Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - طوماری اندر باب خرخوان‌ها! www.jeem.ir
طوماری اندر باب خرخوان‌ها!
طنزیات

طوماری اندر باب خرخوان‌ها!

نویسنده : d_toktam

با این‌که زمان انتخاب رشته کنکور سراری 93 به پایان رسیده است، اما هنوز تب کنکور پایین نیامده و می‌توان آثار عصبانیت از جماعت خرخوان را در چهره داغ دیدگان کنکور مشاهده نمود. به همین دلیل من نیز بر آن آمدم تا از آب گل آلود ماهی گرفته و به آنالیز نمودن این جماعت برای پیروزی دشمنان‌شان برآن‌ها بپردازم، تحقیقات بنده به شرح زیر می‌باشد؛

بر اساس آخرین تقسیمات، همه خرخوان‌ها به 7 دسته تقسیم می‌شوند؛

1. خنثاسیون: این دسته از خرخوان‌ها همان‌طور که از اسم مبارک‌شان پیداست از آن‌هایی‌اند که آسته می‌روند و آسته می‌آیند تا گربه شاخ‌شان نزند و بیت «آروم و سربه زیره/تو مدرسه همیشه نمره بیست می‌گیره» اندرباب کمالات ایشان سروده شده است. در واقع بی‌تفاوتند و حتی اگر بمبی در کنار گوش‌شان بترکانید، سر را از روی کتاب‌شان بالا نمی‌آورند تا ببینند چه شده است. اگر جوک‌های مرد افکن نیز برای‌شان تعریف کنید، باز بی‌تفاوت فقط نگاه‌تان می‌کنند و چهره‌شان همیشه به صورت دو نخطه خط صاف است! بی آزارترین گونه خرخوان‌ها هستند که می‌توان آن‌ها را در جنگل‌های کتابازون همراه با عینک ته استکانی و کت وشلوار اتوکشیده و فرق راست پیدا کرد. این گونه در بین نسوان کمیاب بوده و در حال انقراض است.

2.شیرین زن‌ها: نه؛صبرکنید. فکر نکنید که منظور از شیرین زدن این است که خدای نکرده، خدای نکرده، زبانم لال عقل‌شان پیچ و تاب دارد! بلکه منظور از شیرین زدن، آبنبات و شکلات و قند و عسل و جیگر جناب معلم بودن است! آن خرخوان‌هایی که تمام حرکات و سکنات شما را ثبت کرده و در محضر معلم، مدیر، معاون و... همچون ویدئو چکی کاربلد بازگو می‌کنند و حال‌تان را می‌گیرند. این گونه منفورترین و خطرناکترین گونه هستند. از بنده می‌شنوید نزدیک‌شان نشوید.

3. خفن‌ها: اگر فکر می‌کنید که همه خرخوان‌ها بچه مثبت و پاستوریزه هستند، باید عرض کنم که سخت در اشتباهید. همیشه در انواع توطئه‌ها علیه کارکنان مدرسه، استادان، دبیران، دیگر گونه‌های خرخوانی و امثالهم دست دارند. اهل جیم شدن از کلاس، گرفتن وقت کلاس با سوالات دبیرافکن و حال دادن به بروبچ هستند. حتی دیده شده که آدامس می‌جوند و پفک می‌خورند! مهارت خاصی در درآوردن ادای معلمین سرکلاس به صورت «پای تخته، پشت سر معلم» دارند! حتی در مواردی تقلب می‌رسانند و تقلب می‌ستانند! دوست داشتنی‌ترین گونه هستند و قابل استفاده در جلسات امتحان پرسش می‌باشند. خلاصه این‌که جان دلند و خود معتقدند که متعلق به همه هستند!

4. مثبت‌ها: در ابتدا باید به امر خطیر تنویر افکار عمومی پرداخته و عرض کنم که همان‌طور که همه خرخوان‌ها بچه مثبت نیستند، همه بچه مثبت‌ها هم خرخوان نیستند . این گونه روزانه چندین بار از گروه خرخوان‌ها به گروه مثبت‌ها و بالعکس پاسکاری می‌شوند. این دسته چایی خود را با یک قند می‌خورند، به پدر و مادر خود احترام می‌گذارند، روزی سه لیوان شیر می‌خورند، دست در دماغ خود نمی‌کنند، حرف معلم خود را گوش داده و رأس ساعت نه شب به خواب می‌روند. نازک نارنجی‌اند و بهتر است از آن‌ها دوری کنید، زیرا با اندک ضربه انگشتی آخشان به هوا می‌رود. بزرگ‌ترین جرم‌شان مسواک نزدن بوده. خودکارهای رنگی و مدادتراش صورتی به مدرسه می‌آورند.حتی دیده شده هنگام آب خوردن از آبخوری مدرسه از لیوان استفاده می‌کنند! O_o 

5. کلاسی‌ها: عرضم به حضورتان که این دسته نه ربطی به آن‌هایی دارد که اشتیاق کمک به موسسات و کلاس‌های آموزشی را دارند و نه اسم فیلمی است که قرار است 2و3و4و5و6 آن هم به زودی به بازار بیاید. بلکه این دسته از آن‌هایی‌اند که مدام برای دختر همسایه پسر بقال محله کلاس می‌گذارند که ما هوش‌مان بالاست و اِل و بل...  روزگاری آخر پیامک‌ها نام فرستنده، سن و شهر زندگی او را می‌دیدم اما اکنون به لطف این گونه خرخوانی در پایان پیامک نام فرستنده و شماره مدرسه‌اش را می‌بینیم (من اصللا اشاره به افراد خاصی نداشتم! باور کنین!) این گونه از خرخوانی خود رنج می‌برند و ادعا دارند که نمره‌های‌شان فقط و فقط مربوط به هوش مبارک است و لای کتاب را باز نمی‌کنند. در حالی که «و»، «که»، «به»، «از»های کتاب را هم حفظ می‌کنند. اگر از این دسته هستید برای حل مشکل و رهایی از رنج خرخوانی استفاده از کفش‌های تن چاک را به شما پیشنهاد می‌کنم.

6. جوگیرها: کافی است که جو بگیردشان آن وقت کارهایی می‌کنند که فقط از خودشان بعید نیست! از جمله آوردن تحقیق‌های n صفحه‌ای، آنالیز کردن خط به خط کتاب، ناراحت بودن از این‌که نتوانسته‌اند دور بیست و سوم کتاب خود را به پایان برسانند و... البته ناگفته نماند که تنها کتاب درسی نمی‌جوند و در رژیم غذایی خود از کتاب‌های دیگر و روزنامه استفاده می‌کنند. دارای پشتکار بسیار و درصد موفقیت بالا هستند. مخلص کلام به تمامی معنای کلمه خرخوان هستند!

7.مجبورها: طفلی‌ها! چه بگویم از درد و رنجی که می‌کشند که هر چه بگویم کم است! فقط به خاطر فشاری که از طرف اطرافیان به آن‌ها وارد می‌شود درس می‌خوانند. اگر لحظه‌ای سر خود را از روی کتاب بالا بیاورند، دست پر مهر پدر و مادر سرش را دوباره به سوی کتاب روانه می‌کند! مطمئن باشید که فقط مجبورند و علاقه‌ای به خرخوان بودن ندارند. من ععنوان عضوی از انجمن حمایت از مجبورها خواهشمندم با آن‌ها خوب رفتار نموده و به یکدیگر احترام بگذارید تا یکدیگر نیز به شما احترام بگذارند.

در پایان بهتر است به چند نکته اشاره نمایم:

1. خرخوان‌ها از ابتدا خرخوان به دنیا نمی‌آیند و این شرایط و وقایع است که آن‌ها را یک خرخوان می‌کند، پس با آن‌ها دوست باشید و در صدد باز گرداندن آن‌ها به زندگی برآیید!

2. از هر دسته‌ای که باشند و هر نتیجه‌ای بگیرند، بعد از کنکور وبلاگی برای خود دست و پا  می‌کنند، یحتمل فکر می‌کنند این رسالتی بر دوش‌شان است!

3. از تمام خرخوان‌های جمع هم عذرخواهی و هم تشکر نموده زیرا اولا اطلاعات‌شان را در دست دشمن گذاشته و هم اسباب شادی و خنده جمعی شدند. امیدواریم که کینه‌ای به دل نگرفته و با جنبه بودن خود را به رخ دیگران بکشانید. اجرکم عندالله!

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/٠٢
٢
٠
خسته ها: خسته ست... می فهمی؟ خسته
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٦/٠٣
٢
٠
من هم جزو خسته هام بفهمید: خسته ام خسته....
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
١
٠
الــــهــــــــی...!
amin20
amin20
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
من نو ع های دیگری هم دیده ام که خوابش را هم نمیبینید خخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منشوری بود نمیشد توضیح بدم!خخخ
دختر خاصــ
دختر خاصــ
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
جالب بود! ممنونم
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خواهش میکنم
MRH2
MRH2
٩٣/٠٦/٠٢
٢
٠
خر خون. چه کلمه ی بدی.چه شوخی بی مزه ای.البته من جز گروهی که شما بهش میگین خر خون نیستم ولی ی چیز رو میدونم اونهم اینکه همه ما باید درس بخونیم و به فکر پیشرفت جامعه مون باشیم البته این فقط بخش کوچکی از ماجراست و مهم تر از همه دیدگاهیه که بر اثر مطالعات نسبت به جهان اطرافتون پیدا میکنین.تا حالا فکر کردین چرا فردی مثل استیون هاوکینگ با اون وضعیت بدنی پیش خودش چی فکر میکنه و به چی اعتقاد داره که میشینه تلاش میکنه و نظریاتش جهان علم رو متحول میکنه و مثال های دیگه که در این نظر مجال گفتنش نیست.
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
ببخشیدا ولی فک نمیکنم کلمه خرخون کلمه بدی باشه یا خدای نکرده فحش باشه!این روهم فکر نمیکنم که لازم باشه توضیح بدم خر دراینجا معنی حیوان گوش دراز نیست به معنای بزرگه!مثل خرپول:ینی کسی که پول زیادی داره خرخوان هم ینی خواننده ی بزرگ!این رو هم نگفتم که درس خوندن بده یا خدای نکرده هرکی درس بخونه آدم بیکاریه!اگرم خرخون نیستید بهتره کنار وایستین تا اگه خرخونی ناراحت شده باشه خودش بیاد ناراحتیشو بگه
MRH2
MRH2
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خواستم دوباره جوابتون رو بدم ولی دیدم کار مفیدی نیست نه اینکه پاسخ به نظر شما کار مفیدی نیست کلا اومدن به سایت جیم کار مفیدی نیست فقط یکم باعث خنده میشه که اونم ی نرم افزار جوک بگیری بریزی رو گوشیت بهتره شاید بگین جیم در قالب طنز مشکلات جامعه رو بیان میکنه که من حوصله بررسی مشکلات جامعه رو ندارم فقط سعی می کنم آدم مفیدی برای جامعه باشم.
s_a
s_a
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
من ترکیبی بودمممممممممممم!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
مورد مشابه شما زیاد هس!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
من کلا بستگی به معلم ومود و اون روزی داشت که میرفتم مدرسه دیگه و...ولی در مجموع میشه گفت ترکیبی از همه اینها بودم شاید نمیدونم تشکرات
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
نوع متغیر!
سید علی
سید علی
٩٣/٠٦/٠٢
٠
٠
من از هر چی خر خون تریپ صدی صد مثبت هست بدم میاد.اوووووووق
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
اونا هم از شما بدشون میاد!خخخخخخ(دست خودشون نیس طفلیا! اینجوری عادت کردن!)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
سلام:سپاسگزارم از جنابعالی.
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خواهش میشود
Farzane_vatani
Farzane_vatani
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منم فکر کنم ترکیبی بودم ولی واقعا تقلب می رسونم و می گرفتم و آخر کلاس هم می نشستم....ممنون....متنت جذاب بود.
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منم همینطور!خوهاش میکنم:)
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من چجوریم الان؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟! به نظرم از اون خفنام!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
ازون جوگیرایی!همراه با خفن!
blue girl
blue girl
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
آره آره جوگیرو هستم!امتحان زیست و حکایت n دور خوندن من!و خفن هم که................خخخخخخخخخخخخخخخ
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
چه جالب اولین کاری که منم کردم همین راه انداختن وبلاگ بود!!!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخخ دارم به خودم امیدوار میشم!دیدین گفتم؟!
چراغعلی
چراغعلی
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
چه جالب اولین کاری که منم کردم همین راه انداختن وبلاگ بود!!!
mah_Sh
mah_Sh
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
وَلی مـَن قـَبـل ـَزیـنـک ِ کـُنـکـورُ ایـنـا بـدَمـ وبلـاگ رـا انـداخ ـتَـمـ :پی دو سـالـه دارَمـِش! الـبـَتـه بـَد از 2 بـار فـیـلـتـِر شـُدَن ِ الَـکـی :|||
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخ ینی من تمام و کمال از نوع خفن ها بودم خخخخخخ سئوالات دبیر افکنم همیشه تو حلق بچه ها بود خخخخخخخخ تقلب و اینام که دیگه جای خود البته بیشتر می رسوندم گروه سرود و ایضا حرکات موزون کلاس زیر نظر من و همتا بود :دیی ولی یادمه همیشه وقتی می بردنمون دفتر می گفتن شما چون درستون خوبه اشکال نداره می تونین برین :دییی بعد اونجا بود که جوانمردی و مرام من گل میکرد و میگفتم : یا همه یا هیچکس :\ خخخخخخخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
دقیقا!خرخون بودن همین تو دفتر خیلی به کارت میاد!!!!البته به من یه جمله دیگه هم میگفتن:از تو بعید بود!خخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
چه همه به خودشونم گرفتن و میگن من جزو کدوم دسته ام!!!!!!!!!!بابا من که خرخون نبودم چیییی؟؟؟؟(استعدادم خدادادیه!)^ـــ^
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
کفش تن تاکو پیشنهاد کردم من!خخخ
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من فکر کنم مثل شما عضو انجمن مجبورها بودم! البته شاید هم از نوع خنثاسیون؛ ولی یک دسته بهتری هم بود؛ اینکه خودشان هم نمی دانند چرا درسشان خوب شده!
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
آخ آخ نگين بعضيا كه واقعا درس ميخونن موقع امتحان ميگن اى وااااااى من گند ميزززننننممم!!! بعد كه نمره ها مياد باتعجب خودشونم نميدونن چطورى خوب دادن!
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منم جزو این دسته خودشانم نمی دانند چرا هم بودم!!!!!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من جزو انجمن "حمایت" از مجبورام!نه خود مجبورها!خخخ خنثاسیون؟؟؟خخخخ اون دسته رو خوب اومدین!!دقیقا منم تا یه زمانی همین سوال برام پیش اومده بود!:دیییی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/٠٣
١
٠
:خخخخخخخخخخخ خودشونم نمیدونن چرا درسشون خوب شده !! ای بابا چرا من اینجوری نشدم ؟ :دیییییییییی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
:خخخخخخخخخخخ خودشونم نمیدونن چرا درسشون خوب شده !! ای بابا چرا من اینجوری نشدم ؟ :دیییییییییی
s_ehsan
s_ehsan
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من فک کنم ترکیبی از 1و3و4و6بودم!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخ جل الخالق!
admincheh
admincheh
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
من هیچ کدوم نبودم چرا؟
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خب خرخون نیستین لابد!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
دسته ی ارغوانیسم
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
اين دسته ها كه تقريبا مثه هم بود !!!!
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
نظر شخصی شماست ولی من تشابهی نمیبینم!
j_seyedi
j_seyedi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
زیبا.....ولی درس خون بودن بد نیست ها....
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
ممنون..من هم نگفتم بده که!
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخ عاقا من این خفن ها رو خوندم یاد خاطرات مدرسه به خصوص دبیرستانم افتادم!!!!! مخصوصا قسمت سوالات دبیر افکن !!! مخصوصا تو درس ادبیات چون معلم ادبیاتمون خیلی ادبیاتش خوب نبود !! خخخخ یعنی یه بار یه سوال از یکی از شعرای حافظ پرسیدم کلاس تعطیل شد تا معلممون فک کنه جواب منو بده خخخخخخخخخ
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ خب فک کنم این گروه خیلی واقعی تر شده نسبت به بقیه!آخه یکم خودمم ازین شیطنتا میکردم!طفلی معلمتون!من اگه جاش بودم میگفتم:جلسه بعد میارم برات!خخخ
همتا
همتا
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
جدی این مجبورا خیلی گروه طفلکی ای هستن ! من که خدا رو شکر هییییییج فشاری از سمت خانواده روم نبود :))))))))
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خیلی طفلکن!
T.y73
T.y73
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خیلی خوب بود:دی! :)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
:)))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
خو من هیچکودوم از این تهنایی نیستم...ی روز مورد اولم..ی روز دومم...ی زنگ مورد سومم...درکل قرقاطیم...باشد که رستگار شویم..:دی
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
همون نوع متغیر واینا!
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٦/٠٣
٠
٠
منم یک چیزی بین 4،5،6،7 بودم :)
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
5؟آخ آخ آخ!
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
تکتم......:-)..من که هنو کنکور ندادم...ولی یه سوال میپرسم جواب درست بده.خودت نوشتی؟
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
نه پس دادم خرزوخان واسم نوشت!خخ
Niva
Niva
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
خدا رو شکر ما که خر خون نبودیم :)) ممنون
d_toktam
d_toktam
٩٣/٠٦/٠٤
٠
٠
همه ی خرخوان درون دارن!خخخخخ:)خواهش!