٢٠
١٣
٦
باکسی که تعارف نداریم، این احمدی نژاد نبود که 8 سال اومد و رفت، این عمر و آینده‌ی مملکت ما بود که 8 سالش برباد رفت
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٦
١
بیگگگگگ لایکککککککککککک ! من نمیدونم چرا مردم عقلشون به چشمشونه ! احمدی نژاد جاده های کشور رو راست و ریست کرد کاراش ب چشم اومد ! الان بعضی از مردم میگن احمدی نژاد بهتر از روحانیه چون یکاری واسه کشور کرده ! ولی به این فک نمیکنن که تحریم ، تورم ، رکود ، منزوی کردن ایران بین کشور های جهان و خیلی چیز های دیگه رو هم به سر ایران آورده ! ( این و واسه همین چند نفر که منفی دادن میگم .... )
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٥
٠
بیگ لایک ناجورررررررررررر احمدی نژاد کاری نکرد برای این مملکت جز اینکه حساب ذخیره ارزی رو صفر کرد ایران رو با دنیا به جنگ انداخت در دوره ایشون استخدام رسمی سازمانها ور افتاد و امنتیت شغلی عملا از بین رفت فقط برای اقازاده ها یا کسانی که به نوعی سهمیه داشته باشن این امنیت شغلی وجود داره به طوری که یک کارمند رو با ده دوازده سال سابقه کار قراردادی به سادگی آب خوردن با یک پارتی دار جایگزین میکنن در صحنه بین المللی روابط کشور به فنا رفت بیشتر از هفتاد درصد مردم ایران به لطف سیاستهای ایشون به زیر خط فقر رفتن بین مردم کشور فاصله طبقاتی اوج گرفت اتحاد ملی رو بهم زد و مردم کشور رو عملا دو دسته کرد دیگه از خدماتش رانت خواری بزرگش برای دانشگاه ایرانیان بود آقای مرتضوی بود که اون همه جنایت کرد و اخرش مجازاتش اونقدر خنده دار بود که هنوز هم نقل جوکهای ساله وزرای گرامی و مشاور و معاونش همه پرونده رانت خواری و دزدی های میلیاردی دارن اصلا خدمات داره
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٤
٠
آینده ایران جوونی بچه های ایران. این هشت سال از عمر هیچ کدوم ما برنمیگرده
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢٠
٦
٦
هرچند توی تیتر زدین طنز ولی اگه بلدین برای روحانی هم از این جور مطالب بنویسین
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٢
٠
من از اقای روحانی چیزی نمیبینم که بنویسم یا بزارم ! همین وزیر دولت قبل که اختلاس گر دراومد عمق فاجعه رو میرسونه !
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
١
٤
آدم اگه چشماش رو ببنده چيزي نميبينه!!!!!
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٢
٠
عزیزم شما آمار رانت خواری ها و دزدی های وزرا و کابینه و مجلس و شخص رئیس جمهور احمدی نژاد رو دیدی یا نه؟
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
٠
٤
نه من چيزي در مورد رانت خواري احمدي نژاد نديدم! شما اگه ديدي ما سر و پا گوشيم!
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
ام شما یعنی مثلا از پرونده دانشگاه ایرانیان و پول میلیاردی که بیست و چهار ساعت قبل از اتمام ریاست جمهوری ایشون به حسابش رفت نشنیدی؟این کوچیکش واقعیت اینه ایشون با فرمول بگم بگم اومد بالا و مردم رو امیدوار کرد که راستگو هست اما سوال بزرگ اینه که چرا چیزی از اون اسامی مفسدین داخل جیبشون در نیومد؟چرا باید پدر عروس ایشون معاون اول ایشون امارش اونجور باشه از همه مهمتر احمدی نژرادی که تو دوره اولش رو جعبه و کارتن تبلیغ انتخاباتی میکرد چطور پول تبلیغات عظیمی رو داد که هر بنرش از پونصدهزارتومن شروع میشد قیمتش؟ از کجا اومد؟ میگفتن فلان وزیر میلیاردر حمایت مالی کرده اون وزیرم که بعدا در اومد مفسد هستش
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
١
١
اولا كه دانشگاه ايرانيان بعد از اينكه اجازه اش صادر نشد پولش به خزانه برگشت، اون اسامي كه براي همه محرزه به كجا رسيد؟ پرونده هاي بزرگي كه مسئول يه نمونه اش آقا زاده مشهوره!!! مگه تبليغاي آقاي موسوي مظلومانه و محقر بوده؟ من يادم نميره اين رو، كه بنرهاي موسوي اگه نگيم بيشتر كمتر از احمدي نژاد نبود!!! از هر جا كه پول اون اومد، پول اينم اومد! كدوم وزير؟ // ضمن اينكه من عاشق سينه چاك احمدي نژاد نيستم! كسيكه بيشترين انتقاد و بزرگترين انتقاد بهش اينه كه مملكت رو دوقطبي كرد! من از اين بدم مياد كه وقتي درباره ايشون حرف ميزنين روي اشتباهاتش زوم ميكنين و يك كلاغ چل كلاغ ميكنين اما خدماتش رو به باد تكذيب و تحقير ميگيرين!!من بچه روستام و ديدم خدمات ايشون به مناطق محروم رو! من به فراخور علاقه و رشته ام تمام مدت پاي اينترنتم و ديدم بازخورد حرفاي ايشون رو تو دنيا! من ديدم و ميبينم انتقادها به احمدي نژاد و عكس العملش رو، انتقادات به روحاني و عكس العملش رو!!
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
میشه بگین پولش کی به خزانه بازگشت دقیقا؟؟؟
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٠
١
آقا مصطفی عزیز اولا بازگشت پولی در کار نبوده دوما شما چرا تا حرف میشه حرف خانواده رفسنجانی و جناب آقای مهندس موسوی رو وسط میکشید؟ رفسنجانی اگر کاری کرده یا نکرده باید به قانون جواب بده همونقدری که احمدی نژاد و دوستانش باید جواب بدن .البته ما امیدواریم در هر دو این پرونده ها قانون واقعی رعایت بشه و باز نشه مثل مجازات یک قاضی که 5سال از کار دولتی محروم بشه و دویست هزارتومن جریمه بشه چون واقعاحکمش به هیچ جای قانون نمیخوره درباره جناب اقای موسوی ایشون و آقای کروبی چند ساله اصرار دارن که بابا بیاین ما رو دادگاهی کنین اما به هر دلیلی دادگاهیشون نمیکنن ای کاش دادگاهی تشکیل بشه و با حضور و شهادت مردم این پرونده هم قانونی بهش رسیدگی بشه. بماند که بنده ارادت خاصی به جناب اقای موسوی دارم و معتقدم تک تک حرفهایی که ایشون در بیانیه هاشون زدن در چهار سال بعد دولت احمدی نژاد به اثبات رسید. ضمن اینکه هیچ کس بدش نمیاد که به قانون کشور عمل بشه اگر جرمی هست در د ادگاهی زیصلاح رسیدگی بشه.اما به هر دلیلی نه تنها این افراد محاکمه نمیشن بلکه ارتباطشون با دنیا رو هم یه جوری قطع کردن که صداشون شنیده نشه. با توجه به حکمی که برای جنایتکار کهریزک دادن مشخصا از الان نتیجه دادگاه احتمالی هم معلومه.همین که میان میگن سران فتنه...این صدور حکمه و با هیچ قانون اسلام نمیخونه که صراحتا مشخص میکنه هر مجرمی حق داره از خودش در برابر دادگاه و مردم صاحب حق دفاع کنه و صداش شنیده بشه مشخصا اگر این افراد جرمی کرده باشن باید به شدیدترین وجه ممکن مجازات بشن ضمنا شما دارید میگید تبلیغات اقای موسوی با حمایت ر فسنجانی بود دیگه خانواده رفسنجانی رو هم که همه ما میدونیم اگر جزو ده ثروتمند اول ایران نباشن تو صد تای اولن ضمن اینکه این حرف شما مثل دوستانی میمونه که چند ماه پیش عکس خونه ی اقای روحانی رو سوژه کرده بودن که رئیس جمهور مملکت نباید ال سی دی داشته باشه. اما ما دیدیم که بعضا خونه رئیس جمهور قبلی رو موکت نشسته بودن و این نشونه بی ریایی هست و اون نشونه ریا؟ دیگه فکر نمیکنیم که از کجا و به چه صورت اومده. هنوز فراموش نکردیم فردی رو که با عنوان دکترا وارد کابینه شد و مدرک لیسانس هم نداشت و تا اخرین ثانیه تحت حمایت اقای احمدی نژاد بود و حقوق دکترا رو هم دریافت کردن که البته این اصلا حق و ناحق کردن نیست!!!!!!!!!!!!!! حالا اینکه اون ادمی که روی موکت نشسته بود هزینه تبلیغاتش از کجا اومده بود رو من نمیدونم اما از حامیان اقای موسوی چند نفری رو خبر دارم. در مورد پرونده اقای صادق محصولی وزیر خاص و حامی مالی اقای احمدی نژاد هم سری به گوگل بزنید. و اما درباره روستا و خدمات به روستا...شاید بهتر باشه بگیم بزرگترین حامیان احمدی نژاد روستایی ها هستن شاید در مراحلی احمدی نژاد کارهایی کرد که به نفع روستا تموم شد( البته من میدونم یه سری کمکهای مالی به روستاییان کرد) اما این کمک از کجا اومد و چطور اومد مهمه و نتایجش مهمه. شما میگید خدمات احمدی نژاد رو ندید گرفتم عزیزم شما نام ببر این خدمات رو شما که این همه خدمات احمدی نژاد رو دیدید خدمات دولت آقایان خاتمی و موسوی و رفسنجانی رو هم ببینید. اگر خدمتی بوده وظیفه بوده نه چیز دیگه.
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
جوابتون رفت پايين!!! ببخشيد :))
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢٠
٤
٣
اقا خوب نیست همچین کارای............
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
به معنی نگیرید شوخی هستش !
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
١
٢
اتفاقا کار خوبیه. بعضی حقایق باید گفته بشن عزیزم من هنوز هم میگم متاسفم برای خودم که دوره اول به ایشون رای دادم . بی تجربگی و خامی بود شاید هم جو زدگی احمدی نژراد تجربه بزرگی برای ملت ایران بود چرا که چشممون رو روی خیلی چیزها باز کرد
mhv
mhv
٩٤/٠١/٢٠
٢
٣
دوستان چرا به ایکون بازنشری مطلب نگاه نمی کنین؟ این مطلب حدودا یک سال و نیم پیش در قانون چاپ شده:)
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
علامت شصت باز با انگشتان بسته :)
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
شما انگار فراموش کردید همین اقا دو هفته با رهبری قهر کرده بودن و خونه نشین شده بودن از سر وظیفه شناسی اگر باید حرف حرف رهبری باشه پس ایشون حق ندارن رو حرف رهبر حرف بزنند درگیری های دو سال اخر دولتشون با مقام رهبری کاملا مشخص میکرد که احمدی نژاد 84 تا 90 چقدر متفاوت بود.خواهشی که دارم اون پایین یه متن درباره دستاوردها به عنوان اخرین پستم نوشتم لطفا بخونید و ممنون از بحث خوبی که داشتیم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٠
٩
٩
خیلی طنز خونوکی بود...بی چشمو رویی بود...دولت الان که ادعای کاهش بیکاری داره....بهتره دست از دروغ برداره و حقیقت رو بگه
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٣
٠
شما حقیقت و بگو ببینیم چی هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
یک موردشو میگم...معدن پارس هو رخش در زمان احمدی نژاد سالیانه 9 میلیار سود خالص برای صاحبش داشت...25 روزه ورشکست شده
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
معدن قلعه زری نزدیکهای رسیدن به ورشکستگی است..معدنی که در زمان احمدی نژاد توی اوج بود(معدن مس،طلا،رویه)..چرا؟؟؟؟چون دزد زیاد شده...اینکه چرا این معدن ورشکست نشده دلیل داره...معدن اهن کنارش ورشکست شده
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
معادن کائولن سمت گناباد هیچ کدام ورشکست نشدن....با اینکه جزو معادن ارزان هستند....اینا همش تحلیل داره....ما نیاز یه مذاکره نداشتیم...این معادن ورشکسته ای هم که گفتم جزو بزرگترین معادن ایران هستند...هم فقط همون پارس هو رخش 400 تا نیرو مستقیم داشت که اخراج شدند....400 تا بیکاری یک جا ایجاد شد چرا امارها در این دولت کاهش رو نشون میده؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
تمام دولتهای گذشته و حال دروغ گویی و پنهون کاری میکردن...به خدا بیان راستشو بگن بهتره...بگن بیکاری بود 1 میلیون الان شده 2 میلیون به این دلایل..از مردمو دانشگاه راهکار بخوان...میان پنهون کاری میکنن مشورت نمیکنن بعد توقع دارند بهترین باشیم
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢١
٢
١
بی چشمو روویی؟از کی تا حالا حقیقت شده بی چشمو رویی؟؟؟خوبه امار کاراش هست.همین اقا نبود که گفت اگه معاون من ریالی اختلاس کرده باشه از دنیای سیاست میرم و از همه مردم تو تلوزیون معدرت خواهی میکنم؟الان همون معاونش تو زندانه.تا کی میخوای خودمونو گول بزنیم.مملکتو زد داغون کرد.
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
١
١
عزیز درباره ادعای کاهش بیکاری یه چیز به حرفهای شما اضافه کنم. یکی اومد ادعا کرد که من جوانهای بیکار رو تعدادشون رو نصف میکنم بعد کاری که کرد قانون کار رو عوض کرد یعنی شما در روز دو ساعت بری سر کار شاغل حساب میشی دیگه اوشون حساب نکردن که وضعیت به جایی رسیده که ملت فقط برای خرج اجاره خونشون باید دو شیفت کار کنن که اونم از صدقه سر قانون عدم استخدام و قراردادی ها بدون امنیت شغلیه. برای منی که اون دوره میتونستم استخدام دولتی بشم و نشدم زور داره که بعد هشت نه سال کار کردن به خاطر یه فرد پارتی دار به سادگی از کار بی کار بشم چون قراردادی هستم در حالی که اون زمان میتونستم استخدامی بشم. سی سال سنمه دیگه استخدام دولتی نداریم. بعد میبینم کسانی هستند که به واسطه رانت هاشون تو همون سازمان دولتی مذکور سه تا شغل دارن. روزانه میان روزنامه میخونن تشریف میبرن و چهار برابر حقوق ما حقوق میگیرند. اینها همش لطف اقای احمدی نژاد بوده به امثال من. خدمات اموزشی: جمع کردن تدریجی مدارس دولتی.کاهش امار دانشگاههای رایگان.افزایش 50 درصد شهریه دانشگاههای غیر انتقاعی و شبانه در طی چهار سال راستی شما خبر دارید هزینه تحصیل در دانشگاه کیش ماهانه چقدره؟ دوست عزیز اگر بخوایم درباره ایشون حرف بزنیم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه به خدا بس که خدماتش زیاده
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
مطمئن باش همه اینها در دوره احمدی نژاد هم بوده حتی بیشتر ! کار به جای کشید که رهبر تو سخنرانیش از مقام قضائی درخواست کرد که با همه روراست باشه و همه ی اونایی که پشتشون به نظام گرمه یا سمتی در نظام دارن رو به یه چشم نگاه کنه که یه ماه کمتر نکشید که خرابکاری اون اقای وزیر رسوا شد ! یادت هست که ؟ مطمئن باش هنوزم هست !
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٠
٧
٧
در سخنرانی سازمان ملل اوج قدرت ایران دیده شد...اگر اون حرفا نیود الان سر میز مذاکره ظریف با خودش مذاکره میکرد....کلی دستاورد داشتیم زمان احمدی نژاد..خوبه اونا رو هم ببینیم
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠١/٢١
٢
٢
لایک داری دادا، واقعا زشته خدماتشو ندبد یگیریم...
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠١/٢١
٢
٣
لایک داری دادا، واقعا زشته خدماتشو ندبد یگیریم...
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢١
٤
٢
دسسسسسسسسسسسسسسسسستاااااااااااااااااااااااااااااااااااورددددددددد ؟؟؟؟؟ یه بار دیگه بگو ؟؟؟؟؟؟ هه اوج قدرت ! واقعا که م نص از تو همچین انتظاری نداشتم ! ینی ....
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٣
٢
ببخشید منظورت از دستاورد چیه؟ اینکه رئیس جمهور یک کشور چندین بار در چند دوره بره پشت تریبون سازمان ملل و سالن خالی بشه به خاطر اقتدار نیست این فضاحت در روابط بین المللی رو نشون میده و عدم وجود سیاست خارجی و ارتباطات بین المللی.کاری که ایشون کردن فقط باعث اوج گیری تحریمها شد چون تنها کاری که کرد تحریک دیگران بود برای دشمنی با ایران .شکر خدا دوستانمون هم در دوره ایشون از کشورهایی بودن که اسم بعضیاشون رو همون زمان اولین بار بود شنیده بودیم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٢
٢
شما سخنرانی ها رو میدین یا نه؟؟کیا رفتن بیرون؟؟اسراعیل.امریکا.انگلیس،فرانسه..بقیه همه بودن...نشون میداد دشمنامون لجشون گرفته...ضایه بازی نتانیاهو لعنت الله رو یادتون رفته؟؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢١
٢
٣
خدماتی که احمدی نژاد کرد روحانی یه سر سوزنشو انجام نداده
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
١
١
ادییات شرم اوری که نماینده ملت ایران به کار میبرد با تکه کلامها و کلمه های شرم اور حرفهای بی منطق از سر شکم سیری بدون فکر کردن به عاقبت و نتیجش رو هم دیدم. خدمات ایشون اونقدر وسیع بوده که دولت اقای روحانی که هیچ ده تا دولت دیگه هم باید بیاد تا ما رو به وضع هشت سال قبل برگردونه فقط. از خدمات ایشون همین بس که در همین مذاکرات اتمی تندروی های این عزیزان باعث شد طی هشت سال تحریمها اونقدر اوج بگیره که الان بعد دو سال مذاکره تیم مذاکره اتمی فقط بتونه شرایط رو به دوره اقای خاتمی برگردونه. ایشون فرمودن تحریم کاغذ پارس اما یک واقعیت اینه که این چیزی که بهش میگفتن کاغذپاره فقط برای بالا دستی ها کاغذپاره بود دیگه از آمار کارخونه هایی که به لطف ایشون ورشکسته شدن و کارگران بیکار شده و اینا حرف نزنیم بهتره.حرف از ولخرجی خاندان پهلوی میزنیم اما یه صفر ایشون وهیئت همراه با ا قوام و دوستان به اندازه ای خرج گذاشت رو دست ملت که صدای مجلس رو هم در اورد .رئیس دولت مملکت با عروس و داماد و خانواده های سببی و نصبی هتل گرفته بودن و رقم دقیقش یادم نیست فقط بالای صد و بیست تا همراه داشتن که اصلا همراه بودن و نه چیز دیگه یه استاد اقتصاد تو دانشگاه داشتیم میگفت ایران تو جنگ جها
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٠
١
کامل میکنم ببخشید: استادمون میگفتن یه تحقیق کردن چند تا از اقتصاد دانان ایران بعد به این نتیجه رسیدن ایران تو دوتا جنگ جهانی روی هم رفته اینقدر از دست نداده که در دولت فخیمه اقای احمدی نژاد دوست عزیز واقعیت این بود که در هشت سال دوم دولت احمدی نژاد خفقان اونقدر زیاد بود که اجازه نمیدادن چیزی برخلاف خواسته دولت اعلام بشه و حرفی خلاف ایشون زده بشه اوج سانسور رو ما در دوره ایشون داشتیم. نه اینکه من الان بخوام بگم دولتهای قبلی خوب بودن من بحث سیاسی رو کلا نمیپسندم اما به ایشون الرژی دارم فقط اینکه تعداد رایی که مردم بعد از احمدی نژاد به اقای جلیلی که هم فکر و مسلک ایشون بود دادن کاملا نشون میده که چند درصد مردم ما حامی ایشون بودن .خوشبختانه مردم ما چیزها رو میبینن و تحلیل میکنن.فقط ای کاش که یک سری مسائل در کشور پشت پرده نمی ماند تا یه چیزهایی بهتر دیده بشه شرمنده از کل کلی که کردم هدف جسارت به دوستان نبود فقط و فقط تخلیه خشم خودم بود بازم معذرت میخوام
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٠
١
منظور از هشت سال دوم دوره دوم بود اشتباه تایپی
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢١
١
٠
اوج قدرت ایران این بود که همه سالن رو ترک میکردن موقع سخرانی غیر ونزولا و چارتا کشوری که تو نقشه پیداشون نمیشه کرد.خدایی این حرف پتانسیل جوک سال شدن رو داره.من که دارم از خنده ریسه میرم خخخ
s_ehsan
s_ehsan
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
ممنون ازشما ...
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
من نظری ندارم....
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
ممنون که دیدی :)
Miss_shqyq
Miss_shqyq
٩٤/٠١/٢١
٥
٣
با اینکه فقط یه چشمه از افتضاحات دوره ی گذشته بود و خیلی بیشتر ازینا حرف واسه گفتن هست ولی خیلی خوب بود .ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﻗﻀﺎﻭﺗﯽ ﺩﻭ "ﺗﯿﻢ" ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻭ ﺩﻭﻟﺖ ﺣﺴﻦ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺤﺼﯿﻼﺕ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺸﻨﺎﺳﯿﺪ. ::::: ﺗﯿﻢ ﻗﺒﻠﯽ؛ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ: ﺳﻌﯿﺪ ﺟﻠﯿﻠﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﯽ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﺭﺷﺪ: ﻋﻠﯽ ﺑﺎﻗﺮﯼ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ﻣﻌﺎﻭﻥ : ﻣﺤﻤﺪ ﻫﺎﺩﯼ ﺯﺍﻫﺪﯼ ﻭﻓﺎ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﻭ ﺭﺋﯿﺲ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ::::: ﺗﯿﻢ ﻓﻌﻠﯽ؛ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ: ﻣﺤﻤﺪ ﺟﻮﺍﺩ ﻇﺮﯾﻒ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺩﻧﻮﺭ/ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ) ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﺭﺷﺪ: ﻋﺒﺎﺱ ﻋﺮﺍﻗﭽﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﮐﻨﺖ/ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ) ﻣﻌﺎﻭﻥ : ﻣﺠﯿﺪ ﺗﺨﺖ ﺭﻭﺍﻧﭽﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﯿﺎﺳﯽ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﺮﻥ/ ﺳﻮﺋﯿﺲ ) ﺑﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﯼ ﺗﯿﻢ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ. ﺿﻤﻨﺎً ﻇﺮﯾﻒ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻋﻀﻮ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻭﺍﺭﺩ ﮔﺮﻭﻩ ﮐﺮﺩﻩ: ﺟﻤﺸﯿﺪ ﻣﻤﺘﺎﺯ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﻯ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﻭ ﺣﻘﻮﻕ ﻋﻤﻮﻣﻰ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﯾﺲ) ﻭ ﺍﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻦ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻧﯿﺎ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺟﺰﺍﯾﯽ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ )
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢١
٣
٤
1-دکتر جلیلی دکترای علوم سیاسی هم دارند.2- آدم هرچیزی رو بدون فهم دقیق کپی پیست نمی کنه.
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
عالی اقا مرتضی شما دانشگاه های محل تحصیلووو نگا.
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
١
١
دقیقا محل تحصیل خودش خیلی مهمه چون فرد با فرهنگ و رسوم و اداب اون جامعه آشناست.ضمن اینکه اقای جلیلی گیرم علوم سیاسی باشند شما بفرمایید دکترای اقتصاد ارتباطش دقیقا با مسئله هسته ای که یک مسئله استراتژیک سیاسی هست چیه؟ یا معارف اسلامی. این رو هم بگم دوست عزیز اشتباه نکردید دکتر جلیلی دکترای علوم سیاسی اسلامی دارن یعنی علوم سیاسی مسائل اسلامی از دید پیامبر و ائمه اطهار اما این رویه وقتی جوابگو هست که شما طرفت به اسلام معتقد باشه حضرت رسول و امیر المومنین رو قبول داشته باشه.اگر شما بخواید با یک کشور مسلمان اون هم از نوع شیعه صحبت کنید احتمالا اقای جلیلی گزینه بدی نباشند البته به شرطی که مسئله مورد بحث اسلام باشه نه یه چیز سیاسی درست مثل اینه که شما تب کنی بری پیش مهندس بگی برات نسخه بنویسه
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢١
١
٠
متن شایعه "ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻ ﻗﻀﺎﻭﺗﯽ ﺩﻭ "ﺗﯿﻢ" ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻭ ﺩﻭﻟﺖ ﺣﺴﻦ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺤﺼﯿﻼﺕ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺸﻨﺎﺳﯿﺪ. ::::: ﺗﯿﻢ ﻗﺒﻠﯽ؛ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ: ﺳﻌﯿﺪ ﺟﻠﯿﻠﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﯽ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﺭﺷﺪ: ﻋﻠﯽ ﺑﺎﻗﺮﯼ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ﻣﻌﺎﻭﻥ : ﻣﺤﻤﺪ ﻫﺎﺩﯼ ﺯﺍﻫﺪﯼ ﻭﻓﺎ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﻭ ﺭﺋﯿﺲ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﻣﻌﺎﺭﻑ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ) ::::: ﺗﯿﻢ ﻓﻌﻠﯽ؛ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ: ﻣﺤﻤﺪ ﺟﻮﺍﺩ ﻇﺮﯾﻒ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺩﻧﻮﺭ/ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ) ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺍﺭﺷﺪ: ﻋﺒﺎﺱ ﻋﺮﺍﻗﭽﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﮐﻨﺖ/ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ) ﻣﻌﺎﻭﻥ : ﻣﺠﯿﺪ ﺗﺨﺖ ﺭﻭﺍﻧﭽﯽ (ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻋﻠﻮﻡ ﺳﯿﺎﺳﯽ/ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﺮﻥ/ ﺳﻮﺋﯿﺲ ) ﺑﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﯼ ﺗﯿﻢ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ. ﺿﻤﻨﺎً ﻇﺮﯾﻒ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻋﻀﻮ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻭﺍﺭﺩ ﮔﺮﻭﻩ ﮐﺮﺩﻩ: ﺟﻤﺸﯿﺪ ﻣﻤﺘﺎﺯ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﻯ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﻭ ﺣﻘﻮﻕ ﻋﻤﻮﻣﻰ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﯾﺲ) ﻭ ﺍﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻦ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻧﯿﺎ ( ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺟﺰﺍﯾﯽ / ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ). " پاسخ شایعه 1. برخلاف ادعای متن ، دکتر سعید جلیلی دارای دکترای علوم سیاسی می باشند . http://www.daynews.ir/vdchiwnx.23nxzdftt2.html 2. دکتر محمد هادی زاهدی وفا ، دکترای اقتصاد خود را از دانشگاه اتاوای کانادا دریافت نموده و سابقه تدریس در دانشگاه تورنتو، کارلتون و اتاوای کانادا را نیز در کارنامه دارد. http://vcs.isu.ac.ir/HE/Academic/Eco.htm 3. رشته و دانشگاه محل تحصیل آقایان علی باقری ، ظریف ، عراقچی و تخت روانچی که در متن قید شده صحیح می باشد . "منابع معتبر اینترنتی" 4. این مقایسه شیطنت آمیز صرفا جهت تخریب تیم مذاکره کننده قبلی انجام شده است در حالی که سطح تحصیلات هر دو گروه یکی بوده و تحصیل در خارج از کشور نیز افتخاری محسوب نمی شود ! 5. دانشگاه امام صادق (ع) از بهترین دانشگاه های ایران است که ضمن در نظر گرفتن نتایج کنکور ، بررسی نمرات دروس مرتبط ، مصاحبه و گزینش را نیز برای دانشجویان ورودی خود اعمال می نماید . این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاه های جهان در مقامی بالاتر از بسیاری از دانشگاه های مطرح ایران قرار گرفت . http://www.aftabir.com/lifestyle/view/874236. آقایان جمشید ممتاز و امیر حسین زمانی نیا نیز تنها در برهه ای و آنهم به صورت مشاور ، نه عضو تیم مذاکره کننده همکاری نمودند و در مذاکرات لوزان نیز حضور نداشتند . 7. جای تعجب است که برخی سایتهای خبری و غیرخبری پر مخاطب نیز بدون کوچکترین تحقیقی ، این متن جعلی و شیطنت آمیز را منتشر نموده و به فکر اعتبار خود نیز نبوده اند ! حق جو وحق طلب باشیم لینک مطلب جهت انتشار: http://shayeaat.ir/post/216
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
خواهش میکنم ازتون چیزی رو که ازش اطمینان ندارید جای کپی نکنید...اون متن شایعه هست...من در بالا تمام مدرک های تیم مذاکره کننده قبلی رو گذاشتم....
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
١
٠
شما جواب سوال من رو درباره ارتباط اقتصاد به مسائل هسته ای نگفتید
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
: j_seyedi جواب درست رو دادن دیگه حرفی نمیمونه .ممنون
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
احسنت تیم مذاکره کننده که معرفی کردین همه چیز رو نشون میده !
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢١
٢
٢
به به عالی بود کوروش.بابا هنوزم یه عده دارن از این اقا دفاع میکنن.فقط موندم با چه رویی.اقتصاد مملکتو کوبودن.تمام دوروبریاش خوردن و بردن.
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢١
٢
٢
عزیز مشکل از مردم ما نیست مشکل از عدم انتقال اطلاعات و سانسور عظیم این چند سال هست .خیلی از مردم ما هنوز اخبار رو از امثال کیهان دنبال میکنند.و البته حق هم دارن در چند سال اخیر تقریبا نشریات سیاسی تمام احزاب بسته شد باید چیکار میکردن؟ باید به مردم بیاموزیم خبرها رو از چند منبع بخونن مقایسه کنن دنبال اثبات بگردن و بعد تصمیم بگیرن
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢١
١
٢
ببخشید شما اخبار رو از بی بی سی و صدای امریکا پیگیری میکنید...دولت اقای روحانی هم کار خاصی نکرده تا الان...رهبرمون هم گفت من از اول گفتم به این مذاکرات خوشبین نیستم...دیگه چه جوری رهبر بگه بابا مذاکره فایده نداره..مذاره نکرد بهتره از مذاکره بد...این حرفای رهبرمون هست...تمام کارها خوابیده برای توافق اقایون...اینم یه بازی که دولت اقای روحانی راه انداخته...تا الان هم کاری نکردن فقط یه یاداشت نوشتن..امریکا و اسراییل تا دنیا دنیا هست دشمن ما هستن و ما هم پیش رهبرمون رو خالی نمیکنیم..چه میخاد دولت اقای روحانی باشه چه دولت هرکس دیگه...حرف رهبرمون برای ما قابل اعتماده نه حرف اقای ظریف و کابینه اقای روحانی.....: arwen....شما زیاد دولت اقای روحانی رو جدی گرفتی...
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
مخلص تو سجاد جان ! اگه حرفم رو بزنم فک کنم بد سرانجامی داشته باشه برا همین نمیزنم !
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
آقای سیدی من میدونم که شما طرف مقام معظم رهبری هستین ولی خواهش میکنم ازتون که غیر از حرف رهبری به کارنامه ی این اقا هم کمی نگاه کنین و از رو هوا انقدر طرفداری نکنین !
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
منطق چیز خوبیه واقعا،اولا هر کس مخالف حرفای شما باشه دلیل نمیشه اخبار صدای آمریکا و بی بی سی رو حتما دنبال کنه،دوما شما اگه خیلی به حرف مقام معظ رهبری بودین،رهبری بارها حمایت قطعی کردن،بار ها تاکید کردن اینا بچه های همین انقلابن،شما اگه حرف ایشونو تو همه مورد قبول میکردین نه فقط موارد مورد علاقت،اینم قبول میکردین.دوما من با شبکه های بیگانه کاری ندارم،امینکه تورم اومده زیر 50%،همینکه الان نصف دنیا باهامون دشمن نیستن،همینکه دلار 4000 تومن شده 3 هزارو خورده ای یعنی خیلی کار کرده،همینکه داره تحریمایی که حاصل دست دولت قبل بود و اقتصاد مارو فلج کرد رو لغو میکنه خیلی کاره،و در آخر تیم مذاکره کننده با نظر مستقیم رهبری تو این مذاکرات شرکت میکنند،و رهبری بارها گفتند که بنده با توافق خوب موافقم،پس لطفا اون قسمت از حرفای که خودتون دوس دارین رو بیان نکنین کلی بیان کنین :)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢١
٠
١
آقا کوروش خوب شد این موضوع رو پیش کشیدی تا بفهمیم کیا چپی اند کیا راست
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠١/٢١
١
١
مرتضی دادا ما نه چیم نه راست..ما طرف رهبرمون هستیم..پشت رهبرمون هستیم...
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
هدفم این نبود شما همه چیز بد برداشت میکنی ! همه چیز رو ...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
خب؟ حالا که فهمیدین چی میشه؟؟؟ قصد ندارین که بگین فلانی نسبت به فلانی ارجعیت داره؟؟
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
١
٠
بله http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930726000066 احسنت، همونطور كه گفتيد كاراي احمدي نژاد رو خودش و دوستاش بايد جواب بدن پس در مورد رفسنجاني و دوستاش هم اين قضيه صادقه، همونطور كه ميدونيد روحاني و رفسنجاني رفيق ديرينه ان و هنوز هم بر اين رفاقت استوارن(نمونه اش آواتار دوست عزيزمون) // منم با اين قضيه كه براشون دادگاه برگزار نميكنن به شدت مشكل دارم (البته نشنيدم كه اونا درخواست اين عمل رو كرده باشن) ضمن اينكه شواهد و فيلماي شورش تهران حاكي از حمايت تمام قد موسوي و خاتميه! و قطع ارتباط ايشون از بيرون لازمه حبس خونگي! و به نظرم فيلمهاي مستند، بزرگترين مدركه براي اثبات اينكه آقايون از فتنه حمايت ميكردن // اين حرف هم كه رييس جمهور نبايد ال سي دي داشته باشه رو هر كي زده از رو معده زده، چون الان تو خونه هاي 50 متري پايين شهر كه صاحباش كمترين درآمد رو دارن ال سي دي موجوده!! تا اونجايي كه من يادمه تو اون عكس بيشتر اون دمپايي زنونه سوژه شده بود!!!!!!‌ رو موكت نشستن احمدي نژاد هم نشون چيز خاصي نيست اما عكسايي كه با كارگرا ميشسته و آدم خاكي بوده وجود داره! كه همشون هم ريا نيست!!!!!! اگه بعضياش باشه! اين موضوع كه بعضي وقتا سوزنش گير ميكرده و تمام قد پشت يه نفر واي ميستاده رو قبول دارم! در مورد حامي مالي هم حرفم اينه: ميگم همونطور كه يه سري از افرادي كه با رانت مايه دار شدن، شدن حاميه موسوي، يه سري هاي ديگشون هم شدن حامي احمدي نژاد!!! البته من كمك مالي بلاعوضي رو نديدم ولي آسفالت شدن جاده، وام مسكن و كشاورزي رو ديدم! تو اينكه وظيفه بوده شكي نيست و تو اينكه رفسنجاني و خاتمي هم حتما خدماتي رو انجام دادن، من هم مثل شما ارجاع ميدم به گوگل تايپ كنيد "دستاوردهاي دولت احمدي نژاد"
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
لایییییک عالیه ! قابل توجه اقایونِ .......
حرف حق تلخه
حرف حق تلخه
٩٤/٠١/٢١
٢
٠
من باب دوات خدمتگذار جناب آقای احمدی نژاد همین بس که: تورم سر به فلک کشید اختلاس های میلیاردی و تریلیاردی رو تجربه کردیم. برای اولین بار تو کشور عزیزمون معاون اول رییس جمهور به عنوان دزد معرفی و بازداشت شد. به لطف سیاست های خارجی حکیمانه ی رییس جمهور و تیم مذاکره کننده قوی ایشان شامل دکترهای دانشگاه معتبر امام صادق، کشور در چنان انزوایی قرار گرفت که ما مجبور شدیم با کشورهای کوچیک دنیا مثل آلمان فرانسه آمریکا کره ژاپن و غیره رابطمون رو قطع کنیم و در عوض با کشورهای شناخته شده و با اعتبار دنیا مثل کشور کمور!!!!! ارتباط برقرار کنیم. کشور با اصل و نصب و صاحب تمدن مثل ایران چنان در صحنه ی سیاسی دنیا بی اعتبار شد که رییس جمهور مثلا منتخب ملت برای صندلی های موجود در سالن سازمان ملل ایراد سخن فرمودند. واقعا جا داره از زحمات دکتر احمدی نژاد تشکر کنیم واقعا دست گلتون درد نکنه دکتر!!! حالا بماند اکه "انگلیس کشوری در جنوب افریقا شد "و "خزانه ملت بدبختمون خالی شد" و "دانشگاه تاسیس شد با و اون 17 میلیارد "و....
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢١
١
١
اگه موقع صحبت رييس جمهور از صحن پاشن بهتر از اينه كه ويزاي نماينده سازمان ملل رو بي اعتبار كنن و ايران بمونه بي نماينده!جناب كاربر ناشناس بس كه حرفاي همديگه رو با لحنهاي مختلف و كاربري هاي مختلف گفتيد!!!!
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٢
٢
٠
عااالی ! باز بعضی هاهم میان به این ها میگن دستاورد ! کشور رو از لحاظ اقتصادی به خاک سیاه نشونده ولی از لحاظ چمیدونم جاده ، مسکن مهر و اینطور چیز های الکی که غیر از تورم و رکود چیز دیگه ای نداشت میگن دستاورد ! هه
S_Alami
S_Alami
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
من واقعا برام جالبه که بعضیا سخرانی برای صندلی های خالی رو افتخار میدونن.
vahid
vahid
٩٤/٠١/٢٢
٣
٠
شاید اگه بدون تعصب به خیلی مسائل نگاه میکردیم شرایط بهتر بود حداقلش دیدیم میشه تو دولت اسلامی و البته پاک ترینش اختلاس کرد و مردم خبر دار شن حالا قبلش چی بوده چی شده قراره چی بشه خدا داند. شاید یک قدمهایی هم برداشته شد تو اون دولت ولی مثل اینه که یک ماشین با فرض اینکه نه از سایپا باشه نه از ایران خودرو داشته باشیم ،در حالت طبیعی باید روشن شه و حرکت کنه ، اینکه خوشحال باشیم که روشن شده که اتفاق خاصی نبوده
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
خیلی ممنون از نظرتون ! ولی درکل نظرتون درباره مطلب چی بود ؟؟؟؟
همتا
همتا
٩٤/٠١/٢٢
٤
٢
الان اگه این متن در مورد آقای روحانی بود دوستان میومدن می نوشتن " ایشون منتخب نیمی از مردمن به رای مردم احترام بذارین !"
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
هووووم ! قابل تامل می باشد خداییش !
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
اگه بگم ازش بدم میاد حذف نمیشه؟
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
نخیر خیلی ام عالی اعلام جبهه کردین =) صریح و کامل :)))))
s_zahedi
s_zahedi
٩٤/٠١/٢٢
٢
٠
دوشواری نداریم ما ! خیلی ام عااالی ! سرو ته اینا همه به هم وصل میشه ! خیلی ام عاالی !
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
موچکر :)
arwen
arwen
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
سلام مجدد اومدم یه چیز رو به دوستان گل آقا مصطفی و آقا مرتضی عرض کنم و برم شاید اشتباه از من بود که اومدم راحت حرفم رو زدم. دوستان انگار فراموش کردید اینجا سایت روزنامه نگاری هست نه سایت سیاسی وقتی میایم درباره چیزی بحث میکنیم هرکس نظر خودش رو میده برای حرفهاتون باز هم جواب دارم ااما وقتی دیدم دوستمون نوشتن خوب شد اینجا فهمیدیم کی چپی هست و کی راستی فهمیدم که زیاده روی کردم جا داره از مسئولان سایت عذرخواهی کنم. عزیزان مملکت ما به حد کافی دشمن داره فقط مونده خودمون خودمون رو تقسیم کنیم و بیایم بگیم تو چپ هستی تو راستی چیزی که من هستم یک ایرانیه. برخلاف فرموده دوستان بنده در منزل نه آنتن دارم نه صدای آمریکا و بی بی سی گوش میکنم.فقط وقتی خبری رو جایی میخونم از منابع مختلف دربارش تحقیق میکنم. اینکه بیایم خودمون خودمون رو تفکیک کنیم واقعا کار ناپسندیه بنده افتخار میکنم یک زن ایرانی هستم. افتخار میکنم که در تفکراتم با استدلال تصمیم میگیرم و به انتخابهایی که تا حالا در زندگیم داشتم هم افتخار میکنم اما احساس میکنم ادامه دادن این بحث توی این سایت روابط بین کاربرا رو مخدوش میکنه. و چون علاقه ای ندارم که بعدا با فیلتر شکن وارد این سایت بشم .بنابراین از ادامه بحث خودداری میکنم
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
سلام. حقيقتم همينه كه اين حرفا نه به گوش مسئولي ميرسه نه نتيجه مثبتي رو دنبال خودش داره! همونطور كه گفتيد فقط شكاف ميندازه بين مردم! پايان.
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
بعله همینطوره ! بعضی از دوستان کاملا از بحث داشتن خارج میشدن ! مث همونی که شما اشاره کردی بهش !
radyab0
radyab0
٩٤/٠١/٢٢
٤
٠
تندروی کردن یکی از بدترین ویژگی های ان مرد بود(نقطه سر خط) آن مرد یک ملت را بدبخت کرد(نقطه سر خط) آن مرد رفت(ویرگول)اما ویرانی هایش هنوز هست(نقطه سر خط) من از آن مرد نمی گذرم(نقطه)(نقطه)(نقطه)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
وحالا دولت جدید بیچاره مجبوره اون خرابی ها رو ماست مالی کنه(نقطه):((
radyab0
radyab0
٩٤/٠١/٢٢
٠
٠
آفرین بر شما(نقطه)
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
like all , very good
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠١/٢٢
١
٠
عاليييييييييييييييي
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
:))))(((((:
r_zeyghami
r_zeyghami
٩٤/٠١/٢٢
٢
٠
من اهل سیاست نیستم اما اینکه خیلیا خیلی چیزا رو میدونن و باعث میشن بقیه هم بدونن و جهل اونا رو از بین نبره خوشحالم مرسی
korosh
korosh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
اوهوم :) ممنونم که خوندید و نظر دادید .
هومن حقدادی
هومن حقدادی
٩٤/٠٥/٢٠
٠
٠
احمدی یا کس دیگ مقصر نیستم مقصر من هایی هستیم ک بدون شناخت رای میدیم
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

عشق شاید که بشکند من را...

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
در حسرت خرید دوربین

آرزو یا افسانه

٩٧/٠٣/٠٣
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
شعری سروده خودم

نحس

٩٧/٠٣/٠٥
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
اصلا مهم نیست چه زمانی برگردی

جمله ات را تمام نکن! برو...

٩٧/٠٣/٠١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
آغاز مکتب نمادگرایی جادویی

کتاب پایان نامه؛ جادوی قرن بیست و یکم

٩٧/٠٣/٠٣