Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - آنچه عروس باید از داماد بداند www.jeem.ir
آنچه عروس باید از داماد بداند

آنچه عروس باید از داماد بداند

نویسنده : m_esfahani

شما هم بارها و بارها این جمله را که «زن و مرد مکمل یکدیگر هستند»، به کَرات شنیده‌اید و خوانده‌اید. من که از بس شنیدم و خواندم، دیگر حالم از این جمله به هم می‌خورد، اما چه کنیم که جه حالمان به هم بخورد و چه نخورد، زن و مرد مکمل یکدیگرند.

یزدان پاک، حتی برای آقایِ وزغ هم یک وزغِ‌خانم در نظر گرفته و پشۀ نر را هم بدون پشۀ ماده رها نکرده، به طوری که اگر روزی با پشۀ مونث حرفش شده باشد، دل و حوصلۀ مکیدن خون من و شما را نخواهد داشت و حتی نمی‌تواند نیش خود را فرو کند، چه رسد به وقتی که مجرد باشد.

اگر پسرها و دخترها همدیگر را بهتر می‌شناختند، زندگی‌شان را هم بهتر سر و سامان می‌دادند. مطلب را با همین موضوع به پیش می‌بریم. شاید پرسیده شود، که امکان شناخت کامل در این دوره و زمانه بسیار سخت شده و با نگاهی اجمالی در کلام عوام الناس در مورد این موضوع، جملۀ «خدا فقط می‌شناسدش!» را زیاد می‌شنویم، اما منظور در اینجا شناخت خصوصیات وجودیِ کلیِ زن و مرد است که به واقع می‌تواند توقعات دخترها و پسرها را در زندگی مشترک، معقول، منطقی و حتی قابل پیش بینی کند. با این مقدمۀ کوتاه به معرفت می‌پردازیم که در اینجا به شناخت جنس مذکر پرداخته و معرفت جنس مونث را بر همین سیاق، بر عهدۀ شما می گذاریم.

 

مردها اصولا تشریفاتی نیستند، هر جوری که نگاه کنید، چه خیره و چه چپ چپ، اصولا تشریفاتی نیستند. کمتر نفوذپذیرند و خیلی کم پیدا می‌شود خانمی که بتواند در این جنسِ نر نفوذ کاملی داشته باشد و همیشه یک جای کار می لنگد. ایشان در برابر رنجِ روحی بسیار مقاوم هستند، پس سعی نکنید روی اعصابشان راه بروید که هر چه بیشتر قدم بر می‌دارید، این موجودات بیشتر مقاومت کرده و دست آخر از اینکه شما را مثل اسپند روی آتش می بینند، بسی شادتر خواهند شد.

مردها سختی را برای فرزندان‌شان مفید می‌دانند و هر چه همسران‌شان می گویند: «ولش کن بچه رو، بذار راحت باشه»، مردها مقاومت کرده و با جملۀ «می‌خوام سرسخت بشه»، قائله را ختم می‌کنند. آنها فرزندان تابع و موفق را دوست دارند.

عموما خونسردند و دیر عکس العمل نشان می‌دهند، یعنی شما هر چه می‌خواهید در آشپزخانه خودتان را بکشید، ایشان پای‌شان روی مار باشد بر نمی‌دارند، ولی در عوض منطقی‌تر و تسلط طلبند. آینده برایشان مهم‌تر است و رسیدن به هدف را موفقیت می دانند.

سعی نکنید از ایشان حرف بکشید که عاشق سکوت و کم حرفی‌اند، اینکه «مامانت در مورد من چی گفت؟» و «خواهرت اون روز چش بود با من؟» را بگذارید برای وقتی که خودش اتوماتیک وار در حال گفتگوست.

به شدت کلی نگرند و از بالا و از زاویۀ دانای کل به ماجرا دید می‌زنند و وارد ریز ریز مسائل نمی‌شوند. در رسیدن به نتیجه عجله دارند و شنیدن را با کار دیگری همراه می کنند، یعنی اگر روزی با او صحبت می کردید و دیدید به موبایلش ور می‌رود، نگویید: «فعلا بذار کنار این ماس ماسک رو، ببین من چی میگم!»، که سریع سیستمش قاطی می‌کند و کل منزل را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

عشق، بخشی از زندگی این موجودات است و میل جنسی، همیشه در اولویت اول ایشان است.

یکی از علت‌های اصلی کشمکش بین زن و شوهرها این است که مردان، زنان را با ویژگی‌های خود ارزیابی می‌کنند و زنان، مردان را با مقیاس خود می سنجند و چنین می شود که معمولا حس تحقیر و یا برتری کاذب به وجود می آید.

باشد که عشق در بین زن و شوهرها شکوفایی پیدا کند.

پاورقی: مطلبی را که زحمت کشیدید و خواندید، به صورت فشرده و اختصاصی برای سایت وزین «جیم» در نظر گرفتم و مطلب کلی و اصلی آن بر اساس تحقیق و همچنین استفاده از تست های تخصصی، در مسیر تولد یک فیلمنامه، نوشته شده است.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
متن جالبی بود ... ممنون بخاطر زحمتتون :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
تشکر از شما خانم شاهدخت. ممنون به خاطر حضورتون :)
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
با حرفهای روانشناسی تون موافقم ولی باز هم نمیشه این جنس بس عجیب رو ( مذکر ) شناخت. که یکی از دلایل مهمش هم میتونه همین کلی نگر بودنش باشه. و باعث میشه از دید جنس مونث همیشه مرموز باشه با یه علامت سوال خیلی بزرگ که هیچ وقت نمیتونی جوابش رو پیدا کنی ! متن خوبی بود. برای فیلمنامه تون آرزوی موفقیت میکنم. به امید تولد یک فیلمنامه خوب در این بازار کساد فیلمنامه های تکراری و بی هدف...
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خیلی خوشحال شدم از حضور شما و بابت نظر ارزشمندتون ازتون ممنونم. موفقیت شما آرزوی میرزاست.
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خواهش میکنم به همچنین
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
سلام. خط اول؛ یکی از ترکیبات «بارها و بارها» و « به کرات» زیادی هستش. یعنی یکی شون باید حذف بشه چون قرینه ی معنایی هستند.*** راجع به « امکان شناخت کامل در این دوره و زمانه بسیار سخت شده » بله بسیار درسته. البته در تمام زمانها، شناخت یک انسان کار بسیار پیچیده و مشکلیه. چه زن و چه مرد. و طبیعی هم هستش چون انسان ها از نظر فکری، موجوداتی پویا هستند و توی دوره های مختلف، افکار و رفتارهای مختلفی هم می تونند داشته باشند. *** تشکر از قرار دادن این اطلاعات مفید.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
سلام. آخخخخ ... می پذیرم آقای علوی عزیزم، از دستم در رفته، با دیدۀ اغماض بنگرید :) ... خیلی شرمنده کردید آقا :)
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
اختیار دارید. این «از دست در رفتگی ها» توی نوشته های همه ی ما، ممکنه اتفاق بیافته. مهم جنبه ی انتقاد پذیری نویسنده س. تشکر از انتقاد پذیری شما.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
خواهش می کنم دوست عزیزم، ممنون از شما :)
zahra_kh
zahra_kh
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
منم بعضی ازاین ویژگی ها رو دارم ، یعنی اشتباهی خلق شدم ؟! :-/ با آرزوی موفقیت برای فیلنامه تون :) و اینکه منم طی تحقیقاتی درباره ی مردها به بعضی از این چیزایی که گفتین رسیدم ;)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
من از جنس خودم مثال زدم و به معرفت این جنس پرداختم تا از بعضی از احتمالات در امان باشم :) ... خیلی زحمت کشیدید خانم خدایی. موید باشید!
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقا درود بر شما. بسيار زيبا و جالب بود. كاملا موافقم در حدي كه براي نقش اول اين فيلم اعلام آمادگي ميكنم! :). موفق باشيد
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
رحمت خدا بر شما آقا صالح. تشکر از حضور ارزشمند شما ... این رشته ای که می فرمایید سر دراز داره، اجازه بدید شروع به نوشتن کنم تا بعد در خدمتتون هستم:) موفقیت شما هم آرزوی میرزاست.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
من اصن نباید میومدم اینجا:/ممنــــــــــــــون :))))
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خوب کاری کردید تشریف اوردید، خوش اومدید:)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
نکات جالب و تقریبا مقرون به حقیقتی رو بیان کردید اما تا جایی که من می دونم پشه ماده س که خون می مکه اگه اشتباه نکنم! حالا دیگه نمی دونم اطلاعات من کامل نیست یا از پشه به پشه متفاوته این موضوع! :دی :)) ممنون از پست کاربردی شما :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
شرمنده خانم قاسمی، جواب شما در یک کامنت مجزا شد، ببخشید!
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
باز هم سلام از باب اینکه نام زیبای خداست. شرمنده که متوجۀ منظور نشدم. اطلاعات موثقه؟ یعنی واقعا اینطوره؟ تحقیقی داشتین؟ اگه اینطوره به منم اطلاع بدین ... البته اینجا رو از باب مثال برداشت کنید :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
نه منم مطمئن نیستم که درمورد تمام حشرات گزنده صادق باشه ولی قبلا اینطوری خوندم. سپاس :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سپاسگزارم، بازم لطف کردید. ممنون.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام بر شما خانم قاسمی بزرگوار، واقعا خوش آمدید. خدمت شما عرض کنم که طبق آیات متعدد قرآن همۀ موجودات جفت دارند. مثلا این آیه : "وَ مِنْ كُلِّ شَيْ‏ءٍ خَلَقْنا زَوْجَيْنِ لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ". یا مثلا جایی خوندم که : "طول عمر پشه نر در حدود یک هفته و پشه ماده ۷ تا ۱۰۰ روز میباشد". ممنونم از نظر ارزشمند شما بزرگوار. سال خوبی را برای شما آرزو دارم.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام :) نه منظورم به جفت آفریده شدن موجودات نبود، کمااینکه ما موجودات هرمافرودیت و تک جنسی هم در دنیا داریم و بحث علمیش جداست. اما اینجا منظور من از نوع تغذیه پشه بود که فکر می کنم فکر می کنم اگه اشتباه نکنم پشه ماده س که از خون تغذیه می کنه (درحالی که شما نوشتید پشه نر خونخواره) و بعنوان مثال پشه مالاریای ماده س که با تغذیه از خون قربانی، ویروس رو هم از طریق بزاقش وارد بدن قربانی می کنه. بازم ممنون از شما :))
❤.❤ قطـــــــــــره های الماس ❤.❤
❤.❤ قطـــــــــــره های الماس ❤.❤
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام و درود بی پایان بر جناب میرزا : خدا قوت . مطلب رو مطالعه کردم .جذاب بود . بنده با شما موافقم .. اگر بخوایم وارد این بحث بشیم باید زمان زیادی رو صرف این موضوع بکنیم . یکی از شگفتی های آفرینش ،* وجود تفاوت ها بین زنان و مردان است.* بررسی هایی که انجام شده مشخص شده که زنان به گفت و گو علاقه مندند و با بیان مسایل، از فشار ناراحتی خود می کاهند. مردان سکوت را دوست دارند و به تنهایی به حل مسایل خود می پردازند. * در جریان زندگی، زنان، بیشتر به گذشته توجه می کنند و گوشه چشمی نیز به آینده دارند. * مردان بیشتر به آینده توجه نشان می دهند و به راحتی می توانند گذشته را فراموش کنند. * میل جنسی در زنان کمتر از مردان است. زنان قلب مردان را می خواهند. * میل جنسی در مردان بیشتر است. مردان جسم زنان را می خواهند. این چند مورد از تفاوتهای زن و مرد بوده تفاوتهای فراوانی در این مورد می شود ذکر کرد . وقتی زن و مرد تفاوت های یکدیگر را بدونند و آنها را بپذیرند، ارتباط قوی و موثری بین آنان برقرار میشه و عشق، فرصت شکوفایی پیدا می کنه. بنابراین، آگاهی از ویژگی های رفتاری زنان و مردان، در بهبود روابط همسران و ایجاد آرامش بیشتر و تنش کمتر، موثر هست . جناب میرزا یکی از علت های اصلی ستیزه ها و کشمکش های دائمی، بین زن و شوهرها، اینه که مردان، زنان را با "ویژگی های خود" ارزیابی می کنند و زنان، مردان را با "مقیاس خود" می سنجند. چنین سنجش هایی به طور معمول، حس تحقیر یا برتری کاذب به دنبال داره . زنان در برخورد با مسایل و مشکلات، به جزئیات، توجه بیشتری داشته و احساسی تر عمل می کنند، ولی مردان در مقابله با مشکلات و مسایل، کلی نگری کرده و منطقی تر عمل می کنند. و این واقعا واقعیت داره و من خود شاهد این مسائل هستم .. از دیدگاه بنده اگر همسران دوست دارند یه زندگی سرشار از آرامش رو داشته باشند اولا : بیایند تفاوت های همدیگه رو بشناسند مطالعه کنند ببینن تا چه اندازه تفاوت فکری دارند . ثانیا : تو زندگیشون به خاطر هر مسئله کوچک و بیخود کل کل نکنند . باور بفرمایید اکثر زندگی ناموفق سر همین مسئله های پوچ و واهی داغون میشه .. اکثریت مردان دنبال ریز مسائل نیستند ، خیلی کم اتفاق می افته . + بیایم مواظب زندگیمون باشیم . یاد بگیریم برای زندگیمون وقت بذاریم .. سر هر مسئله ای به همدیگه گیر ندیم در خصوص زندگی و سر و سامان دادنش منطقی فک کنیم .به همدیگه عشق بورزیم و عاشقانه زندگی کنیم . + برای تمامی همسران عزیز آرزوی سعادت و خوشبختی دارم . لحظه لحظه های زندگیتون مملو از عطر خوش الهی ، گل های یاس و محمدی . ... به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام و درود بر شما ... خیلی خوش اومدین. ممنونم بابت کامنت پرباری که گذاشتید. سالی سرشار از خوبی ها داشته باشید.
دختر باحجاب
دختر باحجاب
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام میرزا.... ممنون که دعوتم کردید:) مطلب زیبایی بود. وفق باشید. یا حق
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام بر شما. خوش آمدید. حق یار و نگهدارتون باشه!
پسر با حیا
پسر با حیا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام میرزا.... ممنون که دعوتم کردید:) مطلب زیبایی بود. وفق باشید. فقط یک کمی سرعت بازدیداتون بالا نیس؟نکنه شما هم مشمول امدادای غیبی هستید؟ راستی منم میخوام عضو این سایت بشم. چه خوب که منو با اینجا آشنا کردین. موفق باشید.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام پسر با حیای عزیزم. خیلی خیلی خوش آمدید، باور کنید خوشحال شدم. آره خب، چند تا وب دارم که بدون نام، لینکش رو اونجا قرار میدم، تا ببینم خدا چی مقدر کرده. خیلی خوشحال شدم و باز سال خوبی را برای شما و خانوادۀ محترمتون آرزو دارم.
دختر باحجاب
دختر باحجاب
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
میرزا خواستم بپرسم که چه جوری میشه عضو این وبسایت شد؟ من وقتی میرم توی صفحه ی ثبت نام،هرچی نام کاربری رو (اونجوری که خودش گفته)وارد میکنم،بازم قبول نمیکنه. اگه میشه توی وبلاگم راهنماییم کنید.
admincheh
admincheh
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام ؛ می تونید از قسمت جیمی شوید وارد بشید فقط نام کاربری تون به عنوان مثال باید این طوریی باشه h_hijab از کروم هم استفاده کنید :) به جیم خوش آمدین:)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
ممنون خانم پاییز.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
همونطوری که خانم پاییز فرمودند عمل کنید. پیشاپیش ورود شما را خوش آمد میگم :)
آسمانه
آسمانه
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
عاقا هیچی مثل کم حرفی اقایون من یکی رو عذاب نمی ده ..مثلا تا از همین بابای محترم دوکلوم حرف بکشیم باید بیست تا سوال رو به بیست نوع مختلف بپرسیم بعد جواب ها رو با هم تطبیق بدیم تا یک چیزی از توش در بیاد:)) ممنون از مطلبتون .جالب بود..
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام بر شما ... قدم رنجه فرمودید و منت نهادید. خدا حفظ کنه "بابای محترم" رو! البته با یه حساب دو دو تا چارتا، کم حرفی هم بد نیستا! :) همینکه زحمت کشیدید و قابل دونستید، باعث افتخار بنده س. سال خوبی را هم برای شما آرزو می کنم. مهرتان افزون!
آسمانه
آسمانه
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام و درود بر شما . ممنون از دعای خوبتون. بحث دینییش رو قبول دارم که سکوت می تونه خیلی هم خوب باشه .اما چه کنیم از ذات خانمانه که روش ارتباطیش با دنیای پیرامون همین حرف زدنه و روش تخلیه هیجانات.. روش خالی شدن ..روش محبت کردن.. روش رفع دلتنگی....خلاصه چه کنیم که حرف زدن برامون مهمه :) محبت دارید جناب میرزا . استفاده کردم. من هم ارزوی سال خوب توام با عاقبت بخیری در زیر سایه امام زمان برایتان خواستارم. یاعلی
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
بهتر از این دعا نمی شد، آن هم از زبان یک بانوی صالحه، همین مارو کفایت می کنه و یک سالمون را بیمه. خیلی لطف دارید و محبت کردید. یا علی مدد
o_edman
o_edman
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
مطلبتون قشنگ بود، آقای میرزا. بعنوان یه متنی که به نظرم "روانشناسانه" محسوب می شد، خوشحالم که از واژه های ثقیل این علم استفاده نکردین تا آدم مجبور نشه بره یه دوری تو گوگل بزنه و باز برگرده. مرسی لحن نوشتار! :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
نمی دونید از دیدنتون (کامنتتون) چقدر خوشحال شدم :) واقعا افتخار دادید. من به هیچ وجه در نوشته ها از الفاظ ثقیل استفاده نمی کنم و ساده بودن و ساده نویسی رو می پسندم. خوشحالم که یک کامنت از خالق "ویلیام هوک" دریافت کردم. سالی خوب، سرشار از شادمانی و نشاط برات آرزو دارم دوست عزیزم.
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام دوست گرامیم:مطلبی لازم وجالب بود.دلتون لبریز شادمانی وهرروزتان نوروزباد.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام بر جناب استاد حسنی عزیزم. خیلی خوش اومدین. تشکر می کنم از حضورتون استاد. سال خوبی رو برای شما آرزو می کنم، پیشاپیش عیدتون مبارک!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
سلام متشکرم عزیز.شادکام باشید.
Niva
Niva
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
اکثر مواردی که ذکر کردید در مورد همسر بنده صدق میکنه پس مشخصه ایشون از مردانگی کم نداره :دی .... ما دیگه با این موارد کنار اومدیم و معمولا به صورت صلح گونه رفتار میکنیم.. ممنون و موفق باشین
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خدا حفظ کنه شما و همسرتون رو! ممنون از حضورتون. سالی خوب، سرشار از خوشبختی و نیکی ها در کنار همسرتون داشته باشید!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
:))) واقعنم... بی زحمت تو فیلم نامتون یه اشاره مبسوطی هم به ریموت تلویزیون داشته باشین.... من یکی با این مورد زیادی مشکل دارم...تلویزیون زیاد نگا نمیکنم ها...گیرم رو اینه که چرا باید کنترل دست آقای خونه باشه (-_-)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خیلی خوش اومدید خانم دنیا دیده :) راست میگید، باید روی این مقوله هم مانور بدم. ممنون از حضور پر مهرتون.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
راستی خوب شد که نوشتین :) من تازه میخواستم ازتون بپرسم که چرا چیزی واسه سایت نمیفرستین.... به هرجهت قلمتون مستدآم (^_^) موفقیت هاتون روز افزون.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
اتفاقا من هم دلتنگ کامنت گذاری های شما شده بودم :) باور کنید که موفقیت شما هم آرزوی میرزاست. در ضمن سال خوبی را هم برای شما آرزو می کنم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٦
٢
٠
یه کلام طنزناکی که خیلی هم غیر مرتبط با بحث نیست،و انیشتین گفته رو هم براتون میذارم...شنیدنش خالی از لطف نیست...مرد به این امید با زن ازدواج میکند که زن هیچگاه تغییر نکند ، زن به این امید با مرد ازدواج میکند که روزی مرد تغییر کند و همواره هر دو ناامید میشوند :)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
:) بازم ممنون از شما به خاطر فرمایشاتتون. بسیار سپاسگزارم.
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
گرچه اين صحبتها براي من زوده ولي به هرحال مرسي:)))
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
سلام؛ چرا زود؟ به هر حال روزی، جایی باید تجربش کنید :) ممنونم از تشریف فرماییتون.
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
سلام از شما بعيده ميرزا!!! چرا زوده؟؟؟؟!!!!!!!!!!! / دست رو دلم نذاريد جناب ميرزا كه اگه سر زخم دلم باز شه، از وزير آموزش پرورش گرفته تا وزير راه! از سربازي گرفته تا دانشگاه! از پول گرفته تا بي پولي! از خودم گرفته تا .... انتقاد دارم! / كيه كه بگه اين همه حرف رو! كيه كه ندونه اين همه مشكل رو! كيه كه حل كنه اين همه معضل رو! / خواهش ميكنم:)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
اجازه بده تا این به تیکه رو براتون اصفهانی بنویسم: باشه دادا! اصن مَ غَلِط کردم همچی حرفی زِدَم :)... این چیزها مهم نیست، امیدوارم که در تموم مراحل زندگیت موفق باشی و سال خوبی را برات آرزو می کنم.
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
قصد جسارت نداشتم جناب ميرزا!/ اميدوارم عفو كنيد!/ شماهم سال خوبي داشته باشيد!
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
شوخی کردم آقا مصطفی، کی ناراحت شد؟ کاملا مشخص بود مزاحه :) ... پیشاپیش عیدت مبارک!
آسمان تب دار...
آسمان تب دار...
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
سلام آقاي ميرزا مهدي... ممنون از دعوت شما متن جلب انگيزناك و متاملانه اي بود و از آشنايي بيشتر با آقايون عزيز بسيار خوشوقت شدم... حرف درين مورد در تخصصهاي مختلف خيلي زياده ولي فك ميكنم ك همين تفاوت نگاههايي(كوچيك) ك اقتضاي جنس هر شخصه در زوجين باعث زيبايي زندگي و تكاملشون ميشه ... ي سري اصول كلي وقتي تو زندگي اوكي باشه باقي قضايا حل ميشه ان شاالله... التماس دعا ...ايام ب كام و نوروز بر شما پيشاييش مبارك...
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
سلام؛ ممنون که تشریف فرما شدین. امیدوارم سال خوبی داشته باشین. پیشاپیش عیدتون هم مبارک!