Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - این خانم‌های طفلکی! www.jeem.ir
این خانم‌های طفلکی!

این خانم‌های طفلکی!

نویسنده : h_ghasemi

چقدر دلم برای خودمان می‌سوزد! طبیعت زن‌ها طوری است که بسیار عاطفی هستند و این به نظرم خیلی کار را سخت کرده برای‌شان! شاید یک جور ظلم است در حق خانم‌ها در این دوره زمانه! چون علاوه بر شغل بیرون (درمورد خانم‌های شاغل) باید به امور خانه داری هم برسند! باید کدبانو باشند! آشپزی‌شان خوب باشد! خانه‌شان تمیز باشد! هوای شوهرشان را داشته باشند! خصوصا در این دوره زمانه عجیبی که ما داریم باید چهار چشمی مراقب زندگی‌شان باشند که مبادا کسی بیاید و موریانه زندگی‌شان شود!

باید خلاق باشند برای همسر تا مبادا یک وقت هوای دیگری به سرش بزند یا خسته شود! باید خیلی مهربان باشند تا مبادا همسر به طلب مهربانی فکرهای خارج از چارچوب خانه به سرش بزند! باید آراسته باشند تا همسر با دیدن انواع و اقسام تیپ‌ها در فیلم‌ها و ماهواره‌ها و اینترنت و هزار فناوری دیگر، قلبش بگیرد یک وقت! باید مراقب تیپشان باشند که یک وقت بد ریخت نشوند، چون این زن است که باید خوش تیپ باشد و شکم و پهلو برایش زشت است و مردها برای خودشان اجباری نمی‌بینند در این مورد! این زن است که باید مراقب خورد و خوراکش باشد و آن کالری‌های اضافه آزارنده! که شاید خیلی دلش بخواهد شیرینی بخورد یا یک خوراکی چرب اما اولش باید کالری‌اش را در نظر داشته باشد. اما آقای محترم می‌تواند هرقدر دلش بخواهد خوراکی‌های موردعلاقه‌اش را بخورد بدون نگرانی از اضافه وزن! چون طبیعت برای بدن آقایان جوری برنامه‌ریزی کرده که هر چه می‌خورند جذب استخوان شود اما برای خانوم‌ها تبدیل شود به چربی‌های زشت!

خانوم‌ها باید آشپزی‌شان عالی باشد اما بوی پیازداغ ندهند! و اگر بچه هم داشته باشند که نور علی نور! باید مراقب سلامت و تربیت و نظافت و درس و مشق و کلاس‌های جورواجور بچه‌‌ها و پیشرفت آینده و دوستانی که با آن‌ها در ارتباطند و هزارتا مورد ریز و درشت دیگر هم باشند!

گاهی فکر می‌کنم چقدر مسئولیت زن بودن زیاد است! و این عادلانه نیست. آن هم در این دوره که مردها به اندازه قبل مسئولیت پذیر نیستند! یادشان می‌رود که خانم خانه دارد دو موتوره کار می‌کنه و کم می‌آورد به خدا! این‌ها را در زندگی‌های مختلف اطرافیانم دیدم که می‌گویم. بماند که علاوه بر مسئولیت‌های زنانه هزارتا فکر برای حال و آینده و گذشته هم باید داشته باشند خانم‌ها.

خلاصه زندگی برای خانم‌های این دوره سخت‌تر از آقایان است! آخر طبیعت برای‌شان تصمیم گرفته! طبیعت‌شان اینجوری است که عاطفی هستند! (البته کلی گفتم، چون در همه موارد استثنائاتی هم یافت می‌شود به هر حال)

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_ehsan
s_ehsan
٩٣/٠٧/١٩
٤
٠
واقغا همین طوریه......ولی چه میشه کرد؟......مردها ی امروزی خیلی سست شدن و خیلی هم لوس.......دخترها یا بهتر بگم خانوما خیلی محکم ترند...
رضا
رضا
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
خانومي كه محكمه خانوم نيست يه مرده ببخشيدا خيلي خوبه يه خانوم بلده زندگيشو تنهايي بچرخونه اما اگه بخاد از همه احساسات دخترانه و لطيفش بگذره كه ديگه يه دختر نيست
amin20
amin20
٩٣/٠٧/١٩
٠
٠
این هایی که گفتید در خانه ی ما صدق نمیکند ! مادرم هم کدبانوست هم مادر خیلی خوبیست پدرم هم فردی مصمم و واقعا پدر است خودم هم یک جورایی به پدرم رفتم
رضا
رضا
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
هر جا كه عشق باشه همه چي حله ادم كه نبايد نقش بازي كني ادم بايد با تمام علاقه و عشق خودش باشه و فقط همين
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٧/١٩
٣
١
خوب به همین خاطر که امام علی ( ع ) میگن: جهاد زن شوهر داری در بهترین شکل آن است....ممنون:)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٧/١٩
١
١
من با خیلی از گفته های شما مخالفم به یک دلی اصلی:» اگر زن و مرد وظیفه خودشون رو درست انجام بدن هیچ کدوم تحت فشار و سختی قرار نمی گیرند! (از هم نباید توقع بی جا داشته باشند)
هاچ
هاچ
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
راستش واسه این دلیلی که شما گفتین این روزا کسی تره هم خورد نمی کنه... هر کی زورش بیشتر، لذت زندگیش بیشتر، سختی زندگیش کمتر...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٧/١٩
١
٠
سلام:من با آقاعلیرضا موافقم.زن و مرد وظایفی دارند که اگر درست انجام دهند تنش و اختلافی درزندگی پیش نمی آید وهمۀ مشکلات از توقعات بالا و زیاده خواهی است چه از طرف خانم و چه آقا.متشکرم
b_chatrokh
b_chatrokh
٩٣/٠٧/٢٠
١
٠
واقعا درسته حرفاتون ............. كاملا موافقم آخرشم اگه يه مشكلي پيش بياد ميندازن تقصير ما ... درسته؟؟؟؟
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
واقعا سخت است دختر بودن........
رضا
رضا
٩٣/٠٧/٢٠
٠
٠
ميخواي جامونو عوض كنيم؟خخخخ :) شوخي كردم
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠٧/٢١
٠
٠
نخیرم دختر بودن به سختی هاش می ارزه......
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٢٠
١
٠
دوستان سپاس. هرچند من هنوز چیزی نگفته ام از نه ماه بارداری و رنج تولد کودک را به دوش کشیدن (به ویژه در زنان شاغل) و در نهایت، نوبت به انتخاب نام فرزند که می رسد، متولی، پدر است و نام خانوادگی هم ..... و بماند قضایای تکراری دیه و ارث و سایر تبعیضات! در کنار سایر توقعاتی که از زن امروز می رود همچنان و در بسیاری موارد، چندان هم منطقی نیست! اینها برای بعد ... و بماند که کل قضایایی که در این مقاله عنوان شد، در دین ما به عنوان "وظیفه" زن ذکر نشده است! اسلام هیچ یک از موارد این مقاله را "وظیفه" زن تعریف نکرده! این، تعاریفند که "قلب" شده اند متاسفانه! (مقصود از "قلب" به همان ریشه تبدیل و تعویض برمی گردد نه قلب جسمانی!) باز هم سپاس.
oranoos
oranoos
٩٣/٠٧/٢٢
٠
٠
ای کاش خیلی از مردامون میفهمیدن وقتی سر و کارشون با یه جنس لطیفه هوای لطافتشو داشته باشن،نه اینکه چون عادت کردن که زنها با همه زنانگیشون بار بیشتری رو دوششونه فراموش کنن که ما آدم آهنی نیستین!کاش فقط کمی ،گاهی خودخواه نباشن!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٧/٢٤
٠
٠
کاش ... آدمها ... کمی ... فقط کمی ...
kamran_shamshiri
kamran_shamshiri
٩٣/٠٨/١٢
٠
٠
کاری به محتوا و هدفِ ذهنیِ شما ندارم؛ که یک نظر شخصیه و به احترامش کلاه از سر برمیدارم... این دست نوشته هم مثل بقیه آثار شما بدون ایراد و زیبا ست... موفق باشید. بنویسید باز هم ....
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
سپاس. چشم.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٥
٠
٠
سلام ... چقدر نسبت به مردها بد دل هستيد.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
خیر! واقع بینی ست! اولا که نوشته من در مورد خانمها بود و مشکلاتشان و نه محکوم کردن آقایان! (چون محوریت بحث حول خانمها بود و من به آقایان کاری ندارم) دوما من کلمه ای در مورد "آقایان" صحبت نکردم که "بد" باشه در اینجا! و برخلاف شما هم به دنبال کپی پیست مطالب دیگران (اونم مطلبی منتشر شده در مدتها قبل و نه حالا!!!) و مچ گیری برای توجیه رفتارهای "خودم" هم نیستم! این کارها در شأن من نیست!! زیر مطلبتون هم که متن منو کپی پیست کردین، کامنتی گذاشتم تا هم شما و هم دوستان هم متوجه برخی مطالب بشین ولی متاسفانه سانسور شد!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٦
٠
٠
سلام ... اینها »««تا مبادا یک وقت هوای دیگری به سرش بزند یا خسته شود! باید خیلی مهربان باشند تا مبادا همسر به طلب مهربانی فکرهای خارج از چارچوب خانه به سرش بزند! باید آراسته باشند تا همسر با دیدن انواع و اقسام تیپ‌ها در فیلم‌ها و ماهواره‌ها و اینترنت و هزار فناوری دیگر، قلبش بگیرد یک وقت! باید مراقب تیپشان باشند که یک وقت بد ریخت نشوند، چون این زن است که باید خوش تیپ باشد و شکم و پهلو برایش زشت است و مردها برای خودشان اجباری نمی‌بینند در این مورد! این زن است که باید مراقب خورد و خوراکش باشد و آن کالری‌های اضافه آزارنده! که شاید خیلی دلش بخواهد شیرینی بخورد یا یک خوراکی چرب اما اولش باید کالری‌اش را در نظر داشته باشد. اما آقای محترم می‌تواند هرقدر دلش بخواهد خوراکی‌های موردعلاقه‌اش را بخورد بدون نگرانی از اضافه وزن! چون طبیعت برای بدن آقایان جوری برنامه‌ریزی کرده که هر چه می‌خورند جذب استخوان شود اما برای خانوم‌ها تبدیل شود به چربی‌های زشت!»
پارگراف دوم شما کلا مرد را کوبیده اید
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
مردهایی با چنین طرز تفکر سطحی و زشت، خودشون رو کوبیدن نه من!!!! من فقط راوی یک قصه هزارباره تکرارم و بس! نه مردی رو به بوته انتقاد کشیدم و نه به چالش دعوت کردم! فقط یک شعاع نور تابوندم به چهره زشت بعضی ها تا دیده بشن! و بعدش هم شما اصولا به محتوا دقت نمیکنین انگار چون متن من تماما در خصوص مشکلات خانمهاست که طبیعت و جامعه بهشون تحمیل کرده و بس! شک دارین دوباره بخونین! گرفتن عمق مطلب چندان هم سخت نبوده!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٨/١٧
٠
٠
سلام ... ببخشید اشتباه شد.
محمدرضا هاشمی
محمدرضا هاشمی
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
ذهن واقع گرای شما را تحسین می کنم، اینکه به اطراف به سبک خاص خودتون دید می زنید. ادامه بدید که خیلی عالی قلم فرسایی می کنید، مانا و پایدار باشید!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
ممنون از اینکه قلم رنجه فرمودید و به پستهای قدیمی من هم سرزدید. سپاس از حضور شما :)
پربازدیدتریـــن ها