چگونه در اينستاگرام يك «هنرمند خاص» شويم!

چگونه در اينستاگرام يك «هنرمند خاص» شويم!

نویسنده : dordanag_d

ميخواهم امروز به شما ياد بدهم، چگونه يك هنرمند خاص شويد و چند هزار تا لايك بخوريد و كامنت‌هاي فلان و بهمان داشته باشيد. اولين كاري كه بايد انجام دهيد، عكس پروفايلتان است، سعي كنيد يك عكس خيره شده به افق با سيگار يا پيپ را با وسكو اديت كنيد! و آن‌قدر كات كنيد تا يك چشم بيشتر از چهره‌تان مشخص نباشد، زمينه عكس هم بايد سفيد باشد وگرنه شما يك هنرمند ِخاص ِ اينستاگرامي نمي‌شويد و هزار تا لايك نخواهيد خورد. كامنت‌هاي فلان و بهمان نخواهيد داشت! و اگر امكان گذاشتنِ همچين عكسي را نداريد، يك عكس كه روي دست‌تان خالكوبي‌هاي فراواني است و با حضور تفنگ، پيپ يا غيره كار به پايان برسانيد، باز هم آن‌قدر اديت كنيد كه وسكو بتركد و ارور بدهد! و فراموش نشود زمينه عكس تا شعاع چند سانتي بايد سفيد باشد و الغير.

بعد از اين‌كه عكس پروفايل با ژست‌هاي اينتِلِكچوآليستيكتان تمام شد، برويد سراغ بيو! اين قسمت خيلي مهم است چون پيج‌تان چه پرايوت باشد چه پابليك، فَلك اين قسمت را مي‌بيند و اگر شما يك هنرمندِ خاص ِاينستاگرامي هستيد، خاص بودن‌تان را در بيو ثابت كنيد، براي اين قسمت بايد زبان انگليسي‌تان فول باشد! اوه فول يك كلمه هنرمندانه ست، پس زبان‌تان بايد وري وري گود باشد يا اگر اين مورد را نداريد، حداقلش ترانس لِيت داشته باشيد، هرچه نباشد شما يك هنرمند ِخاص هستيد! سعي كنيد زياد در بيو وراجي نكنيد، يك يا دوكلمه بنويسيد كه خودتان هم نفهميد يا چون شما زبان ملي براي‌تان خيلي مهم است (ايران مرز دليران! برخاكت بوسه مي‌زنم! ) جمله انگليسي‌تان را به فارسي بنويسيد، مي‌گوييد چگونه؟ مثلا لتس فايند عه بيوتيفول پليس تو گت لُست ...! و الباقي! زيرش هم كيك‌تان را بنويسيد، كسي خواست چهار تا فحش در كيك بهتان بدهد دل ِما و يك ملت شاد شود!

و اما مورد آخر خيلي مهم است؛ «پست‌هايتان». در اين قسمت عكس‌هايي با دوربين، پيپ، سيگار، خون، خالكوبي، مو (بله درست خوانديد! موي سر ديگر!) كاربرد بسياري دارد و هرچه بيشتر خالكوبي‌هاي روي بند انگشتان و پشت گردن و روي كمرتان بيشتر باشد، شما ب هنرمند ِ خاص ِ بودن نزديك‌تر مي‌شويد! و استفاده از كلماتي مانند «هرمنوتيك» ، «گوگول» ، و «اسپينوزا» رايج است و براي شما كه يك هنرمند خاص هستيد، بيشتر و بيشتر حتي! و گوش دادن به موزيك‌هاي متال ِ چند صد دهه قبل از ميلاد كه خيلي بهتر است و استفاده از آپ‌هاي وسكو و رتريكا يكي از واجبات است و هشتگ‌هاي: وسكو ، وسكو بيوتي، وسكوكام، نچرال ، فيوچر، آرت، آرتيست و گراپيك و الغير ... ! و لوكيش‌هايي مثل ِاسويت هوم، نيخخززز، و شكلك‌هاي عجيب و غريب ِآرتيستي لابد! و صد البته تگ دوست ِهنرمندتر از خودتان در گوشه سمت چپ عكس!

با استفاده از موارد بالا و و عكس با ژست‌هاي يوتيليتيتاريانسيم در هواي سود و شال گردن پيچ شده، بين شوخي‌هاي پشت وانتي و آهنگ‌هاي ِ متال ِجيمز هتفيلد و متاليكاي ديگر با قهوه‌ي ِ تلخ در سكوت ِ تلخ‌تر ِدر كافه‌هاي معروف كه پاتوق ِآن قشر ِهنرمند ِجامعه ست كه آن را با عينك ِ ته استكاني با رنگ قرمز ِجيغ و موهاي آبي‌تان و ريش و سبيل ِ به سبك ِآرنه بيله فلد آن مرد ِ آلماني و دندان‌هاي ارتدنسي شده، با قهقه هورت بكشيد!

تبريك مي‌گويم! حالا شما يك هنرمند ِخاص ِاينستاگرامي هستيد! كه چند هزار تا لايك مي‌خورد و كامنت‌هاي فلان و بهمان دارد !

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
سلام: خیلی ممنون از راهنمائی شما!!!!! البته بیشترش واقعیت دارد.به نظرمن در اینستاگرام اگر کسانیکه رفتار و گفتار درستی دارند بیشتر شود محیط آنجا را هم میشه بهتر کرد.البته این نظر شخصی منه شاید بقیه نظرشون فرق کنه.ولی باهمین سادگی منظور عکسهای ساده که خودم گرفتم ومطالب خودمونی. درآنجا هم خوب بازدیددارم.مطلبتون خوب بود. انشاءا... که موفق شوید.
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
خیلی ممنون
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/٢٤
٠
٠
طعنه های سنگینی بود! هم خوشم آمد، هم دلم سوخت براشون...!
m-nik110
m-nik110
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
چقد جمله های سنگین داشت کمرم شیکست!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ.....عالی بود..هرچند ندارم اما از فامیلا محیطاشو دیدم..خخخخخخ..ممنون:)
h.naderi
h.naderi
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
یعنی عالی! واقعن هیچی بیشتر ازش نمی گفت؛ من به عنوان یک اینستاگرامی درسهای بزرگی از این نوشته گرفتم :))
انیس
انیس
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
اونایی که همچین کارایی میکنن که هنر مند دیده شن متاسفانه هنرمند نیستن. فقط ادا شو در میارن .هنرمندی که به خالکوبی و پیپ و سیگارو .... نیست. به هنرمندا توهین کردین. من که هنر آموزم بهم برخورد.....
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
ی جوری بوووووود /
Vania
Vania
٩٣/١٠/٢٥
٠
٠
آقا این مطلب بدآموزی داره بچه ها نیان یعنی چی موسیقی متال و سیگار و خالکوبی! واییییییییییییی...فقط این آخرش خیلی خوشمان آمد همچین باید تند تندم بخونی بری تو حسش خخخ
دلنیا
دلنیا
٩٣/١٠/٢٦
٠
٠
این روش نتیجه هم دادههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/٢٦
٠
٠
منم که فقط داشتم رد میشدم....نه من اینستاگرامو میشناسم نه اون منو :))
پربازدیدتریـــن ها
به امید روزهای بهتر

پایان تلخ استقلال علی منصور

٩٦/٠٦/٣٠
مقایسه دو کتاب کلیدر و بوف کور

ادبیات داستانی اجتماعی یا داستانی سیاه نمایی؟

٩٦/٠٦/٢٧
شعر واگیردار است!

شاعران در قرنطینه

٩٦/٠٦/٢٩
تا عاشق بمانیم

شاعر جماعت را دریابید!

٩٦/٠٧/٠١
درد ندیدن نوه دختری عمه بزرگ لیلا خانم

درمان درد دل

٩٦/٠٧/٠٢
ترانه ای سروده خودم

شاه قلبم

٩٦/٠٦/٢٨
ملاقات غیرمنتظره با رئیس جیم

روزمرگی های گارسون جوان / قسمت نهم

٩٦/٠٦/٢٧
به سختی خودم را از خاطرات بیرون کشیدم

پانسمان

٩٦/٠٦/٢٩
باورم نیست هنوز

کو شقایق؟ کو؟ کجاست؟

٩٦/٠٧/٠٣
شعری سروده خودم

گاهی دلم برای خودم تنگ می شود

٩٦/٠٦/٣٠
صدای اعضای شورای شهر هم در آمد

نمایشگاه ایرانکام سال به سال افتضاح تر

٩٦/٠٦/٢٧
مواظب باشید نیفتید

افتاده ز چشم، می رود از دل هم

٩٦/٠٧/٠٣
گند همه چیز را در می آوریم

آموزنده های دوست داشتنی

٩٦/٠٧/٠١
خسته شدم از کاغذ سیاه کردن

بی حوصله

٩٦/٠٧/٠١
شعری سروده خودم

كرم ابريشم من وقت تماشا نرسيد

٩٦/٠٧/٠٢
از ایده هایی که باید ادامه دهیم

مقاله نویسی چطور است؟

٩٦/٠٦/٣٠
در اتاق تاری

ای کاش آن زن من بودم

٩٦/٠٧/٠٣
می خواهم از زندگی ام بنویسم

پاییز توی راه با کلی بارون

٩٦/٠٦/٣٠
غار رنگی رنگی

دوست داشتن و دوست داشته شدن...

٩٦/٠٦/٢٨
زندگی ات را مدیریت کن

از رابطه ها

٩٦/٠٦/٢٩
تبلیغات