هلو برو تو گلو!
شخصیت شناسی با میوه

هلو برو تو گلو!

نویسنده : alijamal008

فرض کنید ظرفی پر از انواع میوه‌های مختلف جلوی شماست میوه مورد علاقه‌تان را بردارید ولی دقت کنید! ممکن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما به سرعت فاش شود در حقیقت این تست روانشناسی به سادگی نشان می‌دهد که شخصیت افراد مختلف نسبت به انتخاب میوه مورد علاقه‌شان چگونه است.

 

سیب

اگر سیب میوه مورد علاقه شماست فردی افراطی هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی کاری را انجام می‌دهید، رک گو هستید و از مسافرت لذت می‌برید، می‌توانید خیلی خوب رهبری یک گروه را به عهده بگیرید و کارها را پیش ببرید اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید که این انگیزه شما از نظر اطرافیان بی‌همتاست.

 

پرتقال

فردی صبور و پر طاقت هستید که اراده‌تان بسیار قوی است دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید، خجالتی هستید و نزد اطرافیانتان قابل اعتمادید شریک زندگی خود را با دقت و تمام احساس قلبیتان انتخاب می‌نمایید و از هر گونه مشاجره و ناسازگاری اجتناب می‌کنید.

 

هلو

رفتار دوستانه‌ای دارید رک گو و پر حرف هستید که به جذابیت شما می‌افزاید، رفتار ناشایست دیگران را خیلی سریع می‌بخشید و فراموش می‌کنید برای رفاقت ارزش زیادی قائلید و رگه‌هایی از استقلال طلبی و بلند پروازی در شخصیت شما دیده می‌شود که باعث شده شخصی زرنگ و فعال جلوه کنید، کمال طلب، احساساتی، صادق و با وفا هستید. بر هر حال دوست ندارید همه امیال خود را در مقابل دیگران نشان دهید.

 

گلابی

اگر تمام توجه‌تان را به کاری معطوف کنید می‌توانید آن را با موفقیت انجام دهید گاهی در انجام کارهای‌تان بی‌ثبات و متعییر هستید و مایلید که از نتایج سعی و تلاش خود خیلی سریع مطلع شوید. از شرکت در بحث‌های خوب و مفید لذت می‌برید، بی‌طاقت هستید و زود هیجان زده می‌شوید. با توجه به این‌که به سرعت دوستی‌های خود را بر هم می‌زنید، نگهداری رفقا برای شما چندان ساده به نظر نمی‌رسد.

 

گیلاس

اگر گیلاس میوه مورد علاقه شماست، زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب‌های زندگی مواجه می‌شوید، به جای داشتن درآمدی جزئی به شیوه‌ای برای دریافت مقداری زیادی پول فکر می‌کنید. ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت‌های خلاقانه هستید، یک شریک زندگی صادق و با وفا محسوب می‌شوید ولی ابراز احساسات برای‌تان کار ساده‌ای نیست، خانه شما در حکم پناهگاهتان است و از هیچ چیزی به اندازه این‌که در کنار فامیل‌های نزدیک و افراد مورد علاقه‌تان باشید لذت نمی‌برید.

 

موز

فردی با محبت، ملایم، خون‌گرم و دلسوز هستید و اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید و کمی احساس ترس در شما دیده می‌شود، برخی مواقع مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده می‌کند، شریک زندگی خود را تحت هر شرایطی که از نظر روحی و جسمی داشته باشید می‌پرستید و ارتباطات شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.

 

نارگیل

جدی متفکر و اندیشمند هستید اگر چه از روابط اجتماعی‌تان لذت می‌برید ولی در انتخاب شریک زندگی بسیار سخت‌گیر هستید. در کارهای‌تان سر سختی و سماجت دارید ولی لزوما بی‌پروا نیستید. زیرکی، تیزهوشی و گوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شخصیتی شماست. باید مطمئن شوید که در هر زمینه‌ای و به ویژه از لحاظ شغلی در راس امور قرار دارید. شریک زندگی شما باید فرد باهوشی باشد، احساسات در زندگی برای شما مهم است ولی به طور حتم برای‌تان همه چیز نیست!

 

انگور سیاه

به طور کلی فردی مودبی هستید به سرعت عصبانی می‌شوید ولی خیلی سریع به حال اولیه باز می‌گردید از زیبایی در هر نوع آن لذت می‌برید، فرد محبوبی هستید، شما سرشت خونگرم و سخاوتمند دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می‌زند و از انجام هر کاری که می‌کنید لذت می‌برید. شریک زندگی‌تان باید در هیجانات شما سهیم شود و از پیشنهادهای‌تان لذت ببرید.

 

آناناس

به سرعت تصمیم می‌گیرید و در انجام کارهای‌تان سریع و چابک هستید، تغییرات شغلی شما را نمی‌ترساند که این موضوع یکی از برتری‌های شخصیت شماست. توانایی استثنایی در سازماندهی کارهای‌تان دارید و از حجم زیاد وظایف اطرافتان نمی‌هراسید. سعی دارید در ورابط خود با دیگران متکی به نفس، صادق و درستکار باشید. دوستان خود را خیلی سریع انتخاب نمی‌کنید ولی اگر شخصی را برگزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود. به ندرت احساساتی می‌شوید و شریک زندگی‌تان اغلب تحت تاثیر یکرنگی شما قرار می‌گیرد ولی اجازه ندهید که به دلیل عدم توانایی شما در ابراز محبت ناامید شود.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجید
مجید
٩١/١٢/٠١
٠
٠
همه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من انگور سیاه........بعدش گلابی
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/٠١
٠
٠
تو که شکوفه گیلاسی!چرا انگور سیاه دوست داری؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
٠
٠
خوب زیاد گیلاس دیدم انگور میخوام.......
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من هنونه دوست دارم. این تو نداشت:(( :)) یعنی من فاقد شخصیتم؟:)
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/٠١
٠
٠
هندونه=هندوانه
sahar-s
sahar-s
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من هلو و پرتقال دوست دارم /محدثه هم هلو دوست داره
sahar-s
sahar-s
٩١/١٢/٠١
٠
٠
ولی واقعا درست بود!!!!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من پرتقال دوست دارم اما خجالتی نیستم اصلا وابدا!
bye
bye
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
از بچگیم عاشق سیب بودم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/٢٥
٠
٠
موز و گیلاس را عشقه;-)
پربازدیدتریـــن ها