Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - من رو هم ببینید؛ لطفا! www.jeem.ir
من رو هم ببینید؛ لطفا!
وقتی تب مدلینگ در ایران اوج میگیرد

من رو هم ببینید؛ لطفا!

نویسنده : مریم شیعه زاده

اساسا جوانان ایرانی قوای جسمی ضعیفی دارند و به محض ورود یک ویروس به شهر و دیارشان، فوری تب میکنند! تب جراحی زیبایی، تب مارکپوشی، تب بازیگری و چندین و چند مرض دیگر که قرار است همه آن‌ها منجر به یک چیز شوند و آن یک چیز «دیده شدن» است. این روزها کافیست چند دقیقه‌ای را صرف گشت وگذار در شبکه‌های اجتماعی کنید تا ببینید چطور تعداد مدلینگ‌های کشورمان از تعداد رانندگان اتوبوس هم بیشتر شده است! «تب مدلینگ» حالا بیش از گذشته فراگیر شده است و تعداد عکس‌های خفنناک جوانان ایرانی با ژست‌ها و آرایش‌های آن چنانی، گروه‌های مدلینگ، مسابقات مدلینگ مجازی و همه همه گواه بر این ادعاست. 

 

|| کارت شارژ؛ جایزه بزرگ مسابقات مدلینگ در شبکههای اجتماعی!

مسابقه آغاز میشود. عکس‌های زیادی که از مدتها قبل و طی مدت زمانی مشخص به دست مدیر یا ادمین رسیده است، برای قضاوت اعضا بر روی گروه قرار میگیرد. عکس‌هایی که تعداد اندکی از آن‌ها «یهویی» گرفته شده است و باقی توام با ژست‌ها، لباس‌ها و آرایش‌های خاص و غیر یهویی است!

در میان عکس‌ها، یک عکس متفاوت به چشم می‌خورد، آن هم عکس دختر جوانی که به همراه چادرش در مسابقه شرکت کرده است. عکسی که در حین انجام رایگیری و حتی پس از آن سروصدای زیادی به پا می‌کند و عاطفه مدیر گروه می‌گوید نخستین باری ست که چنین اتفاقی می‌افتد.

با گذشت یکی دو ساعت کم‌کم بساط رایگیری جمع میشود و مدیر اعلام میکند ساعت 10 شب نتیجه نهایی مشخص میشود. طی چند ساعتی که تا اعلام نتیجه زمان باقیست، رجز خوانی‌ها بالا میگیرد و اغلب دخترها و پسرها سعی در تخریب موثرتر یکدیگر دارند! نفرات برتر که اعلام میشوند و جو آرامتر میشود، به سراغ مدیر گروه میروم و درباره نحوه برگزاری و شرایط مسابقه از او میپرسم و این‌که در نهایت قرار است چه اتفاقی بیفتد. «شرایط خاصی نداریم. فقط توهین در رای‌گیری باعث حذف افراد از گروه میشود. به نفرات اول تا سوم هم معمولا کارت شارژ میدهیم و یا از همه اعضا گروه می‌خواهیم آنها را add کنند که این کار باعث میشود دوستان زیادی پیدا کنند. در انتها بین سه نفر اول از دخترها و پسرها هم در آخر مسابقه‌ای برگزار میکنیم و از بین این 6 نفر، خوشتیپترین فرد را مشخص میکنیم!» از عاطفه سوال میکنم معمولا چه افرادی در این مسابقات شرکت میکنند که میگوید: «همه در گروه به دنبال محبوب شدن هستند. تا به حال چند هزار عکس به دستم رسیده است و نمیتوان طیف خاصی را مشخص کرد اما بسیاری از آن‌ها به صورت دائمی شرکت می‌کنند و هر بار وقت بیشتری را صرف کیفیت عکس‌هایشان میکنند.» 

 

|| هم وقت و هم هزینه زیادی برای عکسها پرداختهام

سری به پروفایل و صفحه شخصی‌اش میزنم. غالب پُست‌ها شامل عکس‌های او در لوکیشن‌های متفاوت است. عکس‌هایی با آرایش‌های مو متفاوت و عینک‌های آفتابی شیک. نیما جوان 25 ساله تهرانی ست که قرار گرفتن در جایگاه هفتم چندان به مذاقش خوش نیامده بود. می‌گوید عاشق مسابقه‌های مدلینگ است و تقریبا هیچ کدام از این مسابقات را از دست نمی‌دهد. 

‌+ اینطور که معلوم است از نتیجه چندان راضی نیستی.

- نه! باید بین سه نفر برتر قرار میگرفتم.

+ چه شد که شرکت کردی؟

- همه این کارها را می‌کنم تا به آروزیم برسم. دوست دارم مدل معروفی شوم.

+ باید وقت زیادی برای عکس‌هایت صرف کرده باشی، اینطور نیست؟

- هم وقت و هم هزینه. معمولا بهترین آتلیه‌ها را برای عکس‌هایم انتخاب میکنم.

+ چرا مدلینگ؟

- چهره و شرایطش را دارم. اگر هم تا به حال این اتفاق نیفتاده به این خاطر است که برای مدل شدن باید پارتی داشته باشی!

 

|| بعدها عکس مرا روی مجلهها میبینید

«نگران سو استفاده از عکس‌هایت نیستی؟» اولین سوالی است که با دیدن عکس الناز، دختر 21 ساله شهر ری به ذهنم می‌رسد. عکسی که در نگاه اول زیباست اما در نگاه‌های بعد آرایش غلیظ و پوشش نامناسب اوست که توی ذوق می‌زند. «فکر نمیکنم کسی بخواهد از عکس‌های من سوء استفاده کند. با گذاشتن عکس در فضای مجازی مشکلی ندارم.» این طور پاسخ می‌دهد و بعد ادامه می‌دهد: «دوست ندارم از عکس گل و منظره استفاده کنم و میخواهم با مشخصات و عکس خودم در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشم.» میگوید چندمین بار است که در مسابقات مدلینگ شرکت میکند و معمولا جز نفرات برتر است. مقام دوم او در مسابقه‌ای که درست چند دقیقه پیش پایان یافت گواهی بر این ادعا بود. میگوید زیبایی را دوست دارد و مشکلی با حضور در مسابقات مدلینگ ندارد. از او سوال میکنم به این حرفه علاقمند است یا خیر که پاسخ می‌دهد: «معماری می‌خوانم و ترجیح می‌دهم یک مهندس معمار شوم اما بدم نمی‌آید مدلینگ را تجربه کنم. در هر صورت فعلا روی درس‌هایم تمرکز کرده‌ام و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. هر چند بعید نیست عکس مرا بعدها روی جلد مجله‌ها ببینید»

 

پای صحبتهای مُدل جوان مشهدی:

در ایران به مدلینگ بها داده نمیشود

«به مدلینگ به چشم ابزاری برای محبوب شدن نگاه نکنید. این کار درآمد بالایی ندارد و سختی‌های خاص خودش را دارد و وقتی از نزدیک با آن مواجه میشوید تازه حرف‌های مرا درک میکنید.» این‌ها بخشی از صحبت‌های کامیار گلمکانی است. کامیار مدل 27 ساله مشهدی که از سال 89 وارد دنیای حرفه‌ای مدلینگ شده است و در گفت‌وگویی که با او داشتیم از شرایط مدلینگ‌ها می‌گوید.

+ چه شد که برای اولین بار جلوی دوربین رفتی؟ 

- 3 سال پیش بود که وارد این حرفه شدم. تا قبل از آن هیچ‌وقت به این کار علاقه‌ای نداشتم و گمان نمی‌کردم یک روز به این کار مشغول شوم. حضور من در این کار به واسطه تشویق و حمایت دوستانم بود و نخستین بار علیرغم میل باطنی‌ام و تنها به اصرار آنها جلوی دوربین رفتم. 

+ وضعیت مدلینگ در ایران چطور است؟ 

- در ایران بهایی به این حرفه نمیدهند و دستمزدها اندک است. به علاوه این‌جا تعداد کمی زنده تشکیل میشود که معمولا غیرقانونیست و مجوز ندارد و تنها بواسطه عکس است که مدل‌ها دیده میشوند. 

+ شما مدل‌ها برنامه غذایی خاصی دارید؟ 

- مدل‌ها به دو سته تقسیم می‌شوند. مدل‌های لاغر اندام و مدل‌هایی که اندام حجمی و عضلانی متناسب دارند. رژیم غذایی این دو گروه متفاوت است و برای حفظ زیبایی اندامشان است که می‌تواند بسیار سخت و خشک باشد و یا با محدودیت‌های کمی مواجه باشد. مربی فیتنس هستم و از این جهت به اندامم اهمیت زیادی می‌دهم و ورزش جز جدانشدنی زندگی من است. 

+ تا به حال عمل زیبایی هم داشته‌ای؟ 

- بله. چند سال پیش بینی‌ام را عمل کردم که البته انحراف داشت! 

+ از همان انحراف‌ها که 99 درصد بینی‌های جراحی شده داشته‌اند؟ 

- (می‌خندد) نه باور کنید انحراف داشت! این جراحی برای کارم نبود اما گاهی پیش می‌آید از رنگ مو استفاده می‌کنم. به پوست خودم هم اهمیت زیادی می‌دهم و به آن رسیدگی می‌کنم. در حرفه ما چهره باید جذاب باشد. هر چند خود من اعتقاد دارم چهره‌ام یک چهره معمولی و مردانه است. 

+ مدل بودن سخت نیست؟  

- به هرحال هر حرفه‌ای سختی‌های خودش را دارد. درآمد پایین، محدودیت‌های زیاد، جدی نبودن آن در ایران و ... سخت است. حالا با برگزاری مسابقات فیزیک مدلینگ زیر نظر فدراسیون پرورش اندام امیدوارم این کار جدیتر دنبال شود و مشکلات تا حدودی برطرف شود.

+ یک مدل چقدر شبیه عکس‌هایش است؟ 

- خیلی زیاد! معمولا ادیت کمی روی عکس‌ها انجام می‌شود و خیلی از کمپانی‌ها هستند که عکس‌ها را خام می‌خواهند اما معمولا روز عکسبرداری میکاپ داریم. 

+ تا به حال اتفاق افتاده است که عکس کامیار گلمکانی را با نام دیگری ببینی؟ 

- بله زیاد. در شبکه‌های مجازی این اتفاق به وفور رخ می‌دهد. حتی صفحاتی با عکس‌ها و مشخصات من بوده که آن‌ها را تکذیب کرده‌ام. خیلی اوقات هم عکس‌هایم را در آتلیه‌های عکاسی به عنوان نمونه کار داشته‌اند و خبرش بعدها به من رسیده. یک بار هم خانمی از عکس‌های من استفاده کرده بود و ادعا کرده بود که من دوست او هستم. این موضوع باعث ناراحتی همسرم شد و مشکلاتی را برایم به وجود آورد. به هرحال کار خوبی نیست. 

+ معمولا چه واکنشی در مقابل این‌طور اتفاقات نشان می‌دهی؟ 

- اگر افراد برای ایجاد محبوبیت برای خودشان و یا تبلیغات از عکس‌هایم استفاده کنند عیبی ندارد و معمولا چشم پوشی می‌کنم اما اگر بخواهند با این عکس‌ها از دیگران سوء استفاده کنند به این راحتی با آن‌ها برخورد نمی‌کنم.

‌+ من یک علاقمند به مدلینگ هستم! چه توصیه‌ای برایم داری؟

- مدلینگ هم درست مثل هر حرفه‌ای پیش نیازهای خاص خود را دارد. صورت آرواره‌ای، قد بلند، اندام متناسب و ... لازم است اما نکته مهم در این حرفه این است که به مدلینگ به چشم ابزاری برای محبوب شدن نگاه نکنید. این کار درآمد بالایی ندارد و سختی‌های خاص خودش را دارد و وقتی از نزدیک با آن مواجه میشوید تازه حرف‌های مرا درک می‌کنید. واقع بین باشید و به این فکر کنید که شاید مهارت و استعداد شما در زمینه دیگری ست. 

+ اگر من همه این شرایط را داشته باشم باید چه کار کنم؟ 

- شنیده‌ام اخیرا موسساتی ایجاد شده اند که به علاقمندان در این حرفه کمک میکنند و کارشان قانونی ست. توصیه می‌کنم اگر واقعا همه این ویژگی‌ها را دارید به این موسسات مراجعه کنید. 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
چقدر اون وسطیه شبیه همکلاسی منه !!! یا خدااااا !!! خخخخخخ ولی خدایی به جایزه اش می ارزه :|
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
میخای ب چندتا گروه مدلینگ معرفیت کنم عجقم؟! :دی
par!sa
par!sa
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
این الان مدله؟ :|
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
تو مدلی :| [خخخ]
ghazale
ghazale
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
{خخخ} :دی
vesal
vesal
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
قدیما مدلا خوشگل تر و خوش تیپ تر نبودن عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٠٧
٣
٠
خب شما هم شرکت میکردی.
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
والا من جوونم! از قدیما یادم نمیاد خخخ
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
آقای فروزان :| چرا متن گزارش این مدلی شد؟! اکثر کلماتی که جداس، سرهم خورده :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
:) ! خخخخخخخ! حتماً خسته بودن خانم شیعه زاده ! خسته :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
رایگیری!
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
عصابم خط خطی میشه با این همه غلط غلوط می خونم :| شوماها چطو خوندین!؟ :|
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
جالب بودن اینا نمی دونستم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
واقعا؟
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٧
٠
١
چه گزارش خوبی. مرسی. / مدلینگ یک هنر صنعت هست در سراسر دنیا. کاملا راهش رو از عکاسی هنری و سینما جدا کرده. اما خب اینجا باید طبعا با الگوهای ایرانی اصطلاحا "ایرانیزاسیون"ش بکنن که قابل ارائه و تاثیر باشه.
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٠٨
١
٠
جناب شمشیری برخی هنرها قابل ایرانیزاسیون کردن نیستند.ماهیاتا این قابلیت رو ندارن.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
حق با شماست... :-)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
١
اما ب نظر من مدلینگ کاملا شرایط ایرانیزاسیون رو داره :) ممنونم جناب شمشیری ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٠٩
٠
٠
بله شرایط رو داره اگر در رنگ بندی ها و کلیشه ها و الگوهای برش و دوخت، دستِ طراح باز باشه و البته که شرایط نمایش و شو هم "تک جنسیتی" باشه. البته که نمیشه برداشتها و نتایجِ تجاری، تبلیغاتی و هنری (با استاندارد جهانی و تعاریفِ دانشگاهی) رو عینا مثل نمونه های اصلی میلان، پاریس یا نیویورک توقع داشت اما... اما هر چه که باشه از این شرایط بلبشو و آشفته ی فعلی بهتر خواهد بود و سواستفاده های اینچنینی(مثل گزارش حضرتعالی) به حداقل خواهد رسید. من متوجه فرمایش شما شدم، امیدوارم خودم هم درست ادای منظور کرده باشم.. :-))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
چی بگم دوست دارن خب
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
ما هم دوشواری نداریم! دوس داشده باشن خو! خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٠٧
٠
٠
گزارش خوبی بود ممنون / منکه شرایطش رو ندارم خخخ // صورت آرواره‌ای، قد بلند، اندام متناسب و ... هیچکدومو خخخ
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
:)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
شکست نفسی می فرمایید! خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٠٩
٠
٠
خخخ حالا نگا :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
مرسی از زحمتی که کشیده بودید :) کارت شارژ!! یکم نا عادلانست اُ باور نکردنی :)) بیان سایت جیم مطلب بنویسن سکه بگیرن :دی یک خسته نباشید همه جانبه، جواب ها آشنا هستن، یجور جواب مشترک ما آدماس وقتی روی حرف دلمون کاری رو واردش شدیم :د و وقت زیادی صرفش کردیم و هنوز هیچ. مرسی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
فقط امیدوارم کارت شارژ زیر 5 هزار تومن نباشه خخخ خاهش میشه :) لطف فرمودید وقت گذاشتید :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
منکه اصلــــــــــن شبیه عکسام نیستم....مدل بودنم کار سختیه ها....مرسی گزارش شیکی بود....روشن شدیم (^_^)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
هرکاری سختی های خاص خودشو داره :) نوش جان! :دی
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
مرسي
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
خاهش
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٠٨
٤
٠
کلمه ی "دیده شدن" خیلی خوب و به جاست. این به نظرم یک بحرانه. بحرانی که قطعا خیلی طول خواهد کشید تا تبش بخوابه....
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٢
٠
توی لید چند نمونه از تب هایی که از سال های پیش تا حالا وجود داشته رو عنوان کردم؛ ب نظرم توی این مورد هم حق با توئه و بحث مدت زمان طولانی مطرحه :)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٠٨
١
٠
یه همچین چهره هایی بیان مدل بشن اونوقت من باید دنبال پاس کردن واحدام زیر دست و پای استاد باشم ...
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
لا اله الا الله! -_-
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
گزارش عالیی بود.بنظرم بهتره ک این حرفه ب طور رسمی تو کشورمون پیشرفت کنه و علاقه مندان تو همه جای کشور بتونن تست بدن و شکرت کنن.اینجوری کمتر از این مسابقات مدلینگ مجازی میبینیم
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
کاملا بات موافقم عزیزم :) اگر رسمی دنبال بشه ، آفت های کمتری هم داره
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٢/٠٨
١
٠
تب و تاب معروفیت کشنده در ایران همچنان ادامه داره اما مدلینگ واسه کارت شارژ گرفتن نوبره =)) خدایا جوانان کشور ما رو به راه راست هدایت کن و تو زندگی موفق و خوشبختشون کن :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
عجیبه جوون های ایرانی اینقدر سریع به جربان های نامتعارف سطح جامعه ملحق میشن :)
همتا
همتا
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
تو پوستر قیافه خانومه کاملا واضحه ها !
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
یاد یکی از گزارش هام افتادم :| بس کن تا کمربندو نیاوردم :|
همتا
همتا
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
یعنی چقدر مسخره ! این همه انرژی و زمان بذاری واسه کارت شارژ؟!!! و اینکه ادت کنن که دوست پیدا کنی ؟! خدای من ! :| ( خودت شرکت نکنی عزیزم ؟؟:دی )
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
عرض کردم هدف صرفا دیده شدنه :) // هنو تصمیم قطعی نگرفدم! ... شرکت کردم میای بهم لایک بدی؟! خخخ
همتا
همتا
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
صورت آرواره ای ؟:| متوجه نمیشم !:|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
ینی صورتی با استایل کشیده و خوشگل...مثه من..:دی
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
مشرقی ؟؟؟ صورت کشیده مثه تو ؟؟؟ خخخخخ
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
نوه عالی! 20! خخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
کاشکی با اون دختره که با چادر شرکت کرده بود هم حرف میزدی...انگیزش رو میپرسیدی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
راستش دوس داشتم توی یه گزارش مفصل و جداگانه درباره دفاع های غیرمتعارف از حجاب توی شبکه های اجتماعی بنویسم :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
کلا درباره مدلینگ نظری ندارم...خوشم نمیآد...خب ینی همه ببیننت که چی بشههه؟؟؟میری بازیگر میشی بِتَره...بازم مرسی گزارش...:)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
خخخخ شما رو ارجاع میدم ب گزارش تب بازیگری در ایران :دی گمونم بهمن یا دی منتشر شد خخخ خاهش میشه :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
سلام ممنون از زحمتی که کشیدید.دلتون شاد
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
صرفا اومدم بگم نه خسته دریآ خخخخ
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
لطف نمودید لباشک جان :)
Vania
Vania
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
کارت ارژ!عجب جایزه ارزشمندی!///اون خانومه تو پوستر کاملا واضحه بعد تو متن صورتش محوه خخخ!//تب دیده شدن!بدجور تبیِ ما که دوس نمیداریم..گمانم باشیم خوبه ریا نشه یوقت///ممنون دریای ما از گزارش خدا قوت//حالا بین خودمون به نظرت می ارزه بریم مدل بشیم؟ :دی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
والا اینطور ک من از لا به لای حرفهاشون برداشت کردم هدف همون دیده شدنه و جوایزشون صرفا جهت خالی نبودن عریضه ست! ... // من و تو ک عالی! خخخ ساخته شدیم واس مدلینگ! خخخخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٠٨
٠
١
این مسخره بازیها چیه جوانها راه انداختن؟
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٠٨
٢
٠
شما ببخشینشون جوونن خامن (خخخ)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
قول میدن دیه تکرار نشه :|
maede
maede
٩٣/١٢/٠٨
١
٠
به نظرم پسری که قیافه و تیپ لازمو داره خوبه ازش استفاده کنه و وارد این کار بشه.اما شرکت تو اون مسابقه که جایزه اش کارت شارژه و اینا چندان مهم نیست که واسش وقت بذاری و هزینه کنی!مرسی گزارش جالبی بود :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
ما مدلینگ خانومم توی کشور داریماااا :) وقتی بحث دیده شدن مطرح باشه حاضرن زمان و هزینه زیادی صرف کنن متاسفانه ...
maede
maede
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
آره ولی آخه واسه دخترا محدودیتاش زیاده(حالا یکی این محدودیتارو واسه خودش درنظر میگیره یکی نمیگیره!)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٣/١٢/٠٨
٠
٠
بله از جنبه دینی حق با شماست عزیزم :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
یعنی جایزه ش اگه سکه بود بریم شرکت کنیم؟ :دی
maede
maede
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
آره هاچ بریم برنده بشیم! ;)
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٣/١٢/٠٩
٠
٠
خیلی خوب و جامع و کامل بود:) بسی لذت بردم مریم جان :) مرسی :)
علیرضا
علیرضا
٩٣/١٢/٠٩
٠
٠
گزارش خیلی خفن ناکی بود :دی مساحبه کردن و پیدا کردن این اشخاص به نظرم اصلا راحت نباشه :) | اما در مورد این کار باس بگم که اصل مدلینگ بودن و این حرفا خب یک حرفه محسوب میشه برای یک سری افراد. ولی خب تا اونجا که من میدونم یک سری فاکتورهای مهم هم داره! این که آدم اعتماد به نفس داشته باشه خوبه! اما نه به هر اندازه و قیمتی دیگه
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
مصاحبه :دی صاحَبَ یُصاحِبُ صاحِب مُصاحَبَه! :دی
حوریه
حوریه
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
جالب بود گزارشت مخصوصا قسمتی که با اون پسر مدله مصاحبه داشتی
admincheh
admincheh
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
تب دیده شدن و البته شهرت !
محمدرضا
محمدرضا
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
چه مقاله خوبی بود فکر نمی کردم توی مشهد هم چنین مدل های حرفه ای باشند خدا برای خانواده اش نگهش داره
ماتادور
ماتادور
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
بسیار عالی و زیبا بود. ممنون از مصاحبه با اقای گلمکانی عزیز. امیدوارم در این راه همچنان موفق و پیروز باشد.
علی احمدی
علی احمدی
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
سپاس گذارم ازمبحثه بسیارخوب وجذابتون...دست مریضاد..چقدخوب بودکه ماهم درکشوربه این حرفه بهای زیادی میدادیم چون جونای ماهیچ چیزازنظرظاهرواندام ازمدلینگ های اروپایی کم ندارن مثل همین دوست عزیزوهمشریمون آقای گلمکانی...ماشالله ب این خوشتیپی ومطمئنن باشخصیت که امسال این دوستان زیادن حیف ک توکشور هیچ بهایی بهش داده نشه :-(
erfan
erfan
٩٥/١٠/٢٣
١
٠
اون خانم چادری میخواسته ثابت کنه :ی دختر چادری با چادرش هر کاری میتونه بکنه:))))) در ضمن در مورد کامیار،عین حقیقت رو نوشتید،من چند بار از نزدیک ملاقاتش کردم،قدش 2 متر و خورده ایه-قابل توجه مدلای الکی-.