Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - از دانشکده تاکسیرانی تا رشته گز سازی www.jeem.ir
از دانشکده تاکسیرانی تا رشته گز سازی
با عجیب‌‌ترین رشته‌ها و دانشگاه‌های ایران آشنا شوید

از دانشکده تاکسیرانی تا رشته گز سازی

نویسنده : مریم شیعه زاده

شاید باورتان نشود ولی در کشور ما رشته‌هایی به جز مهندسی و پزشکی و دانشگاه‌هایی به جز دانشگاه تهران و فردوسی نیز وجود دارند! رشته‌ها و دانشگاه‌هایی که شاید تا به حال نام شان را هم نشنیده باشید. از میان انبوه این رشته و دانشگاه‌ها، چند تایی را گلچین کردیم تا برای‌تان معرفی کنیم و باقی آن‌ها بماند برای بعد... 

 

|| دانشکده پرسپولیس

زمانی که محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولس خبر از تاسیس دانشکده پرسپولیس در آینده‌ای نزدیک داد، خیلی ها این اقدام را یک شوخی دانستند و شاید هیچ گاه گمان نمی‌کردند که روزی دانشکده پرسپولیس افتتاح شود! هر چند نظر شما هم قابل احترام است اما برخلاف چیزی که در حال حاضر به آن فکر می‌کنید، قرار نیست خروجی‌های این دانشکده فوروارد، دفاع، تماشاچی نما، توپ جمع کن، تیر دروازه و ... باشند، چرا که هر 14 رشته این دانشکده به صورت غیر مستقیم با دنیای ورزش سر و کار دارند. گویندگی و مجری گری ورزشی، خبرنگاری ورزشی، روانشناسی ورزشی و آنالیزور ورزشی نمونه‌هایی از رشته‌های این دانشکده است. بد نیست بدانید که این دانشکده علاوه بر تهران، در ورامین نیز شعبه دارد و با پشت کاری که مسئولان آن دارند بعید نیست به زودی شعبه دیگر آن در کوچه محل سکونت شما افتتاح شود! 

 

|| آماد

یکی از ماموریت‌های اصلی ستاد نیروهای مسلح برآورد، تامین و توزیع اقلام مختلف مورد نیاز برای پشتیبانی یگان‌هاست. چه در زمان صلح و چه در زمان جنگ و این کار به عهده بر و بچه‌های آماد است! رشته آماد هرچند ناشناخته است اما باید بگویم که در دانشگاه‌های سراسری تدریس می‌شود و یک رشته کاملا مردانه است! از آن‌جا که جنس زن لطیف و ظریف و دوست داشتنی ست (مدیونید اگر گمان کنید برای خودمان نوشابه باز می‌کنیم!) این رشته‌های خشن و نچسب باشد برای مرد جماعت! 

 

|| آشپزی و شیرینی پزی

شما در این رشته «جوجه آشپز» وارد می‌شوید و خانواده محترمتان یک «آشپز نامبر وان» تحویل می‌گیرند! دسر زنی سنتی و بین المللی، سالاد و اردور، طبخ آبزیان، اصول تغذیه، کیک پزی و ... از درس‌های این رشته خوشمزه هستند. برخلاف باور اشتباهی که می‌گوید آشپزی از علایق و رشته‌های جنس زن است باید به اطلاع‌تان برسانم که با بررسی‌های اینجانب قالب اساتید این رشته آقایان هستند. آینده این رشته به مراتب روشن‌تر از برخی رشته‌های شناخته شده است چرا که شما می‌توانید با اخذ لیسانس و یا حتی دیپلم این رشته از هنرستان‌ها، یک کارگاه شیرینی پزی و یا آشپزی کوچک داشته باشید و سفارش قبول کنید. اگر هم خیال ندارید سرکار بروید، می‌توانید از هنرتان در جمع صمیمی خانواده استفاده کنید و شریک زندگی‌تان را از خوردن نیمرو، املت و سیب زمینی سرخ شده نجات دهید! 

 

|| گز سازی

بالاخره قرار نیست که همه این مملکت دکتر و یا مهندس شوند! باید کسانی هم باشند که صنعت گز و شیرینی اصفهان را پا برجا نگه دارد و یا به قول پایه گذاران این رشته «گز را جهانی کنند». این رشته از سال 90 توسط دانشگاه علمی و کاربردی عتیق استان اصفهان شروع به کار کرد و گفته می‌شود تا به حال مقالات علمی و اختراعاتی هم در این خصوص داشته‌اند (البته ما هنوز نفهمیده‌ایم اختراع‌شان دقیقا چیست! گزی که به دندان نمی‌چسبد؟ گزی که به جای پسته، فندوق دارد و یا ...) نکته‌ای که از ثانیه‌های نخست کشف این رشته تا کنون ذهن اینجانب را درگیر کرده است، فهرست اسامی دروس این رشته است که هرچقدر جست و جو کردیم چیزی دست گیرمان نشد! به هرحال می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با این رشته به سایت دانشکده مراجعه کنید. 

 

|| چاقو سازی

اگر نیشی که تا فرق سرتان باز شده را جمع و جور کنید، می‌رویم سراغ معرفی این رشته دانشگاهی! رشته چاقو سازی زنجان چند سالی می‌شود که باز هم توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شده است. هر چند که این رشته در ابتدا مخالفان زیادی داشت اما بعدها با پا درمیانی مسئولان صنف چاقوسازان و بیان این موضوع که فعالیت‌های‌شان کاملا صلح آمیز (!) و در راستای توسعه صنعت چاقوسازی زنجان است، این رشته تا امروز به کار خود ادامه داده است. هرچند اطلاعات زیادی از این رشته دست گیرمان نشد اما این طور حدس می‌زنیم که ترم اول، آموزش از کارد آشپزخانه و میوه آغاز می‌شود و در ترم‌های پایانی به قمه و شمشیر سامورایی ختم می‌شود! 

 

|| دانشکده علوم و فنون مداحی

دانشکده علوم و فنون مداحی هم از آن دسته دانشگاه‌هایی بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و جلسات و همایش‌های زیادی برگزار شد تا در نهایت این دانشگاه تاسیس شد. پس از آن و با گذشت مدت کوتاهی این دانشگاه به سرعت در سایر استان‌ها نیز تکثیر شد. تاریخ شناسی مقاتل، روخوانی و روان خوانی، مدیریت هیئت، آشنایی با اوزان شعر، فنون مداحی مقتل، فنون مولودی، کاربرد فیزیک صورت در مداحی و همه و همه از دروسی ست که دانشجویان باید آن‌ها را بگذرانند. 

 

|| تراش سنگ‌های قیمتی

در این رشته می‌توانید مرفه‌های بی‌درد را شناسایی کنید! مرفهینی که همین طور سنگ‌های گران گران می‌خرند و همان‌طور تراش می‌دهند. این رشته در هنرستان ها تدریس می‌شود و بعدها در دانشگاه دنبال می‌شود. تراش سنگ‌ها بوسیله دستگاه‌های مخصوص صورت می‌گیرد که گویا هزینه زیادی برای خرید آن‌ها صرف می‌شود.

 

|| پرورش زنبور عسل، پرورش گاومیش، پرورش دام 

هرکدام از این سه رشته به صورت جداگانه در دانشکده تدریس می‌شوند و این روزها به قدری فراگیر شده‌اند که می‌توان گفت در هر استان حداقل یک الی چندین و چند مرکز متخص به آن وجود دارد! اگر کمی سرمایه دارید و هوش هیجانی‌تان خوب کار می‌کند، از این رشته‌ها می‌توانید به عنوان پُلی به سوی آرزوهای‌تان یاد کنید. در غیرصورت و در حالی که تمام سرمایه‌تان یک خانه 40 متری وسط شهر است، از من می‌شنوید دورش را خط بکشید. چرا که اگر دل‌تان به حال در و دیوار خانه‌تان نمی‌سوزد، لااقل نیم نگاهی به همسایه‌های فلک زده‌تان داشته باشید! 

 

|| دانشکده گیم

اگر تا به این جای کار رشته‌ها را به ترتیب خوانده‌اید، دم‌تان گرم! اما اگر در بدو باز کردن این صفحه به سراغ گیم آمده‌اید به قول فامیل دور من دیگر حرفی ندارد [دو نقطه صاف]! برویم سراغ معرفی این دانشکده. دانشکده گیم دارای رشته‌های طراحی بازی و کارگردانی بازی‌های رایانه‌ای است و اولین دانشگاه بازی سازی در غرب آسیا و در خاورمیانه محسوب می‌شود. لذا رشته باکلاسی است و می‌توانید با آن چشم دخترخاله و پسر عمو را در آورید. دانشکده گیم بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای سال 91 تاسیس شده است و می‌تواند در تثبیت فرهنگ ایرانی-اسلامی‌مان کمک شایانی به نسل‌های جدید کند. 

 

|| دانشکده تاکسیرانی

دانشگاه علمی کاربردی است دیگر! گاهی دلش می‌خواهد همه شگفتی‌ها را با هم و یک جا خلق کند. دانشکده تاکسیرانی همان‌طور که از نامش پیداست، مخصوص رانندگان تاکسی است. به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قرار است در این دانشکده تاکسیرانان بنا به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند اعم از فرودگاهی، خطی، گردشی و ... آموزش‌های مرتبط با فعالیت خود را ببینند. با توجه به این جمله احتمالا در این دانشکده دروسی همچون انواع بوق، تحلیل اخبار روز دنیا برای مسافران، وظایف رانندگان به عنوان یک رسانه، 999 راز یک مشاور خانواده موفق، انواع برخورد فیزیکی در صورت دو دَر شدن کرایه، ایجاد ارتباط موثر با مسافر (به جان خودمان این آخری از سرفصل‌های دروس‌شان است!) و ... تدریس شود.

 

|| چوب

از آن دسته از رشته‌های کاربردی ست که ورود آن به جمع رشته‌های دانشگاهی خالی از لطف نیست. دانشجویان این رشته قرار است از مرحله قطع درخت، تا مرحله تبدیل چوب به کالا بر آن نظارت داشته باشند و از هدر رفتن و یا استفاده کشکی(!) آن جلوگیری کنند. به هر حال درختان سرمایه‌های این کشور هستند و استفاده نابه جا از آن‌ها به مذاق هیچکس خوش نمی‌آید. 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٥
١
٠
من دیگه حرفی ندارم...!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
این جوریاس دیگه جناب شمشیری ... :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
جناب شمشیری گویا از کنار این کامنت رد شده بودن اون موقع !!! روی سخن دریا با اوشون بوده !! خخخخخخخ تعجب نکنین دوستان مشکل از دریا نیس =)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ب پروفایل شون یه سر بزنی بد نیس دخدرم! خخخ نکنه واقعا فک کردی اسمشون همینی که نوشتن!؟ خخخخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
١
٠
جل الخالق !! یک روح در دو اکانت ؟؟؟؟ :\ جالبه هر دو اکانت هم کاربر فعال شدن ‍!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خخخخ اون پایین جواب دادن! ... :))))))))))))
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
:||| از امسال دانشکده تاکسی رانی هم در مشهد فکر کنم بودش که افتتاح شد :|||||
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
مشهد هم اومد!؟ :| من فقط درمورد دانشکده تاکسیرانی تهران شنیده بودم!
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
چچچچچچچچچ جالب خخخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
حالا کدوم یکی رو پسندیدین!؟ خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٨/١٥
١
٠
همشون خوب بودند//ولی من آماد رو و گیم رو بیستر دوس میدارم:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
١
٠
موید باشین! خخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
اجازه؟؟؟دانشکده ابیاری گل های قالی افتتاح نشده برم ثبت نام؟؟:|..چه کاریه من درس میخونم موندم واقعن..|:|:..با تچکر از گرندمآ جانمان که اعتمادمان را زیآد نمود
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
نوه تا پُر نشده یکی از همینا رو انتخاب کن! :دی می ترسم رشته ای ک میخای حالا حالا ها نیاد، اونوَخ مجبورشی سالها پُش کنکور باشی! :)))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
من فقد همون رشته رو میخوام...اصن تا ابد پش کنکور میمونم تا دانشکده اون بیاد..خخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
یه نامه بده ب دانشگاه علمی کاربردی، بعید نیس ترتیب اثر بدن خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
تا علمی کاربردی داریم هیچ غمی نداریم...من کشته مرده ی این دانشگاهم.... فک کن :))))))))))) دست شما مرسی بسی خندیدیم.
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
البته علمی کاربردی رشته های خوب هم داره! (مریم شیعه زاده . رشته خبرنگاری . دانشکده خبر علمی کاربردی! :دی)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
بر منکرش لعنت ;)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
:))))
f_yousefi
f_yousefi
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
طبیعتا که همه نباید برن دکتر مهندس از نوع بیکار بشن ! برن گز درست کنن مردم بخرن بخورن کیف کنن که خیلی بهتره :) با تشکر از دانشگاه علمی کاربردی برای ایجاد اشتغال برای جوانان مرز و بوم :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
دانشگاه علمی کاربردی هم بابت این دیدگاه از شما تشکر میکنه خخخخ :)
بهمنم  !
بهمنم !
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
هوووم !!! !! خیلی توپ بود :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
نوش جان! :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
نفس عمل نه بده نه خنده دار ولی پدیدار شدن بعضی رشته ها و کلن بعضی حرکت ها تو کشور ما یا کان همه جا ، وقتی بنظر منطقی و اصولی نمیاد قآه قآه خنده دار هستش :)) چاقو سازی رو نمیتونم درک کنم که چه رشته ای هست دقیقن )) و قراره که کار دستی هاشون از شکم سفره شده ی چه بد بختهایی سر در بیاره :)) ممنون خیلی جالب بود و زحمت کشیده بودید، ابنهم خیلی عالی بود : http://jeem.ir/files/images/content/1415286593Milk.jpg
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
لطف دارین :) / علاوه بر این عکس پوسترهم خیلی خوب طراحی شده بود :) ...
f_tasnim
f_tasnim
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
تاکسیرانی:))) آخ مامان:))
همتا
همتا
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
=))
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
نخند! :| شاید چند تا جوون با همین مطلب جذبش شدن! :\
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٥
٤
٠
پرورش زنبورو با پرورش گاو یکی کردی :|
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٥
٤
٠
واقعا این جسارت قابل گذشت نیست. منم اعتراض دارم. واقعا یکی هستند عایا؟ خانوم هاچ من تا اخرین قطره خونم از حقوق شما دفاع میکنم. همین فردا، فردا که جمعه است، پس فردا شنبه میریم وزارت علوم و بی علمی و ناعلومیشون(!) رو بهشون ثابت میکنیم! الان دستام دارن می لرزن از بس عصبی شدم! جسارت تا چه حد؟ مسئولین رسیدگی نکنن، خودمون شخصا رسیدگی میکنیم، فقط کارِ خودمونه!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/٠٨/١٦
٣
٠
اون رشته رو دیدم به یاد شما افتادم )) خوب جفتشون از خوردن گل ها لذت میبرن خخخ
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
آقای شمشیری شمشیر ها رو آماده کنید! شما اولین کسی هستین که به دفاع از حقوق زنبورین بی گناه برخاستین من اشک تو چشام حلقه زده! :((
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ما گل می خوریم؟؟ دکتر ما گل می خوریم؟ نه من از شما سوال می کنم ما گل می خوریــــــــــــــــــــــم؟ :|
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
آقای دکتر از شما بعیده! موجودِ ظریفِ مفید و فوق العاده ای مثل زنبور رو با اون هیکل گنده های داغون یکی میکنید؟ واقعا فکر نمیکردم جامعه پزشکی کشور هم نگاهی چنین سراسر تبعیض و بی عدالتی داشته باشن به حقوق موجودات! من دیگه حرفی ندارم.
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
هاچ! منه نخور ... :|
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
اشتباه نکنین آقای شمشیری !!! دکتر منتی در عرصه ی گذاشتن آواتار های رو اعصاب دکترا دارن !! وگرنه بنده به نیابت از جامعه پزشکان یکبار برای همیشه ارادت خودم رو به صنف بندپایان ابراز نمودم :دی
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
اصلا من به جامعه ی زنبورهای بی پروا افتخار می کنم! :دی آقای شمشیری دم شما گرم ^_^
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
اوه مای گاد! حالا متوجه شدم! یعنی مثل مدرک دکتر کردانِ خدابیامرز....؟ آرههههههههه؟ ای واییییییییی! خانوم شاهدخت من بوجود شما افتخار میکنم! اصلا ساختارِ فکریتون پزشکیه ژنتیکی! مرسی.
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خواهش میکنم خانوم هاچ! من خونم رو میدم واسه آرمانهای شما..!
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
جالب بود. چندتاش رو نشنیده بودم و نمیدونستم! آفتابه لگن هفت دست؛ شام و نهار هیچی!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
منم دو سه مورد رو نشنیده بودم
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
رشته "آبیاریِ گیاهانِ دریایی" هم قراره در سواحل همیشه نیلگون خلیج فارس افتتاح بشه.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
این رشته تو یکی از دانشگاه های شمال غربی کشور موجوده...:|..پیشنهاده یه دبیر محترم به من هم انتخاب این رشتس..|:
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
من صرفا به شوخی گفتم! گیاهان دریایی که به آبیاری نیاز ندارن! واقعا هست تو شمالِ غربی کشور؟ یعنی اگر باشه من یک نفر تا کمر خم میشم و تعظیم میکنم و عذرخواهی میکنم از آیندگان! اونا روی ما چه فکری ممکنه بکنن؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
خخخ نه نیس! ولی خودم برات مجوزشو میگیرم، خدا رو چ دیدی! شاید یه روز ب مقام استادی توی این رشته رسیدی اصَن! خخخ
فائزه
فائزه
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
خخخخخخخخ واقعی بووود؟؟:))) من گیم و پسندیدم :))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
آیکن من دیگه حرفی ندارم!
maede
maede
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
واقعن همچین رشته هایی هست!!؟؟!! :| به قول استادمون دانشگاه داره به کجا میره!؟!؟!حالا باز رشته تراش سنگ های قیمتی یه چیزی ولی آخه چاقو سازی؟!گز سازی؟!!!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٦
١
٠
دانشگاه اگزوز سازی هم هست راستی (خخخ)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ممم ب نظر منم این اتفاق خیلی جالب نیس
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
رشته تراش سنگ های قیمتی یه چیزی ؟؟؟ :///
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
١
٠
پَ نَ پَ! پزشکی؟ خخخ
maede
maede
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
شاهدخت در برابر گزسازی و چاقوسازی آره به نظرم!!!
همتا
همتا
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
یه سوال باید واسه اینا کنکورم بدیم ؟؟ خخخخ مثلا کنکور چاقو سازی گرایش قمه ! خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
چ خشن! :| نه اول باس از چاقو میوه خوری شروع کنی! خخخ
همتا
همتا
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
همون یا اسطوخودوسی که تو بنره قشنگ حال الان منه ! =))
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
دندون هم باس می نوشتم!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
خخخخخخ اون غالبه شیعه ‍‍‍!!! نه قالب !!! خخخ آیکون ضدحال :دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
:|
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
انتقاد پذیرم نیستی آخه ... دلشو به چی تو خوش کرده ؟‌:/
shakhe_shemshad
shakhe_shemshad
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
کاربر فعال شدن ما دوتا (!) واسه اینه که برای تک تک متون و انجمن ها و عکس ها و فیلمها کامنت میذاریم. از کنار هیچ آیتمی بی تفاوت عبور نمیکنیم. و حالا از شوخی گذشته؛ واسه اینه که کار من یه طوریه که تقریبا از 8 صبح تا 12 شب اینترنت جلوم بازه. مجموعا اگر اغراق نباشه، حدودا 3 ساعت(جمعا) دیس کانکت هستم. آخه کارگاه مجازیِ نویسندگی دارم و با هنرجوها ایمیلی در ارتباطم، ضمن اینکه بخاطر نوشتنهایی که توی جاهای مختلف دارم، مجبورم و باید و الزاما اغلب سایت های خبری رو رصد کنم مثل ایسنا، ایرنا، روزنامه های سیاسی و ورزشی و .... بنابراین تقریبا میشه گفت اولین لحظاتی که یک مطلب یا عکس اینجا آپ میشه من می بینمش. و کامنت میذارم. ضمن اینکه این سایت جیم واقعا یک سایت استاندارده که واقعا جذبش شدم و صادقانه بگم بهش معتاد شدم. همین الان، اون بالای صفحه ی مونیتورِ منو ببینید 7 تا صفحه سرچ شده بازه! تازه الان که نزدیک به نیمه شبه.... موفق باشید.
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
ما هم خوشحالیم از حضورتون :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خخخخخخ بنده هم استقبال می کنم از حضورتون :))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
میگم اگه من الان انصراف بدم ... می تونم سال دیه کنکور شرکت کنم ؟؟؟؟؟؟ هااا ؟؟؟؟ می خوام برم رشته چاقو سازی گرایش شمشیر جومونگ =))
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ممم فِک نکنم قبول شی! ولی بازم تلاشتو بکن خخخ
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
شمشیر رشته تخصصی منه! هر کی مشورت بخواد در خدمتم!
Vania
Vania
٩٣/٠٨/١٦
٢
٠
رشته شله پزی هم باید بذارن مشهد!
هاچ
هاچ
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
آره زدی به هدف ها! واقعا میگن شله رو هرکسی نمی تونه بپزه
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
لایک بر تو باد! خخخ
h-looshi
h-looshi
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
ای بابا از ما که گذشت ؛ اون زمونا که ما واسه همین رشته ها بشت کنکور میموندیم کی باسخگو بود واقعا
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
نسل سوخته!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
سلام ... آماد و پشتیبانی که فرمودید رشته ای نظامی است ولی با دو خط آخرش کاملا مخالف هستم رشته ای است ساده و امکان اینکه خانمها در آن فعالیت نمایند فرآوان است و می توان به خلبان تدارکات نام برد ووووو
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
سازمان سنجش میگه برای خانم ها موجود نیست! من بی تقصیرم! :|
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٨/١٦
١
٠
خیلی خوبه به فکر همه چیز هستن مسئولین :))) اینم خیلی خوبه یک کلاس باشه خودت و استاد :دییییییییییییییییییی
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
این روزها ک مث قارچ دانشگاه سبز میشه بعید نیس ب زودی همه کلاس ها خودتون باشین و استاد! خخخخ
admincheh
admincheh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خوبه که تاکسی ران ها مثلا اصول پول خرد داشتن و کیلومتر شماری رو بلد باشن و تاکسی ران هایی که معرفت و دانشش را کسب کرده اند داشته باشیم!اینو دوست داشتم!:)چاقو سازی زنجان :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
باورکن با دو تا همایش و کارگاه آموزشی هم میشه تاکسیرانی آموزش داد :| حتما نیاز ب دانشکده نداره :\ لیسانس تاکسیرانی :\
s_asadzadeh
s_asadzadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خیلی خوبه که همـــــــــــــه قرار نیست دکتر و مهندس و پروفسور بشن خب ...://///
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بله خوبه! اما اینم در نظر داشته باشید که در مورد دانشگاه بحث جایگاه علمی هم مطرحه .
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خیلیم خوب :/ کاش زودتر میفهمیدم :| :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
گز سازی؟ :دی
زهرا_ار
زهرا_ار
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
من رشتمو دیگه دوس ندارم....من چوب میخوام....برم درس بخونم...
زهرا_ار
زهرا_ار
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
میدونین چه قدر هزینه صرف میشه؟
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
خخخخخخخخخ خخخخخخ خخخخخخخخخ ینی چاقو سازی عااااااااااااااااااالی بود....خییییییییییلی باحال بود....اصن میخوام تغییر رشته بدم ...برم چاقو ساز بشم :/
amin20
amin20
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
بله خوب مگه چیه خخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وای خدا خیلی بامزه بود:دی هه فرض کن من به مامانم بگم اشپزی قبول شدم ذوق میکنه بنده خدا:دی تاکسی رانی:/ چاقو سازی:/O_oعلووووووووووووم و فنون مداحییییی اخه:/حالا اون اماد و گیم یه چیزی:/البته من گیم دوس نمیدارم ولی خوب ساختنشو دوس میدارم:)میگن خیلی پول توشه:)ولی خوب تا اینا بیان جایگاه اجتماعی پیدا کنن اووووووووو چن نسل بعده ما میتونن با اینا پز بدن:/
m-nik110
m-nik110
٩٣/٠٨/١٨
٠
٠
عاقا منم میخام یرم انصراف بدم خخخخ رشته گز سازی خوبه به نظرت همدس؟
rbm
rbm
٩٦/١٢/١٢
٠
٠
با کمک خدا بنیانگذار رشته دانشگاهی گوهرشناسی و تراش گوهر در ایران خواهم بود !